Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 157
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2612
    Týden:
    6
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 00:00 D. Bukovsko - Chrášťany 3:2 (2:0)
    So 21.08. 00:00 N. Hodějovice - Planá 0:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Boršov - Borovany 2:2 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Jankov B - Lipí 4:1 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Dubné - Roudné B 1:2 (1:2)
    So 21.08. 00:00 Borek - Rudolfov B 1:1 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Olešník B - Dobrá Voda B 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 28.08. 00:00 Chrášťany - Dobrá Voda B 6:2 (1:1)
    So 28.08. 00:00 Rudolfov B - Olešník B 2:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Roudné B - Borek 0:1 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Lipí - Dubné 2:2 (1:2)
    So 28.08. 00:00 Borovany - Jankov B 2:2
    So 28.08. 00:00 Planá - Boršov 2:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 D. Bukovsko - N. Hodějovice 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 04.09. 00:00 N. Hodějovice - Chrášťany 2:3 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Boršov - D. Bukovsko 2:1 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Jankov B - Planá 6:1 (2:0)
    So 04.09. 00:00 Dubné - Borovany 0:1 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Borek - Lipí 3:1 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Olešník B - Roudné B 3:4 (2:1)
    So 04.09. 00:00 Dobrá Voda B - Rudolfov B 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 11.09. 00:00 Chrášťany - Rudolfov B 2:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Roudné B - Dobrá Voda B 4:3 (0:2)
    So 11.09. 00:00 Lipí - Olešník B 4:1 (2:1)
    So 11.09. 00:00 Borovany - Borek 1:2 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Planá - Dubné 1:3 (0:0)
    So 11.09. 00:00 D. Bukovsko - Jankov B 1:2 (1:1)
    So 11.09. 00:00 N. Hodějovice - Boršov 0:2 (0:0)

    5.kolo

    So 18.09. 00:00 Boršov - Chrášťany 5:2 (4:0)
    So 18.09. 00:00 Jankov B - N. Hodějovice 9:1 (4:0)
    So 18.09. 00:00 Dubné - D. Bukovsko 1:1 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Borek - Planá 3:0 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Olešník B - Borovany 2:4 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Dobrá Voda B - Lipí 3:1 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Rudolfov B - Roudné B 2:2 (0:0)

    6.kolo

    So 25.09. 00:00 Chrášťany - Roudné B 0:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Lipí - Rudolfov B 1:4 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Borovany - Dobrá Voda B 7:1 (3:0)
    So 25.09. 00:00 Planá - Olešník B 1:4 (0:0)
    So 25.09. 00:00 D. Bukovsko - Borek 3:3 (2:1)
    So 25.09. 00:00 N. Hodějovice - Dubné 1:3 (0:2)
    So 25.09. 00:00 Boršov - Jankov B 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 02.10. 00:00 Jankov B - Chrášťany 5:2 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Dubné - Boršov 1:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Borek - N. Hodějovice 3:2 (2:0)
    So 02.10. 00:00 Olešník B - D. Bukovsko 1:2 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Dobrá Voda B - Planá 6:2 (3:2)
    So 02.10. 00:00 Rudolfov B - Borovany 1:1 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Roudné B - Lipí 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 09.10. 00:00 Chrášťany - Lipí 3:0 (2:0)
    So 09.10. 00:00 Borovany - Roudné B 1:0 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Planá - Rudolfov B 2:3 (1:2)
    So 09.10. 00:00 D. Bukovsko - Dobrá Voda B 2:2 (1:2)
    So 09.10. 00:00 N. Hodějovice - Olešník B 1:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Boršov - Borek 3:1 (1:1)
    So 09.10. 00:00 Jankov B - Dubné 4:1 (0:1)

    9.kolo

    So 16.10. 00:00 Dubné - Chrášťany 0:3 (0:2)
    So 16.10. 00:00 Borek - Jankov B 0:3
    So 16.10. 00:00 Olešník B - Boršov 1:1 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Dobrá Voda B - N. Hodějovice 0:2 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Rudolfov B - D. Bukovsko 0:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Roudné B - Planá 2:0 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Lipí - Borovany 0:9 (0:4)

    10.kolo

    So 23.10. 00:00 Chrášťany - Borovany 2:2 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Planá - Lipí 3:2
    So 23.10. 00:00 D. Bukovsko - Roudné B 2:2 (1:0)
    So 23.10. 00:00 N. Hodějovice - Rudolfov B 1:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Boršov - Dobrá Voda B 6:0 (4:0)
    So 23.10. 00:00 Jankov B - Olešník B 5:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Dubné - Borek 0:1

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Borek - Chrášťany 2:0
    So 30.10. 00:00 Olešník B - Dubné 1:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Dobrá Voda B - Jankov B 2:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Rudolfov B - Boršov 4:2
    So 30.10. 00:00 Roudné B - N. Hodějovice 1:0 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Lipí - D. Bukovsko 3:1
    So 30.10. 00:00 Borovany - Planá 7:1 (0:1)

    12.kolo

    So 06.11. 00:00 Chrášťany - Planá 3:0 (2:0)
    So 06.11. 00:00 D. Bukovsko - Borovany 0:4 (0:2)
    So 06.11. 00:00 N. Hodějovice - Lipí 5:3 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Boršov - Roudné B 2:2
    So 06.11. 00:00 Jankov B - Rudolfov B 3:2
    So 06.11. 00:00 Dubné - Dobrá Voda B 7:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Borek - Olešník B 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 13.11. 00:00 Olešník B - Chrášťany 2:2
    So 13.11. 00:00 Dobrá Voda B - Borek 0:9
    So 13.11. 00:00 Rudolfov B - Dubné 4:1
    So 13.11. 00:00 Roudné B - Jankov B 0:0
    So 13.11. 00:00 Lipí - Boršov 2:1
    So 13.11. 00:00 Borovany - N. Hodějovice 2:1
    So 13.11. 00:00 Planá - D. Bukovsko 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 97:25 64
    2. 26 17 5 4 83:28 56
    3. 26 15 2 9 51:40 47
    4. 26 12 7 7 58:39 43
    5. 26 13 4 9 56:47 43
    6. 26 12 6 8 43:39 42
    7. 26 12 3 11 56:47 39
    8. 26 8 8 10 32:42 32
    9. 26 9 4 13 34:37 31
    10. 26 8 4 14 38:50 28
    11. 26 8 4 14 39:66 28
    12. 26 8 2 16 41:82 26
    13. 26 5 4 17 37:70 19
    14. 26 6 1 19 34:87 19

    Nejčtenější ze sportu