Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15391
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    800
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    8.kolo

    St 14.10. 16:30 Rtyně - Most-Souš m výsledek
    St 14.10. 16:30 Duchcov - Teplice W výsledek
    So 17.10. 11:00 Kostomlaty - Osek výsledek
    So 17.10. 13:00 Trnovany - Chlumecká sport. výsledek
    Ne 18.10. 13:00 Lom - Junior Teplice B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Ledvice - Srbice výsledek
    Po 19.10. 16:30 Proboštov - Novosedlice výsledek

    9.kolo

    Út 20.10. 16:00 Most-Souš m - Lom výsledek
    St 21.10. 17:00 Teplice W - Ledvice výsledek
    Čt 22.10. 16:30 Novosedlice - Duchcov výsledek
    Čt 22.10. 16:30 Osek - Proboštov výsledek
    23.10. 16:30 Chlumecká sport. - Kostomlaty výsledek
    So 24.10. 13:00 Junior Teplice B - Trnovany výsledek
    Ne 25.10. 11:00 Srbice - Rtyně výsledek

    10.kolo

    So 31.10. 00:00 Rtyně - Lom výsledek
    So 31.10. 00:00 Trnovany - Most-Souš m výsledek
    So 31.10. 00:00 Kostomlaty - Junior Teplice B výsledek
    So 31.10. 00:00 Proboštov - Chlumecká sport. výsledek
    So 31.10. 00:00 Duchcov - Osek výsledek
    So 31.10. 00:00 Ledvice - Novosedlice výsledek
    So 31.10. 00:00 Srbice - Teplice W výsledek

    11.kolo

    So 07.11. 00:00 Teplice W - Rtyně výsledek
    So 07.11. 00:00 Novosedlice - Srbice výsledek
    So 07.11. 00:00 Osek - Ledvice výsledek
    So 07.11. 00:00 Chlumecká sport. - Duchcov výsledek
    So 07.11. 00:00 Junior Teplice B - Proboštov výsledek
    So 07.11. 00:00 Most-Souš m - Kostomlaty výsledek
    So 07.11. 00:00 Lom - Trnovany výsledek

    12.kolo

    So 14.11. 00:00 Rtyně - Trnovany výsledek
    So 14.11. 00:00 Kostomlaty - Lom výsledek
    So 14.11. 00:00 Proboštov - Most-Souš m výsledek
    So 14.11. 00:00 Duchcov - Junior Teplice B výsledek
    So 14.11. 00:00 Ledvice - Chlumecká sport. výsledek
    So 14.11. 00:00 Srbice - Osek výsledek
    So 14.11. 00:00 Teplice W - Novosedlice výsledek

    13.kolo

    St 28.10. 00:00 Novosedlice - Rtyně výsledek
    St 28.10. 00:00 Osek - Teplice W výsledek
    St 28.10. 00:00 Chlumecká sport. - Srbice výsledek
    St 28.10. 00:00 Junior Teplice B - Ledvice výsledek
    St 28.10. 00:00 Most-Souš m - Duchcov výsledek
    St 28.10. 00:00 Lom - Proboštov výsledek
    St 28.10. 00:00 Trnovany - Kostomlaty výsledek

    1.kolo

    Čt 27.08. 16:30 Novosedlice - Osek 2:5 (2:2)
    28.08. 17:00 Duchcov - Lom 12:0 (5:0)
    So 29.08. 10:00 Proboštov - Trnovany 6:1 (2:1)
    So 29.08. 11:00 Kostomlaty - Rtyně 5:2 (3:0)
    Ne 30.08. 09:00 Ledvice - Most-Souš m 7:8 (4:4)
    Ne 30.08. 11:00 Srbice - Junior Teplice B 3:0k
    St 18.11. 11:00 Teplice W - Chlumecká sport. výsledek

    2.kolo

    Čt 03.09. 16:00 Junior Teplice B - Teplice W 0k:3
    04.09. 16:30 Chlumecká sport. - Novosedlice 10:1 (5:1)
    So 05.09. 10:00 Most-Souš m - Srbice 4:3 (1:2)
    So 05.09. 11:00 Kostomlaty - Proboštov 0:22 (0:13)
    So 05.09. 13:00 Trnovany - Duchcov 14:1 (5:1)
    So 05.09. 14:30 Rtyně - Osek 0:7 (0:3)
    Ne 06.09. 09:00 Lom - Ledvice 0:22 (0:11)

    3.kolo

    St 09.09. 17:00 Teplice W - Most-Souš m 4:7 (1:4)
    Čt 10.09. 16:30 Novosedlice - Junior Teplice B 0:12 (0:6)
    So 12.09. 10:00 Duchcov - Kostomlaty 9:0 (3:0)
    So 12.09. 11:00 Osek - Chlumecká sport. 1:3 (0:1)
    Ne 13.09. 15:00 Ledvice - Trnovany 9:2 (4:1)
    Po 14.09. 17:00 Proboštov - Rtyně 5:1 (3:0)
    Út 29.09. 16:45 Srbice - Lom 1:0 (0:0)

    4.kolo

    St 09.09. 17:00 Trnovany - Srbice 3:4 (0:2)
    Čt 17.09. 16:30 Most-Souš m - Novosedlice 12:2 (4:1)
    So 19.09. 11:00 Kostomlaty - Ledvice 0:5 (0:1)
    So 19.09. 11:30 Junior Teplice B - Osek 19:1 (9:0)
    Po 21.09. 17:00 Proboštov - Duchcov 6:2 (3:1)
    St 23.09. 17:00 Rtyně - Chlumecká sport. 2:3 np (1:1)
    St 30.12. 00:00 Lom - Teplice W výsledek

    5.kolo

    St 23.09. 17:00 Teplice W - Trnovany 2:3 (1:2)
    Čt 24.09. 16:30 Novosedlice - Lom 4:5 np (2:1)
    Čt 24.09. 16:30 Osek - Most-Souš m 2:8 (1:3)
    25.09. 16:30 Chlumecká sport. - Junior Teplice B 1:6 (0:4)
    25.09. 17:00 Duchcov - Rtyně 6:2 (2:0)
    Ne 27.09. 11:00 Srbice - Kostomlaty 8:0 (2:0)
    Čt 01.10. 16:30 Ledvice - Proboštov 5:6 np (3:3)

    6.kolo

    St 30.09. 17:00 Kostomlaty - Teplice W 2:11 (1:6)
    Čt 01.10. 16:30 Most-Souš m - Chlumecká sport. 4:5 (2:1)
    So 03.10. 10:00 Duchcov - Ledvice 1:3 (1:0)
    So 03.10. 13:00 Trnovany - Novosedlice 4:0 (2:0)
    So 03.10. 13:30 Rtyně - Junior Teplice B 3:0k
    Ne 04.10. 13:00 Lom - Osek 0:3 (0:1)
    09.10. 16:30 Srbice - Proboštov 4:2 (3:1)

    7.kolo

    St 07.10. 00:00 Chlumecká sport. - Lom výsledek
    St 07.10. 17:00 Teplice W - Proboštov 4:7 (1:1)
    Čt 08.10. 16:00 Junior Teplice B - Most-Souš m 10:2 (4:1)
    Čt 08.10. 16:30 Novosedlice - Kostomlaty 4:2 (2:1)
    Čt 08.10. 16:30 Osek - Trnovany 2:5 (1:3)
    Ne 11.10. 11:00 Srbice - Duchcov 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Ledvice - Rtyně 7:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 0 0 1 24:9 18
    2. 7 5 1 0 1 53:17 17
    3. 7 5 0 1 1 58:16 16
    4. 7 5 0 0 2 45:33 15
    5. 7 4 0 0 3 47:13 12
    6. 7 4 0 0 3 32:24 12
    7. 5 3 1 0 1 21:14 11
    8. 7 3 0 0 4 31:26 9
    9. 7 3 0 0 4 21:37 9
    10. 5 2 0 0 3 24:19 6
    11. 7 1 0 1 5 10:32 4
    12. 7 1 0 1 5 13:49 4
    13. 7 1 0 0 6 9:61 3
    14.
     Lom
    5 0 1 0 4 4:42 2

    Nejčtenější ze sportu