Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15465
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3631
    Týden:
    74
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Rohoznice - Roveň 2:1 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Moravany B - Opatovice 2:4 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Dříteč - Ostřešany 2:5 (0:3)
    So 22.08. 17:00 Nemošice - Chvojenec 1:6 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Přelouč B - Újezd 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Sezemice - Mikulovice 3:8 (2:3)
    Ne 23.08. 17:00 Bukovka - Křičeň 2:5 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Přelovice - Mateřov 2:2 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Újezd - Roveň 7:0 (4:0)
    So 29.08. 17:00 Chvojenec - Rohoznice 5:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Mateřov - Nemošice 6:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Mikulovice - Moravany B 9:1 (5:0)
    Ne 30.08. 17:00 Křičeň - Přelovice 0:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Ostřešany - Bukovka 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Opatovice - Dříteč 4:4 (0:3)
    Ne 30.08. 17:00 Přelouč B - Sezemice 2:2 (2:0)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Moravany B - Přelouč B 3:4 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Dříteč - Mikulovice 3:2 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Bukovka - Opatovice 3:2 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Nemošice - Křičeň 3:0
    So 05.09. 17:00 Rohoznice - Mateřov 1:2 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Roveň - Chvojenec 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Sezemice - Újezd 2:2 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Přelovice - Ostřešany 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Újezd - Chvojenec 0:5 (0:1)
    So 12.09. 16:30 Opatovice - Přelovice 4:6 (3:4)
    So 12.09. 16:30 Mikulovice - Bukovka 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:30 Mateřov - Roveň 3:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:30 Křičeň - Rohoznice 3:2 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Ostřešany - Nemošice 2:2 (2:2)
    Ne 13.09. 16:30 Přelouč B - Dříteč 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:30 Sezemice - Moravany B 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 19.09. 14:00 Chvojenec - Mateřov 1:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Dříteč - Sezemice 6:1 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Bukovka - Přelouč B 1:4 (0:2)
    So 19.09. 16:30 Nemošice - Opatovice 3:7 (2:4)
    So 19.09. 16:30 Rohoznice - Ostřešany 1:3 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Roveň - Křičeň výsledek
    Ne 20.09. 10:15 Moravany B - Újezd 1:3 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Přelovice - Mikulovice 5:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:00 Újezd - Mateřov 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:00 Opatovice - Rohoznice 5:2 (1:2)
    So 26.09. 16:00 Mikulovice - Nemošice 4:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Moravany B - Dříteč 3:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Ostřešany - Roveň 5:4 (1:3)
    Ne 27.09. 16:00 Přelouč B - Přelovice 3:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Sezemice - Bukovka 1:4 (0:1)
    Po 28.09. 16:00 Křičeň - Chvojenec 2:4 (1:2)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Dříteč - Újezd 2:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Bukovka - Moravany B 3:1 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Nemošice - Přelouč B 0:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Rohoznice - Mikulovice odloženo
    So 03.10. 16:00 Roveň - Opatovice 2:4 (1:3)
    So 03.10. 16:00 Mateřov - Křičeň odloženo
    Ne 04.10. 16:00 Přelovice - Sezemice 7:2 (5:1)
    Ne 04.10. 16:00 Chvojenec - Ostřešany 5:0 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 15:30 Újezd - Křičeň výsledek
    So 10.10. 15:30 Ostřešany - Mateřov 3:2 (1:1)
    So 10.10. 15:30 Mikulovice - Roveň 1:3 (0:1)
    So 10.10. 15:30 Moravany B - Přelovice 1:1 (0:1)
    So 10.10. 15:30 Dříteč - Bukovka 1:5 (1:1)
    Ne 11.10. 15:30 Opatovice - Chvojenec 4:3 (2:2)
    Ne 11.10. 15:30 Přelouč B - Rohoznice výsledek
    Ne 11.10. 15:30 Sezemice - Nemošice 4:3 (2:1)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Bukovka - Újezd výsledek
    So 17.10. 00:00 Přelovice - Dříteč výsledek
    So 17.10. 00:00 Nemošice - Moravany B výsledek
    So 17.10. 00:00 Rohoznice - Sezemice výsledek
    So 17.10. 00:00 Roveň - Přelouč B výsledek
    So 17.10. 00:00 Chvojenec - Mikulovice výsledek
    So 17.10. 00:00 Mateřov - Opatovice výsledek
    So 17.10. 00:00 Křičeň - Ostřešany výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Újezd - Ostřešany výsledek
    So 24.10. 00:00 Opatovice - Křičeň výsledek
    So 24.10. 00:00 Mikulovice - Mateřov výsledek
    So 24.10. 00:00 Přelouč B - Chvojenec výsledek
    So 24.10. 00:00 Sezemice - Roveň výsledek
    So 24.10. 00:00 Moravany B - Rohoznice výsledek
    So 24.10. 00:00 Dříteč - Nemošice výsledek
    So 24.10. 00:00 Bukovka - Přelovice výsledek

    15.kolo

    St 28.10. 10:15 Mateřov - Bukovka výsledek
    St 28.10. 10:15 Opatovice - Sezemice výsledek
    St 28.10. 14:30 Rohoznice - Újezd výsledek
    St 28.10. 14:30 Roveň - Nemošice výsledek
    St 28.10. 14:30 Chvojenec - Přelovice výsledek
    St 28.10. 14:30 Křičeň - Dříteč výsledek
    St 28.10. 14:30 Ostřešany - Moravany B výsledek
    St 28.10. 14:30 Mikulovice - Přelouč B výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Přelovice - Újezd výsledek
    So 31.10. 00:00 Nemošice - Bukovka výsledek
    So 31.10. 00:00 Rohoznice - Dříteč výsledek
    So 31.10. 00:00 Roveň - Moravany B výsledek
    So 31.10. 00:00 Chvojenec - Sezemice výsledek
    So 31.10. 00:00 Mateřov - Přelouč B výsledek
    So 31.10. 00:00 Křičeň - Mikulovice výsledek
    So 31.10. 00:00 Ostřešany - Opatovice výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Újezd - Opatovice výsledek
    So 07.11. 00:00 Mikulovice - Ostřešany výsledek
    So 07.11. 00:00 Přelouč B - Křičeň výsledek
    So 07.11. 00:00 Sezemice - Mateřov výsledek
    So 07.11. 00:00 Moravany B - Chvojenec výsledek
    So 07.11. 00:00 Dříteč - Roveň výsledek
    So 07.11. 00:00 Bukovka - Rohoznice výsledek
    So 07.11. 00:00 Přelovice - Nemošice výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Nemošice - Újezd výsledek
    So 14.11. 00:00 Rohoznice - Přelovice výsledek
    So 14.11. 00:00 Roveň - Bukovka výsledek
    So 14.11. 00:00 Chvojenec - Dříteč výsledek
    So 14.11. 00:00 Mateřov - Moravany B výsledek
    So 14.11. 00:00 Křičeň - Sezemice výsledek
    So 14.11. 00:00 Ostřešany - Přelouč B výsledek
    So 14.11. 00:00 Opatovice - Mikulovice výsledek

    14.kolo

    So 21.11. 00:00 Újezd - Mikulovice výsledek
    So 21.11. 00:00 Přelouč B - Opatovice výsledek
    So 21.11. 00:00 Sezemice - Ostřešany výsledek
    So 21.11. 00:00 Moravany B - Křičeň výsledek
    So 21.11. 00:00 Dříteč - Mateřov výsledek
    So 21.11. 00:00 Bukovka - Chvojenec výsledek
    So 21.11. 00:00 Přelovice - Roveň výsledek
    So 21.11. 00:00 Nemošice - Rohoznice výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 6 1 0 19:8 19
    2. 8 5 2 1 25:13 17
    3. 8 5 1 2 29:9 16
    4. 7 5 1 1 19:9 16
    5. 8 5 1 2 34:25 16
    6. 8 5 1 2 21:19 16
    7. 8 5 0 3 21:16 15
    8. 8 3 1 4 19:22 10
    9. 7 3 0 4 24:17 9
    10. 7 2 1 4 13:14 7
    11. 8 2 1 5 16:25 7
    12. 5 2 0 3 10:12 6
    13. 8 1 2 5 15:36 5
    14. 7 1 1 5 11:22 4
    15. 8 1 1 6 13:31 4
    16. 6 1 0 5 8:19 3

    Nejčtenější ze sportu