Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15469
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    893
    Týden:
    14
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 28.10. 10:00 Veltrusy - Velký Borek výsledek
    St 28.10. 10:00 Mšeno - Vojkovice výsledek
    St 28.10. 10:00 H.Beřkovice - Vysoká výsledek
    St 28.10. 10:15 Klecany - Všetaty výsledek
    St 28.10. 10:15 Měšice - Sparta Mratín výsledek
    St 28.10. 11:30 Obříství - EMĚ Mělník výsledek
    St 28.10. 12:00 L. Kostelec - Lobkovice výsledek

    9.kolo

    So 17.10. 14:00 Všetaty - Lobkovice výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Tišice - Vysoká výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Mšeno - Obříství výsledek
    Ne 18.10. 10:15 Klecany - H.Beřkovice výsledek
    Ne 18.10. 12:30 EMĚ Mělník - Veltrusy výsledek
    Ne 18.10. 12:30 Velký Borek - L. Kostelec výsledek
    Ne 18.10. 13:00 Vojkovice - Sparta Mratín výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Měšice - Mšeno výsledek
    So 24.10. 12:00 L. Kostelec - Klecany výsledek
    So 24.10. 12:00 Lobkovice - Velký Borek výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Veltrusy - Obříství výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Vysoká - Všetaty výsledek
    Ne 25.10. 10:15 Sparta Mratín - Tišice výsledek
    Ne 25.10. 11:30 EMĚ Mělník - Vojkovice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 11:00 Obříství - Měšice výsledek
    So 31.10. 14:00 Všetaty - Sparta Mratín výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Tišice - EMĚ Mělník výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Mšeno - H.Beřkovice výsledek
    Ne 01.11. 10:15 Klecany - Lobkovice výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Velký Borek - Vysoká výsledek
    Ne 01.11. 11:30 Vojkovice - Veltrusy výsledek

    15.kolo

    So 29.08. 10:00 H.Beřkovice - L. Kostelec 1:5 (0:2)
    So 29.08. 10:15 Měšice - Lobkovice 14:0 (5:0)
    Ne 30.08. 10:00 Mšeno - Sparta Mratín 6:4 (3:2)
    Ne 30.08. 14:00 Velký Borek - Tišice 0:16 (0:6)
    Ne 30.08. 14:00 Obříství - Vysoká 10:1 (5:0)
    Po 31.08. 17:00 Klecany - Vojkovice 6:0 (2:0)
    St 16.09. 17:00 Všetaty - Veltrusy 3:6 (1:4)

    14.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Veltrusy - H.Beřkovice 7:1 (4:0)
    Út 01.09. 17:00 Lobkovice - Obříství 1:2 (0:2)
    St 02.09. 17:00 Vysoká - Mšeno 9:2 (5:1)
    St 02.09. 17:30 Vojkovice - Velký Borek 3:2 (2:1)
    St 02.09. 18:00 L. Kostelec - Měšice 1:5 (1:4)
    Čt 03.09. 16:30 Tišice - Všetaty 12:1 (2:1)
    Po 14.09. 18:00 EMĚ Mělník - Klecany 13:5 (9:1)

    3.kolo

    So 05.09. 14:30 Lobkovice - Veltrusy 0:11 (0:5)
    Ne 06.09. 10:00 Vysoká - L. Kostelec 2:8 (0:2)
    Ne 06.09. 10:00 Tišice - Mšeno 23:0 (9:0)
    Ne 06.09. 10:15 Sparta Mratín - H.Beřkovice 5:7 (0:4)
    Ne 06.09. 14:00 EMĚ Mělník - Měšice 2:6 (2:2)
    Ne 06.09. 14:00 Velký Borek - Klecany 1:12 (1:8)
    Ne 06.09. 14:30 Vojkovice - Obříství 2:4 (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 H.Beřkovice - EMĚ Mělník 2:5 (1:2)
    So 12.09. 10:15 Měšice - Vojkovice 16:1 (9:0)
    So 12.09. 14:30 L. Kostelec - Sparta Mratín 11:1 (5:1)
    So 12.09. 14:30 Lobkovice - Vysoká 0:3 (0:2)
    Ne 13.09. 10:00 Veltrusy - Klecany 6:1 (3:1)
    Ne 13.09. 10:00 Mšeno - Všetaty 6:11 (1:4)
    St 30.09. 17:00 Obříství - Tišice 3:9 (3:4)

    5.kolo

    Po 14.09. 17:30 Vojkovice - H.Beřkovice 2:7 (0:2)
    Ne 20.09. 10:00 Vysoká - Veltrusy 1:4 (1:2)
    Ne 20.09. 10:00 Tišice - Měšice 6:2 (2:1)
    Ne 20.09. 10:15 Sparta Mratín - Lobkovice 7:1 (2:0)
    Ne 20.09. 13:30 EMĚ Mělník - L. Kostelec 4:2 (0:1)
    Ne 20.09. 13:30 Velký Borek - Mšeno 0:9 (0:2)
    Čt 24.09. 16:30 Všetaty - Obříství 5:1 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 H.Beřkovice - Tišice 2:10 (0:3)
    So 26.09. 14:00 L. Kostelec - Vojkovice 13:0 (8:0)
    So 26.09. 14:00 Lobkovice - EMĚ Mělník výsledek
    Ne 27.09. 10:00 Mšeno - Klecany 1:7 (1:1)
    Ne 27.09. 10:00 Vysoká - Sparta Mratín 8:1 (3:0)
    Út 06.10. 17:00 Měšice - Všetaty 6:2 (4:1)
    St 07.10. 17:00 Obříství - Velký Borek 7:3 (3:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Vojkovice - Lobkovice 1:6 (0:4)
    So 03.10. 14:00 Všetaty - H.Beřkovice 6:2 (3:0)
    Ne 04.10. 10:00 Tišice - L. Kostelec 9:1 (3:1)
    Ne 04.10. 10:15 Sparta Mratín - Veltrusy 0:11 (0:5)
    Ne 04.10. 10:15 Klecany - Obříství 3:6 (1:1)
    Ne 04.10. 13:00 EMĚ Mělník - Vysoká 8:1 (4:1)
    Ne 04.10. 13:00 Velký Borek - Měšice 1:6 (0:4)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 H.Beřkovice - Velký Borek 4:1 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Měšice - Klecany 2:1 np (1:0)
    So 10.10. 13:30 L. Kostelec - Všetaty 2:1 (0:0)
    So 10.10. 13:30 Lobkovice - Tišice 0:9 (0:6)
    Ne 11.10. 10:00 Veltrusy - Mšeno 3:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:00 Vysoká - Vojkovice 8:1 (6:0)
    Ne 11.10. 10:15 Sparta Mratín - EMĚ Mělník 3:13 (0:9)

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Veltrusy - Měšice výsledek
    So 07.11. 00:00 H.Beřkovice - Obříství výsledek
    So 07.11. 00:00 L. Kostelec - Mšeno výsledek
    So 07.11. 00:00 Vysoká - Klecany výsledek
    So 07.11. 00:00 Sparta Mratín - Velký Borek výsledek
    So 07.11. 00:00 EMĚ Mělník - Všetaty výsledek
    So 07.11. 00:00 Vojkovice - Tišice výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Tišice - Veltrusy výsledek
    So 14.11. 00:00 Všetaty - Vojkovice výsledek
    So 14.11. 00:00 Velký Borek - EMĚ Mělník výsledek
    So 14.11. 00:00 Klecany - Sparta Mratín výsledek
    So 14.11. 00:00 Mšeno - Lobkovice výsledek
    So 14.11. 00:00 Obříství - L. Kostelec výsledek
    So 14.11. 00:00 Měšice - H.Beřkovice výsledek

    1.kolo

    Út 17.11. 10:00 Vysoká - Měšice výsledek
    Út 17.11. 10:00 Sparta Mratín - Obříství výsledek
    Út 17.11. 10:00 EMĚ Mělník - Mšeno výsledek
    Út 17.11. 10:00 Tišice - Klecany výsledek
    Út 17.11. 10:00 Všetaty - Velký Borek výsledek
    Út 17.11. 11:00 L. Kostelec - Veltrusy výsledek
    Út 17.11. 11:00 Lobkovice - H.Beřkovice výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 94:9 24
    2. 7 7 0 0 0 48:7 21
    3. 8 6 1 0 1 56:14 20
    4. 6 5 0 0 1 45:19 15
    5. 8 5 0 0 3 43:23 15
    6. 7 5 0 0 2 33:24 15
    7. 8 4 0 0 4 33:34 12
    8. 7 3 0 1 3 35:28 10
    9. 7 3 0 0 4 29:35 9
    10. 8 3 0 0 5 26:41 9
    11. 7 2 0 0 5 25:57 6
    12. 7 1 0 0 6 21:57 3
    13. 7 1 0 0 6 8:47 3
    14. 8 1 0 0 7 10:62 3
    15. 7 0 0 0 7 8:57 0

    Nejčtenější ze sportu