Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15442
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1148
    Týden:
    28
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Cidlinská FA - Straky výsledek
    So 17.10. 10:15 Stratov - Semice výsledek
    So 17.10. 10:15 Městec Králové - Pátek výsledek
    So 17.10. 10:15 Křinec - Sadská výsledek
    So 17.10. 10:15 Nepolisy - Sokoleč výsledek
    Ne 18.10. 10:15 Loučeň - Sn Poděbrady výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Sokoleč - Hrubý Jeseník výsledek
    So 24.10. 10:15 Sadská - Litol výsledek
    So 24.10. 10:15 Pátek - Křinec výsledek
    So 24.10. 10:15 Semice - Městec Králové výsledek
    So 24.10. 10:15 Sn Poděbrady - Stratov výsledek
    So 24.10. 10:15 Cidlinská FA - Loučeň výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 10:15 Stratov - Cidlinská FA výsledek
    So 31.10. 10:15 Městec Králové - Sn Poděbrady výsledek
    So 31.10. 10:15 Křinec - Semice výsledek
    So 31.10. 10:15 Nepolisy - Sadská výsledek
    Ne 01.11. 10:15 Loučeň - Straky výsledek
    Ne 01.11. 10:15 Litol - Pátek výsledek

    15.kolo

    St 28.10. 10:15 Městec Králové - Straky výsledek
    St 28.10. 10:15 Křinec - Stratov výsledek
    St 28.10. 10:15 Litol - Loučeň výsledek
    St 28.10. 10:15 Nepolisy - Cidlinská FA výsledek
    St 28.10. 10:15 Hrubý Jeseník - Sn Poděbrady výsledek
    St 28.10. 10:15 Sokoleč - Pátek výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Sadská - Straky 3:2 (2:2)
    So 22.08. 10:15 Semice - Sokoleč 4:2 (0:1)
    So 22.08. 10:15 Cidlinská FA - Hrubý Jeseník 3:1 (1:0)
    So 22.08. 10:15 Městec Králové - Křinec 5:0 (2:0)
    Ne 23.08. 10:15 Loučeň - Nepolisy 1:1 (0:0)
    St 26.08. 18:00 Stratov - Litol 0:6 (0:2)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Hrubý Jeseník - Loučeň 1:3 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Sokoleč - Sn Poděbrady 5:4 (5:1)
    So 29.08. 10:15 Sadská - Pátek 16:0 (9:0)
    Ne 30.08. 10:15 Straky - Křinec 7:2 (2:1)
    Ne 30.08. 10:15 Litol - Městec Králové 3:2 (2:0)
    Ne 30.08. 14:00 Nepolisy - Stratov 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Pátek - Straky 2:19 (0:10)
    So 05.09. 10:15 Semice - Sadská 0:2 (0:1)
    So 05.09. 10:15 Cidlinská FA - Sokoleč 1:5 (1:4)
    So 05.09. 10:15 Stratov - Hrubý Jeseník 3:0 (1:0)
    So 05.09. 10:15 Městec Králové - Nepolisy 5:0 (3:0)
    So 05.09. 10:15 Křinec - Litol 2:9 (1:4)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Hrubý Jeseník - Městec Králové 0:4 (0:0)
    So 12.09. 10:15 Sokoleč - Loučeň 2:1 (0:0)
    So 12.09. 10:15 Sadská - Sn Poděbrady 4:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Straky - Litol 0:4 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Nepolisy - Křinec 0:10 (0:5)
    Po 28.09. 17:30 Pátek - Semice 0:10 (0:5)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Semice - Straky 3:1 (3:0)
    So 19.09. 10:15 Sn Poděbrady - Pátek 3:0 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Cidlinská FA - Sadská 2:2 (0:0)
    So 19.09. 10:15 Stratov - Sokoleč 1:2 (0:0)
    So 19.09. 10:15 Křinec - Hrubý Jeseník 1:2 (0:1)
    Ne 20.09. 10:15 Litol - Nepolisy 3:2 (2:1)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Hrubý Jeseník - Litol 2:2 (0:2)
    So 26.09. 10:15 Sadská - Loučeň 1:3 (0:2)
    So 26.09. 10:15 Pátek - Cidlinská FA 1:5 (1:4)
    So 26.09. 10:15 Semice - Sn Poděbrady výsledek
    Ne 27.09. 10:15 Straky - Nepolisy 10:0 (4:0)
    St 30.09. 17:00 Sokoleč - Městec Králové 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Sn Poděbrady - Straky 3:2 (1:2)
    So 03.10. 10:15 Cidlinská FA - Semice 0:6 (0:2)
    So 03.10. 10:15 Stratov - Sadská 0:2 (0:0)
    So 03.10. 10:15 Křinec - Sokoleč 1:5 (0:1)
    So 03.10. 10:15 Nepolisy - Hrubý Jeseník 2:2 (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Loučeň - Pátek 9:0 (6:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Sokoleč - Litol 1:1 (0:0)
    So 10.10. 10:15 Sadská - Městec Králové 1:11 (1:7)
    So 10.10. 10:15 Pátek - Stratov 0:11 (0:3)
    So 10.10. 10:15 Semice - Loučeň 6:1 (2:0)
    So 10.10. 10:15 Sn Poděbrady - Cidlinská FA 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Straky - Hrubý Jeseník 4:2 (2:1)

    12.kolo

    Út 06.10. 15:15 Semice - Litol 3:3 (2:2)
    So 07.11. 10:15 Sadská - Hrubý Jeseník výsledek
    So 07.11. 10:15 Pátek - Nepolisy výsledek
    So 07.11. 10:15 Sn Poděbrady - Křinec výsledek
    So 07.11. 10:15 Cidlinská FA - Městec Králové výsledek
    Ne 08.11. 10:15 Straky - Sokoleč výsledek
    Ne 08.11. 10:15 Loučeň - Stratov výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 10:15 Stratov - Straky výsledek
    So 14.11. 10:15 Městec Králové - Loučeň výsledek
    So 14.11. 10:15 Křinec - Cidlinská FA výsledek
    So 14.11. 10:15 Nepolisy - Semice výsledek
    So 14.11. 10:15 Hrubý Jeseník - Pátek výsledek
    Ne 15.11. 10:15 Litol - Sn Poděbrady výsledek

    14.kolo

    Po 28.09. 10:15 Stratov - Městec Králové 1:6 (1:2)
    So 21.11. 10:15 Sadská - Sokoleč výsledek
    So 21.11. 10:15 Semice - Hrubý Jeseník výsledek
    So 21.11. 10:15 Sn Poděbrady - Nepolisy výsledek
    So 21.11. 10:15 Cidlinská FA - Litol výsledek
    Ne 22.11. 10:15 Loučeň - Křinec výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 1 1 24:14 19
    2. 8 5 3 0 31:12 18
    3. 7 5 1 1 32:9 16
    4. 8 5 1 2 31:18 16
    5. 7 5 0 2 34:7 15
    6. 8 4 0 4 45:19 12
    7. 6 3 1 2 18:11 10
    8. 6 2 2 2 11:15 8
    9. 7 2 1 4 16:16 7
    10. 5 2 1 2 10:11 7
    11. 8 1 2 5 10:22 5
    12. 6 1 0 5 16:28 3
    13. 7 0 3 4 5:31 3
    14. 7 0 0 7 3:73 0

    Nejčtenější ze sportu