Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15250
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2871
    Týden:
    46
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Kazín - Nučice výsledek
    So 17.10. 15:30 Středokluky - Úhonice výsledek
    So 17.10. 15:30 Jeneč - Vonoklasy výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Horoměřice - Třebotov výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Kosoř B - Dobřichovice výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Drahelčice - Červený Újezd výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Velké Přílepy - Kněževes výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Nučice - Kněževes výsledek
    So 24.10. 14:30 Vonoklasy - Velké Přílepy výsledek
    So 24.10. 14:30 Červený Újezd - Jeneč výsledek
    So 24.10. 14:30 Dobřichovice - Drahelčice výsledek
    So 24.10. 14:30 Úhonice - Kosoř B výsledek
    So 24.10. 14:30 Třebotov - Středokluky výsledek
    So 24.10. 14:30 Kazín - Horoměřice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Středokluky - Kazín výsledek
    So 31.10. 14:00 Jeneč - Dobřichovice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Horoměřice - Nučice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Kosoř B - Třebotov výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Drahelčice - Úhonice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Velké Přílepy - Červený Újezd výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Kněževes - Vonoklasy výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Červený Újezd - Nučice 1:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Dobřichovice - Vonoklasy 5:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Úhonice - Kněževes 0:3 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Třebotov - Velké Přílepy 2:2 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Kazín - Jeneč 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Středokluky - Kosoř B 0:3 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Horoměřice - Drahelčice 4:1 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Nučice - Kosoř B 7:2 (4:2)
    So 29.08. 17:00 Jeneč - Horoměřice 1:1 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Vonoklasy - Úhonice 10:0 (5:0)
    So 29.08. 17:00 Červený Újezd - Dobřichovice 1:6 (1:2)
    Ne 30.08. 17:00 Drahelčice - Středokluky 2:5 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Velké Přílepy - Kazín 0:13 (0:8)
    Ne 30.08. 17:00 Kněževes - Třebotov 3:4 (2:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Kosoř B - Drahelčice 0:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Dobřichovice - Nučice 5:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Úhonice - Červený Újezd 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Třebotov - Vonoklasy 1:4 (0:2)
    So 05.09. 17:00 Kazín - Kněževes 7:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Středokluky - Jeneč 1:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Horoměřice - Velké Přílepy 7:0 (3:0)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Nučice - Drahelčice 5:2 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Jeneč - Kosoř B 1:0 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Vonoklasy - Kazín 1:2 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Červený Újezd - Třebotov 3:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Úhonice - Dobřichovice 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Velké Přílepy - Středokluky 3:5 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Kněževes - Horoměřice 5:1 (3:1)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Úhonice - Nučice 2:4
    So 19.09. 16:30 Třebotov - Dobřichovice 0:3
    So 19.09. 16:30 Kazín - Červený Újezd 5:4
    So 19.09. 16:30 Středokluky - Kněževes 1:0
    Ne 20.09. 16:30 Horoměřice - Vonoklasy 6:2
    Ne 20.09. 16:30 Kosoř B - Velké Přílepy 2:1
    Ne 20.09. 16:30 Drahelčice - Jeneč 0:5

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Nučice - Jeneč 1:4 (1:3)
    So 26.09. 16:30 Vonoklasy - Středokluky 8:3 (3:0)
    So 26.09. 16:30 Dobřichovice - Kazín 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Úhonice - Třebotov 2:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Kněževes - Kosoř B 1:1 (0:0)
    Po 28.09. 16:30 Velké Přílepy - Drahelčice 5:2 (1:1)
    Čt 08.10. 16:15 Červený Újezd - Horoměřice 5:2 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Třebotov - Nučice 2:1 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Kazín - Úhonice 14:2 (8:2)
    So 03.10. 16:00 Středokluky - Červený Újezd 1:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Jeneč - Velké Přílepy 8:0 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Horoměřice - Dobřichovice 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Kosoř B - Vonoklasy 1:3 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Drahelčice - Kněževes 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Nučice - Velké Přílepy 0:5
    So 10.10. 16:00 Vonoklasy - Drahelčice 1:0
    So 10.10. 16:00 Červený Újezd - Kosoř B 2:2
    So 10.10. 16:00 Dobřichovice - Středokluky 3:2
    So 10.10. 16:00 Úhonice - Horoměřice 0:11
    So 10.10. 16:00 Třebotov - Kazín 1:2
    Ne 11.10. 16:00 Kněževes - Jeneč 1:3

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Nučice - Vonoklasy výsledek
    So 07.11. 14:00 Červený Újezd - Kněževes výsledek
    So 07.11. 14:00 Dobřichovice - Velké Přílepy výsledek
    So 07.11. 14:00 Úhonice - Jeneč výsledek
    So 07.11. 14:00 Třebotov - Drahelčice výsledek
    So 07.11. 14:00 Kazín - Kosoř B výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Horoměřice - Středokluky výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Středokluky - Nučice výsledek
    So 14.11. 13:30 Jeneč - Třebotov výsledek
    So 14.11. 13:30 Vonoklasy - Červený Újezd výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Kosoř B - Horoměřice výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Drahelčice - Kazín výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Velké Přílepy - Úhonice výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Kněževes - Dobřichovice výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 28:5 22
    2. 8 6 2 0 24:4 20
    3. 8 6 1 1 44:10 19
    4. 8 5 0 3 29:18 15
    5. 8 4 1 3 33:16 13
    6. 8 4 0 4 21:23 12
    7. 8 3 2 3 18:21 11
    8. 8 2 3 3 11:15 9
    9. 8 2 2 4 18:22 8
    10. 8 2 2 4 13:20 8
    11. 8 2 1 5 13:19 7
    12. 8 2 1 5 16:39 7
    13. 8 1 1 6 9:25 4
    14. 8 1 1 6 8:48 4

    Nejčtenější ze sportu