Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15286
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3415
    Týden:
    65
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Tichonice - Kamberk 4:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Ostředek - Miřetice B 5:2 (4:0)
    So 22.08. 17:00 Bl. Načeradec - Pravonín 0:3 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Zdislavice - Trhový Štěpánov 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Chocerady - Kondrac B 6:2 (4:0)
    So 22.08. 17:00 Libež - Popovice 4:1 (0:1)
    Ne 23.08. 15:00 Velíš - Bílkovice 1:9 (0:5)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Kamberk - Popovice 4:7 (1:3)
    So 29.08. 17:00 Bílkovice - Ostředek 5:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Tichonice - Velíš 2:3 (1:1)
    Ne 30.08. 15:00 Trhový Štěpánov - Chocerady 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Kondrac B - Libež 1:5 (1:4)
    Ne 30.08. 17:00 Bl. Načeradec - Zdislavice 3:3 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Miřetice B - Pravonín 5:3 (3:2)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Ostředek - Tichonice 7:0 (4:0)
    So 05.09. 17:00 Bílkovice - Pravonín 2:1 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Zdislavice - Miřetice B 1:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Chocerady - Bl. Načeradec 2:3 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Libež - Trhový Štěpánov 5:3 (3:2)
    Ne 06.09. 15:00 Velíš - Kamberk 6:2 (1:0)
    Ne 06.09. 15:00 Popovice - Kondrac B 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Kamberk - Kondrac B 3:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Bílkovice - Zdislavice 5:0 (3:0)
    So 12.09. 17:00 Tichonice - Pravonín 0:3 (0:0)
    Ne 13.09. 15:00 Trhový Štěpánov - Popovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 15:00 Velíš - Ostředek 6:2 (3:1)
    Ne 13.09. 17:00 Bl. Načeradec - Libež 2:3 (2:3)
    Ne 13.09. 17:00 Miřetice B - Chocerady 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Ostředek - Kamberk 7:1 (5:0)
    So 19.09. 16:30 Zdislavice - Tichonice 1:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Chocerady - Bílkovice 3:2 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Libež - Miřetice B 4:1 (2:1)
    Ne 20.09. 15:00 Velíš - Pravonín 1:3 (0:2)
    Ne 20.09. 15:00 Popovice - Bl. Načeradec 4:3 (2:2)
    Ne 20.09. 16:30 Kondrac B - Trhový Štěpánov 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Kamberk - Trhový Štěpánov 3:7 (1:3)
    So 26.09. 16:30 Bílkovice - Libež 1:2 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Tichonice - Chocerady 1:5 (0:3)
    So 26.09. 16:30 Ostředek - Pravonín 5:6 (3:2)
    Ne 27.09. 15:00 Velíš - Zdislavice 2:4 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Bl. Načeradec - Kondrac B 2:4 (0:3)
    Ne 27.09. 16:30 Miřetice B - Popovice 5:2 (0:2)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Kamberk - Pravonín 3:6 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Zdislavice - Ostředek 3:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Chocerady - Velíš 7:2 (5:1)
    So 03.10. 16:00 Libež - Tichonice 6:0 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Popovice - Bílkovice 5:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Trhový Štěpánov - Bl. Načeradec 7:0 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Kondrac B - Miřetice B 2:2 (0:2)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Kamberk - Bl. Načeradec 6:3 (5:1)
    So 10.10. 16:00 Bílkovice - Kondrac B 3:2 (3:0)
    So 10.10. 16:00 Tichonice - Popovice 2:6 (1:4)
    So 10.10. 16:00 Ostředek - Chocerady 3:7 (1:4)
    So 10.10. 16:00 Zdislavice - Pravonín 3:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Velíš - Libež 2:5 (2:4)
    Ne 11.10. 16:00 Trhový Štěpánov - Miřetice B 1:5 (0:3)

    9.kolo

    So 13.02. 13:00 Zdislavice - Kamberk výsledek
    So 13.02. 13:00 Chocerady - Pravonín výsledek
    So 13.02. 13:00 Libež - Ostředek výsledek
    Ne 14.02. 13:00 Popovice - Velíš výsledek
    Ne 14.02. 13:00 Kondrac B - Tichonice výsledek
    Ne 14.02. 13:00 Trhový Štěpánov - Bílkovice výsledek
    Ne 14.02. 13:00 Bl. Načeradec - Miřetice B výsledek

    10.kolo

    So 20.02. 13:00 Kamberk - Miřetice B výsledek
    So 20.02. 13:00 Bílkovice - Bl. Načeradec výsledek
    So 20.02. 13:00 Tichonice - Trhový Štěpánov výsledek
    So 20.02. 13:00 Ostředek - Popovice výsledek
    So 20.02. 13:00 Libež - Pravonín výsledek
    So 20.02. 13:00 Zdislavice - Chocerady výsledek
    Ne 21.02. 13:00 Velíš - Kondrac B výsledek

    11.kolo

    So 27.02. 13:30 Chocerady - Kamberk výsledek
    So 27.02. 13:30 Libež - Zdislavice výsledek
    Ne 28.02. 13:30 Popovice - Pravonín výsledek
    Ne 28.02. 13:30 Kondrac B - Ostředek výsledek
    Ne 28.02. 13:30 Trhový Štěpánov - Velíš výsledek
    Ne 28.02. 13:30 Bl. Načeradec - Tichonice výsledek
    Ne 28.02. 13:30 Miřetice B - Bílkovice výsledek

    12.kolo

    So 06.03. 14:00 Kamberk - Bílkovice výsledek
    So 06.03. 14:00 Tichonice - Miřetice B výsledek
    So 06.03. 14:00 Ostředek - Trhový Štěpánov výsledek
    So 06.03. 14:00 Zdislavice - Popovice výsledek
    So 06.03. 14:00 Chocerady - Libež výsledek
    Ne 07.03. 14:00 Velíš - Bl. Načeradec výsledek
    Ne 07.03. 14:00 Kondrac B - Pravonín výsledek

    13.kolo

    So 13.03. 13:30 Libež - Kamberk výsledek
    So 13.03. 13:30 Bílkovice - Tichonice výsledek
    Ne 14.03. 13:30 Popovice - Chocerady výsledek
    Ne 14.03. 13:30 Kondrac B - Zdislavice výsledek
    Ne 14.03. 13:30 Trhový Štěpánov - Pravonín výsledek
    Ne 14.03. 13:30 Bl. Načeradec - Ostředek výsledek
    Ne 14.03. 13:30 Miřetice B - Velíš výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 34:11 24
    2. 8 6 0 2 34:16 18
    3. 8 5 2 1 17:13 17
    4. 8 5 0 3 28:14 15
    5. 8 5 0 3 26:19 15
    6. 8 4 1 3 23:19 13
    7. 8 4 0 4 25:27 12
    8. 8 3 1 4 23:19 10
    9. 8 3 0 5 30:30 9
    10. 8 3 0 5 23:34 9
    11. 8 2 2 4 18:22 8
    12. 8 2 0 6 22:42 6
    13. 8 1 1 6 16:32 4
    14. 8 1 1 6 10:31 4

    Nejčtenější ze sportu