Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15325
  • Návštěvy: 327/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25558
    Týden:
    327
    Dnes:
    30
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Brandýs - Chomutov 2:3 np (2:2)
    So 22.08. 10:15 Česká Lípa - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    So 22.08. 10:15 SK Kladno - Březová 3:1 (1:0)
    So 22.08. 10:15 Tatran Rakovník - Slaný 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Dobříš - Neratovice 1:0 np (0:0)
    So 22.08. 17:00 Český Brod - Louny 1:2 np (0:1)
    So 22.08. 17:00 Ostrov - Meteor 2:3 np (2:2)
    St 16.09. 16:30 Most-Souš - Štětí 4:0 (1:0)

    2.kolo

    St 26.08. 18:00 Chomutov - Meteor 2:1 (0:1)
    So 29.08. 10:15 Štětí - Tatran Rakovník 0:2 (0:1)
    So 29.08. 10:15 Neratovice - SK Kladno 3:0 (1:0)
    So 29.08. 10:15 Aritma Praha - Dobříš 2:0 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Brandýs - Česká Lípa 1:0 np (0:0)
    So 29.08. 16:00 Březová - Most-Souš 0:2 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Slaný - Český Brod 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Louny - Ostrov 5:2 (2:1)

    3.kolo

    04.09. 17:00 Česká Lípa - Chomutov 3:1 (1:0)
    So 05.09. 10:15 SK Kladno - Aritma Praha 2:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Dobříš - Brandýs 4:2 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Most-Souš - Neratovice 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Český Brod - Štětí 5:0 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Ostrov - Slaný 4:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 Meteor - Louny 3:1 (2:1)
    Ne 06.09. 15:00 Tatran Rakovník - Březová 2:1 np (0:1)

    4.kolo

    11.09. 18:00 Chomutov - Louny 1:0 (1:0)
    So 12.09. 10:15 Štětí - Ostrov 2:3 (1:1)
    So 12.09. 10:15 Neratovice - Tatran Rakovník 3:0 (1:0)
    So 12.09. 10:15 Aritma Praha - Most-Souš 0:1 (0:0)
    So 12.09. 10:15 Brandýs - SK Kladno 1:2 (0:0)
    So 12.09. 10:15 Česká Lípa - Dobříš 6:2 (3:2)
    So 12.09. 16:00 Březová - Český Brod 0:2 (0:1)
    So 12.09. 16:30 Slaný - Meteor 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 SK Kladno - Česká Lípa 2:3 np (2:2)
    So 19.09. 10:15 Tatran Rakovník - Aritma Praha 1:2 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Dobříš - Chomutov 1:3 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Most-Souš - Brandýs 3:2 np (2:2)
    So 19.09. 16:00 Český Brod - Neratovice 1:0 np (0:0)
    So 19.09. 16:00 Ostrov - Březová 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Meteor - Štětí 4:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Louny - Slaný 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Štětí - Louny 4:0 (2:0)
    So 26.09. 10:15 Neratovice - Ostrov 5:0 (2:0)
    So 26.09. 10:15 Aritma Praha - Český Brod 0:1 np (0:0)
    So 26.09. 10:15 Brandýs - Tatran Rakovník 4:1 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Dobříš - SK Kladno 1:2 (0:1)
    Po 28.09. 15:30 Česká Lípa - Most-Souš 0:1 np (0:0)
    St 07.10. 19:00 Chomutov - Slaný 2:3 np (1:1)
    Čt 31.12. 00:00 Březová - Meteor odloženo

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 SK Kladno - Chomutov 3:1 (1:1)
    So 03.10. 10:15 Tatran Rakovník - Česká Lípa 3:4 np (3:3)
    So 03.10. 15:00 Most-Souš - Dobříš 5:1 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Český Brod - Brandýs 1:0 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Ostrov - Aritma Praha 0:3 (0:2)
    So 03.10. 15:00 Slaný - Štětí 2:1 (2:0)
    Ne 04.10. 10:15 Meteor - Neratovice 4:3 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Louny - Březová 6:1 (5:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Chomutov - Štětí 6:5 np (2:3)
    So 10.10. 10:15 Neratovice - Louny 1:0 (0:0)
    So 10.10. 10:15 Aritma Praha - Meteor 1:2 (1:1)
    So 10.10. 10:15 Brandýs - Ostrov 4:2 (1:1)
    So 10.10. 10:15 Česká Lípa - Český Brod 3:1 (1:1)
    So 10.10. 10:15 SK Kladno - Most-Souš 1:3 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Březová - Slaný 2:0 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Dobříš - Tatran Rakovník 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 30.01. 10:15 Tatran Rakovník - SK Kladno výsledek
    So 30.01. 10:15 Meteor - Brandýs výsledek
    So 30.01. 10:15 Štětí - Březová výsledek
    So 30.01. 14:30 Most-Souš - Chomutov výsledek
    So 30.01. 14:30 Český Brod - Dobříš výsledek
    So 30.01. 14:30 Ostrov - Česká Lípa výsledek
    So 30.01. 14:30 Louny - Aritma Praha výsledek
    So 30.01. 14:30 Slaný - Neratovice výsledek

    10.kolo

    So 06.02. 10:15 Neratovice - Štětí výsledek
    So 06.02. 10:15 Aritma Praha - Slaný výsledek
    So 06.02. 10:15 Brandýs - Louny výsledek
    So 06.02. 10:15 Česká Lípa - Meteor výsledek
    So 06.02. 10:15 SK Kladno - Český Brod výsledek
    So 06.02. 14:30 Dobříš - Ostrov výsledek
    So 06.02. 14:30 Most-Souš - Tatran Rakovník výsledek
    So 06.02. 18:30 Chomutov - Březová výsledek

    11.kolo

    So 13.02. 10:15 Tatran Rakovník - Chomutov výsledek
    So 13.02. 10:15 Meteor - Dobříš výsledek
    So 13.02. 10:15 Štětí - Aritma Praha výsledek
    So 13.02. 10:15 Březová - Neratovice výsledek
    So 13.02. 14:00 Český Brod - Most-Souš výsledek
    So 13.02. 14:00 Ostrov - SK Kladno výsledek
    So 13.02. 14:00 Louny - Česká Lípa výsledek
    So 13.02. 14:00 Slaný - Brandýs výsledek

    12.kolo

    So 20.02. 10:15 Aritma Praha - Březová výsledek
    So 20.02. 10:15 Brandýs - Štětí výsledek
    So 20.02. 10:15 Česká Lípa - Slaný výsledek
    So 20.02. 10:15 SK Kladno - Meteor výsledek
    So 20.02. 10:15 Tatran Rakovník - Český Brod výsledek
    So 20.02. 14:00 Dobříš - Louny výsledek
    So 20.02. 14:00 Most-Souš - Ostrov výsledek
    So 20.02. 18:00 Chomutov - Neratovice výsledek

    13.kolo

    So 27.02. 10:00 Meteor - Most-Souš výsledek
    So 27.02. 10:15 Štětí - Česká Lípa výsledek
    So 27.02. 10:15 Neratovice - Aritma Praha výsledek
    So 27.02. 13:30 Český Brod - Chomutov výsledek
    So 27.02. 13:30 Ostrov - Tatran Rakovník výsledek
    So 27.02. 13:30 Louny - SK Kladno výsledek
    So 27.02. 13:30 Slaný - Dobříš výsledek
    So 27.02. 13:30 Březová - Brandýs výsledek

    14.kolo

    So 06.03. 10:15 Brandýs - Neratovice výsledek
    So 06.03. 10:15 Česká Lípa - Březová výsledek
    So 06.03. 10:15 SK Kladno - Slaný výsledek
    So 06.03. 10:15 Tatran Rakovník - Meteor výsledek
    So 06.03. 10:30 Most-Souš - Louny výsledek
    So 06.03. 13:30 Dobříš - Štětí výsledek
    So 06.03. 13:30 Český Brod - Ostrov výsledek
    So 06.03. 19:00 Chomutov - Aritma Praha výsledek

    15.kolo

    So 13.03. 10:15 Meteor - Český Brod výsledek
    So 13.03. 10:15 Štětí - SK Kladno výsledek
    So 13.03. 10:15 Neratovice - Česká Lípa výsledek
    So 13.03. 10:15 Aritma Praha - Brandýs výsledek
    So 13.03. 13:30 Ostrov - Chomutov výsledek
    So 13.03. 13:30 Louny - Tatran Rakovník výsledek
    So 13.03. 13:30 Slaný - Most-Souš výsledek
    So 13.03. 13:30 Březová - Dobříš výsledek

    16.kolo

    So 20.03. 00:00 Chomutov - Brandýs odloženo
    So 20.03. 00:00 Aritma Praha - Česká Lípa odloženo
    So 20.03. 00:00 Neratovice - Dobříš odloženo
    So 20.03. 00:00 Březová - SK Kladno odloženo
    So 20.03. 00:00 Štětí - Most-Souš odloženo
    So 20.03. 00:00 Slaný - Tatran Rakovník odloženo
    So 20.03. 00:00 Louny - Český Brod odloženo
    So 20.03. 00:00 Meteor - Ostrov odloženo

    17.kolo

    So 27.03. 00:00 Meteor - Chomutov odloženo
    So 27.03. 00:00 Ostrov - Louny odloženo
    So 27.03. 00:00 Český Brod - Slaný odloženo
    So 27.03. 00:00 Tatran Rakovník - Štětí odloženo
    So 27.03. 00:00 Most-Souš - Březová odloženo
    So 27.03. 00:00 SK Kladno - Neratovice odloženo
    So 27.03. 00:00 Dobříš - Aritma Praha odloženo
    So 27.03. 00:00 Česká Lípa - Brandýs odloženo

    18.kolo

    So 03.04. 00:00 Chomutov - Česká Lípa odloženo
    So 03.04. 00:00 Brandýs - Dobříš odloženo
    So 03.04. 00:00 Aritma Praha - SK Kladno odloženo
    So 03.04. 00:00 Neratovice - Most-Souš odloženo
    So 03.04. 00:00 Březová - Tatran Rakovník odloženo
    So 03.04. 00:00 Štětí - Český Brod odloženo
    So 03.04. 00:00 Slaný - Ostrov odloženo
    So 03.04. 00:00 Louny - Meteor odloženo

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Louny - Chomutov odloženo
    So 10.04. 00:00 Meteor - Slaný odloženo
    So 10.04. 00:00 Ostrov - Štětí odloženo
    So 10.04. 00:00 Český Brod - Březová odloženo
    So 10.04. 00:00 Tatran Rakovník - Neratovice odloženo
    So 10.04. 00:00 Most-Souš - Aritma Praha odloženo
    So 10.04. 00:00 SK Kladno - Brandýs odloženo
    So 10.04. 00:00 Dobříš - Česká Lípa odloženo

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Chomutov - Dobříš odloženo
    So 17.04. 00:00 Česká Lípa - SK Kladno odloženo
    So 17.04. 00:00 Brandýs - Most-Souš odloženo
    So 17.04. 00:00 Aritma Praha - Tatran Rakovník odloženo
    So 17.04. 00:00 Neratovice - Český Brod odloženo
    So 17.04. 00:00 Březová - Ostrov odloženo
    So 17.04. 00:00 Štětí - Meteor odloženo
    So 17.04. 00:00 Slaný - Louny odloženo

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Slaný - Chomutov výsledek
    So 24.04. 00:00 Louny - Štětí výsledek
    So 24.04. 00:00 Meteor - Březová výsledek
    So 24.04. 00:00 Ostrov - Neratovice výsledek
    So 24.04. 00:00 Český Brod - Aritma Praha výsledek
    So 24.04. 00:00 Tatran Rakovník - Brandýs výsledek
    So 24.04. 00:00 Most-Souš - Česká Lípa výsledek
    So 24.04. 00:00 SK Kladno - Dobříš výsledek

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Chomutov - SK Kladno výsledek
    So 01.05. 00:00 Dobříš - Most-Souš výsledek
    So 01.05. 00:00 Česká Lípa - Tatran Rakovník výsledek
    So 01.05. 00:00 Brandýs - Český Brod výsledek
    So 01.05. 00:00 Aritma Praha - Ostrov výsledek
    So 01.05. 00:00 Neratovice - Meteor výsledek
    So 01.05. 00:00 Březová - Louny výsledek
    So 01.05. 00:00 Štětí - Slaný výsledek

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Štětí - Chomutov výsledek
    So 08.05. 00:00 Slaný - Březová výsledek
    So 08.05. 00:00 Louny - Neratovice výsledek
    So 08.05. 00:00 Meteor - Aritma Praha výsledek
    So 08.05. 00:00 Ostrov - Brandýs výsledek
    So 08.05. 00:00 Český Brod - Česká Lípa výsledek
    So 08.05. 00:00 Tatran Rakovník - Dobříš výsledek
    So 08.05. 00:00 Most-Souš - SK Kladno výsledek

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Chomutov - Most-Souš
    So 15.05. 00:00 SK Kladno - Tatran Rakovník
    So 15.05. 00:00 Dobříš - Český Brod
    So 15.05. 00:00 Česká Lípa - Ostrov
    So 15.05. 00:00 Brandýs - Meteor
    So 15.05. 00:00 Aritma Praha - Louny
    So 15.05. 00:00 Neratovice - Slaný
    So 15.05. 00:00 Březová - Štětí

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Březová - Chomutov
    So 22.05. 00:00 Štětí - Neratovice
    So 22.05. 00:00 Slaný - Aritma Praha
    So 22.05. 00:00 Louny - Brandýs
    So 22.05. 00:00 Meteor - Česká Lípa
    So 22.05. 00:00 Ostrov - Dobříš
    So 22.05. 00:00 Český Brod - SK Kladno
    So 22.05. 00:00 Tatran Rakovník - Most-Souš

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Chomutov - Tatran Rakovník
    So 29.05. 00:00 Most-Souš - Český Brod
    So 29.05. 00:00 SK Kladno - Ostrov
    So 29.05. 00:00 Dobříš - Meteor
    So 29.05. 00:00 Česká Lípa - Louny
    So 29.05. 00:00 Brandýs - Slaný
    So 29.05. 00:00 Aritma Praha - Štětí
    So 29.05. 00:00 Neratovice - Březová

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Neratovice - Chomutov
    So 05.06. 00:00 Březová - Aritma Praha
    So 05.06. 00:00 Štětí - Brandýs
    So 05.06. 00:00 Slaný - Česká Lípa
    So 05.06. 00:00 Louny - Dobříš
    So 05.06. 00:00 Meteor - SK Kladno
    So 05.06. 00:00 Ostrov - Most-Souš
    So 05.06. 00:00 Český Brod - Tatran Rakovník

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Chomutov - Český Brod
    So 12.06. 00:00 Tatran Rakovník - Ostrov
    So 12.06. 00:00 Most-Souš - Meteor
    So 12.06. 00:00 SK Kladno - Louny
    So 12.06. 00:00 Dobříš - Slaný
    So 12.06. 00:00 Česká Lípa - Štětí
    So 12.06. 00:00 Brandýs - Březová
    So 12.06. 00:00 Aritma Praha - Neratovice

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Aritma Praha - Chomutov
    So 19.06. 00:00 Neratovice - Brandýs
    So 19.06. 00:00 Březová - Česká Lípa
    So 19.06. 00:00 Štětí - Dobříš
    So 19.06. 00:00 Slaný - SK Kladno
    So 19.06. 00:00 Louny - Most-Souš
    So 19.06. 00:00 Meteor - Tatran Rakovník
    So 19.06. 00:00 Ostrov - Český Brod

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Chomutov - Ostrov
    So 26.06. 00:00 Český Brod - Meteor
    So 26.06. 00:00 Tatran Rakovník - Louny
    So 26.06. 00:00 Most-Souš - Slaný
    So 26.06. 00:00 SK Kladno - Štětí
    So 26.06. 00:00 Dobříš - Březová
    So 26.06. 00:00 Česká Lípa - Neratovice
    So 26.06. 00:00 Brandýs - Aritma Praha
    Správce soutěže: Luky Acs

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 2 0 0 19:4 22
    2. 8 4 2 1 1 13:4 17
    3. 8 3 3 2 0 18:10 17
    4. 8 5 0 1 2 15:12 16
    5. 8 4 0 2 2 15:6 14
    6. 7 4 1 0 2 16:11 14
    7. 8 3 2 1 2 17:17 14
    8. 8 3 2 0 3 7:13 13
    9. 8 3 0 2 3 9:7 11
    10. 8 2 1 2 3 15:14 10
    11. 8 3 0 1 4 14:21 10
    12. 8 2 1 0 5 13:14 8
    13. 8 2 1 0 5 11:21 8
    14. 8 1 1 2 4 10:16 7
    15. 7 1 0 1 5 5:15 4
    16. 8 1 0 1 6 13:25 4

    Nejčtenější ze sportu