Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1622
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4862
    Týden:
    26
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Pustiměř B - Hoštice B 2:2 (0:1)
    So 12.08. 16:30 Nesovice B - Dražovice C 2:5 (1:3)
    So 12.08. 17:00 Lysovice B - Milonice 4:0 (3:0)
    Ne 13.08. 14:15 Slavíkovice B - Hamiltony 3:0 (2:0)
    Ne 13.08. 16:30 Račice - Radslavice 1:3 (0:1)
    Ne 13.08. 16:30 Němčany C - Brankovice B 3:2 (2:0)

    2.kolo

    So 19.08. 17:00 Lysovice B - Slavíkovice B 6:1 (2:0)
    Ne 20.08. 14:00 Hamiltony - Račice 2:2 (0:1)
    Ne 20.08. 14:15 Hoštice B - Němčany C 7:0 (3:0)
    Ne 20.08. 16:30 Milonice - Dražovice C 0:3
    Ne 20.08. 16:30 Brankovice B - Nesovice B 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Radslavice - Pustiměř B 3:3 (1:2)

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 Pustiměř B - Hamiltony 1:1 (1:0)
    So 26.08. 16:30 Nesovice B - Hoštice B 3:5 (1:4)
    Ne 27.08. 13:45 Dražovice C - Brankovice B 4:1 (2:0)
    Ne 27.08. 14:15 Slavíkovice B - Milonice 4:3 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Račice - Lysovice B 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Němčany C - Radslavice 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 02.09. 16:30 Hoštice B - Dražovice C 2:7 (0:4)
    So 02.09. 16:30 Lysovice B - Pustiměř B 4:2 (2:0)
    Ne 03.09. 14:00 Hamiltony - Němčany C 2:5 (0:2)
    Ne 03.09. 14:15 Slavíkovice B - Račice 3:2 (2:2)
    Ne 03.09. 16:30 Milonice - Brankovice B 2:1 (1:1)
    Ne 03.09. 16:30 Radslavice - Nesovice B 6:1 (2:1)

    5.kolo

    So 09.09. 16:30 Pustiměř B - Slavíkovice B 4:2 (1:1)
    So 09.09. 16:30 Nesovice B - Hamiltony 4:3 (3:3)
    Ne 10.09. 13:45 Dražovice C - Radslavice 0:5 (0:2)
    Ne 10.09. 16:30 Račice - Milonice 2:5 (2:1)
    Ne 10.09. 16:30 Němčany C - Lysovice B 2:2 (1:2)
    Ne 10.09. 16:30 Brankovice B - Hoštice B 3:3 (2:3)

    6.kolo

    Ne 17.09. 16:00 Milonice - Hoštice B 7:2 (2:1)
    Ne 17.09. 16:00 Hamiltony - Dražovice C 5:0 (1:0)
    Ne 17.09. 16:00 Lysovice B - Nesovice B 6:0 (3:0)
    Ne 17.09. 16:00 Račice - Pustiměř B 2:1 (1:0)
    Ne 29.10. 11:45 Slavíkovice B - Němčany C 0:3 (0:1)
    Ne 29.10. 14:00 Radslavice - Brankovice B 6:2 (3:0)

    7.kolo

    So 23.09. 16:00 Pustiměř B - Milonice 0:0 (0:0)
    So 23.09. 16:00 Nesovice B - Slavíkovice B 5:3 (1:2)
    So 23.09. 16:00 Hoštice B - Radslavice 2:3 (1:2)
    Ne 24.09. 13:30 Dražovice C - Lysovice B 1:1 (1:1)
    Ne 24.09. 16:00 Němčany C - Račice 2:5 (0:0)
    Ne 24.09. 16:00 Brankovice B - Hamiltony 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 15:30 Lysovice B - Brankovice B 2:0 (1:0)
    So 30.09. 15:30 Pustiměř B - Němčany C 3:0
    Ne 01.10. 13:15 Slavíkovice B - Dražovice C 3:4 (1:3)
    Ne 01.10. 15:30 Milonice - Radslavice 0:2 (0:0)
    Ne 01.10. 15:30 Hamiltony - Hoštice B 3:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:30 Račice - Nesovice B 3:0

    9.kolo

    So 07.10. 15:30 Nesovice B - Pustiměř B 0:4 (0:2)
    So 07.10. 15:30 Hoštice B - Lysovice B 0:5 (0:2)
    Ne 08.10. 13:15 Dražovice C - Račice 3:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:30 Němčany C - Milonice 2:6 (1:1)
    Ne 08.10. 15:30 Brankovice B - Slavíkovice B 7:0 (4:0)
    Ne 08.10. 15:30 Radslavice - Hamiltony 6:0 (4:0)

    10.kolo

    So 14.10. 15:30 Lysovice B - Radslavice 0:1 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Pustiměř B - Dražovice C 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 10:00 Němčany C - Nesovice B 3:1 (1:1)
    Ne 15.10. 13:15 Slavíkovice B - Hoštice B 4:3 (2:1)
    Ne 15.10. 15:30 Milonice - Hamiltony 1:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Račice - Brankovice B 1:4 (0:3)

    11.kolo

    So 21.10. 15:00 Nesovice B - Milonice 3:2 (1:0)
    So 21.10. 15:00 Hoštice B - Račice 2:4 (1:2)
    Ne 22.10. 12:30 Hamiltony - Lysovice B 1:2 (1:0)
    Ne 22.10. 12:45 Dražovice C - Němčany C 2:2 (1:1)
    Ne 22.10. 15:00 Brankovice B - Pustiměř B 3:5 (1:1)
    Ne 22.10. 15:00 Radslavice - Slavíkovice B 9:1 (4:0)

    12.kolo

    Ne 01.04. 12:30 Hamiltony - Slavíkovice B 4:0 (3:0)
    Ne 01.04. 12:45 Hoštice B - Pustiměř B 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Milonice - Lysovice B 1:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:00 Radslavice - Račice 6:1 (3:0)
    Ne 01.04. 15:00 Brankovice B - Němčany C 11:1 (5:0)
    Ne 01.04. 15:00 Dražovice C - Nesovice B 6:1 (5:0)

    13.kolo

    So 07.04. 16:00 Nesovice B - Brankovice B 2:1 (1:0)
    So 07.04. 16:00 Pustiměř B - Radslavice 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 13:30 Dražovice C - Milonice 2:3 (1:3)
    Ne 08.04. 16:00 Němčany C - Hoštice B 0:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Račice - Hamiltony 1:3 (1:1)
    Ne 08.04. 16:00 Slavíkovice B - Lysovice B 0:3 (0:3)

    14.kolo

    So 14.04. 16:00 Hoštice B - Nesovice B 2:7 (2:3)
    Ne 15.04. 13:30 Hamiltony - Pustiměř B 3:4 (2:1)
    Ne 15.04. 16:00 Milonice - Slavíkovice B 4:0 (3:0)
    Ne 15.04. 16:00 Radslavice - Němčany C 6:2 (4:2)
    Ne 15.04. 16:00 Brankovice B - Dražovice C 3:0 (1:0)
    01.06. 18:00 Lysovice B - Račice 2:1 (1:1)

    15.kolo

    So 21.04. 16:30 Nesovice B - Radslavice 2:5 (0:2)
    So 21.04. 16:30 Pustiměř B - Lysovice B 3:1 (1:0)
    Ne 22.04. 14:00 Dražovice C - Hoštice B 4:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:30 Brankovice B - Milonice 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:30 Němčany C - Hamiltony 1:3 (0:2)
    Ne 22.04. 16:30 Račice - Slavíkovice B 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 28.04. 16:30 Lysovice B - Němčany C 6:2 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Hoštice B - Brankovice B 1:2 (0:2)
    Ne 29.04. 14:00 Hamiltony - Nesovice B 3:1 (1:1)
    Ne 29.04. 14:15 Slavíkovice B - Pustiměř B 3:3 (2:3)
    Ne 29.04. 16:30 Milonice - Račice 4:3 (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Radslavice - Dražovice C 3:2 (0:1)

    17.kolo

    So 05.05. 16:30 Hoštice B - Milonice 3:6 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Nesovice B - Lysovice B 3:6 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Pustiměř B - Račice 3:2 (1:1)
    Ne 06.05. 14:00 Dražovice C - Hamiltony 2:1 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Brankovice B - Radslavice 3:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Němčany C - Slavíkovice B 2:2 (2:1)

    18.kolo

    So 12.05. 16:30 Lysovice B - Dražovice C 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 14:00 Hamiltony - Brankovice B 4:0 (2:0)
    Ne 13.05. 14:15 Slavíkovice B - Nesovice B 6:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Milonice - Pustiměř B 5:1 (3:1)
    Ne 13.05. 16:30 Račice - Němčany C 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Radslavice - Hoštice B 7:0 (5:0)

    19.kolo

    So 19.05. 16:30 Hoštice B - Hamiltony 2:2 (0:0)
    So 19.05. 16:30 Nesovice B - Račice 6:1 (1:1)
    Ne 20.05. 14:00 Dražovice C - Slavíkovice B 6:1 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Radslavice - Milonice 2:1 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Brankovice B - Lysovice B 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Němčany C - Pustiměř B 1:4 (0:1)

    20.kolo

    So 26.05. 16:30 Pustiměř B - Nesovice B 6:3 (4:1)
    So 26.05. 16:30 Lysovice B - Hoštice B 2:5 (0:4)
    Ne 27.05. 14:15 Slavíkovice B - Brankovice B 4:1 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Milonice - Němčany C 8:1 (3:1)
    Ne 27.05. 16:30 Račice - Dražovice C 2:2 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Hamiltony - Radslavice 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 02.06. 16:30 Nesovice B - Němčany C 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 14:00 Hamiltony - Milonice 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 14:00 Dražovice C - Pustiměř B 1:1 (0:0)
    Ne 03.06. 14:15 Hoštice B - Slavíkovice B 6:2 (3:0)
    Ne 03.06. 16:30 Radslavice - Lysovice B 2:1 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Brankovice B - Račice 8:0 (2:0)

    22.kolo

    So 09.06. 16:30 Milonice - Nesovice B 3:2 (2:0)
    So 09.06. 16:30 Pustiměř B - Brankovice B 4:4 (1:2)
    So 09.06. 16:30 Lysovice B - Hamiltony 7:0 (5:0)
    Ne 10.06. 14:15 Slavíkovice B - Radslavice 1:2 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Němčany C - Dražovice C 0:4 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Račice - Hoštice B 0:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 83:27 58
    2. 22 13 4 5 62:26 43
    3. 22 12 7 3 61:42 43
    4. 22 13 2 7 64:41 41
    5. 22 12 4 6 59:39 40
    6. 22 8 4 10 59:45 28
    7. 22 7 5 10 43:47 26
    8. 22 6 3 13 52:75 21
    9. 22 6 3 13 36:61 21
    10. 22 6 2 14 44:79 20
    11. 22 6 1 15 47:81 19
    12. 22 4 4 14 34:81 16

    Nejčtenější ze sportu