Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15435
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    374
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 23.08. 10:30 SKP MB - Pěčice 3:3 (3:1)
    Ne 23.08. 11:30 Horky - Kněžmost 2:4 (2:1)
    St 02.09. 17:00 Březno - Doubrava 8:2 (4:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Pěčice - Kněžmost 3:5 (2:5)
    Ne 30.08. 10:30 SKP MB - Březno 3:6 (0:2)
    Ne 30.08. 11:15 Skalsko - Horky 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 11:30 Kněžmost - Skalsko 12:0 (8:0)
    Ne 06.09. 10:30 Březno - Pěčice 11:4 (6:0)
    Ne 06.09. 11:30 Horky - Doubrava 1:5 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Pěčice - Skalsko 9:1 (3:0)
    Ne 13.09. 10:30 Doubrava - Kněžmost 1:3 (0:2)
    Ne 13.09. 10:30 SKP MB - Horky 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 11:30 Kněžmost - SKP MB 2:3 (1:3)
    Ne 20.09. 11:15 Skalsko - Doubrava 3:3 (0:1)
    Ne 20.09. 11:30 Horky - Březno 1:10 (1:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:30 Pěčice - Doubrava 5:3 (3:1)
    Ne 27.09. 10:30 SKP MB - Skalsko 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 10:30 Březno - Kněžmost 8:0 (2:0)

    7.kolo

    Ne 04.10. 10:30 Doubrava - SKP MB 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 11:15 Skalsko - Březno 1:12 (1:5)
    Ne 04.10. 11:30 Horky - Pěčice 3:4 (1:1)

    14.kolo

    So 10.10. 10:30 Pěčice - Horky 8:2 (5:1)
    Ne 11.10. 10:30 Březno - Skalsko 19:1 (12:1)
    Ne 11.10. 10:30 SKP MB - Doubrava 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 17.10. 11:30 Kněžmost - Březno výsledek
    Ne 18.10. 10:30 Doubrava - Pěčice výsledek
    Ne 18.10. 11:15 Skalsko - SKP MB výsledek

    11.kolo

    So 24.10. 11:30 Kněžmost - Doubrava
    Ne 25.10. 11:15 Skalsko - Pěčice
    Ne 25.10. 11:30 Horky - SKP MB

    12.kolo

    Ne 01.11. 10:30 Březno - Horky
    Ne 01.11. 10:30 SKP MB - Kněžmost
    Ne 01.11. 10:30 Doubrava - Skalsko

    8.kolo

    St 03.02. 00:00 Pěčice - SKP MB
    St 03.02. 00:00 Doubrava - Březno
    St 03.02. 00:00 Kněžmost - Horky

    9.kolo

    St 10.02. 00:00 Kněžmost - Pěčice
    St 10.02. 00:00 Horky - Skalsko
    St 10.02. 00:00 Březno - SKP MB

    10.kolo

    St 17.02. 00:00 Pěčice - Březno
    St 17.02. 00:00 Doubrava - Horky
    St 17.02. 00:00 Skalsko - Kněžmost
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 7 0 0 74:12 21
    2. 7 4 1 2 36:28 13
    3. 7 4 1 2 21:16 13
    4. 6 4 0 2 26:17 12
    5. 7 2 1 4 17:24 7
    6. 7 1 0 6 13:34 3
    7. 7 0 1 6 6:62 1

    Nejčtenější ze sportu