Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1647
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3703
    Týden:
    6
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.07. 13:30 Celtic - Kilmarnock 4:1 (2:0)
    So 29.07. 16:00 Dundee United - Falkirk 1:2 (1:1)
    So 29.07. 16:00 Dunfermline - Hearts 1:2 (0:1)
    So 29.07. 16:00 Hibernian - Aberdeen 1:1 (1:1)
    So 29.07. 16:00 Inverness - St. Mirren 1:2 (0:0)
    Ne 30.07. 15:00 Motherwell - Rangers 1:2 (0:1)

    2.kolo

    So 05.08. 00:00 Hearts - Celtic 2:1
    So 05.08. 00:00 St. Mirren - Motherwell 2:0
    So 05.08. 00:00 Rangers - Dundee United 2:2
    So 05.08. 00:00 Kilmarnock - Hibernian 2:1
    So 05.08. 00:00 Falkirk - Dunfermline 1:0
    So 05.08. 00:00 Aberdeen - Inverness 1:1

    3.kolo

    So 12.08. 00:00 Dunfermline - Rangers 1:1
    So 12.08. 00:00 Motherwell - Aberdeen 0:2
    So 12.08. 00:00 Kilmarnock - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Inverness - Hibernian 0:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Hearts - Falkirk 0:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Celtic - St. Mirren 2:0

    4.kolo

    So 19.08. 13:03 St. Mirren - Aberdeen 1:1
    So 19.08. 16:00 Dundee United - Dunfermline 0:0 (0:0)
    So 19.08. 16:00 Falkirk - Kilmarnock 1:2
    So 19.08. 16:00 Hibernian - Motherwell 3:1
    So 19.08. 16:00 Rangers - Hearts 2:0
    Ne 20.08. 15:00 Inverness - Celtic 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 26.08. 16:00 Falkirk - Motherwell 0:1
    So 26.08. 16:00 Hearts - Inverness 4:1
    So 26.08. 16:00 Aberdeen - Dunfermline 1:0
    So 26.08. 16:00 St. Mirren - Dundee United 1:3
    So 26.08. 16:00 Celtic - Hibernian 2:1
    Ne 27.08. 15:00 Kilmarnock - Rangers 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 09.09. 13:30 Aberdeen - Celtic 0:1
    So 09.09. 16:00 Motherwell - Inverness 1:4
    So 09.09. 16:00 Rangers - Falkirk 4:0
    So 09.09. 16:00 Dunfermline - Kilmarnock 3:2
    So 09.09. 16:00 Hearts - St. Mirren 0:1
    Ne 10.09. 15:00 Dundee United - Hibernian 0:3

    7.kolo

    So 16.09. 00:00 Inverness - Dundee United 0:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Motherwell - Hearts 0:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Celtic - Dunfermline 1:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 St. Mirren - Kilmarnock 0:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Falkirk - Aberdeen 0:2 (0:0)
    Ne 17.09. 00:00 Hibernian - Rangers 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 23.09. 13:30 Celtic - Rangers 2:0
    So 23.09. 16:00 Hibernian - Falkirk 0:1
    So 23.09. 16:00 Kilmarnock - Inverness 1:1
    So 23.09. 16:00 Dundee United - Motherwell 1:1
    So 23.09. 16:00 Dunfermline - St. Mirren 2:1
    Ne 24.09. 15:00 Aberdeen - Hearts 1:3

    9.kolo

    So 30.09. 00:00 Motherwell - Kilmarnock 5:0
    So 30.09. 00:00 Rangers - Aberdeen 1:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Hearts - Dundee United 4:0 (2:0)
    So 30.09. 00:00 St. Mirren - Hibernian 1:0
    So 30.09. 00:00 Inverness - Dunfermline 1:0
    Ne 01.10. 00:00 Falkirk - Celtic 0:1

    10.kolo

    So 14.10. 13:30 Dundee United - Celtic 1:4
    So 14.10. 16:00 Motherwell - Dunfermline 2:1
    So 14.10. 16:00 Falkirk - St. Mirren 1:1
    So 14.10. 16:00 Rangers - Inverness 0:1
    So 14.10. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen 1:0
    Ne 15.10. 15:00 Hibernian - Hearts 2:2

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Dunfermline - Hibernian 0:4
    So 21.10. 00:00 Hearts - Kilmarnock 0:2
    So 21.10. 00:00 Aberdeen - Dundee United 3:1
    So 21.10. 00:00 Inverness - Falkirk 3:2
    So 21.10. 00:00 Celtic - Motherwell 2:1
    Ne 22.10. 00:00 St. Mirren - Rangers 2:3

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Kilmarnock - Celtic 1:2 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Falkirk - Dundee United 5:1
    So 28.10. 00:00 Hearts - Dunfermline 1:1
    So 28.10. 00:00 Aberdeen - Hibernian 2:1
    So 28.10. 00:00 St. Mirren - Inverness 1:1
    So 28.10. 00:00 Rangers - Motherwell 1:1

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Celtic - Hearts 2:1
    So 04.11. 00:00 Motherwell - St. Mirren 0:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Hibernian - Kilmarnock 2:2
    So 04.11. 00:00 Dunfermline - Falkirk 0:3
    So 04.11. 00:00 Inverness - Aberdeen 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 00:00 Dundee United - Rangers 2:1

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Rangers - Dunfermline 2:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Aberdeen - Motherwell 1:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Dundee United - Kilmarnock 1:1 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Hibernian - Inverness 1:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Falkirk - Hearts 1:3 (0:2)
    Ne 12.11. 00:00 St. Mirren - Celtic 1:3 (0:2)

    15.kolo

    So 18.11. 00:00 Aberdeen - St. Mirren 2:0 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Dunfermline - Dundee United 2:1 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Kilmarnock - Falkirk 2:1 (0:1)
    So 18.11. 00:00 Motherwell - Hibernian 1:6 (0:4)
    So 18.11. 00:00 Hearts - Rangers 0:1 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Celtic - Inverness 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 25.11. 00:00 Motherwell - Falkirk 0:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 Inverness - Hearts 0:0 (0:0)
    So 25.11. 00:00 Dunfermline - Aberdeen 0:2 (0:1)
    So 25.11. 00:00 Dundee United - St. Mirren 1:1 (1:1)
    So 25.11. 00:00 Rangers - Kilmarnock 2:0 (1:0)
    Ne 26.11. 00:00 Hibernian - Celtic 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 02.12. 00:00 Celtic - Aberdeen 1:0
    So 02.12. 00:00 Inverness - Motherwell 0:1
    So 02.12. 00:00 Hibernian - Dundee United 2:1
    So 02.12. 00:00 Kilmarnock - Dunfermline 5:1
    So 02.12. 00:00 St. Mirren - Hearts 2:2
    Ne 03.12. 00:00 Falkirk - Rangers 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 09.12. 00:00 Dundee United - Inverness 1:0 (0:0)
    So 09.12. 00:00 Hearts - Motherwell 2:3 (2:1)
    So 09.12. 00:00 Kilmarnock - St. Mirren 0:1 (0:0)
    So 09.12. 00:00 Aberdeen - Falkirk 2:2 (0:2)
    So 09.12. 00:00 Rangers - Hibernian 1:0 (0:0)
    Ne 10.12. 00:00 Dunfermline - Celtic 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 16.12. 00:00 Hearts - Aberdeen 0:1
    So 16.12. 00:00 Falkirk - Hibernian 2:1
    So 16.12. 00:00 Rangers - Celtic 1:1 (0:1)
    So 16.12. 00:00 Inverness - Kilmarnock 3:4
    So 16.12. 00:00 Motherwell - Dundee United 2:3
    So 16.12. 00:00 St. Mirren - Dunfermline 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 23.12. 00:00 Kilmarnock - Motherwell 4:2 (1:1)
    So 23.12. 00:00 Aberdeen - Rangers 0:3 (0:2)
    So 23.12. 00:00 Dundee United - Hearts 1:1 (1:0)
    So 23.12. 00:00 Hibernian - St. Mirren 0:0 (0:0)
    So 23.12. 00:00 Dunfermline - Inverness 0:0 (0:0)
    So 23.12. 00:00 Celtic - Falkirk 4:1 (0:1)

    21.kolo

    Út 26.12. 00:00 Inverness - Dundee United 2:1 (1:0)
    Út 26.12. 00:00 Dunfermline - Motherwell 1:2 (0:1)
    Út 26.12. 00:00 St. Mirren - Falkirk 0:1 (0:1)
    Út 26.12. 00:00 Hearts - Hibernian 2:1 (0:1)
    Út 26.12. 00:00 Aberdeen - Kilmarnock 1:0 (1:0)
    St 27.12. 00:00 Inverness - Rangers 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 30.12. 00:00 Hibernian - Dunfermline 1:0 (0:0)
    So 30.12. 00:00 Kilmarnock - Hearts 0:7 (0:0)
    So 30.12. 00:00 Dundee United - Aberdeen 1:0 (0:0)
    So 30.12. 00:00 Falkirk - Inverness 1:4 (0:2)
    So 30.12. 00:00 Motherwell - Celtic 0:4 (0:1)
    So 30.12. 00:00 Rangers - St. Mirren 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 18 2 1 46:13 56
    2. 22 11 6 5 31:18 39
    3. 22 10 4 8 23:19 34
    4. 22 9 6 7 37:24 33
    5. 22 9 5 8 33:40 32
    6. 22 8 5 9 33:25 29
    7. 23 7 8 8 25:26 29
    8. 22 6 8 8 19:24 26
    9. 22 7 4 11 25:33 25
    10. 22 6 7 9 24:37 25
    11. 22 6 4 12 25:40 22
    12. 22 3 5 14 13:35 14

    Nejčtenější ze sportu