Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15523
  • Návštěvy: 687/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3634
    Týden:
    687
    Dnes:
    49
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 16:00 Eibar - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 12.09. 18:30 Granada - Bilbao 2:0 (0:0)
    So 12.09. 21:00 Cádiz - Osasuna 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 Alavés - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Valladolid - Real Sociedad 1:1 (1:0)
    Ne 13.09. 18:30 Villarreal - Huesca 1:1 (0:1)
    Ne 13.09. 21:00 Valencia - Levante 4:2 (2:2)
    St 30.12. 00:00 Real Madrid - Getafe
    St 30.12. 00:00 FC Barcelona - Elche
    Út 12.01. 17:00 Atlético Madrid - FC Sevilla

    2.kolo

    So 19.09. 16:00 Villarreal - Eibar 2:1 (0:0)
    So 19.09. 18:30 Getafe - Osasuna 1:0 (0:0)
    So 19.09. 21:00 Celta Vigo - Valencia 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Huesca - Cádiz 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 18:30 Betis - Valladolid 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 18:30 Granada - Alavés 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 21:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:0 (0:0)
    St 30.12. 00:00 FC Sevilla - Elche
    St 30.12. 00:00 Levante - Atlético Madrid
    St 06.01. 17:00 Bilbao - FC Barcelona

    3.kolo

    So 26.09. 13:00 Alavés - Getafe 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Valencia - Huesca 1:1 (1:0)
    So 26.09. 18:30 Elche - Real Sociedad 0:3 (0:0)
    So 26.09. 21:00 Betis - Real Madrid 2:3 (2:1)
    Ne 27.09. 12:00 Osasuna - Levante 1:3 (1:1)
    Ne 27.09. 14:00 Eibar - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Atlético Madrid - Granada 6:1 (1:0)
    Ne 27.09. 18:30 Cádiz - FC Sevilla 1:3 (0:0)
    Ne 27.09. 18:30 Valladolid - Celta Vigo 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 4:0 (4:0)

    4.kolo

    Út 29.09. 19:00 Real Sociedad - Valencia 0:1 (0:0)
    Út 29.09. 21:30 Getafe - Betis 3:0 (3:0)
    St 30.09. 19:00 Villarreal - Alavés 3:1 (2:1)
    St 30.09. 19:00 Huesca - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    St 30.09. 21:30 Eibar - Elche 0:1 (0:1)
    St 30.09. 21:30 Real Madrid - Valladolid 1:0 (0:0)
    Čt 01.10. 19:00 FC Sevilla - Levante 1:0 (0:0)
    Čt 01.10. 19:00 Bilbao - Cádiz 0:1 (0:1)
    Čt 01.10. 21:30 Celta Vigo - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    Út 12.01. 17:00 Granada - Osasuna

    5.kolo

    So 03.10. 13:00 Valladolid - Eibar 1:2 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Atlético Madrid - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 03.10. 18:30 Real Sociedad - Getafe 3:0 (1:0)
    So 03.10. 18:30 Elche - Huesca 0:0 (0:0)
    So 03.10. 21:00 Valencia - Betis 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 12:00 Osasuna - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Alavés - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Levante - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 18:30 Cádiz - Granada 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 21:00 FC Barcelona - FC Sevilla 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 17.10. 13:00 Granada - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    So 17.10. 18:30 Real Madrid - Cádiz 0:1 (0:1)
    So 17.10. 21:00 Getafe - FC Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 12:00 Eibar - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 14:00 Bilbao - Levante 2:0 (0:0)
    Ne 18.10. 16:00 Villarreal - Valencia 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 18:30 Huesca - Valladolid 2:2 (0:1)
    Ne 18.10. 18:30 Alavés - Elche 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 21:00 Betis - Real Sociedad 0:3 (0:1)

    7.kolo

    23.10. 21:00 Elche - Valencia 2:1 (2:0)
    So 24.10. 16:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:3 (1:1)
    So 24.10. 18:30 FC Sevilla - Eibar 0:1 (0:1)
    So 24.10. 18:30 Osasuna - Bilbao 1:0 (0:0)
    So 24.10. 21:00 Atlético Madrid - Betis 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Valladolid - Alavés 0:2 (0:0)
    Ne 25.10. 16:00 Cádiz - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 18:30 Getafe - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 21:00 Real Sociedad - Huesca 4:1 (1:0)
    Po 26.10. 21:00 Levante - Celta Vigo 1:1 (0:0)

    8.kolo

    30.10. 21:00 Eibar - Cádiz 0:2 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Real Madrid - Huesca 4:1 (2:0)
    So 31.10. 16:00 Bilbao - FC Sevilla 2:1 (0:1)
    So 31.10. 18:30 Osasuna - Atlético Madrid 1:3 (0:1)
    So 31.10. 21:00 Alavés - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Betis - Elche 3:1 (2:0)
    Ne 01.11. 16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1:4 (0:2)
    Ne 01.11. 18:30 Granada - Levante 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 21:00 Valencia - Getafe 2:2 (1:0)
    Po 02.11. 21:00 Villarreal - Valladolid 2:0 (2:0)

    9.kolo

    06.11. 21:00 Elche - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Huesca - Eibar 1:1 (0:1)
    So 07.11. 16:15 FC Barcelona - Betis 5:2 (1:1)
    So 07.11. 18:30 FC Sevilla - Osasuna 1:0 (0:0)
    So 07.11. 21:00 Atlético Madrid - Cádiz 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Getafe - Villarreal 1:3 (1:2)
    Ne 08.11. 16:15 Real Sociedad - Granada 2:0 (2:0)
    Ne 08.11. 18:30 Levante - Alavés 1:1 (0:1)
    Ne 08.11. 18:30 Valladolid - Bilbao 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 21:00 Valencia - Real Madrid 4:1 (2:1)

    10.kolo

    20.11. 21:00 Osasuna - Huesca 1:1 (0:1)
    So 21.11. 14:00 Levante - Elche 1:1 (1:0)
    So 21.11. 16:15 Villarreal - Real Madrid 1:1 (0:1)
    So 21.11. 18:30 FC Sevilla - Celta Vigo 4:2 (2:2)
    So 21.11. 21:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 22.11. 14:00 Eibar - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 16:15 Cádiz - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 18:30 Granada - Valladolid 1:3 (0:1)
    Ne 22.11. 21:00 Alavés - Valencia 2:2 (2:0)
    Po 23.11. 21:00 Bilbao - Betis 4:0 (2:0)

    11.kolo

    27.11. 21:00 Valladolid - Levante
    So 28.11. 14:00 Elche - Cádiz
    So 28.11. 16:15 Valencia - Atlético Madrid
    So 28.11. 18:30 Huesca - FC Sevilla
    So 28.11. 21:00 Real Madrid - Alavés
    Ne 29.11. 14:00 FC Barcelona - Osasuna
    Ne 29.11. 16:15 Getafe - Bilbao
    Ne 29.11. 18:30 Celta Vigo - Granada
    Ne 29.11. 21:00 Real Sociedad - Villarreal
    Po 30.11. 21:00 Betis - Eibar

    12.kolo

    04.12. 21:00 Bilbao - Celta Vigo
    So 05.12. 14:00 Levante - Getafe
    So 05.12. 16:15 FC Sevilla - Real Madrid
    So 05.12. 18:30 Atlético Madrid - Valladolid
    So 05.12. 21:00 Cádiz - FC Barcelona
    Ne 06.12. 14:00 Granada - Huesca
    Ne 06.12. 16:15 Osasuna - Betis
    Ne 06.12. 18:30 Villarreal - Elche
    Ne 06.12. 21:00 Alavés - Real Sociedad
    Po 07.12. 21:00 Eibar - Valencia

    13.kolo

    Ne 13.12. 17:00 FC Barcelona - Levante
    Ne 13.12. 17:00 Valencia - Bilbao
    Ne 13.12. 17:00 Real Sociedad - Eibar
    Ne 13.12. 17:00 Real Madrid - Atlético Madrid
    Ne 13.12. 17:00 Huesca - Alavés
    Ne 13.12. 17:00 Getafe - FC Sevilla
    Ne 13.12. 17:00 Elche - Granada
    Ne 13.12. 17:00 Celta Vigo - Cádiz
    Ne 13.12. 17:00 Betis - Villarreal
    Ne 13.12. 17:00 Valladolid - Osasuna

    19.kolo

    St 16.12. 17:00 FC Barcelona - Real Sociedad
    St 16.12. 17:00 Real Madrid - Bilbao
    St 20.01. 17:00 Valladolid - Elche
    St 20.01. 17:00 Valencia - Osasuna
    St 20.01. 17:00 Getafe - Huesca
    St 20.01. 17:00 Eibar - Atlético Madrid
    St 20.01. 17:00 Cádiz - Levante
    St 20.01. 17:00 Betis - Celta Vigo
    St 20.01. 17:00 Alavés - FC Sevilla
    St 20.01. 17:00 Villarreal - Granada

    14.kolo

    Ne 20.12. 17:00 Bilbao - Huesca
    Ne 20.12. 17:00 Osasuna - Villarreal
    Ne 20.12. 17:00 Levante - Real Sociedad
    Ne 20.12. 17:00 Granada - Betis
    Ne 20.12. 17:00 Eibar - Real Madrid
    Ne 20.12. 17:00 Celta Vigo - Alavés
    Ne 20.12. 17:00 Cádiz - Getafe
    Ne 20.12. 17:00 FC Barcelona - Valencia
    Ne 20.12. 17:00 Atlético Madrid - Elche
    Ne 20.12. 17:00 FC Sevilla - Valladolid

    15.kolo

    St 23.12. 17:00 Alavés - Eibar
    St 23.12. 17:00 Valladolid - FC Barcelona
    St 23.12. 17:00 Valencia - FC Sevilla
    St 23.12. 17:00 Real Sociedad - Atlético Madrid
    St 23.12. 17:00 Real Madrid - Granada
    St 23.12. 17:00 Huesca - Levante
    St 23.12. 17:00 Getafe - Celta Vigo
    St 23.12. 17:00 Elche - Osasuna
    St 23.12. 17:00 Betis - Cádiz
    St 23.12. 17:00 Villarreal - Bilbao

    16.kolo

    St 30.12. 17:00 Bilbao - Real Sociedad
    St 30.12. 17:00 Osasuna - Alavés
    St 30.12. 17:00 Levante - Betis
    St 30.12. 17:00 Granada - Valencia
    St 30.12. 17:00 Elche - Real Madrid
    St 30.12. 17:00 Celta Vigo - Huesca
    St 30.12. 17:00 Cádiz - Valladolid
    St 30.12. 17:00 FC Barcelona - Eibar
    St 30.12. 17:00 Atlético Madrid - Getafe
    St 30.12. 17:00 FC Sevilla - Villarreal

    17.kolo

    Ne 03.01. 17:00 Alavés - Atlético Madrid
    Ne 03.01. 17:00 Valencia - Cádiz
    Ne 03.01. 17:00 Real Sociedad - Osasuna
    Ne 03.01. 17:00 Real Madrid - Celta Vigo
    Ne 03.01. 17:00 Huesca - FC Barcelona
    Ne 03.01. 17:00 Getafe - Valladolid
    Ne 03.01. 17:00 Eibar - Granada
    Ne 03.01. 17:00 Betis - FC Sevilla
    Ne 03.01. 17:00 Bilbao - Elche
    Ne 03.01. 17:00 Villarreal - Levante

    18.kolo

    Ne 10.01. 17:00 Atlético Madrid - Bilbao
    Ne 10.01. 17:00 FC Sevilla - Real Sociedad
    Ne 10.01. 17:00 Osasuna - Real Madrid
    Ne 10.01. 17:00 Levante - Eibar
    Ne 10.01. 17:00 Huesca - Betis
    Ne 10.01. 17:00 Granada - FC Barcelona
    Ne 10.01. 17:00 Elche - Getafe
    Ne 10.01. 17:00 Celta Vigo - Villarreal
    Ne 10.01. 17:00 Cádiz - Alavés
    Ne 10.01. 17:00 Valladolid - Valencia
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 7 2 1 21:4 23
    2. 8 6 2 0 18:2 20
    3. 10 5 4 1 14:10 19
    4. 9 5 2 2 15:10 17
    5. 10 4 2 4 8:11 14
    6. 9 4 2 3 10:14 14
    7. 8 4 1 3 11:8 13
    8. 9 4 0 5 11:9 12
    9. 10 3 3 4 17:16 12
    10. 9 3 3 3 8:9 12
    11. 8 3 3 2 8:9 12
    12. 10 4 0 6 12:21 12
    13. 8 3 2 3 15:9 11
    14. 9 3 2 4 8:9 11
    15. 10 2 4 4 6:9 10
    16. 10 2 4 4 9:12 10
    17. 10 2 3 5 10:15 9
    18. 9 1 4 4 9:14 7
    19. 10 0 7 3 8:16 7
    20. 10 1 4 5 8:19 7

    Nejčtenější ze sportu