Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15284
  • Návštěvy: 144/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6970
    Týden:
    144
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Přestavlky - Týnec 3:3 (2:3)
    So 22.08. 17:00 Neveklov - Jankov 3:4 (1:4)
    So 22.08. 17:00 Postupice - Divišov B 4:3 (3:1)
    So 22.08. 17:00 Křivsoudov - Struhařov 2:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Bystřice - Dolní Kralovice 0:4 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Mezno - Chotýšany 4:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Maršovice - Nespeky B 4:2 (1:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Týnec - Dolní Kralovice 5:1 (3:1)
    So 29.08. 17:00 Chotýšany - Neveklov 4:2 (4:1)
    So 29.08. 17:00 Přestavlky - Mezno 4:1 (2:1)
    Ne 30.08. 15:00 Divišov B - Křivsoudov 0k:3
    Ne 30.08. 17:00 Struhařov - Bystřice 6:1 (3:0)
    Ne 30.08. 17:00 Maršovice - Postupice 2:2 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jankov - Nespeky B 3:2 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Neveklov - Přestavlky 12:3 (7:2)
    So 05.09. 17:00 Chotýšany - Nespeky B 1:3 (1:2)
    So 05.09. 17:00 Postupice - Jankov 1:4 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Křivsoudov - Maršovice 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Bystřice - Divišov B 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Dolní Kralovice - Struhařov 2:3 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Mezno - Týnec 0:4 (0:3)

    4.kolo

    So 12.09. 16:00 Chotýšany - Postupice 3:0 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Týnec - Struhařov 4:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Přestavlky - Nespeky B 3:2 (0:0)
    Ne 13.09. 15:00 Divišov B - Dolní Kralovice 5:4 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Maršovice - Bystřice 6:1 (3:1)
    Ne 13.09. 17:00 Jankov - Křivsoudov 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Mezno - Neveklov 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Neveklov - Týnec 0:2 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Postupice - Přestavlky 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Křivsoudov - Chotýšany 6:2 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Bystřice - Jankov 0:10 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Dolní Kralovice - Maršovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Mezno - Nespeky B 3:3 (3:0)
    Ne 20.09. 16:30 Struhařov - Divišov B 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Týnec - Divišov B 4:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Chotýšany - Bystřice 2:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Přestavlky - Křivsoudov 2:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Maršovice - Struhařov 6:2 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Jankov - Dolní Kralovice 6:2 (3:1)
    Ne 27.09. 16:30 Mezno - Postupice 1:1 (0:1)
    So 20.02. 17:00 Neveklov - Nespeky B výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Týnec - Nespeky B 3:2 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Postupice - Neveklov 6:2 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Křivsoudov - Mezno 1:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Bystřice - Přestavlky 2:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Dolní Kralovice - Chotýšany 8:1 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Divišov B - Maršovice 2:4 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Struhařov - Jankov 4:4 (1:2)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Týnec - Maršovice 7:0 (4:0)
    So 10.10. 16:00 Chotýšany - Struhařov 3:3 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Přestavlky - Dolní Kralovice 3:2 (2:1)
    So 10.10. 16:00 Postupice - Nespeky B 2:5 (2:1)
    Ne 11.10. 16:00 Jankov - Divišov B 5:3 (2:2)
    Ne 11.10. 16:00 Mezno - Bystřice 0:1 (0:1)
    Po 05.04. 16:30 Neveklov - Křivsoudov výsledek

    9.kolo

    So 27.02. 14:00 Postupice - Týnec výsledek
    So 27.02. 14:00 Křivsoudov - Nespeky B výsledek
    So 27.02. 14:00 Bystřice - Neveklov výsledek
    So 27.02. 14:00 Dolní Kralovice - Mezno výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Struhařov - Přestavlky výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Divišov B - Chotýšany výsledek
    Ne 28.02. 14:00 Maršovice - Jankov výsledek

    10.kolo

    So 06.03. 14:30 Týnec - Jankov výsledek
    So 06.03. 14:30 Chotýšany - Maršovice výsledek
    So 06.03. 14:30 Přestavlky - Divišov B výsledek
    So 06.03. 14:30 Neveklov - Dolní Kralovice výsledek
    So 06.03. 14:30 Bystřice - Nespeky B výsledek
    So 06.03. 14:30 Postupice - Křivsoudov výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Mezno - Struhařov výsledek

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Křivsoudov - Týnec výsledek
    So 13.03. 14:30 Bystřice - Postupice výsledek
    So 13.03. 14:30 Dolní Kralovice - Nespeky B výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Struhařov - Neveklov výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Divišov B - Mezno výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Maršovice - Přestavlky výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Jankov - Chotýšany výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Týnec - Chotýšany výsledek
    So 20.03. 15:00 Přestavlky - Jankov výsledek
    So 20.03. 15:00 Neveklov - Divišov B výsledek
    So 20.03. 15:00 Postupice - Dolní Kralovice výsledek
    So 20.03. 15:00 Křivsoudov - Bystřice výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Mezno - Maršovice výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Struhařov - Nespeky B výsledek

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Bystřice - Týnec výsledek
    So 27.03. 15:00 Dolní Kralovice - Křivsoudov výsledek
    So 27.03. 15:00 Chotýšany - Přestavlky výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Struhařov - Postupice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Divišov B - Nespeky B výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Maršovice - Neveklov výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Jankov - Mezno výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 32:8 22
    2. 8 7 1 0 37:15 22
    3. 8 5 1 2 23:19 16
    4. 7 4 2 1 17:6 14
    5. 8 3 2 3 22:23 11
    6. 8 3 2 3 18:21 11
    7. 8 3 2 3 20:26 11
    8. 8 3 1 4 10:29 10
    9. 8 2 2 4 17:28 8
    10. 7 2 1 4 19:19 7
    11. 8 1 4 3 12:17 7
    12. 8 2 0 6 23:24 6
    13. 6 1 1 4 21:21 4
    14. 8 1 0 7 14:29 3

    Nejčtenější ze sportu