Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15451
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Labem  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Labem

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1698
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Povrly B - Lokomotiva Děčín výsledek
    So 17.10. 00:00 Velké Březno B - Dubice výsledek
    So 17.10. 00:00 Chabařovice B - Tisá výsledek
    So 17.10. 00:00 Sebuzín B - Telnice výsledek
    So 17.10. 00:00 Valtířov - Skorotice výsledek
    So 17.10. 00:00 Svádov-Olšinky B - Brná B výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Lokomotiva Děčín - Brná B výsledek
    So 24.10. 00:00 Skorotice - Svádov-Olšinky B výsledek
    So 24.10. 00:00 Telnice - Valtířov výsledek
    So 24.10. 00:00 Tisá - Sebuzín B výsledek
    So 24.10. 00:00 Dubice - Chabařovice B výsledek
    So 24.10. 00:00 Povrly B - Trmice B výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Trmice B - Lokomotiva Děčín výsledek
    So 31.10. 00:00 Velké Březno B - Povrly B výsledek
    So 31.10. 00:00 Sebuzín B - Dubice výsledek
    So 31.10. 00:00 Valtířov - Tisá výsledek
    So 31.10. 00:00 Svádov-Olšinky B - Telnice výsledek
    So 31.10. 00:00 Brná B - Skorotice výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Lokomotiva Děčín - Skorotice výsledek
    So 07.11. 00:00 Telnice - Brná B výsledek
    So 07.11. 00:00 Tisá - Svádov-Olšinky B výsledek
    So 07.11. 00:00 Dubice - Valtířov výsledek
    So 07.11. 00:00 Povrly B - Chabařovice B výsledek
    So 07.11. 00:00 Trmice B - Velké Březno B výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Velké Březno B - Lokomotiva Děčín výsledek
    So 14.11. 00:00 Chabařovice B - Trmice B výsledek
    So 14.11. 00:00 Sebuzín B - Povrly B výsledek
    So 14.11. 00:00 Svádov-Olšinky B - Dubice výsledek
    So 14.11. 00:00 Brná B - Tisá výsledek
    So 14.11. 00:00 Skorotice - Telnice výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Dubice - Brná B 2:1 (2:1)
    So 22.08. 14:00 Telnice - Lokomotiva Děčín 2:3 (2:1)
    So 22.08. 14:00 Povrly B - Valtířov 6:0 (2:0)
    So 22.08. 14:00 Trmice B - Sebuzín B 7:2 (3:1)
    So 22.08. 16:00 Tisá - Skorotice 2:3 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Velké Březno B - Chabařovice B 4:3 np (1:2)

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Svádov-Olšinky B - Povrly B 5:1 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Valtířov - Trmice B 2:3 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Skorotice - Dubice 2:1 (2:0)
    Ne 30.08. 14:00 Sebuzín B - Velké Březno B 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 14:00 Telnice - Tisá 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Lokomotiva Děčín - Chabařovice B 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Povrly B - Brná B 3:0 (1:0)
    So 05.09. 14:00 Trmice B - Svádov-Olšinky B 10:4 (6:1)
    So 05.09. 14:00 Chabařovice B - Sebuzín B 1:6 (1:3)
    So 05.09. 17:00 Tisá - Lokomotiva Děčín 2:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Dubice - Telnice 2:3 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Velké Březno B - Valtířov 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 13:30 Skorotice - Povrly B 2:4 (0:2)
    So 12.09. 14:00 Svádov-Olšinky B - Velké Březno B 0:4 (0:16)
    So 12.09. 16:30 Valtířov - Chabařovice B 3:2 (2:1)
    So 12.09. 16:30 Tisá - Dubice 7:2 (3:1)
    Ne 13.09. 16:00 Brná B - Trmice B 6:5 np (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Lokomotiva Děčín - Sebuzín B 7:0 (3:0)

    5.kolo

    So 19.09. 14:00 Povrly B - Telnice 3:4 (1:1)
    So 19.09. 14:00 Trmice B - Skorotice 6:3 (1:1)
    So 19.09. 14:00 Chabařovice B - Svádov-Olšinky B 3:5 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Dubice - Lokomotiva Děčín 5:1 (0:1)
    Ne 20.09. 14:00 Sebuzín B - Valtířov 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Velké Březno B - Brná B 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Svádov-Olšinky B - Sebuzín B výsledek
    So 26.09. 14:00 Telnice - Trmice B 4:1 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Skorotice - Velké Březno B 6:3 (2:2)
    So 26.09. 16:30 Tisá - Povrly B 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Brná B - Chabařovice B 2:3 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Lokomotiva Děčín - Valtířov 5:4 (3:3)

    7.kolo

    So 03.10. 14:00 Povrly B - Dubice 1:6 (1:5)
    So 03.10. 14:00 Trmice B - Tisá 1:2 (0:1)
    So 03.10. 14:00 Chabařovice B - Skorotice 8:1 (4:0)
    So 03.10. 16:00 Valtířov - Svádov-Olšinky B 6:2 (3:1)
    Ne 04.10. 14:00 Sebuzín B - Brná B 4:0 (4:0)
    Ne 04.10. 16:00 Velké Březno B - Telnice 7:3 (5:2)

    8.kolo

    So 10.10. 13:00 Skorotice - Sebuzín B 4:8 (1:3)
    So 10.10. 13:00 Telnice - Chabařovice B výsledek
    So 10.10. 16:00 Tisá - Velké Březno B 2:4 (1:2)
    So 10.10. 16:00 Dubice - Trmice B 4:6 (2:2)
    Ne 11.10. 16:00 Lokomotiva Děčín - Svádov-Olšinky B 3:2 (2:1)
    Ne 11.10. 16:00 Brná B - Valtířov 5:3 (2:1)

    14.kolo

    So 27.03. 14:00 Chabařovice B - Velké Březno B
    So 27.03. 15:00 Skorotice - Tisá
    So 27.03. 15:00 Valtířov - Povrly B
    Ne 28.03. 15:00 Lokomotiva Děčín - Telnice
    Ne 28.03. 15:00 Brná B - Dubice
    Ne 28.03. 15:00 Sebuzín B - Trmice B

    15.kolo

    So 03.04. 00:00 Chabařovice B - Lokomotiva Děčín
    So 03.04. 00:00 Velké Březno B - Sebuzín B
    So 03.04. 00:00 Trmice B - Valtířov
    So 03.04. 00:00 Povrly B - Svádov-Olšinky B
    So 03.04. 00:00 Dubice - Skorotice
    So 03.04. 00:00 Tisá - Telnice

    16.kolo

    So 10.04. 00:00 Lokomotiva Děčín - Tisá
    So 10.04. 00:00 Telnice - Dubice
    So 10.04. 00:00 Brná B - Povrly B
    So 10.04. 00:00 Svádov-Olšinky B - Trmice B
    So 10.04. 00:00 Valtířov - Velké Březno B
    So 10.04. 00:00 Sebuzín B - Chabařovice B

    17.kolo

    So 17.04. 00:00 Sebuzín B - Lokomotiva Děčín
    So 17.04. 00:00 Chabařovice B - Valtířov
    So 17.04. 00:00 Velké Březno B - Svádov-Olšinky B
    So 17.04. 00:00 Trmice B - Brná B
    So 17.04. 00:00 Povrly B - Skorotice
    So 17.04. 00:00 Dubice - Tisá

    18.kolo

    So 24.04. 00:00 Lokomotiva Děčín - Dubice
    So 24.04. 00:00 Telnice - Povrly B
    So 24.04. 00:00 Skorotice - Trmice B
    So 24.04. 00:00 Brná B - Velké Březno B
    So 24.04. 00:00 Svádov-Olšinky B - Chabařovice B
    So 24.04. 00:00 Valtířov - Sebuzín B

    19.kolo

    So 01.05. 00:00 Valtířov - Lokomotiva Děčín
    So 01.05. 00:00 Sebuzín B - Svádov-Olšinky B
    So 01.05. 00:00 Chabařovice B - Brná B
    So 01.05. 00:00 Velké Březno B - Skorotice
    So 01.05. 00:00 Trmice B - Telnice
    So 01.05. 00:00 Povrly B - Tisá

    20.kolo

    So 08.05. 00:00 Dubice - Povrly B
    So 08.05. 00:00 Tisá - Trmice B
    So 08.05. 00:00 Telnice - Velké Březno B
    So 08.05. 00:00 Skorotice - Chabařovice B
    So 08.05. 00:00 Brná B - Sebuzín B
    So 08.05. 00:00 Svádov-Olšinky B - Valtířov

    21.kolo

    So 15.05. 00:00 Svádov-Olšinky B - Lokomotiva Děčín
    So 15.05. 00:00 Valtířov - Brná B
    So 15.05. 00:00 Sebuzín B - Skorotice
    So 15.05. 00:00 Chabařovice B - Telnice
    So 15.05. 00:00 Velké Březno B - Tisá
    So 15.05. 00:00 Trmice B - Dubice

    22.kolo

    So 22.05. 00:00 Lokomotiva Děčín - Povrly B
    So 22.05. 00:00 Dubice - Velké Březno B
    So 22.05. 00:00 Tisá - Chabařovice B
    So 22.05. 00:00 Telnice - Sebuzín B
    So 22.05. 00:00 Skorotice - Valtířov
    So 22.05. 00:00 Brná B - Svádov-Olšinky B

    23.kolo

    So 29.05. 00:00 Brná B - Lokomotiva Děčín
    So 29.05. 00:00 Svádov-Olšinky B - Skorotice
    So 29.05. 00:00 Valtířov - Telnice
    So 29.05. 00:00 Sebuzín B - Tisá
    So 29.05. 00:00 Chabařovice B - Dubice
    So 29.05. 00:00 Trmice B - Povrly B

    24.kolo

    So 05.06. 00:00 Lokomotiva Děčín - Trmice B
    So 05.06. 00:00 Povrly B - Velké Březno B
    So 05.06. 00:00 Dubice - Sebuzín B
    So 05.06. 00:00 Tisá - Valtířov
    So 05.06. 00:00 Telnice - Svádov-Olšinky B
    So 05.06. 00:00 Skorotice - Brná B

    25.kolo

    So 12.06. 00:00 Skorotice - Lokomotiva Děčín
    So 12.06. 00:00 Brná B - Telnice
    So 12.06. 00:00 Svádov-Olšinky B - Tisá
    So 12.06. 00:00 Valtířov - Dubice
    So 12.06. 00:00 Chabařovice B - Povrly B
    So 12.06. 00:00 Velké Březno B - Trmice B

    26.kolo

    So 19.06. 00:00 Lokomotiva Děčín - Velké Březno B
    So 19.06. 00:00 Trmice B - Chabařovice B
    So 19.06. 00:00 Povrly B - Sebuzín B
    So 19.06. 00:00 Dubice - Svádov-Olšinky B
    So 19.06. 00:00 Tisá - Brná B
    So 19.06. 00:00 Telnice - Skorotice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 1 0 1 28:18 20
    2. 8 5 0 1 2 39:26 16
    3. 7 5 0 0 2 23:10 15
    4. 7 4 0 0 3 20:17 12
    5. 7 3 0 1 3 22:21 10
    6. 7 3 0 0 4 22:21 9
    7. 7 3 0 0 4 22:24 9
    8. 6 3 0 0 3 16:19 9
    9. 7 3 0 0 4 18:22 9
    10. 8 3 0 0 5 22:26 9
    11. 7 3 0 0 4 21:32 9
    12. 6 2 0 0 4 18:27 6
    13. 7 1 1 0 5 15:23 5

    Nejčtenější ze sportu