Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15311
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Děčín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3006
    Týden:
    63
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Horní Podluží - Boletice 8:0 (3:0)
    So 22.08. 17:00 Malšovice - Těchlovice 12:0 (5:0)
    So 22.08. 17:00 Benešov n.Pl. - Jiříkov 1:6 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Jiřetín - Březiny 3:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Krásná Lípa - Verneřice 3:0
    So 22.08. 17:00 Velký Šenov - Šluknov B 6:3 (4:2)
    So 06.03. 14:00 Chřibská - Mikulášovice výsledek

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Boletice - Šluknov B 2:8 (1:4)
    So 29.08. 17:00 Verneřice - Velký Šenov 2:5 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Březiny - Krásná Lípa 4:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Jiříkov - Jiřetín 0:3 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Mikulášovice - Benešov n.Pl. 3:2 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Těchlovice - Chřibská 4:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Horní Podluží - Malšovice 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:30 Velký Šenov - Březiny 4:1 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Malšovice - Boletice 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Chřibská - Horní Podluží 1:11 (1:7)
    So 05.09. 17:00 Benešov n.Pl. - Těchlovice 3:1 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Krásná Lípa - Jiříkov 7:2 (2:1)
    Ne 06.09. 17:00 Šluknov B - Verneřice 2:0 (0:0)
    Po 28.09. 16:00 Jiřetín - Mikulášovice 4:1 (3:1)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Boletice - Verneřice 5:2 (1:2)
    So 12.09. 16:30 Březiny - Šluknov B 9:1 (4:0)
    So 12.09. 16:30 Jiříkov - Velký Šenov 3:2 np (1:2)
    So 12.09. 16:30 Mikulášovice - Krásná Lípa 4:3 (1:2)
    So 12.09. 16:30 Těchlovice - Jiřetín 0:3 (0:0)
    So 12.09. 16:30 Horní Podluží - Benešov n.Pl. 8:1 (4:0)
    So 12.09. 16:30 Malšovice - Chřibská 9:0 (5:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:30 Benešov n.Pl. - Boletice 3:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Jiřetín - Chřibská 4:3 (3:2)
    So 19.09. 16:30 Krásná Lípa - Malšovice 3:4 np (0:2)
    So 19.09. 16:30 Velký Šenov - Horní Podluží 2:5 (1:3)
    So 19.09. 16:30 Verneřice - Mikulášovice 3:4 (2:3)
    So 19.09. 16:30 Březiny - Jiříkov 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Šluknov B - Těchlovice 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 03.10. 10:15 Velký Šenov - Mikulášovice 4:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Chřibská - Boletice 1:3 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Benešov n.Pl. - Malšovice 1:3 (0:3)
    So 03.10. 16:00 Jiřetín - Horní Podluží 0:1 np (0:0)
    So 03.10. 16:00 Krásná Lípa - Těchlovice 8:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Verneřice - Březiny 2:3 np (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Šluknov B - Jiříkov 0:3 (0:3)

    8.kolo

    So 10.10. 15:30 Boletice - Jiříkov 2:5 (0:2)
    So 10.10. 15:30 Mikulášovice - Březiny 2:4 (0:2)
    So 10.10. 15:30 Těchlovice - Verneřice 1:3 (1:0)
    So 10.10. 15:30 Horní Podluží - Šluknov B 3:2 np (2:1)
    So 10.10. 15:30 Malšovice - Velký Šenov 9:0 (5:0)
    So 10.10. 15:30 Chřibská - Krásná Lípa 0:12 (0:5)
    So 10.10. 15:30 Benešov n.Pl. - Jiřetín 2:4 (1:3)

    6.kolo

    So 26.09. 16:00 Boletice - Březiny 2:5 (1:4)
    So 26.09. 16:00 Mikulášovice - Šluknov B 3:4 (1:3)
    So 26.09. 16:00 Těchlovice - Velký Šenov 1:2 (0:2)
    So 13.03. 14:00 Jiříkov - Verneřice výsledek
    So 13.03. 14:00 Horní Podluží - Krásná Lípa výsledek
    So 13.03. 14:00 Malšovice - Jiřetín výsledek
    So 13.03. 14:00 Chřibská - Benešov n.Pl. výsledek

    9.kolo

    So 20.03. 15:30 Jiřetín - Boletice výsledek
    So 20.03. 15:30 Krásná Lípa - Benešov n.Pl. výsledek
    So 20.03. 15:30 Velký Šenov - Chřibská výsledek
    So 20.03. 15:30 Verneřice - Horní Podluží výsledek
    So 20.03. 15:30 Březiny - Těchlovice výsledek
    So 20.03. 15:30 Jiříkov - Mikulášovice výsledek
    Ne 21.03. 15:30 Šluknov B - Malšovice výsledek

    10.kolo

    So 26.06. 00:00 Boletice - Mikulášovice
    So 26.06. 00:00 Těchlovice - Jiříkov
    So 26.06. 00:00 Horní Podluží - Březiny
    So 26.06. 00:00 Malšovice - Verneřice
    So 26.06. 00:00 Chřibská - Šluknov B
    So 26.06. 00:00 Benešov n.Pl. - Velký Šenov
    So 26.06. 00:00 Jiřetín - Krásná Lípa

    11.kolo

    So 03.07. 00:00 Krásná Lípa - Boletice
    So 03.07. 00:00 Velký Šenov - Jiřetín
    So 03.07. 00:00 Šluknov B - Benešov n.Pl.
    So 03.07. 00:00 Verneřice - Chřibská
    So 03.07. 00:00 Březiny - Malšovice
    So 03.07. 00:00 Jiříkov - Horní Podluží
    So 03.07. 00:00 Mikulášovice - Těchlovice

    12.kolo

    So 10.07. 00:00 Boletice - Těchlovice
    So 10.07. 00:00 Horní Podluží - Mikulášovice
    So 10.07. 00:00 Malšovice - Jiříkov
    So 10.07. 00:00 Chřibská - Březiny
    So 10.07. 00:00 Benešov n.Pl. - Verneřice
    So 10.07. 00:00 Jiřetín - Šluknov B
    So 10.07. 00:00 Krásná Lípa - Velký Šenov

    13.kolo

    So 17.07. 00:00 Velký Šenov - Boletice
    So 17.07. 00:00 Šluknov B - Krásná Lípa
    So 17.07. 00:00 Verneřice - Jiřetín
    So 17.07. 00:00 Březiny - Benešov n.Pl.
    So 17.07. 00:00 Jiříkov - Chřibská
    So 17.07. 00:00 Mikulášovice - Malšovice
    So 17.07. 00:00 Těchlovice - Horní Podluží
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 5 2 0 0 36:7 19
    2. 7 6 0 1 0 21:8 19
    3. 7 5 1 0 1 40:6 17
    4. 8 5 1 0 2 28:16 17
    5. 8 5 0 1 2 25:25 16
    6. 7 4 0 1 2 38:13 13
    7. 8 4 0 1 3 23:26 13
    8. 7 3 1 0 3 18:16 11
    9. 7 3 0 0 4 19:24 9
    10. 7 2 0 0 5 13:27 6
    11. 8 2 0 0 6 16:35 6
    12. 7 1 0 1 5 12:22 4
    13. 8 1 0 0 7 8:36 3
    14. 6 0 0 0 6 7:43 0

    Nejčtenější ze sportu