Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1626
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3622
    Týden:
    12
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 14:15 Pustiměř - Hoštice 6:0 (3:0)
    So 26.08. 14:15 Bohdalice - Rychtářov 2:4 (1:3)
    So 26.08. 15:00 M.Málkovice - Ivanovice 1:1 (1:0)
    Ne 27.08. 14:15 Švábenice - Pačlavice 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 02.09. 14:15 Ivanovice - Pustiměř 0:2 (0:1)
    So 02.09. 14:30 Hoštice - Bohdalice 9:2 (1:2)
    Ne 03.09. 13:15 Pačlavice - Rychtářov 4:0 (3:0)
    Ne 03.09. 14:15 Švábenice - M.Málkovice 3:0 (0:0)

    3.kolo

    So 09.09. 14:15 Pustiměř - Švábenice 1:0 (0:0)
    So 09.09. 14:15 Bohdalice - Ivanovice 4:2 (3:0)
    So 09.09. 15:00 M.Málkovice - Pačlavice 0:4 (0:1)
    So 09.09. 15:00 Rychtářov - Hoštice 1:5 (1:4)

    4.kolo

    So 16.09. 13:45 Ivanovice - Rychtářov 9:2 (2:2)
    So 16.09. 15:00 M.Málkovice - Pustiměř 3:0
    Ne 17.09. 13:15 Pačlavice - Hoštice 2:3 (0:0)
    Ne 17.09. 13:45 Švábenice - Bohdalice 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 23.09. 13:45 Pustiměř - Pačlavice 2:0 (1:0)
    So 23.09. 13:45 Bohdalice - M.Málkovice 3:2 (1:1)
    So 23.09. 14:00 Hoštice - Ivanovice 5:3 (1:2)
    So 23.09. 15:00 Rychtářov - Švábenice 0:10 (0:6)

    6.kolo

    So 30.09. 13:15 Švábenice - Hoštice 1:4 (0:3)
    So 30.09. 13:15 Pustiměř - Bohdalice 8:1 (4:0)
    So 30.09. 14:00 M.Málkovice - Rychtářov 4:0 (1:0)
    Ne 01.10. 13:15 Pačlavice - Ivanovice 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 07.10. 13:15 Bohdalice - Pačlavice 0:6 (0:5)
    So 07.10. 13:30 Hoštice - M.Málkovice 6:3 (4:1)
    So 07.10. 15:00 Rychtářov - Pustiměř 0:13 (0:7)
    Ne 08.10. 10:00 Ivanovice - Švábenice 2:3 (1:2)

    9.kolo

    So 07.04. 13:45 Bohdalice - Hoštice 3:6 (1:4)
    So 07.04. 13:45 Pustiměř - Ivanovice 5:0 (3:0)
    So 07.04. 15:00 Rychtářov - Pačlavice 1:13 (0:6)
    So 07.04. 15:00 M.Málkovice - Švábenice 2:4 (1:0)

    10.kolo

    So 14.04. 13:45 Ivanovice - Bohdalice 4:2 (2:2)
    So 14.04. 14:00 Hoštice - Rychtářov 22:0 (12:0)
    Ne 15.04. 13:00 Pačlavice - M.Málkovice 8:1 (4:0)
    Ne 15.04. 13:45 Švábenice - Pustiměř 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 21.04. 14:15 Bohdalice - Švábenice 5:6 (3:4)
    So 21.04. 14:15 Pustiměř - M.Málkovice 8:0 (3:0)
    So 21.04. 15:00 Hoštice - Pačlavice 2:3 (1:0)
    So 21.04. 15:00 Rychtářov - Ivanovice 0:9 (0:4)

    12.kolo

    So 28.04. 14:15 Ivanovice - Hoštice 0:8 (0:5)
    So 28.04. 15:00 M.Málkovice - Bohdalice 3:3 (0:1)
    Ne 29.04. 13:00 Pačlavice - Pustiměř 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 14:15 Švábenice - Rychtářov 10:0 (6:0)

    13.kolo

    So 05.05. 10:00 Ivanovice - Pačlavice 0:11 (0:1)
    So 05.05. 14:15 Bohdalice - Pustiměř 2:5 (1:3)
    So 05.05. 14:30 Hoštice - Švábenice 8:3 (2:1)
    So 05.05. 15:00 Rychtářov - M.Málkovice 1:8 (0:1)

    14.kolo

    So 12.05. 14:15 Pustiměř - Rychtářov 7:0 (5:0)
    So 12.05. 15:00 M.Málkovice - Hoštice 0:9 (0:3)
    Ne 13.05. 13:00 Pačlavice - Bohdalice 22:0 (10:0)
    Ne 13.05. 14:15 Švábenice - Ivanovice 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 19.05. 14:00 Pačlavice - Švábenice 6:3 (3:2)
    So 19.05. 14:00 Hoštice - Pustiměř 9:1 (5:0)
    So 19.05. 14:15 Ivanovice - M.Málkovice 5:0 (0:0)
    So 19.05. 15:00 Rychtářov - Bohdalice 1:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 0 2 90:13 36
    2. 14 12 0 2 96:28 36
    3. 14 10 0 4 60:21 30
    4. 14 8 1 5 49:33 25
    5. 14 4 2 8 36:49 14
    6. 14 3 2 9 27:55 11
    7. 14 2 2 10 29:81 8
    8. 14 1 1 12 10:117 4

    Nejčtenější ze sportu