Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15256
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1173
    Týden:
    38
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Horní Planá - Větřní B výsledek
    So 17.10. 15:30 FC Lipno - Křemže výsledek
    So 17.10. 15:30 Malonty - Kaplice B výsledek
    So 17.10. 15:30 Nová Ves-Brloh - Český Krumlov B výsledek
    So 17.10. 15:30 Kájov - ROMO Č. Krumlov výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Horní Dvořiště - Přídolí výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Holubov - Vyšší Brod výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 11:00 ROMO Č. Krumlov - Holubov výsledek
    So 24.10. 14:30 Větřní B - Vyšší Brod výsledek
    So 24.10. 14:30 Kaplice B - Nová Ves-Brloh výsledek
    So 24.10. 14:30 Křemže - Malonty výsledek
    So 24.10. 14:30 Přídolí - FC Lipno výsledek
    So 24.10. 14:30 Horní Planá - Horní Dvořiště výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Český Krumlov B - Kájov výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 FC Lipno - Horní Planá výsledek
    So 31.10. 14:00 Malonty - Přídolí výsledek
    So 31.10. 14:00 Nová Ves-Brloh - Křemže výsledek
    So 31.10. 14:00 Kájov - Kaplice B výsledek
    So 31.10. 14:00 Vyšší Brod - ROMO Č. Krumlov výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Horní Dvořiště - Větřní B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Holubov - Český Krumlov B výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Větřní B - ROMO Č. Krumlov výsledek
    So 07.11. 14:00 Křemže - Kájov výsledek
    So 07.11. 14:00 Přídolí - Nová Ves-Brloh výsledek
    So 07.11. 14:00 Horní Planá - Malonty výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Český Krumlov B - Vyšší Brod výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Kaplice B - Holubov výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Horní Dvořiště - FC Lipno výsledek

    13.kolo

    St 28.10. 14:00 FC Lipno - Větřní B výsledek
    St 28.10. 14:00 Malonty - Horní Dvořiště výsledek
    St 28.10. 14:00 Nová Ves-Brloh - Horní Planá výsledek
    St 28.10. 14:00 Kájov - Přídolí výsledek
    St 28.10. 14:00 Holubov - Křemže výsledek
    St 28.10. 14:00 Vyšší Brod - Kaplice B výsledek
    St 28.10. 14:00 ROMO Č. Krumlov - Český Krumlov B výsledek

    1.kolo

    21.08. 18:00 Český Krumlov B - Větřní B 4:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Kaplice B - ROMO Č. Krumlov 15:0 (5:0)
    So 22.08. 17:00 Křemže - Vyšší Brod 5:0 (3:0)
    So 22.08. 17:00 Přídolí - Holubov 4:3 (2:2)
    So 22.08. 17:00 Horní Planá - Kájov 1:6 (0:4)
    So 22.08. 17:00 FC Lipno - Malonty 4:2 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Horní Dvořiště - Nová Ves-Brloh 1:6 (1:4)

    2.kolo

    28.08. 17:00 Kájov - Horní Dvořiště 6:1 (4:1)
    So 29.08. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Křemže 1:3 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Větřní B - Malonty 3:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Nová Ves-Brloh - FC Lipno 6:3 (2:2)
    So 29.08. 17:00 Vyšší Brod - Přídolí 4:3 (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Holubov - Horní Planá 3:2 np (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Český Krumlov B - Kaplice B 1:2 np (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Křemže - Český Krumlov B 8:1 (5:1)
    So 05.09. 17:00 Přídolí - ROMO Č. Krumlov 7:2 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Horní Planá - Vyšší Brod 1:3 (1:2)
    So 05.09. 17:00 FC Lipno - Kájov 7:1 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Malonty - Nová Ves-Brloh 3:2 (1:1)
    Ne 06.09. 13:30 Horní Dvořiště - Holubov 0:3 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Kaplice B - Větřní B 6:0 (3:0)

    4.kolo

    So 12.09. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Horní Planá 2:6 (1:3)
    So 12.09. 17:00 Větřní B - Nová Ves-Brloh 1:3 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Kájov - Malonty 3:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Vyšší Brod - Horní Dvořiště 7:2 (5:2)
    So 12.09. 17:00 Kaplice B - Křemže 5:0 (3:0)
    Ne 13.09. 17:00 Holubov - FC Lipno 2:3 np (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Český Krumlov B - Přídolí 1:2 np (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 13:00 Horní Dvořiště - ROMO Č. Krumlov 2:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Křemže - Větřní B 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Přídolí - Kaplice B 3:2 np (1:1)
    So 19.09. 16:30 Horní Planá - Český Krumlov B 2:4 (1:4)
    So 19.09. 16:30 FC Lipno - Vyšší Brod 3:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Malonty - Holubov 5:3 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Nová Ves-Brloh - Kájov 5:0 (3:0)

    6.kolo

    So 26.09. 13:00 ROMO Č. Krumlov - FC Lipno 0k:3
    So 26.09. 16:30 Větřní B - Kájov 1:4 (1:3)
    So 26.09. 16:30 Vyšší Brod - Malonty 8:0 (3:0)
    So 26.09. 16:30 Kaplice B - Horní Planá 3:0k
    So 26.09. 16:30 Křemže - Přídolí 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Holubov - Nová Ves-Brloh 2:3 (1:2)
    Ne 27.09. 16:30 Český Krumlov B - Horní Dvořiště 8:0 (2:0)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Přídolí - Větřní B 8:1 (3:0)
    So 03.10. 16:00 Horní Planá - Křemže 1:5 (1:4)
    So 03.10. 16:00 FC Lipno - Český Krumlov B 2:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Malonty - ROMO Č. Krumlov 4:0 (3:0)
    So 03.10. 16:00 Nová Ves-Brloh - Vyšší Brod 4:2 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Kájov - Holubov 5:2 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Horní Dvořiště - Kaplice B 1:9 (0:5)

    8.kolo

    So 10.10. 12:00 ROMO Č. Krumlov - Nová Ves-Brloh 1:7 (1:4)
    So 10.10. 15:30 Větřní B - Holubov 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:30 Vyšší Brod - Kájov 5:4 np (1:3)
    So 10.10. 15:30 Český Krumlov B - Malonty 5:2 (1:2)
    So 10.10. 15:30 Kaplice B - FC Lipno 8:3 (4:1)
    So 10.10. 15:30 Křemže - Horní Dvořiště 16:0 (8:0)
    So 10.10. 15:30 Přídolí - Horní Planá 0:1 np (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 1 1 0 49:7 21
    2. 8 7 0 0 1 43:8 21
    3. 8 7 0 0 1 36:13 21
    4. 8 5 1 0 2 27:22 17
    5. 8 5 0 1 2 29:21 16
    6. 8 3 2 1 2 25:16 14
    7. 8 4 0 2 2 25:16 14
    8. 8 4 1 0 3 30:22 14
    9. 8 2 1 1 4 18:21 9
    10. 8 3 0 0 5 17:28 9
    11. 8 1 1 1 5 13:25 6
    12. 8 1 0 0 7 6:30 3
    13. 8 1 0 0 7 7:56 3
    14. 8 0 0 0 8 7:47 0

    Nejčtenější ze sportu