Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15326
  • Návštěvy: 503/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22593
    Týden:
    503
    Dnes:
    49
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Živanice - Zbuzany 1:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Ústí n.O. - Bohemians 1905 B 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Velvary - Slovan Liberec B 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 H. Králové B - Ml. Boleslav B 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Chlumec n. C. - Jablonec B 3:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Zápy - Dukla Praha B 3:2 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Brozany - Teplice B 3:1 (3:1)
    St 02.09. 17:00 Pardubice B - Přepeře 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Zbuzany - Slovan Liberec B 3:1 (1:0)
    So 29.08. 10:15 Jablonec B - Ústí n.O. 5:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Živanice - Zápy 3:2 np (2:2)
    Ne 30.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Velvary 0:2 (0:2)
    Ne 30.08. 10:15 Dukla Praha B - Pardubice B 4:1 (1:1)
    Ne 30.08. 11:00 Teplice B - H. Králové B 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 14:00 Přepeře - Brozany 2:0 (1:0)
    Po 31.08. 17:00 Ml. Boleslav B - Chlumec n. C. 3:2 (2:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Pardubice B - Živanice 1:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Ústí n.O. - Ml. Boleslav B 4:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Velvary - Jablonec B 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 10:15 H. Králové B - Přepeře 2:1 np (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Chlumec n. C. - Teplice B 4:0 (3:0)
    Ne 06.09. 10:15 Slovan Liberec B - Bohemians 1905 B 6:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Zápy - Zbuzany 4:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Brozany - Dukla Praha B 0:1 np (0:0)

    4.kolo

    11.09. 17:00 Teplice B - Ústí n.O. 3:2 np (2:2)
    So 12.09. 10:15 Zbuzany - Bohemians 1905 B 3:0 (1:0)
    So 12.09. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 2:5 (1:3)
    So 12.09. 10:30 Přepeře - Chlumec n. C. 2:1 (0:0)
    So 12.09. 16:30 Živanice - Brozany 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Ml. Boleslav B - Velvary 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Dukla Praha B - H. Králové B 1:6 (0:2)
    Ne 13.09. 16:30 Zápy - Pardubice B 2:1 (1:1)

    5.kolo

    18.09. 13:00 Slovan Liberec B - Ml. Boleslav B 3:4 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Ústí n.O. - Přepeře 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Velvary - Teplice B 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 10:15 Pardubice B - Zbuzany 3:2 (3:2)
    Ne 20.09. 10:15 H. Králové B - Živanice 0:2 (0:2)
    Ne 20.09. 10:15 Chlumec n. C. - Dukla Praha B 4:1 (1:0)
    Ne 20.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Jablonec B 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Brozany - Zápy 0:1 (0:0)

    6.kolo

    25.09. 16:00 Dukla Praha B - Ústí n.O. 3:1 (0:0)
    So 26.09. 10:15 Zbuzany - Jablonec B 2:0 (1:0)
    So 26.09. 10:30 Přepeře - Velvary 2:0 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Živanice - Chlumec n. C. 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:15 Ml. Boleslav B - Bohemians 1905 B 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:15 Pardubice B - Brozany 0:1 (0:0)
    Ne 27.09. 11:00 Teplice B - Slovan Liberec B 4:3 np (3:3)
    Ne 27.09. 15:30 Zápy - H. Králové B 3:0 (3:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Jablonec B - Ml. Boleslav B 2:1 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Ústí n.O. - Živanice 0:1 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Velvary - Dukla Praha B 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 H. Králové B - Pardubice B 2:3 np (2:2)
    Ne 04.10. 10:15 Chlumec n. C. - Zápy 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Slovan Liberec B - Přepeře 4:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Brozany - Zbuzany 3:0 (3:0)
    Po 05.10. 13:00 Bohemians 1905 B - Teplice B 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Zbuzany - Ml. Boleslav B 3:1 (1:1)
    So 10.10. 10:15 Pardubice B - Chlumec n. C. 0:1 (0:0)
    So 10.10. 10:30 Přepeře - Bohemians 1905 B 4:1 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Živanice - Velvary 2:3 np (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Dukla Praha B - Slovan Liberec B 0:4 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Zápy - Ústí n.O. 3:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Brozany - H. Králové B 3:1 (1:1)
    Čt 31.12. 00:00 Teplice B - Jablonec B odloženo

    9.kolo

    So 30.01. 10:15 Jablonec B - Přepeře
    So 30.01. 10:15 Ml. Boleslav B - Teplice B
    So 30.01. 14:30 Ústí n.O. - Pardubice B
    So 30.01. 14:30 Velvary - Zápy
    Ne 31.01. 10:15 H. Králové B - Zbuzany
    Ne 31.01. 10:15 Chlumec n. C. - Brozany
    Ne 31.01. 10:15 Slovan Liberec B - Živanice
    Po 01.02. 13:00 Bohemians 1905 B - Dukla Praha B

    10.kolo

    So 06.02. 10:15 Zbuzany - Teplice B
    So 06.02. 10:15 Dukla Praha B - Jablonec B
    So 06.02. 10:15 Pardubice B - Velvary
    So 06.02. 10:15 H. Králové B - Chlumec n. C.
    So 06.02. 10:30 Přepeře - Ml. Boleslav B
    So 06.02. 14:30 Živanice - Bohemians 1905 B
    So 06.02. 14:30 Zápy - Slovan Liberec B
    So 06.02. 14:30 Brozany - Ústí n.O.

    11.kolo

    So 13.02. 10:15 Chlumec n. C. - Zbuzany
    So 13.02. 10:15 Slovan Liberec B - Pardubice B
    So 13.02. 10:15 Bohemians 1905 B - Zápy
    So 13.02. 10:15 Jablonec B - Živanice
    So 13.02. 10:15 Ml. Boleslav B - Dukla Praha B
    So 13.02. 11:00 Teplice B - Přepeře
    So 13.02. 14:00 Ústí n.O. - H. Králové B
    So 13.02. 14:00 Velvary - Brozany

    12.kolo

    So 20.02. 10:15 Zbuzany - Přepeře
    So 20.02. 10:15 Dukla Praha B - Teplice B
    So 20.02. 10:15 Pardubice B - Bohemians 1905 B
    So 20.02. 10:15 H. Králové B - Velvary
    So 20.02. 10:15 Chlumec n. C. - Ústí n.O.
    So 20.02. 14:00 Živanice - Ml. Boleslav B
    So 20.02. 14:00 Zápy - Jablonec B
    So 20.02. 14:00 Brozany - Slovan Liberec B

    13.kolo

    So 27.02. 10:15 Slovan Liberec B - H. Králové B
    So 27.02. 10:15 Bohemians 1905 B - Brozany
    So 27.02. 10:15 Jablonec B - Pardubice B
    So 27.02. 10:15 Ml. Boleslav B - Zápy
    So 27.02. 10:30 Přepeře - Dukla Praha B
    So 27.02. 11:00 Teplice B - Živanice
    So 27.02. 13:30 Ústí n.O. - Zbuzany
    So 27.02. 13:30 Velvary - Chlumec n. C.

    14.kolo

    So 06.03. 10:15 Zbuzany - Dukla Praha B
    So 06.03. 10:15 Pardubice B - Ml. Boleslav B
    So 06.03. 10:15 Chlumec n. C. - Slovan Liberec B
    So 06.03. 13:30 Živanice - Přepeře
    So 06.03. 13:30 Zápy - Teplice B
    So 06.03. 13:30 Brozany - Jablonec B
    So 06.03. 13:30 Ústí n.O. - Velvary
    So 06.03. 14:00 H. Králové B - Bohemians 1905 B

    15.kolo

    So 13.03. 10:15 Slovan Liberec B - Ústí n.O.
    So 13.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Chlumec n. C.
    So 13.03. 10:15 Jablonec B - H. Králové B
    So 13.03. 10:15 Ml. Boleslav B - Brozany
    So 13.03. 10:30 Přepeře - Zápy
    So 13.03. 11:00 Teplice B - Pardubice B
    So 13.03. 11:30 Dukla Praha B - Živanice
    So 13.03. 13:30 Velvary - Zbuzany

    16.kolo

    So 20.03. 00:00 Zbuzany - Živanice
    So 20.03. 00:00 Dukla Praha B - Zápy
    So 20.03. 00:00 Přepeře - Pardubice B
    So 20.03. 00:00 Teplice B - Brozany
    So 20.03. 00:00 Ml. Boleslav B - H. Králové B
    So 20.03. 00:00 Jablonec B - Chlumec n. C.
    So 20.03. 00:00 Bohemians 1905 B - Ústí n.O.
    So 20.03. 00:00 Slovan Liberec B - Velvary

    17.kolo

    So 27.03. 00:00 Slovan Liberec B - Zbuzany
    So 27.03. 00:00 Velvary - Bohemians 1905 B
    So 27.03. 00:00 Ústí n.O. - Jablonec B
    So 27.03. 00:00 Chlumec n. C. - Ml. Boleslav B
    So 27.03. 00:00 H. Králové B - Teplice B
    So 27.03. 00:00 Brozany - Přepeře
    So 27.03. 00:00 Pardubice B - Dukla Praha B
    So 27.03. 00:00 Zápy - Živanice

    18.kolo

    So 03.04. 00:00 Zbuzany - Zápy
    So 03.04. 00:00 Živanice - Pardubice B
    So 03.04. 00:00 Dukla Praha B - Brozany
    So 03.04. 00:00 Přepeře - H. Králové B
    So 03.04. 00:00 Teplice B - Chlumec n. C.
    So 03.04. 00:00 Ml. Boleslav B - Ústí n.O.
    So 03.04. 00:00 Jablonec B - Velvary
    So 03.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Slovan Liberec B

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Zbuzany
    So 10.04. 00:00 Slovan Liberec B - Jablonec B
    So 10.04. 00:00 Velvary - Ml. Boleslav B
    So 10.04. 00:00 Ústí n.O. - Teplice B
    So 10.04. 00:00 Chlumec n. C. - Přepeře
    So 10.04. 00:00 H. Králové B - Dukla Praha B
    So 10.04. 00:00 Brozany - Živanice
    So 10.04. 00:00 Pardubice B - Zápy

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Zbuzany - Pardubice B
    So 17.04. 00:00 Zápy - Brozany
    So 17.04. 00:00 Živanice - H. Králové B
    So 17.04. 00:00 Dukla Praha B - Chlumec n. C.
    So 17.04. 00:00 Přepeře - Ústí n.O.
    So 17.04. 00:00 Teplice B - Velvary
    So 17.04. 00:00 Ml. Boleslav B - Slovan Liberec B
    So 17.04. 00:00 Jablonec B - Bohemians 1905 B

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Jablonec B - Zbuzany
    So 24.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Ml. Boleslav B
    So 24.04. 00:00 Slovan Liberec B - Teplice B
    So 24.04. 00:00 Velvary - Přepeře
    So 24.04. 00:00 Ústí n.O. - Dukla Praha B
    So 24.04. 00:00 Chlumec n. C. - Živanice
    So 24.04. 00:00 H. Králové B - Zápy
    So 24.04. 00:00 Brozany - Pardubice B

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Zbuzany - Brozany
    So 01.05. 00:00 Pardubice B - H. Králové B
    So 01.05. 00:00 Zápy - Chlumec n. C.
    So 01.05. 00:00 Živanice - Ústí n.O.
    So 01.05. 00:00 Dukla Praha B - Velvary
    So 01.05. 00:00 Přepeře - Slovan Liberec B
    So 01.05. 00:00 Teplice B - Bohemians 1905 B
    So 01.05. 00:00 Ml. Boleslav B - Jablonec B

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Ml. Boleslav B - Zbuzany
    So 08.05. 00:00 Jablonec B - Teplice B
    So 08.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Přepeře
    So 08.05. 00:00 Slovan Liberec B - Dukla Praha B
    So 08.05. 00:00 Velvary - Živanice
    So 08.05. 00:00 Ústí n.O. - Zápy
    So 08.05. 00:00 Chlumec n. C. - Pardubice B
    So 08.05. 00:00 H. Králové B - Brozany

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Zbuzany - H. Králové B
    So 15.05. 00:00 Brozany - Chlumec n. C.
    So 15.05. 00:00 Pardubice B - Ústí n.O.
    So 15.05. 00:00 Zápy - Velvary
    So 15.05. 00:00 Živanice - Slovan Liberec B
    So 15.05. 00:00 Dukla Praha B - Bohemians 1905 B
    So 15.05. 00:00 Přepeře - Jablonec B
    So 15.05. 00:00 Teplice B - Ml. Boleslav B

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Teplice B - Zbuzany
    So 22.05. 00:00 Ml. Boleslav B - Přepeře
    So 22.05. 00:00 Jablonec B - Dukla Praha B
    So 22.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Živanice
    So 22.05. 00:00 Slovan Liberec B - Zápy
    So 22.05. 00:00 Velvary - Pardubice B
    So 22.05. 00:00 Ústí n.O. - Brozany
    So 22.05. 00:00 Chlumec n. C. - H. Králové B

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Zbuzany - Chlumec n. C.
    So 29.05. 00:00 H. Králové B - Ústí n.O.
    So 29.05. 00:00 Brozany - Velvary
    So 29.05. 00:00 Pardubice B - Slovan Liberec B
    So 29.05. 00:00 Zápy - Bohemians 1905 B
    So 29.05. 00:00 Živanice - Jablonec B
    So 29.05. 00:00 Dukla Praha B - Ml. Boleslav B
    So 29.05. 00:00 Přepeře - Teplice B

    30.kolo

    St 02.06. 17:00 Zbuzany - Velvary
    St 02.06. 17:00 Ústí n.O. - Slovan Liberec B
    St 02.06. 17:00 Chlumec n. C. - Bohemians 1905 B
    St 02.06. 17:00 H. Králové B - Jablonec B
    St 02.06. 17:00 Brozany - Ml. Boleslav B
    St 02.06. 17:00 Pardubice B - Teplice B
    St 02.06. 17:00 Zápy - Přepeře
    St 02.06. 17:00 Živanice - Dukla Praha B

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Přepeře - Zbuzany
    So 05.06. 00:00 Teplice B - Dukla Praha B
    So 05.06. 00:00 Ml. Boleslav B - Živanice
    So 05.06. 00:00 Jablonec B - Zápy
    So 05.06. 00:00 Bohemians 1905 B - Pardubice B
    So 05.06. 00:00 Slovan Liberec B - Brozany
    So 05.06. 00:00 Velvary - H. Králové B
    So 05.06. 00:00 Ústí n.O. - Chlumec n. C.

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Zbuzany - Ústí n.O.
    So 12.06. 00:00 Chlumec n. C. - Velvary
    So 12.06. 00:00 H. Králové B - Slovan Liberec B
    So 12.06. 00:00 Brozany - Bohemians 1905 B
    So 12.06. 00:00 Pardubice B - Jablonec B
    So 12.06. 00:00 Zápy - Ml. Boleslav B
    So 12.06. 00:00 Živanice - Teplice B
    So 12.06. 00:00 Dukla Praha B - Přepeře

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Dukla Praha B - Zbuzany
    So 19.06. 00:00 Přepeře - Živanice
    So 19.06. 00:00 Teplice B - Zápy
    So 19.06. 00:00 Ml. Boleslav B - Pardubice B
    So 19.06. 00:00 Jablonec B - Brozany
    So 19.06. 00:00 Bohemians 1905 B - H. Králové B
    So 19.06. 00:00 Slovan Liberec B - Chlumec n. C.
    So 19.06. 00:00 Velvary - Ústí n.O.
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 0 1 1 18:8 19
    2. 8 6 0 0 2 19:8 18
    3. 8 5 0 1 2 16:9 16
    4. 8 5 0 0 3 15:13 15
    5. 8 5 0 0 3 16:15 15
    6. 8 4 0 1 3 26:16 13
    7. 8 4 0 1 3 10:7 13
    8. 8 3 2 0 3 10:12 13
    9. 8 3 1 1 3 11:9 12
    10. 7 4 0 0 3 13:13 12
    11. 8 3 0 1 4 12:15 10
    12. 8 2 1 1 4 11:13 9
    13. 8 2 1 0 5 9:15 8
    14. 8 2 1 0 5 12:22 8
    15. 7 0 2 1 4 7:16 5
    16. 8 1 0 0 7 4:18 3

    Nejčtenější ze sportu