Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1591
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3999
    Týden:
    18
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 19.08. 12:15 Hvězda Cheb - Sokolov 1:2
    So 19.08. 12:15 Chomutov - SK Rakovník 8:0 (3:0)
    So 19.08. 12:15 Karlovy Vary - Čelákovice 3:3
    So 19.08. 12:30 Junior Praha - Česká Lípa 3:0 (2:0)
    Ne 20.08. 12:15 SK Kladno B - Admira Praha 2:1
    Ne 20.08. 12:30 Junior Děčín - FF Roudnice 0:3 (0:2)
    Ne 20.08. 12:30 Ústí n/L - Blšany 3:1 (0:1)

    4.kolo

    So 26.08. 12:15 SK Rakovník - Karlovy Vary 0:4
    So 26.08. 12:15 Česká Lípa - Chomutov 3:3 (2:1)
    So 26.08. 12:30 FF Roudnice - Blšany 2:2 (1:1)
    So 26.08. 12:30 Čelákovice - Ústí n/L 0:8 (0:5)
    Ne 27.08. 12:15 Admira Praha - Junior Praha 1:2 (1:0)
    Ne 27.08. 12:15 Sokolov - SK Kladno B 2:1
    Ne 27.08. 12:30 Junior Děčín - Hvězda Cheb 3:4 (2:3)

    5.kolo

    So 02.09. 12:15 Hvězda Cheb - FF Roudnice 1:1
    So 02.09. 12:15 Chomutov - Admira Praha 2:2 (2:0)
    So 02.09. 12:15 Karlovy Vary - Česká Lípa 6:0 (4:0)
    So 02.09. 12:30 Blšany - Čelákovice 2:1 (1:1)
    Ne 03.09. 12:15 SK Kladno B - Junior Děčín 4:0 (3:0)
    Ne 03.09. 12:30 Junior Praha - Sokolov 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 12:30 Ústí n/L - SK Rakovník 7:0 (3:0)

    6.kolo

    So 09.09. 12:15 SK Rakovník - Blšany 0:7 (0:2)
    So 09.09. 12:15 Česká Lípa - Ústí n/L 1:5 (0:3)
    So 09.09. 12:15 Admira Praha - Karlovy Vary 4:4 (2:2)
    So 09.09. 12:30 FF Roudnice - Čelákovice 3:2 (3:1)
    Ne 10.09. 12:15 Sokolov - Chomutov 9:1 (5:1)
    Ne 10.09. 12:30 Junior Děčín - Junior Praha 1:2
    Ne 10.09. 13:15 Hvězda Cheb - SK Kladno B 2:2

    7.kolo

    So 16.09. 12:15 Chomutov - Junior Děčín 2:2 (2:0)
    So 16.09. 12:15 Karlovy Vary - Sokolov 1:2
    So 16.09. 12:30 Blšany - Česká Lípa 3:0 (1:0)
    So 16.09. 12:30 Čelákovice - SK Rakovník 1:1
    Ne 17.09. 12:15 SK Kladno B - FF Roudnice 0:3
    Ne 17.09. 12:30 Junior Praha - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 12:30 Ústí n/L - Admira Praha 2:0 (2:0)

    8.kolo

    So 23.09. 12:15 Česká Lípa - Čelákovice 0:3 (0:2)
    So 23.09. 12:15 Admira Praha - Blšany 1:3 (0:3)
    So 23.09. 12:30 FF Roudnice - SK Rakovník 8:0 (3:0)
    So 23.09. 16:15 SK Kladno B - Junior Praha 3:0 (2:0)
    Ne 24.09. 12:15 Sokolov - Ústí n/L 1:7 (1:3)
    Ne 24.09. 12:15 Hvězda Cheb - Chomutov 0:2 (0:1)
    Ne 24.09. 12:30 Junior Děčín - Karlovy Vary 2:3

    9.kolo

    Čt 28.09. 12:30 Blšany - Sokolov 1:5
    So 30.09. 12:15 Chomutov - SK Kladno B 1:5 (1:1)
    So 30.09. 12:15 Karlovy Vary - Hvězda Cheb 3:0 (0:0)
    So 30.09. 12:15 SK Rakovník - Česká Lípa 1:0
    So 30.09. 12:30 Čelákovice - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 12:30 Junior Praha - FF Roudnice 2:4
    Ne 01.10. 12:30 Ústí n/L - Junior Děčín 4:0 (3:0)

    10.kolo

    So 07.10. 12:15 Admira Praha - SK Rakovník 2:1 (0:1)
    So 07.10. 12:15 SK Kladno B - Karlovy Vary 0:1
    So 07.10. 12:30 FF Roudnice - Česká Lípa 4:2 (2:0)
    So 07.10. 12:30 Junior Praha - Chomutov 3:1
    Ne 08.10. 12:15 Sokolov - Čelákovice 5:0
    Ne 08.10. 12:15 Hvězda Cheb - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    Ne 08.10. 12:30 Junior Děčín - Blšany 0:1

    11.kolo

    So 14.10. 12:15 Chomutov - FF Roudnice 1:4 (1:2)
    So 14.10. 12:15 Karlovy Vary - Junior Praha 2:1 (0:1)
    So 14.10. 12:15 Ústí n/L - SK Kladno B 4:2 (0:1)
    So 14.10. 12:15 SK Rakovník - Sokolov 1:7 (1:3)
    So 14.10. 12:15 Česká Lípa - Admira Praha 2:4 (2:3)
    So 14.10. 12:30 Blšany - Hvězda Cheb 2:2
    So 14.10. 12:30 Čelákovice - Junior Děčín 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 21.10. 12:15 Hvězda Cheb - Čelákovice 2:2 (0:1)
    So 21.10. 12:15 Chomutov - Karlovy Vary 1:4 (0:2)
    So 21.10. 12:30 FF Roudnice - Admira Praha 1:1
    So 21.10. 12:30 Junior Praha - Ústí n/L 0:3 (0:0)
    Ne 22.10. 12:30 Junior Děčín - SK Rakovník 5:0 (2:0)
    Ne 22.10. 13:15 Sokolov - Česká Lípa 9:0 (5:0)
    Ne 22.10. 16:45 SK Kladno B - Blšany 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 28.10. 11:45 Ústí n/L - Chomutov 9:2 (4:1)
    So 28.10. 12:15 Karlovy Vary - FF Roudnice 2:1 (0:0)
    So 28.10. 12:15 SK Rakovník - Hvězda Cheb 0:3
    So 28.10. 12:15 Česká Lípa - Junior Děčín 0:2 (0:1)
    So 28.10. 12:30 Blšany - Junior Praha 0:3
    So 28.10. 12:30 Čelákovice - SK Kladno B 1:7 (0:3)
    Ne 29.10. 12:15 Admira Praha - Sokolov 4:6 (2:0)

    2.kolo

    So 04.11. 12:15 SK Rakovník - Junior Praha 0:2 (0:2)
    So 04.11. 12:15 Česká Lípa - SK Kladno B 1:2 (0:1)
    So 04.11. 12:15 Admira Praha - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    So 04.11. 12:30 FF Roudnice - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    So 04.11. 12:30 Blšany - Karlovy Vary 1:1 (1:0)
    So 04.11. 12:30 Čelákovice - Chomutov 5:2 (2:0)
    Ne 05.11. 12:15 Sokolov - Junior Děčín 1:1 (1:1)

    1.kolo

    So 11.11. 12:15 Chomutov - Blšany 1:5 (1:2)
    So 11.11. 12:15 Karlovy Vary - Ústí n/L 1:3
    So 11.11. 16:45 SK Kladno B - SK Rakovník 4:0 (1:0)
    Ne 12.11. 12:15 Sokolov - FF Roudnice 5:0 (2:0)
    Ne 12.11. 12:30 Junior Děčín - Admira Praha 2:2
    Ne 12.11. 12:30 Junior Praha - Čelákovice 2:1 (2:0)
    Ne 12.11. 13:45 Hvězda Cheb - Česká Lípa 2:0

    14.kolo

    So 24.03. 12:15 SK Rakovník - SK Kladno B 1:11 (0:7)
    So 24.03. 12:15 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:5 (1:1)
    So 24.03. 12:30 FF Roudnice - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 24.03. 12:30 Čelákovice - Junior Praha 1:2
    So 24.03. 12:30 Blšany - Chomutov 5:0
    So 24.03. 13:15 Česká Lípa - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:15 Admira Praha - Junior Děčín 6:2 (4:0)

    15.kolo

    So 31.03. 12:15 Ústí n/L - FF Roudnice 7:1 (2:1)
    So 31.03. 12:15 Karlovy Vary - Blšany 1:3 (1:2)
    So 31.03. 12:15 Chomutov - Čelákovice 1:2 (1:1)
    So 31.03. 16:00 Hvězda Cheb - Admira Praha 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 12:15 SK Kladno B - Česká Lípa 0:1
    Ne 01.04. 12:30 Junior Praha - SK Rakovník 4:0
    Ne 01.04. 12:30 Junior Děčín - Sokolov 0:8

    16.kolo

    So 07.04. 12:15 Admira Praha - SK Kladno B 2:5 (0:3)
    So 07.04. 12:15 Česká Lípa - Junior Praha 2:3
    So 07.04. 12:15 SK Rakovník - Chomutov 1:2 (0:1)
    So 07.04. 12:30 FF Roudnice - Junior Děčín 5:1 (3:0)
    So 07.04. 12:30 Čelákovice - Karlovy Vary 0:3
    So 07.04. 12:30 Blšany - Ústí n/L 4:0
    Ne 08.04. 12:15 Sokolov - Hvězda Cheb 3:0

    17.kolo

    So 14.04. 12:15 Karlovy Vary - SK Rakovník 8:0
    So 14.04. 12:15 Chomutov - Česká Lípa 2:4
    So 14.04. 12:30 Blšany - FF Roudnice 3:0
    Ne 15.04. 12:15 Ústí n/L - Čelákovice 6:2 (5:1)
    Ne 15.04. 12:15 SK Kladno B - Sokolov 4:1
    Ne 15.04. 12:15 Hvězda Cheb - Junior Děčín 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 12:30 Junior Praha - Admira Praha 2:3

    18.kolo

    So 21.04. 12:15 Admira Praha - Chomutov 2:2 (2:2)
    So 21.04. 12:15 Česká Lípa - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 21.04. 12:15 SK Rakovník - Ústí n/L 0:6 (0:3)
    So 21.04. 12:30 FF Roudnice - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    So 21.04. 12:30 Čelákovice - Blšany 0:7
    Ne 22.04. 12:15 Sokolov - Junior Praha 3:2 (1:1)
    Ne 22.04. 12:30 Junior Děčín - SK Kladno B 1:7 (0:2)

    19.kolo

    So 28.04. 12:15 Karlovy Vary - Admira Praha 3:4
    So 28.04. 12:15 Chomutov - Sokolov 0:3 (0:0)
    So 28.04. 12:30 Čelákovice - FF Roudnice 0:3 (0:1)
    So 28.04. 12:30 Blšany - SK Rakovník 5:0
    Ne 29.04. 12:15 Ústí n/L - Česká Lípa 10:0 (4:0)
    Ne 29.04. 12:15 SK Kladno B - Hvězda Cheb 5:1
    Ne 29.04. 12:30 Junior Praha - Junior Děčín 3:0 (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 12:15 Česká Lípa - Blšany 1:5 (0:3)
    So 05.05. 12:15 SK Rakovník - Čelákovice 2:2
    So 05.05. 12:30 FF Roudnice - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 12:15 Sokolov - Karlovy Vary 2:1
    Ne 06.05. 12:15 Admira Praha - Ústí n/L 3:3 (2:1)
    Ne 06.05. 12:30 Junior Děčín - Chomutov 4:1 (3:0)
    Ne 06.05. 16:00 Hvězda Cheb - Junior Praha 1:2

    21.kolo

    So 12.05. 12:15 SK Rakovník - FF Roudnice 1:6 (1:3)
    So 12.05. 12:15 Ústí n/L - Sokolov 2:2 (1:2)
    So 12.05. 12:15 Karlovy Vary - Junior Děčín 2:0
    So 12.05. 12:15 Chomutov - Hvězda Cheb 0:4
    So 12.05. 12:30 Čelákovice - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 12.05. 12:30 Blšany - Admira Praha 4:1
    Ne 13.05. 12:30 Junior Praha - SK Kladno B 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 12:15 Česká Lípa - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    So 19.05. 12:30 FF Roudnice - Junior Praha 4:2 (1:0)
    Ne 20.05. 12:15 Sokolov - Blšany 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 12:15 Admira Praha - Čelákovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 12:30 Junior Děčín - Ústí n/L 1:7 (1:3)
    Ne 20.05. 16:00 Hvězda Cheb - Karlovy Vary 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 16:45 SK Kladno B - Chomutov 9:0 (4:0)

    23.kolo

    So 26.05. 12:15 Česká Lípa - FF Roudnice 3:2
    So 26.05. 12:15 SK Rakovník - Admira Praha 1:4
    So 26.05. 12:15 Karlovy Vary - SK Kladno B 1:1 (0:0)
    So 26.05. 12:15 Chomutov - Junior Praha 1:0
    So 26.05. 12:30 Čelákovice - Sokolov 0:3
    So 26.05. 12:30 Blšany - Junior Děčín 4:2
    Ne 27.05. 12:15 Ústí n/L - Hvězda Cheb 9:1 (4:0)

    24.kolo

    So 02.06. 12:15 Admira Praha - Česká Lípa 7:0 (1:0)
    So 02.06. 12:30 FF Roudnice - Chomutov 5:0 (2:0)
    So 02.06. 12:30 Junior Praha - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 12:15 SK Kladno B - Ústí n/L 5:0 (2:0)
    Ne 03.06. 12:15 Sokolov - SK Rakovník 8:0 (6:0)
    Ne 03.06. 12:30 Junior Děčín - Čelákovice výsledek
    Ne 03.06. 16:00 Hvězda Cheb - Blšany 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 09.06. 12:15 SK Rakovník - Junior Děčín 1:1 (1:1)
    So 09.06. 12:15 Karlovy Vary - Chomutov 13:0
    So 09.06. 12:30 Čelákovice - Hvězda Cheb 0:1
    So 09.06. 12:30 Blšany - SK Kladno B 2:0 (0:0)
    So 09.06. 13:15 Česká Lípa - Sokolov 1:6 (0:1)
    Ne 10.06. 12:15 Ústí n/L - Junior Praha 3:2
    Ne 10.06. 13:15 Admira Praha - FF Roudnice 1:2

    26.kolo

    So 16.06. 12:15 Chomutov - Ústí n/L 3:2 (3:0)
    So 16.06. 12:30 FF Roudnice - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
    So 16.06. 12:30 Junior Praha - Blšany 2:2 (1:1)
    Ne 17.06. 12:15 SK Kladno B - Čelákovice 3:0 (2:0)
    Ne 17.06. 12:15 Sokolov - Admira Praha 3:0
    Ne 17.06. 12:30 Junior Děčín - Česká Lípa 1:1 (1:1)
    Ne 17.06. 16:00 Hvězda Cheb - SK Rakovník 3:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 101:28 66
    2. 26 20 2 4 116:38 62
    3. 26 17 4 5 77:33 55
    4. 26 16 3 7 85:31 51
    5. 26 14 4 8 77:36 46
    6. 26 15 1 10 49:38 46
    7. 26 10 7 9 58:54 37
    8. 26 7 7 12 30:48 28
    9. 26 5 4 17 39:105 19
    10. 25 4 5 16 29:69 17
    11. 26 4 4 18 24:84 16
    12. 26 2 3 21 14:118 9
    13. 22 16 2 4 83:31 50
    14. 22 7 4 11 43:61 25

    Nejčtenější ze sportu