Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15458
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1357
    Týden:
    27
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    8.kolo

    So 17.10. 13:00 FC HD2D - Červený Kůň výsledek
    So 17.10. 15:30 Pojbuky - Stádlec výsledek
    So 17.10. 15:30 Sviny - Planá n.L. B výsledek
    So 17.10. 16:00 Sudoměřice - Radětice výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Bechyně - Vlkov výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Košice - Makov Hůrka výsledek

    9.kolo

    So 24.10. 14:30 Makov Hůrka - Sudoměřice výsledek
    So 24.10. 14:30 Vlkov - Košice výsledek
    So 24.10. 14:30 Radětice - FC HD2D výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Planá n.L. B - Bechyně výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Stádlec - Sviny výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Červený Kůň - Pojbuky výsledek

    10.kolo

    So 31.10. 14:00 Pojbuky - Radětice výsledek
    So 31.10. 14:00 Sviny - Červený Kůň výsledek
    So 31.10. 14:00 Košice - Planá n.L. B výsledek
    So 31.10. 14:00 Makov Hůrka - Vlkov výsledek
    So 31.10. 14:30 Sudoměřice - FC HD2D výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Bechyně - Stádlec výsledek

    11.kolo

    So 07.11. 11:30 FC HD2D - Pojbuky výsledek
    So 07.11. 14:00 Vlkov - Sudoměřice výsledek
    So 07.11. 14:00 Stádlec - Košice výsledek
    So 07.11. 14:00 Radětice - Sviny výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Planá n.L. B - Makov Hůrka výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Červený Kůň - Bechyně výsledek

    1.kolo

    So 29.08. 15:00 Vlkov - Planá n.L. B 4:4 (2:1)
    So 29.08. 16:00 Sviny - FC HD2D 2:1 (0:1)
    So 29.08. 16:00 Makov Hůrka - Stádlec 5:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Pojbuky - Sudoměřice 4:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Bechyně - Radětice 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Košice - Červený Kůň 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 05.09. 14:00 FC HD2D - Bechyně 0:6 (0:3)
    So 05.09. 16:00 Červený Kůň - Makov Hůrka 0:6 (0:4)
    So 05.09. 16:30 Pojbuky - Sviny 2:5 (1:2)
    So 05.09. 17:00 Sudoměřice - Planá n.L. B 4:3 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Radětice - Košice 4:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Stádlec - Vlkov 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 12.09. 15:00 Makov Hůrka - Radětice 3:3 (1:2)
    So 12.09. 15:00 Vlkov - Červený Kůň 0:2 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Sviny - Sudoměřice 3:3 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Bechyně - Pojbuky 3:4 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Košice - FC HD2D 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Planá n.L. B - Stádlec 8:3 (3:2)

    4.kolo

    So 19.09. 14:00 FC HD2D - Makov Hůrka 0:4 (0:2)
    So 19.09. 16:00 Červený Kůň - Planá n.L. B 2:7 (1:3)
    So 19.09. 16:00 Sviny - Bechyně 1:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Radětice - Vlkov 5:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Pojbuky - Košice 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 17:00 Sudoměřice - Stádlec 1:3 (0:0)

    5.kolo

    So 26.09. 15:00 Vlkov - FC HD2D 2:1 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Makov Hůrka - Pojbuky 5:1 (2:1)
    Ne 27.09. 16:30 Bechyně - Sudoměřice 11:0 (8:0)
    Ne 27.09. 16:30 Košice - Sviny 1:3 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Stádlec - Červený Kůň 2:4 (0:3)
    Čt 31.12. 00:00 Planá n.L. B - Radětice výsledek

    6.kolo

    So 03.10. 12:30 FC HD2D - Planá n.L. B 2:2 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Radětice - Stádlec 1:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Pojbuky - Vlkov 4:2 (3:0)
    So 03.10. 16:00 Sviny - Makov Hůrka 0:1 (0:1)
    So 03.10. 17:00 Sudoměřice - Červený Kůň 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Bechyně - Košice 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 10.10. 15:00 Vlkov - Sviny 3:1 (1:1)
    So 10.10. 15:30 Makov Hůrka - Bechyně 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:30 Červený Kůň - Radětice 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:30 Košice - Sudoměřice 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:30 Planá n.L. B - Pojbuky 5:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:30 Stádlec - FC HD2D 2:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 5 1 1 24:6 16
    2. 6 4 2 0 16:6 14
    3. 7 4 1 2 15:11 13
    4. 7 4 0 3 25:8 12
    5. 7 4 0 3 18:20 12
    6. 6 3 2 1 29:15 11
    7. 7 3 1 3 15:19 10
    8. 7 2 1 4 7:15 7
    9. 7 2 1 4 9:25 7
    10. 7 2 0 5 9:20 6
    11. 7 1 2 4 14:24 5
    12. 7 0 3 4 6:18 3

    Nejčtenější ze sportu