Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15425
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    502
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    7.kolo

    St 14.10. 16:30 K. Žehrovice - Lhota B odloženo
    St 14.10. 16:30 Stochov - Sn Kladno odloženo
    St 14.10. 16:30 Unhošť - Kročehlavy odloženo
    16.10. 16:30 Tuchlovice - SK Kladno B odloženo

    8.kolo

    St 21.10. 16:30 K. Žehrovice - Tuchlovice odloženo
    Čt 22.10. 16:30 Sn Kladno - Unhošť odloženo
    23.10. 16:30 Kročehlavy - Slavoj Kladno odloženo
    So 24.10. 13:30 SK Kladno B - Stochov odloženo

    9.kolo

    St 28.10. 15:30 Stochov - K. Žehrovice odloženo
    St 28.10. 15:30 Unhošť - SK Kladno B odloženo
    30.10. 15:30 Tuchlovice - Lhota B odloženo
    30.10. 15:30 Slavoj Kladno - Sn Kladno odloženo

    1.kolo

    St 02.09. 17:00 K. Žehrovice - Unhošť 1:3
    04.09. 17:00 Kročehlavy - Lhota B 3:0 (2:0)
    04.09. 17:00 Tuchlovice - Stochov 8:3 (5:1)
    So 05.09. 10:00 SK Kladno B - Slavoj Kladno 2:7 (0:4)

    2.kolo

    St 09.09. 17:00 Lhota B - Stochov 8:3 (5:1)
    St 09.09. 17:00 Unhošť - Tuchlovice 8:3 (4:2)
    11.09. 17:00 Slavoj Kladno - K. Žehrovice 1:3 (0:2)
    11.09. 17:00 Kročehlavy - Sn Kladno 6:5 np (4:3)

    3.kolo

    St 16.09. 17:00 Stochov - Unhošť 0:5 (0:2)
    Čt 17.09. 16:30 Sn Kladno - Lhota B 6:2 (0:0)
    18.09. 17:00 Tuchlovice - Slavoj Kladno 4:0 (2:0)
    So 19.09. 17:00 SK Kladno B - Kročehlavy 3:2 (0:1)

    4.kolo

    St 23.09. 17:00 Lhota B - Unhošť 1:4 (0:2)
    Čt 24.09. 16:30 Sn Kladno - SK Kladno B 2:3 (0:0)
    25.09. 17:00 Slavoj Kladno - Stochov 10:0 (5:0)
    25.09. 17:00 Kročehlavy - K. Žehrovice 1:0 (1:0)

    5.kolo

    St 30.09. 17:00 K. Žehrovice - Sn Kladno 5:4 np (1:2)
    St 30.09. 17:00 Unhošť - Slavoj Kladno 4:2 (1:0)
    02.10. 17:00 Tuchlovice - Kročehlavy 2:1 (1:1)
    So 03.10. 10:00 SK Kladno B - Lhota B 5:1 (2:0)

    6.kolo

    Čt 08.10. 16:30 Lhota B - Slavoj Kladno 2:4 (2:3)
    Čt 08.10. 16:30 Sn Kladno - Tuchlovice 2:5 (0:0)
    09.10. 17:00 Kročehlavy - Stochov 6:0 (2:0)
    So 10.10. 13:30 SK Kladno B - K. Žehrovice 7:2 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 5 5 0 0 0 24:7 15
    2. 5 4 0 0 1 22:14 12
    3. 5 4 0 0 1 20:14 12
    4. 6 3 1 0 2 18:10 11
    5. 6 3 0 0 3 24:15 9
    6. 5 1 0 2 2 19:19 5
    7. 5 1 1 0 3 10:16 5
    8. 6 1 0 0 5 14:25 3
    9. 5 0 0 0 5 6:37 0

    Nejčtenější ze sportu