Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15350
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3000
    Týden:
    36
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Varnsdorf - FF Roudnice 1:7 (1:3)
    So 22.08. 10:00 Louny - Teplice B 1:7 (0:4)
    So 22.08. 10:00 Most-Souš B - Dukla Praha B 2:10 (2:4)
    So 22.08. 10:15 Jablonec B - Chomutov 3:1 (2:0)
    So 22.08. 12:15 Ústí n/L B - Junior Děčín 8:2 (3:0)
    So 22.08. 13:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 3:2 (2:1)
    So 22.08. 13:00 Sokolov B - Slovan Liberec B 0:3 (0:1)
    So 22.08. 14:00 SK Rakovník - Motorlet Praha B 0:3 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha B 2:1 (2:0)
    So 29.08. 10:00 Chomutov - SK Rakovník 2:3 np (0:2)
    So 29.08. 10:00 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 3:2 np (0:0)
    So 29.08. 10:00 Teplice B - Most-Souš B 8:1 (2:0)
    So 29.08. 10:00 FF Roudnice - Louny 9:1 (5:1)
    So 29.08. 10:15 Dukla Praha B - Sokolov B 3:2 np (0:1)
    So 29.08. 12:15 Junior Děčín - Jablonec B 1:8 (1:3)
    Ne 30.08. 10:00 Česká Lípa - Varnsdorf 2:0 (2:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Most-Souš B - FF Roudnice 0:4 (0:1)
    So 05.09. 10:00 Ústí n/L B - Dukla Praha B 2:0 (0:0)
    So 05.09. 10:00 SK Rakovník - Junior Děčín 4:3 np (1:0)
    So 05.09. 10:00 Motorlet Praha B - Chomutov 4:0 (3:0)
    So 05.09. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 3:5 (1:3)
    So 05.09. 13:00 Sokolov B - Teplice B 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 10:00 Louny - Česká Lípa 5:1 (1:0)
    Ne 06.09. 11:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 2:0 (2:0)

    4.kolo

    Čt 10.09. 14:45 Teplice B - Ústí n/L B 3:1 (2:1)
    So 12.09. 10:00 Karlovy Vary - Chomutov 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 10:00 Slovan Liberec B - SK Rakovník 4:1 (3:0)
    So 12.09. 10:00 FF Roudnice - Sokolov B 0:1 (0:0)
    So 12.09. 10:00 Varnsdorf - Louny 3:2 (1:1)
    So 12.09. 12:00 Junior Děčín - Motorlet Praha B 1:7 (0:3)
    So 12.09. 13:00 Česká Lípa - Most-Souš B 1:3 (0:1)
    St 30.09. 13:00 Dukla Praha B - Jablonec B 6:1 (5:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Louny - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 19.09. 10:00 Most-Souš B - Varnsdorf 2:3 np (1:2)
    So 19.09. 10:00 Ústí n/L B - FF Roudnice 1:2 (1:2)
    So 19.09. 10:00 SK Rakovník - Dukla Praha B 1:0 (1:0)
    So 19.09. 10:00 Motorlet Praha B - Slovan Liberec B 2:0 (0:0)
    So 19.09. 10:00 Chomutov - Junior Děčín 5:0 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Jablonec B - Teplice B 1:5 (1:2)
    So 19.09. 13:00 Sokolov B - Česká Lípa 2:1 (0:0)

    6.kolo

    25.09. 14:45 Slovan Liberec B - Chomutov 8:1 (3:0)
    So 26.09. 10:00 FF Roudnice - Jablonec B 3:1 (1:0)
    So 26.09. 10:00 Louny - Most-Souš B 3:1 (2:0)
    So 26.09. 10:15 Dukla Praha B - Motorlet Praha B 8:1 (3:1)
    So 26.09. 11:00 Varnsdorf - Sokolov B 2:3 np (0:2)
    So 26.09. 13:00 Česká Lípa - Ústí n/L B výsledek
    Ne 27.09. 12:15 Karlovy Vary - Junior Děčín 3:1 (1:1)
    St 30.09. 13:15 Teplice B - SK Rakovník výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Most-Souš B - Karlovy Vary 0:2 (0:0)
    So 03.10. 10:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 10:2 (6:0)
    So 03.10. 10:00 SK Rakovník - FF Roudnice 0:2 (0:1)
    So 03.10. 10:00 Motorlet Praha B - Teplice B výsledek
    So 03.10. 10:00 Chomutov - Dukla Praha B 1:7 (0:3)
    So 03.10. 10:15 Jablonec B - Česká Lípa 4:1 (3:0)
    So 03.10. 11:00 Junior Děčín - Slovan Liberec B 0:13 (0:5)
    So 03.10. 12:45 Sokolov B - Louny 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Varnsdorf - Jablonec B výsledek
    So 10.10. 10:00 Most-Souš B - Sokolov B 2:1 (2:0)
    So 10.10. 10:15 Dukla Praha B - Junior Děčín 5:0 (3:0)
    So 10.10. 11:00 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 0:9 (0:5)
    Ne 11.10. 10:00 Česká Lípa - SK Rakovník 1:2 (0:1)
    Po 12.10. 15:00 Teplice B - Chomutov výsledek
    Út 17.11. 10:00 FF Roudnice - Motorlet Praha B výsledek
    Út 17.11. 10:00 Louny - Ústí n/L B výsledek

    9.kolo

    10.kolo

    11.kolo

    12.kolo

    13.kolo

    14.kolo

    15.kolo

    16.kolo

    17.kolo

    18.kolo

    19.kolo

    20.kolo

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Junior Děčín - Karlovy Vary
    So 24.04. 00:00 Chomutov - Slovan Liberec B
    So 24.04. 00:00 Motorlet Praha B - Dukla Praha B
    So 24.04. 00:00 SK Rakovník - Teplice B
    So 24.04. 00:00 Jablonec B - FF Roudnice
    So 24.04. 00:00 Ústí n/L B - Česká Lípa
    So 24.04. 00:00 Sokolov B - Varnsdorf
    So 24.04. 00:00 Most-Souš B - Louny

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Karlovy Vary - Most-Souš B
    So 01.05. 00:00 Louny - Sokolov B
    So 01.05. 00:00 Varnsdorf - Ústí n/L B
    So 01.05. 00:00 Česká Lípa - Jablonec B
    So 01.05. 00:00 FF Roudnice - SK Rakovník
    So 01.05. 00:00 Teplice B - Motorlet Praha B
    So 01.05. 00:00 Dukla Praha B - Chomutov
    So 01.05. 00:00 Slovan Liberec B - Junior Děčín

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Slovan Liberec B - Karlovy Vary
    So 08.05. 00:00 Junior Děčín - Dukla Praha B
    So 08.05. 00:00 Chomutov - Teplice B
    So 08.05. 00:00 Motorlet Praha B - FF Roudnice
    So 08.05. 00:00 SK Rakovník - Česká Lípa
    So 08.05. 00:00 Jablonec B - Varnsdorf
    So 08.05. 00:00 Ústí n/L B - Louny
    So 08.05. 00:00 Sokolov B - Most-Souš B

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov B
    So 15.05. 00:00 Most-Souš B - Ústí n/L B
    So 15.05. 00:00 Louny - Jablonec B
    So 15.05. 00:00 Varnsdorf - SK Rakovník
    So 15.05. 00:00 Česká Lípa - Motorlet Praha B
    So 15.05. 00:00 FF Roudnice - Chomutov
    So 15.05. 00:00 Teplice B - Junior Děčín
    So 15.05. 00:00 Dukla Praha B - Slovan Liberec B

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Dukla Praha B - Karlovy Vary
    So 22.05. 00:00 Slovan Liberec B - Teplice B
    So 22.05. 00:00 Junior Děčín - FF Roudnice
    So 22.05. 00:00 Chomutov - Česká Lípa
    So 22.05. 00:00 Motorlet Praha B - Varnsdorf
    So 22.05. 00:00 SK Rakovník - Louny
    So 22.05. 00:00 Jablonec B - Most-Souš B
    So 22.05. 00:00 Ústí n/L B - Sokolov B

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L B
    So 29.05. 00:00 Sokolov B - Jablonec B
    So 29.05. 00:00 Most-Souš B - SK Rakovník
    So 29.05. 00:00 Louny - Motorlet Praha B
    So 29.05. 00:00 Varnsdorf - Chomutov
    So 29.05. 00:00 Česká Lípa - Junior Děčín
    So 29.05. 00:00 FF Roudnice - Slovan Liberec B
    So 29.05. 00:00 Teplice B - Dukla Praha B

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Teplice B - Karlovy Vary
    So 05.06. 00:00 Dukla Praha B - FF Roudnice
    So 05.06. 00:00 Slovan Liberec B - Česká Lípa
    So 05.06. 00:00 Junior Děčín - Varnsdorf
    So 05.06. 00:00 Chomutov - Louny
    So 05.06. 00:00 Motorlet Praha B - Most-Souš B
    So 05.06. 00:00 SK Rakovník - Sokolov B
    So 05.06. 00:00 Jablonec B - Ústí n/L B

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Karlovy Vary - Jablonec B
    So 12.06. 00:00 Ústí n/L B - SK Rakovník
    So 12.06. 00:00 Sokolov B - Motorlet Praha B
    So 12.06. 00:00 Most-Souš B - Chomutov
    So 12.06. 00:00 Louny - Junior Děčín
    So 12.06. 00:00 Varnsdorf - Slovan Liberec B
    So 12.06. 00:00 Česká Lípa - Dukla Praha B
    So 12.06. 00:00 FF Roudnice - Teplice B

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 FF Roudnice - Karlovy Vary
    So 19.06. 00:00 Teplice B - Česká Lípa
    So 19.06. 00:00 Dukla Praha B - Varnsdorf
    So 19.06. 00:00 Slovan Liberec B - Louny
    So 19.06. 00:00 Junior Děčín - Most-Souš B
    So 19.06. 00:00 Chomutov - Sokolov B
    So 19.06. 00:00 Motorlet Praha B - Ústí n/L B
    So 19.06. 00:00 SK Rakovník - Jablonec B

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Karlovy Vary - SK Rakovník
    So 26.06. 00:00 Jablonec B - Motorlet Praha B
    So 26.06. 00:00 Ústí n/L B - Chomutov
    So 26.06. 00:00 Sokolov B - Junior Děčín
    So 26.06. 00:00 Most-Souš B - Slovan Liberec B
    So 26.06. 00:00 Louny - Dukla Praha B
    So 26.06. 00:00 Varnsdorf - Teplice B
    So 26.06. 00:00 Česká Lípa - FF Roudnice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 1 0 1 44:9 20
    2. 7 6 0 0 1 27:5 18
    3. 8 5 1 0 2 38:10 17
    4. 5 5 0 0 0 25:5 15
    5. 6 4 0 0 2 18:11 12
    6. 8 3 1 1 3 11:13 12
    7. 6 3 0 1 2 24:11 10
    8. 7 2 2 0 3 9:15 10
    9. 8 3 0 1 4 10:18 10
    10. 7 3 0 0 4 21:22 9
    11. 7 3 0 0 4 14:23 9
    12. 7 2 1 1 3 12:25 9
    13. 8 2 0 1 5 11:31 7
    14. 7 2 0 0 5 10:18 6
    15. 7 1 1 1 4 11:25 6
    16. 8 0 0 1 7 8:52 1

    Nejčtenější ze sportu