Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15348
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3554
    Týden:
    60
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Motorlet Praha - Č.Budějovice Ak B 2:8 (2:5)
    Ne 23.08. 10:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:1)
    Ne 23.08. 10:00 Vyšehrad - SK Kladno 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 10:15 Táborsko - Benešov 5:1 (1:1)
    Ne 23.08. 13:30 CU Bohemians - Sokolov 6:2 (2:0)
    Ne 23.08. 14:45 Písek - Rokycany 8:0 (5:0)
    Ne 23.08. 14:45 Slavia Praha B - Most-Souš 7:1 (3:1)
    Ne 23.08. 15:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram FA B 1:4 (0:2)

    2.kolo

    Ne 30.08. 10:00 Rokycany - Vyšehrad 1:2 np (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Benešov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 10:00 Motorlet Praha - CU Bohemians 3:2 (1:2)
    Ne 30.08. 10:15 SK Kladno - Slavia Praha B 3:2 np (0:2)
    Ne 30.08. 10:30 Most-Souš - Petřín Plzeň 4:1 (2:0)
    Ne 30.08. 11:00 Č.Budějovice Ak B - 1.FK Příbram FA B 4:1 (3:1)
    Ne 30.08. 11:00 Sokolov - Táborsko 1:2 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Viktoria Plzeň B - Písek 5:0 (2:0)

    3.kolo

    Ne 06.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 4:0 (3:0)
    Ne 06.09. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 2:3 (1:1)
    Ne 06.09. 10:00 1.FK Příbram FA B - Most-Souš 3:1 np (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Táborsko - Motorlet Praha 1:2 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Petřín Plzeň - SK Kladno 4:1 (1:0)
    Ne 06.09. 13:30 CU Bohemians - Č.Budějovice Ak B 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 14:45 Písek - Benešov 6:2 (3:2)
    Ne 06.09. 14:45 Slavia Praha B - Rokycany 11:1 (5:1)

    4.kolo

    Ne 13.09. 10:00 Rokycany - Petřín Plzeň 2:3 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 3:2 np (2:1)
    Ne 13.09. 10:00 CU Bohemians - Táborsko 5:0 (3:0)
    Ne 13.09. 10:15 SK Kladno - 1.FK Příbram FA B 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 12:30 Sokolov - Písek 1:2 np (1:0)
    Ne 13.09. 13:00 Č.Budějovice Ak B - Most-Souš 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 4:2 (4:0)
    St 30.09. 15:45 Benešov - Vyšehrad 4:3 np (1:2)

    5.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Viktoria Žižkov - CU Bohemians 1:7 (0:2)
    Ne 20.09. 10:00 Písek - Motorlet Praha 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 4:2 (3:0)
    Ne 20.09. 10:15 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 1:4 (0:2)
    Ne 20.09. 10:30 Most-Souš - SK Kladno 1:2 (0:0)
    Ne 20.09. 13:00 1.FK Příbram FA B - Rokycany 11:2 (6:1)
    Ne 20.09. 13:45 Slavia Praha B - Benešov 5:0 (3:0)
    Čt 08.10. 15:30 Táborsko - Č.Budějovice Ak B 1:0 (0:0)

    6.kolo

    St 26.08. 14:00 Sokolov - Slavia Praha B 2:3 np (2:0)
    Ne 27.09. 10:00 Rokycany - Most-Souš 4:2 (2:1)
    Ne 27.09. 10:00 Benešov - Petřín Plzeň 3:2 np (2:1)
    Ne 27.09. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 6:1 (3:0)
    Ne 27.09. 10:00 CU Bohemians - Písek 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 11:00 Č.Budějovice Ak B - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram FA B 1:0 (1:0)
    Čt 08.10. 15:30 Táborsko - Viktoria Žižkov výsledek

    7.kolo

    Ne 04.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Č.Budějovice Ak B 2:4 (1:4)
    Ne 04.10. 10:00 Písek - Táborsko 2:3 np (0:1)
    Ne 04.10. 10:00 Vyšehrad - CU Bohemians 1:4 (1:2)
    Ne 04.10. 10:00 1.FK Příbram FA B - Benešov 4:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Petřín Plzeň - Sokolov 1:3 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 SK Kladno - Rokycany 4:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:30 Most-Souš - Viktoria Plzeň B 1:2 np (0:1)
    Ne 04.10. 12:45 Slavia Praha B - Motorlet Praha 4:0 (0:0)

    8.kolo

    Ne 11.10. 10:00 Benešov - Most-Souš 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň výsledek
    Ne 11.10. 10:00 CU Bohemians - Slavia Praha B 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Písek výsledek
    Ne 11.10. 10:15 Táborsko - Vyšehrad 3:2 np (1:2)
    Ne 11.10. 10:30 Č.Budějovice Ak B - Rokycany 8:1 (2:1)
    Ne 11.10. 11:00 Sokolov - 1.FK Příbram FA B 5:2 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 3:2 np (2:0)

    9.kolo

    So 30.01. 10:00 Písek - Č.Budějovice Ak B
    So 30.01. 10:00 Most-Souš - Sokolov
    Ne 31.01. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov
    Ne 31.01. 10:00 Slavia Praha B - Táborsko
    Ne 31.01. 10:00 Petřín Plzeň - CU Bohemians
    Ne 31.01. 10:00 1.FK Příbram FA B - Motorlet Praha
    Ne 31.01. 10:00 SK Kladno - Benešov
    Ne 31.01. 10:00 Rokycany - Viktoria Plzeň B

    10.kolo

    Ne 07.02. 10:00 Č.Budějovice Ak B - Viktoria Plzeň B
    Ne 07.02. 10:00 Benešov - Rokycany
    Ne 07.02. 10:00 Sokolov - SK Kladno
    Ne 07.02. 10:00 Motorlet Praha - Most-Souš
    Ne 07.02. 10:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA B
    Ne 07.02. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň
    Ne 07.02. 10:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B
    Ne 07.02. 10:00 Písek - Vyšehrad

    11.kolo

    Ne 14.02. 10:00 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak B
    Ne 14.02. 10:00 Slavia Praha B - Písek
    Ne 14.02. 10:00 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov
    Ne 14.02. 10:00 1.FK Příbram FA B - Táborsko
    Ne 14.02. 10:00 Most-Souš - CU Bohemians
    Ne 14.02. 10:00 SK Kladno - Motorlet Praha
    Ne 14.02. 10:00 Rokycany - Sokolov
    Ne 14.02. 10:00 Viktoria Plzeň B - Benešov

    12.kolo

    Ne 21.02. 10:00 Sokolov - Viktoria Plzeň B
    Ne 21.02. 10:00 Motorlet Praha - Rokycany
    Ne 21.02. 10:00 CU Bohemians - SK Kladno
    Ne 21.02. 10:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram FA B
    Ne 21.02. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha B
    Ne 21.02. 10:15 Táborsko - Most-Souš
    Ne 21.02. 12:30 Č.Budějovice Ak B - Benešov
    Ne 21.02. 13:45 Písek - Petřín Plzeň

    13.kolo

    Ne 28.02. 10:00 Rokycany - CU Bohemians
    Ne 28.02. 10:00 Benešov - Sokolov
    Ne 28.02. 10:15 SK Kladno - Táborsko
    Ne 28.02. 10:30 Most-Souš - Viktoria Žižkov
    Ne 28.02. 11:15 Slavia Praha B - Č.Budějovice Ak B
    Ne 28.02. 13:00 1.FK Příbram FA B - Písek
    Ne 28.02. 13:45 Petřín Plzeň - Vyšehrad
    Ne 28.02. 16:45 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha

    14.kolo

    Ne 07.03. 10:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň B
    Ne 07.03. 10:00 Viktoria Žižkov - SK Kladno
    Ne 07.03. 10:00 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA B
    Ne 07.03. 10:15 Táborsko - Rokycany
    Ne 07.03. 11:00 Písek - Most-Souš
    Ne 07.03. 11:15 Slavia Praha B - Petřín Plzeň
    Ne 07.03. 12:00 Č.Budějovice Ak B - Sokolov
    Ne 07.03. 12:00 Motorlet Praha - Benešov

    15.kolo

    Ne 14.03. 10:00 Rokycany - Viktoria Žižkov
    Ne 14.03. 10:00 Benešov - CU Bohemians
    Ne 14.03. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha
    Ne 14.03. 10:15 Petřín Plzeň - Č.Budějovice Ak B
    Ne 14.03. 10:15 SK Kladno - Písek
    Ne 14.03. 10:30 Most-Souš - Vyšehrad
    Ne 14.03. 13:30 1.FK Příbram FA B - Slavia Praha B
    Ne 14.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Táborsko

    16.kolo

    So 20.03. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Motorlet Praha
    So 20.03. 00:00 Sokolov - CU Bohemians
    So 20.03. 00:00 Benešov - Táborsko
    So 20.03. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov
    So 20.03. 00:00 Rokycany - Písek
    So 20.03. 00:00 SK Kladno - Vyšehrad
    So 20.03. 00:00 Most-Souš - Slavia Praha B
    So 20.03. 00:00 1.FK Příbram FA B - Petřín Plzeň

    17.kolo

    So 27.03. 00:00 1.FK Příbram FA B - Č.Budějovice Ak B
    So 27.03. 00:00 Petřín Plzeň - Most-Souš
    So 27.03. 00:00 Slavia Praha B - SK Kladno
    So 27.03. 00:00 Vyšehrad - Rokycany
    So 27.03. 00:00 Písek - Viktoria Plzeň B
    So 27.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Benešov
    So 27.03. 00:00 Táborsko - Sokolov
    So 27.03. 00:00 CU Bohemians - Motorlet Praha

    18.kolo

    So 03.04. 00:00 Č.Budějovice Ak B - CU Bohemians
    So 03.04. 00:00 Motorlet Praha - Táborsko
    So 03.04. 00:00 Sokolov - Viktoria Žižkov
    So 03.04. 00:00 Benešov - Písek
    So 03.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad
    So 03.04. 00:00 Rokycany - Slavia Praha B
    So 03.04. 00:00 SK Kladno - Petřín Plzeň
    So 03.04. 00:00 Most-Souš - 1.FK Příbram FA B

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Most-Souš - Č.Budějovice Ak B
    So 10.04. 00:00 1.FK Příbram FA B - SK Kladno
    So 10.04. 00:00 Petřín Plzeň - Rokycany
    So 10.04. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B
    So 10.04. 00:00 Vyšehrad - Benešov
    So 10.04. 00:00 Písek - Sokolov
    So 10.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha
    So 10.04. 00:00 Táborsko - CU Bohemians

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Táborsko
    So 17.04. 00:00 CU Bohemians - Viktoria Žižkov
    So 17.04. 00:00 Motorlet Praha - Písek
    So 17.04. 00:00 Sokolov - Vyšehrad
    So 17.04. 00:00 Benešov - Slavia Praha B
    So 17.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň
    So 17.04. 00:00 Rokycany - 1.FK Příbram FA B
    So 17.04. 00:00 SK Kladno - Most-Souš

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 SK Kladno - Č.Budějovice Ak B
    So 24.04. 00:00 Most-Souš - Rokycany
    So 24.04. 00:00 1.FK Příbram FA B - Viktoria Plzeň B
    So 24.04. 00:00 Petřín Plzeň - Benešov
    So 24.04. 00:00 Slavia Praha B - Sokolov
    So 24.04. 00:00 Motorlet Praha - Vyšehrad
    So 24.04. 00:00 Písek - CU Bohemians
    So 24.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Táborsko

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Viktoria Žižkov
    So 01.05. 00:00 Táborsko - Písek
    So 01.05. 00:00 CU Bohemians - Vyšehrad
    So 01.05. 00:00 Motorlet Praha - Slavia Praha B
    So 01.05. 00:00 Sokolov - Petřín Plzeň
    So 01.05. 00:00 Benešov - 1.FK Příbram FA B
    So 01.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Most-Souš
    So 01.05. 00:00 Rokycany - SK Kladno

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Rokycany - Č.Budějovice Ak B
    So 08.05. 00:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň B
    So 08.05. 00:00 Most-Souš - Benešov
    So 08.05. 00:00 1.FK Příbram FA B - Sokolov
    So 08.05. 00:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha
    So 08.05. 00:00 Slavia Praha B - CU Bohemians
    So 08.05. 00:00 Vyšehrad - Táborsko
    So 08.05. 00:00 Písek - Viktoria Žižkov

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Písek
    So 15.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Vyšehrad
    So 15.05. 00:00 Táborsko - Slavia Praha B
    So 15.05. 00:00 CU Bohemians - Petřín Plzeň
    So 15.05. 00:00 Motorlet Praha - 1.FK Příbram FA B
    So 15.05. 00:00 Sokolov - Most-Souš
    So 15.05. 00:00 Benešov - SK Kladno
    So 15.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Rokycany

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Č.Budějovice Ak B
    So 22.05. 00:00 Rokycany - Benešov
    So 22.05. 00:00 SK Kladno - Sokolov
    So 22.05. 00:00 Most-Souš - Motorlet Praha
    So 22.05. 00:00 1.FK Příbram FA B - CU Bohemians
    So 22.05. 00:00 Petřín Plzeň - Táborsko
    So 22.05. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov
    So 22.05. 00:00 Vyšehrad - Písek

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Vyšehrad
    So 29.05. 00:00 Písek - Slavia Praha B
    So 29.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň
    So 29.05. 00:00 Táborsko - 1.FK Příbram FA B
    So 29.05. 00:00 CU Bohemians - Most-Souš
    So 29.05. 00:00 Motorlet Praha - SK Kladno
    So 29.05. 00:00 Sokolov - Rokycany
    So 29.05. 00:00 Benešov - Viktoria Plzeň B

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Benešov - Č.Budějovice Ak B
    So 05.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Sokolov
    So 05.06. 00:00 Rokycany - Motorlet Praha
    So 05.06. 00:00 SK Kladno - CU Bohemians
    So 05.06. 00:00 Most-Souš - Táborsko
    So 05.06. 00:00 1.FK Příbram FA B - Viktoria Žižkov
    So 05.06. 00:00 Petřín Plzeň - Písek
    So 05.06. 00:00 Slavia Praha B - Vyšehrad

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Slavia Praha B
    So 12.06. 00:00 Vyšehrad - Petřín Plzeň
    So 12.06. 00:00 Písek - 1.FK Příbram FA B
    So 12.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Most-Souš
    So 12.06. 00:00 Táborsko - SK Kladno
    So 12.06. 00:00 CU Bohemians - Rokycany
    So 12.06. 00:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B
    So 12.06. 00:00 Sokolov - Benešov

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Sokolov - Č.Budějovice Ak B
    So 19.06. 00:00 Benešov - Motorlet Praha
    So 19.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - CU Bohemians
    So 19.06. 00:00 Rokycany - Táborsko
    So 19.06. 00:00 SK Kladno - Viktoria Žižkov
    So 19.06. 00:00 Most-Souš - Písek
    So 19.06. 00:00 1.FK Příbram FA B - Vyšehrad
    So 19.06. 00:00 Petřín Plzeň - Slavia Praha B

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Petřín Plzeň
    So 26.06. 00:00 Slavia Praha B - 1.FK Příbram FA B
    So 26.06. 00:00 Vyšehrad - Most-Souš
    So 26.06. 00:00 Písek - SK Kladno
    So 26.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Rokycany
    So 26.06. 00:00 Táborsko - Viktoria Plzeň B
    So 26.06. 00:00 CU Bohemians - Benešov
    So 26.06. 00:00 Motorlet Praha - Sokolov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 2 0 0 23:8 22
    2. 8 5 1 1 1 36:11 18
    3. 8 6 0 0 2 32:10 18
    4. 8 6 0 0 2 32:11 18
    5. 8 4 1 0 3 25:15 14
    6. 8 3 1 2 2 23:16 13
    7. 7 3 2 0 2 13:13 13
    8. 7 3 1 1 2 21:15 12
    9. 8 2 1 1 4 11:17 9
    10. 8 2 0 2 4 16:22 8
    11. 7 2 1 0 4 10:27 8
    12. 6 2 0 1 3 11:17 7
    13. 7 2 0 1 4 13:20 7
    14. 8 1 2 0 5 12:28 7
    15. 8 1 0 2 5 12:23 5
    16. 8 1 0 1 6 11:48 4

    Nejčtenější ze sportu