Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1613
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4218
    Týden:
    26
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Hlučín 4:3 (2:3)
    So 14.08. 00:00 Frýdek-Místek - Opava 4:5
    So 14.08. 00:00 Zlín - Znojmo 7:0
    So 14.08. 00:00 Hranice - Jihlava 0:3 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:4 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Vítkovice - Hodonín 1:1
    St 25.08. 00:00 1.FC Slovácko - Karviná 0:1 (0:1)

    1.kolo

    St 18.08. 00:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    St 18.08. 00:00 Hodonín - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    St 18.08. 00:00 Baník Ostrava - Hranice 10:0 (3:0)
    St 18.08. 00:00 Jihlava - Zlín 1:2
    St 18.08. 00:00 Znojmo - Frýdek-Místek 0:4 (0:2)
    St 18.08. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 2:4 (2:3)
    St 18.08. 00:00 Hlučín - Karviná 2:1 (0:1)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Hodonín - 1.FC Slovácko 1:4 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice 5:1 (3:0)
    So 21.08. 00:00 Jihlava - Sigma Olomouc 3:5 (2:2)
    So 21.08. 00:00 Znojmo - Hranice 1:6
    So 21.08. 00:00 Opava - Zlín 1:4 (1:2)
    So 21.08. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Karviná - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Frýdek-Místek - Karviná 0:3
    So 28.08. 00:00 Zlín - Hlučín 1:3 (1:1)
    So 28.08. 00:00 Hranice - Opava 2:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Sigma Olomouc - Znojmo 4:1 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Hodonín - Baník Ostrava 0:8 (0:4)
    St 01.09. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 3:0 (0:0)
    St 22.09. 00:00 Vítkovice - Jihlava 1:3

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:3
    So 04.09. 00:00 Jihlava - Hodonín 1:1 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Znojmo - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 1:5 (0:2)
    So 04.09. 00:00 Hlučín - Hranice 1:0 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Karviná - Zlín 1:1
    So 04.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 5:1 (1:1)

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 1:2
    So 11.09. 00:00 Hranice - Karviná 1:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Vítkovice - Opava 2:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Hodonín - Znojmo 3:0
    So 11.09. 00:00 Baník Ostrava - Jihlava 2:2
    So 11.09. 10:30 Sigma Olomouc - Hlučín 6:2 (2:1)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Znojmo - Baník Ostrava 0:8
    So 18.09. 00:00 Opava - Hodonín 3:0
    So 18.09. 00:00 Hlučín - Vítkovice 4:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc 2:2 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Hranice 4:1 (3:1)
    So 18.09. 00:00 Frýdek-Místek - Zlín 3:4 (1:3)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 1.FC Slovácko - Zlín 4:0
    So 25.09. 00:00 Hranice - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    So 25.09. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 4:5 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Vítkovice - Karviná 0:5 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Hodonín - Hlučín 1:3 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Baník Ostrava - Opava 8:0 (4:0)
    So 25.09. 00:00 Jihlava - Znojmo 5:0 (4:0)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 0:0
    So 02.10. 00:00 Opava - Jihlava 3:5
    So 02.10. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava 2:4
    So 02.10. 00:00 Karviná - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 3:1
    So 02.10. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 2:4 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Zlín - Hranice 5:0 (4:0)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 1.FC Slovácko - Hranice 7:0 (4:0)
    So 09.10. 00:00 Sigma Olomouc - Zlín 5:5 (2:2)
    So 09.10. 00:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Hodonín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Baník Ostrava - Karviná 0:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Jihlava - Hlučín 4:0 (3:0)
    So 09.10. 00:00 Znojmo - Opava 1:0

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Opava - 1.FC Slovácko 1:4 (1:2)
    So 16.10. 00:00 Hlučín - Znojmo 6:0 (5:0)
    So 16.10. 00:00 Karviná - Jihlava 0:5 (0:3)
    So 16.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1
    So 16.10. 00:00 Frýdek-Místek - Hodonín 4:0 (3:0)
    So 16.10. 00:00 Zlín - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Hranice - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:4 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Vítkovice - Hranice 0:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Hodonín - Zlín 1:9
    So 23.10. 00:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 4:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Znojmo - Karviná 2:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Opava - Hlučín 3:1

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Hlučín - 1.FC Slovácko 1:2 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Karviná - Opava 1:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 7:2 (4:0)
    So 30.10. 00:00 Frýdek-Místek - Jihlava 0:3 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Hranice - Hodonín 2:1 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 4:1 (1:1)

    17.kolo

    So 02.04. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 4:2 (3:0)
    So 02.04. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek 0:1 (0:01)
    So 02.04. 00:00 Hlučín - Zlín 1:3 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Opava - Hranice 0:3 (0:2)
    So 02.04. 00:00 Znojmo - Sigma Olomouc 1:3 (1:3)
    So 02.04. 00:00 Jihlava - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Baník Ostrava - Hodonín 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 09.04. 00:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Hodonín - Jihlava 2:5 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Vítkovice - Znojmo 5:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 7:0 (3:0)
    So 09.04. 00:00 Hranice - Hlučín 2:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Zlín - Karviná 2:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 0:1

    19.kolo

    So 16.04. 00:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 3:4
    So 16.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 0:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Karviná - Hranice 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Hlučín - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Opava - Vítkovice 2:3 (0:2)
    So 16.04. 00:00 Znojmo - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:1 (1:1)

    16.kolo

    St 20.04. 00:00 1.FC Slovácko - Hodonín 5:2
    St 20.04. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava 0:3
    St 20.04. 00:00 Sigma Olomouc - Jihlava 6:1 (4:0)
    St 20.04. 00:00 Hranice - Znojmo 4:0 (0:0)
    St 20.04. 00:00 Zlín - Opava 4:0 (2:0)
    St 20.04. 00:00 Frýdek-Místek - Hlučín 0:1 (0:1)
    St 20.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Karviná 5:2

    20.kolo

    So 23.04. 00:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:3 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Baník Ostrava - Znojmo 5:1
    So 23.04. 00:00 Hodonín - Opava 1:2
    So 23.04. 00:00 Vítkovice - Hlučín 0:0
    So 23.04. 00:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:1 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Hranice - Zbrojovka Brno 1:3 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Zlín - Frýdek-Místek 3:1 (1:1)

    21.kolo

    St 27.04. 00:00 Opava - Baník Ostrava 0:5
    So 30.04. 00:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Frýdek-Místek - Hranice 1:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Karviná - Vítkovice 1:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Hlučín - Hodonín 2:1 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Znojmo - Jihlava 0:4 (0:1)

    22.kolo

    So 07.05. 00:00 1.FC Slovácko - Znojmo 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Jihlava - Opava 4:2 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Baník Ostrava - Hlučín 6:0 (4:0)
    So 07.05. 00:00 Hodonín - Karviná 0:5
    So 07.05. 00:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 0:2
    So 07.05. 00:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Hranice - Zlín 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 14.05. 00:00 Hranice - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Hodonín 4:0 (2:0)
    So 14.05. 00:00 Karviná - Baník Ostrava 1:5 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Hlučín - Jihlava 1:5 (1:3)
    So 14.05. 00:00 Opava - Znojmo 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 21.05. 00:00 1.FC Slovácko - Opava 1:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Znojmo - Hlučín 3:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Jihlava - Karviná 3:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1
    So 21.05. 00:00 Hodonín - Frýdek-Místek 0:2 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Vítkovice - Zlín 0:4 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Sigma Olomouc - Hranice 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 28.05. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 4:5 (3:3)
    So 28.05. 00:00 Hranice - Vítkovice 3:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Zlín - Hodonín 3:0 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 1:2 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:2 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Karviná - Znojmo 4:1
    So 28.05. 00:00 Hlučín - Opava 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 01.06. 00:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:2
    St 01.06. 00:00 Hlučín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    St 01.06. 00:00 Opava - Frýdek-Místek 3:1 (2:0)
    St 01.06. 00:00 Znojmo - Zlín 3:5
    St 01.06. 00:00 Jihlava - Hranice 4:0 (2:0)
    St 01.06. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:2
    St 01.06. 00:00 Hodonín - Vítkovice 0:0

    26.kolo

    So 04.06. 00:00 1.FC Slovácko - Hlučín 2:2 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Opava - Karviná 1:4 (0:3)
    So 04.06. 00:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 0:4 (0:2)
    So 04.06. 00:00 Jihlava - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
    So 04.06. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 3:2 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Hodonín - Hranice 0:2 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)

    14.kolo

    Čt 09.06. 00:00 Karviná - Hlučín 2:0
    So 11.06. 00:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 7:0
    So 11.06. 00:00 Sigma Olomouc - Hodonín 6:1
    So 11.06. 00:00 Hranice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Zlín - Jihlava 5:0 (4:0)
    So 11.06. 00:00 Frýdek-Místek - Znojmo 2:0
    So 11.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 100:21 64
    2. 26 18 5 3 92:41 59
    3. 26 19 2 5 70:33 59
    4. 26 18 3 5 73:36 57
    5. 26 17 2 7 77:37 53
    6. 26 16 3 7 63:36 51
    7. 26 11 4 11 40:37 37
    8. 26 10 3 13 39:52 33
    9. 26 9 2 15 37:49 29
    10. 26 8 3 15 28:57 27
    11. 26 6 0 20 31:79 18
    12. 26 3 8 15 17:54 17
    13. 26 4 2 20 18:89 14
    14. 26 1 3 22 16:80 6

    Nejčtenější ze sportu