Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15406
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • České Budějovice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
373
Týden:
13
Dnes:
1
On-line:
1

7.kolo

Po 12.10. 17:00 Dubné - Mladé B výsledek
Po 12.10. 17:00 Planá - Žabovřesky výsledek
Po 12.10. 17:00 Lišov B - Slavia ČB B výsledek
St 14.10. 17:00 Lipí - Roudné B výsledek
St 14.10. 17:00 Dubné B - Dobrá Voda B výsledek
Čt 15.10. 17:00 Mokré - Nemanice výsledek

8.kolo

Po 19.10. 00:00 Mladé B - Nemanice výsledek
Po 19.10. 00:00 Slavia ČB B - Mokré výsledek
Po 19.10. 00:00 Žabovřesky - Lišov B výsledek
Po 19.10. 00:00 Dobrá Voda B - Planá výsledek
Po 19.10. 00:00 Roudné B - Dubné B výsledek
Po 19.10. 00:00 Dubné - Lipí výsledek

9.kolo

Po 26.10. 00:00 Lipí - Mladé B výsledek
Po 26.10. 00:00 Dubné B - Dubné výsledek
Po 26.10. 00:00 Planá - Roudné B výsledek
Po 26.10. 00:00 Lišov B - Dobrá Voda B výsledek
Po 26.10. 00:00 Mokré - Žabovřesky výsledek
Po 26.10. 00:00 Nemanice - Slavia ČB B výsledek

10.kolo

Po 02.11. 00:00 Mladé B - Slavia ČB B výsledek
Po 02.11. 00:00 Žabovřesky - Nemanice výsledek
Po 02.11. 00:00 Dobrá Voda B - Mokré výsledek
Po 02.11. 00:00 Roudné B - Lišov B výsledek
Po 02.11. 00:00 Dubné - Planá výsledek
Po 02.11. 00:00 Lipí - Dubné B výsledek

11.kolo

Po 09.11. 00:00 Dubné B - Mladé B výsledek
Po 09.11. 00:00 Planá - Lipí výsledek
Po 09.11. 00:00 Lišov B - Dubné výsledek
Po 09.11. 00:00 Mokré - Roudné B výsledek
Po 09.11. 00:00 Nemanice - Dobrá Voda B výsledek
Po 09.11. 00:00 Slavia ČB B - Žabovřesky výsledek

1.kolo

Po 31.08. 16:30 Dobrá Voda B - Slavia ČB B 2:9 (0:5)
Po 31.08. 17:00 Dubné B - Planá 13:1 (10:1)
Po 31.08. 17:30 Žabovřesky - Mladé B 8:6 (4:2)
St 02.09. 17:00 Dubné - Mokré 19:4 (7:3)
St 02.09. 17:00 Lipí - Lišov B 8:4 (6:1)
St 02.09. 17:30 Roudné B - Nemanice 0:15 (0:10)

2.kolo

Po 07.09. 17:00 Lišov B - Dubné B 3:8 (0:6)
Po 07.09. 17:30 Žabovřesky - Dobrá Voda B 18:1 (8:0)
Út 08.09. 16:30 Mladé B - Planá 3:15 (1:7)
Út 08.09. 16:30 Slavia ČB B - Roudné B 10:6 (7:4)
Čt 10.09. 17:00 Mokré - Lipí 0:10 (0:8)
Čt 10.09. 17:00 Nemanice - Dubné 9:16 (0:8)

3.kolo

Po 14.09. 16:30 Dobrá Voda B - Mladé B 7:5 (4:1)
Po 14.09. 17:00 Dubné B - Mokré 23:1 (11:0)
Út 15.09. 17:00 Planá - Lišov B 14:4 (7:2)
St 16.09. 17:00 Dubné - Slavia ČB B 21:4 (11:3)
St 16.09. 17:00 Lipí - Nemanice 6:9 (3:5)
St 16.09. 17:30 Roudné B - Žabovřesky 2:26 (0:24)

4.kolo

Po 21.09. 16:30 Dobrá Voda B - Roudné B 9:5 (5:1)
Po 21.09. 17:30 Žabovřesky - Dubné 4:23 (3:11)
Út 22.09. 16:30 Mladé B - Lišov B 6:7 (2:2)
Út 22.09. 16:30 Slavia ČB B - Lipí 3:12 (3:6)
Čt 24.09. 17:00 Mokré - Planá 5:11 (2:4)
Čt 24.09. 17:00 Nemanice - Dubné B 8:7 (2:4)

5.kolo

Út 29.09. 17:00 Planá - Nemanice 7:9 (6:2)
St 30.09. 17:00 Dubné - Dobrá Voda B 17:1 (8:1)
St 30.09. 17:00 Lipí - Žabovřesky 11:3 (6:1)
St 30.09. 17:30 Roudné B - Mladé B 3:5 (3:3)
Čt 01.10. 17:00 Dubné B - Slavia ČB B 7:3 (4:2)
16.10. 17:00 Lišov B - Mokré výsledek

6.kolo

Po 05.10. 16:30 Dobrá Voda B - Lipí 2:3 (0:2)
Po 05.10. 17:30 Žabovřesky - Dubné B 4:10 (3:3)
Út 06.10. 16:30 Slavia ČB B - Planá 0:5 (0:1)
St 07.10. 17:30 Roudné B - Dubné 0:21 (0:10)
Čt 08.10. 17:00 Nemanice - Lišov B 10:2 (6:1)
Út 13.10. 16:30 Mladé B - Mokré výsledek
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 117:22 18
2. 6 5 0 1 68:20 15
3. 6 5 0 1 50:21 15
4. 6 5 0 1 60:38 15
5. 6 4 0 2 53:34 12
6. 6 3 0 3 63:53 9
7. 6 2 0 4 29:53 6
8. 6 2 0 4 22:57 6
9. 5 1 0 4 25:40 3
10. 5 1 0 4 20:46 3
11. 4 0 0 4 10:63 0
12. 6 0 0 6 16:86 0

Nejčtenější ze sportu