Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1555
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4393
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 09:00 Viktoria Žižkov - King 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 08:30 Junior Praha B - Motorlet Praha B 2:8 (1:5)
    Ne 03.09. 09:00 Slavia Praha B - Bohnice 2:1
    Ne 03.09. 13:45 Tempo - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 15:00 Újezd nad Lesy - Sparta Praha B 2:0
    Ne 03.09. 15:30 Aritma Praha - Differdange 7:0 (3:0)

    2.kolo

    08.09. 16:00 Tempo - Újezd nad Lesy 2:3 (0:3)
    So 09.09. 08:30 Dukla Praha - Bohnice 13:0 (7:0)
    So 09.09. 09:00 Differdange - Junior Praha B 3:2 (1:1)
    So 09.09. 09:00 King - Aritma Praha 1:1 (0:0)
    So 09.09. 09:00 Sparta Praha B - Viktoria Žižkov 11:2 (5:1)
    So 09.09. 12:30 Motorlet Praha B - Slavia Praha B 8:1 (4:0)

    3.kolo

    So 16.09. 08:45 Bohnice - Motorlet Praha B 0:4 (0:2)
    So 16.09. 09:00 Viktoria Žižkov - Tempo 3:8 (1:5)
    So 16.09. 11:00 Aritma Praha - Sparta Praha B 3:0
    So 16.09. 14:45 Újezd nad Lesy - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    So 16.09. 14:45 Junior Praha B - King 1:4 (1:3)
    Ne 17.09. 09:00 Slavia Praha B - Differdange 0:1

    4.kolo

    So 23.09. 08:30 Dukla Praha - Motorlet Praha B 0:0 (0:0)
    So 23.09. 09:00 Differdange - Bohnice 1:4 (1:1)
    So 23.09. 09:00 King - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 23.09. 09:00 Sparta Praha B - Junior Praha B 16:0 (10:0)
    Ne 24.09. 15:00 Újezd nad Lesy - Viktoria Žižkov 9:0 (4:0)
    St 11.10. 16:30 Tempo - Aritma Praha 1:3 (1:2)

    5.kolo

    Út 26.09. 16:00 Junior Praha B - Tempo 0:6 (0:6)
    So 30.09. 08:45 Bohnice - King 2:2 (2:1)
    So 30.09. 09:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 1:8 (1:3)
    So 30.09. 10:00 Aritma Praha - Újezd nad Lesy 1:1 (1:0)
    So 30.09. 12:30 Motorlet Praha B - Differdange 9:0 (4:0)
    Ne 01.10. 09:00 Slavia Praha B - Sparta Praha B 0:5 (0:4)

    6.kolo

    06.10. 15:30 Tempo - Slavia Praha B 6:2 (4:0)
    06.10. 16:00 Dukla Praha - Differdange 6:0 (1:0)
    So 07.10. 09:00 King - Motorlet Praha B 0:0 (0:0)
    So 07.10. 09:00 Sparta Praha B - Bohnice 10:0 (2:0)
    So 07.10. 10:30 Viktoria Žižkov - Aritma Praha 1:6 (0:5)
    Ne 08.10. 12:15 Újezd nad Lesy - Junior Praha B 14:0 (8:0)

    7.kolo

    So 14.10. 08:15 Junior Praha B - Viktoria Žižkov 0:5 (0:2)
    So 14.10. 08:45 Bohnice - Tempo 1:5 (1:0)
    So 14.10. 09:00 Aritma Praha - Dukla Praha 1:2 (0:2)
    So 14.10. 09:00 Differdange - King 0:4 (0:2)
    So 14.10. 12:30 Motorlet Praha B - Sparta Praha B 6:5 (0:0)
    Ne 15.10. 09:00 Slavia Praha B - Újezd nad Lesy 0:7 (0:3)

    8.kolo

    20.10. 16:00 Tempo - Motorlet Praha B 3:1 (2:0)
    20.10. 16:00 Újezd nad Lesy - Bohnice 3:2 (1:1)
    So 21.10. 09:00 Dukla Praha - King 12:0 (5:0)
    So 21.10. 09:00 Sparta Praha B - Differdange 9:0 (7:0)
    So 21.10. 09:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 22.10. 09:00 Aritma Praha - Junior Praha B 9:0 (4:0)

    9.kolo

    So 28.10. 08:45 Bohnice - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 28.10. 09:00 Differdange - Tempo 0:3 (0:3)
    So 28.10. 11:30 King - Sparta Praha B 0:8 (0:3)
    So 28.10. 12:30 Motorlet Praha B - Újezd nad Lesy 0:1 (0:1)
    So 28.10. 14:00 Slavia Praha B - Aritma Praha 2:1 (0:0)
    Ne 29.10. 08:30 Junior Praha B - Dukla Praha 0:9 (0:6)

    10.kolo

    So 04.11. 08:30 Junior Praha B - Slavia Praha B 1:1 (1:0)
    So 04.11. 09:00 Dukla Praha - Sparta Praha B 10:1 (4:1)
    So 04.11. 09:00 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha B 3:4
    So 04.11. 14:00 Aritma Praha - Bohnice 1:2 (1:0)
    Ne 05.11. 09:00 Újezd nad Lesy - Differdange 9:1
    Ne 05.11. 11:00 Tempo - King 4:0 (0:0)

    11.kolo

    So 11.11. 08:45 Bohnice - Junior Praha B 8:0 (4:0)
    So 11.11. 09:00 Differdange - Viktoria Žižkov 2:2
    So 11.11. 09:00 King - Újezd nad Lesy 0:2 (0:1)
    So 11.11. 09:00 Sparta Praha B - Tempo 5:3 (1:1)
    So 11.11. 11:30 Slavia Praha B - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    So 11.11. 12:30 Motorlet Praha B - Aritma Praha 2:2

    12.kolo

    Út 03.04. 16:15 Motorlet Praha B - Junior Praha B 7:1 (3:1)
    So 07.04. 08:30 Dukla Praha - Tempo 8:1 (6:0)
    So 07.04. 08:45 Bohnice - Slavia Praha B 4:0 (2:0)
    So 07.04. 09:00 Sparta Praha B - Újezd nad Lesy 6:0 (1:0)
    So 07.04. 09:00 King - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    So 07.04. 09:00 Differdange - Aritma Praha 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 14.04. 08:45 Bohnice - Dukla Praha 0:4 (0:2)
    So 14.04. 09:00 Aritma Praha - King 3:1 (1:0)
    So 14.04. 10:30 Viktoria Žižkov - Sparta Praha B 10:4 (4:1)
    So 14.04. 12:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha B 3:10
    So 14.04. 14:00 Újezd nad Lesy - Tempo 0:3 (0:0)
    Ne 15.04. 14:45 Junior Praha B - Differdange 5:1 (3:0)

    14.kolo

    20.04. 16:00 Tempo - Viktoria Žižkov 2:2 (1:0)
    So 21.04. 09:00 Dukla Praha - Újezd nad Lesy 13:0 (4:0)
    So 21.04. 09:00 Sparta Praha B - Aritma Praha 6:4 (3:2)
    So 21.04. 09:00 King - Junior Praha B 2:1 (0:0)
    So 21.04. 09:00 Differdange - Slavia Praha B 0:7 (0:1)
    So 21.04. 10:15 Motorlet Praha B - Bohnice 3:3 (2:1)

    15.kolo

    So 28.04. 08:30 Junior Praha B - Sparta Praha B 0:13 (0:6)
    So 28.04. 08:45 Bohnice - Differdange 5:3 (3:1)
    So 28.04. 10:30 Viktoria Žižkov - Újezd nad Lesy 5:1 (2:1)
    Ne 29.04. 08:45 Slavia Praha B - King 9:1 (4:1)
    Ne 29.04. 09:00 Motorlet Praha B - Dukla Praha 5:5 (4:1)
    Ne 29.04. 12:00 Aritma Praha - Tempo 2:2 (2:2)

    16.kolo

    04.05. 16:00 Tempo - Junior Praha B 12:0 (7:0)
    So 05.05. 09:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 05.05. 09:00 Sparta Praha B - Slavia Praha B 14:1 (6:1)
    So 05.05. 09:00 King - Bohnice 0:2 (0:0)
    So 05.05. 09:00 Differdange - Motorlet Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 06.05. 15:30 Újezd nad Lesy - Aritma Praha 1:5 (0:4)

    17.kolo

    So 12.05. 08:45 Bohnice - Sparta Praha B 1:4 (0:2)
    So 12.05. 09:00 Differdange - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    So 12.05. 09:00 Aritma Praha - Viktoria Žižkov 0:12 (0:4)
    So 12.05. 10:15 Motorlet Praha B - King 5:0 (3:0)
    Ne 13.05. 08:45 Slavia Praha B - Tempo 0:10 (0:6)
    Ne 13.05. 15:00 Junior Praha B - Újezd nad Lesy 0:6 (0:3)

    18.kolo

    Út 15.05. 17:30 Tempo - Bohnice 5:1 (2:0)
    18.05. 16:00 Újezd nad Lesy - Slavia Praha B 6:0 (3:0)
    So 19.05. 09:00 Viktoria Žižkov - Junior Praha B 10:1 (4:0)
    So 19.05. 09:00 Sparta Praha B - Motorlet Praha B 0:8 (0:5)
    So 19.05. 11:30 King - Differdange 3:1
    Ne 20.05. 08:30 Dukla Praha - Aritma Praha 6:1 (4:0)

    19.kolo

    So 26.05. 08:45 Bohnice - Újezd nad Lesy 4:2 (1:0)
    So 26.05. 09:00 Differdange - Sparta Praha B 1:12 (1:3)
    So 26.05. 11:30 King - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    Ne 27.05. 08:45 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 0:11 (0:3)
    Ne 27.05. 09:00 Motorlet Praha B - Tempo 6:0 (4:0)
    Ne 27.05. 15:30 Junior Praha B - Aritma Praha 2:4 (1:2)

    20.kolo

    Čt 31.05. 17:00 Dukla Praha - Junior Praha B 8:0 (4:0)
    01.06. 16:00 Tempo - Differdange 7:1 (3:0)
    01.06. 16:30 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B 1:4 (0:3)
    So 02.06. 09:00 Sparta Praha B - King 13:1 (5:0)
    So 02.06. 10:30 Viktoria Žižkov - Bohnice 6:2 (5:1)
    So 02.06. 15:00 Aritma Praha - Slavia Praha B 8:2 (6:0)

    21.kolo

    St 06.06. 17:30 King - Tempo 0:0 (0:0)
    Čt 07.06. 17:00 Motorlet Praha B - Viktoria Žižkov 1:9 (0:5)
    So 09.06. 08:45 Bohnice - Aritma Praha 2:4
    So 09.06. 09:00 Sparta Praha B - Dukla Praha 3:5 (3:2)
    So 09.06. 09:00 Differdange - Újezd nad Lesy 1:2 (1:0)
    Ne 10.06. 09:00 Slavia Praha B - Junior Praha B 4:1 (3:1)

    22.kolo

    15.06. 16:00 Újezd nad Lesy - King 3:1 (2:1)
    15.06. 16:30 Tempo - Sparta Praha B 2:2 (0:1)
    So 16.06. 10:30 Viktoria Žižkov - Differdange 6:0 (3:0)
    So 16.06. 13:30 Aritma Praha - Motorlet Praha B 10:0
    Ne 17.06. 09:00 Dukla Praha - Slavia Praha B 5:0 (5:0)
    Ne 17.06. 17:00 Junior Praha B - Bohnice 2:3 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 2 1 126:17 59
    2. 22 14 1 7 147:59 43
    3. 22 12 5 5 92:51 41
    4. 22 12 4 6 85:42 40
    5. 22 12 4 6 79:48 40
    6. 22 13 1 8 74:50 40
    7. 22 10 3 9 93:64 33
    8. 22 9 2 11 48:74 29
    9. 22 5 6 11 22:71 21
    10. 22 6 2 14 36:103 20
    11. 22 3 1 18 20:109 10
    12. 22 1 1 20 19:153 4

    Nejčtenější ze sportu