Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15287
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2105
    Týden:
    39
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Netvořice - Bystřice B 8:1 (6:0)
    So 22.08. 17:00 Bukovany - Maršovice B 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 15:00 Chotýšany B - Pecerady 2:4 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Struhařov B - Heřmaničky 5:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Neveklov B - Jablonná 4:1 (3:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Jablonná - Maršovice B 6:2 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Netvořice - Struhařov B 0:4 (0:2)
    Ne 30.08. 14:00 Heřmaničky - Neveklov B 6:7 (2:4)
    Ne 30.08. 15:00 Bystřice B - Pecerady 1:1 (1:1)
    So 24.10. 15:00 Bukovany - Chotýšany B výsledek

    3.kolo

    Ne 06.09. 15:00 Maršovice B - Heřmaničky 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 15:00 Chotýšany B - Jablonná 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Struhařov B - Bystřice B 9:0 (4:0)
    Ne 06.09. 17:00 Neveklov B - Netvořice 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Pecerady - Bukovany 4:3 (2:1)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Jablonná - Pecerady 5:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Netvořice - Maršovice B 3:1 (0:0)
    Ne 13.09. 14:00 Heřmaničky - Chotýšany B 4:3 (2:1)
    Ne 13.09. 15:00 Bystřice B - Bukovany 2:3 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Struhařov B - Neveklov B 4:3 (1:1)

    5.kolo

    18.09. 17:00 Maršovice B - Struhařov B 1:7 (0:2)
    So 19.09. 16:30 Bukovany - Jablonná 0:3 (0:1)
    Ne 20.09. 15:00 Chotýšany B - Netvořice 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Neveklov B - Bystřice B 11:1 (5:1)
    Ne 20.09. 16:30 Pecerady - Heřmaničky 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Netvořice - Pecerady 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 14:00 Heřmaničky - Bukovany 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:00 Bystřice B - Jablonná 4:3 (2:1)
    Ne 27.09. 16:30 Struhařov B - Chotýšany B 10:2 (6:0)
    Ne 25.10. 14:30 Neveklov B - Maršovice B výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 14:00 Maršovice B - Bystřice B 3:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Bukovany - Netvořice 2:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Jablonná - Heřmaničky 6:3 (4:2)
    Ne 04.10. 15:00 Chotýšany B - Neveklov B 2:2 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Pecerady - Struhařov B 2:5 (1:2)

    8.kolo

    So 10.10. 14:00 Maršovice B - Chotýšany B 5:1 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Netvořice - Jablonná 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bystřice B - Heřmaničky 6:2 (2:2)
    Ne 11.10. 16:00 Struhařov B - Bukovany 3:1 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Neveklov B - Pecerady 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 13.03. 13:30 Pecerady - Maršovice B
    So 13.03. 13:30 Bukovany - Neveklov B
    So 13.03. 13:30 Jablonná - Struhařov B
    So 13.03. 13:30 Heřmaničky - Netvořice
    Ne 14.03. 13:30 Chotýšany B - Bystřice B
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 47:9 24
    2. 8 6 0 2 29:14 18
    3. 7 4 2 1 30:16 14
    4. 8 3 1 4 16:11 10
    5. 8 3 1 4 21:29 10
    6. 8 2 2 4 14:22 8
    7. 7 2 1 4 11:17 7
    8. 7 2 1 4 13:20 7
    9. 8 2 1 5 15:40 7
    10. 7 1 1 5 11:29 4

    Nejčtenější ze sportu