Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15204
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    572
    Týden:
    11
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Brodek u Př. - Troubky výsledek
    So 17.10. 00:00 Horní Moštěnice - Beňov výsledek
    So 17.10. 00:00 Újezdec - Přerov výsledek
    So 17.10. 00:00 Kojetín - Ústí výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Troubky - Kojetín výsledek
    So 24.10. 00:00 Ústí - Újezdec výsledek
    So 24.10. 00:00 Přerov - Horní Moštěnice výsledek
    So 24.10. 00:00 Beňov - Brodek u Př. výsledek

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Ústí - Horní Moštěnice 12:1 (8:0)
    So 29.08. 10:00 Kojetín - Újezdec 2:1 (0:0)
    So 29.08. 15:00 Přerov - Brodek u Př. 16:1 (7:1)
    Ne 30.08. 11:00 Troubky - Beňov 7:3 (1:2)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Kojetín - Troubky 7:1 (3:1)
    Ne 23.08. 16:00 Horní Moštěnice - Přerov 1:12 (0:7)
    St 02.09. 17:30 Brodek u Př. - Beňov 3:3 (2:1)
    Út 08.09. 17:00 Újezdec - Ústí 4:3 (3:1)

    5.kolo

    Ne 06.09. 10:30 Horní Moštěnice - Kojetín 0:17 (0:8)
    Čt 10.09. 16:30 Újezdec - Troubky 9:1 (4:0)
    Čt 10.09. 16:30 Brodek u Př. - Ústí 0:5 (0:2)
    Čt 10.09. 17:00 Beňov - Přerov 4:7 (3:3)

    6.kolo

    11.09. 16:30 Újezdec - Horní Moštěnice 11:3 (6:0)
    So 12.09. 10:00 Ústí - Beňov 3:0 (1:0)
    So 12.09. 10:00 Kojetín - Brodek u Př. 11:0 (7:0)
    So 12.09. 11:00 Troubky - Přerov 6:5 (4:4)

    7.kolo

    Čt 17.09. 16:30 Brodek u Př. - Újezdec 3:5 (2:3)
    Ne 20.09. 10:00 Horní Moštěnice - Troubky 3:8 (0:3)
    Ne 20.09. 13:00 Beňov - Kojetín 4:8 (1:4)
    St 23.09. 16:30 Přerov - Ústí 5:3 (3:0)

    2.kolo

    Čt 24.09. 16:30 Troubky - Brodek u Př. 6:1 (4:1)
    Čt 24.09. 16:30 Přerov - Újezdec 10:0 (4:0)
    Ne 27.09. 13:30 Beňov - Horní Moštěnice 11:0 (4:0)
    02.10. 16:30 Ústí - Kojetín 4:0 (3:0)

    1.kolo

    Čt 01.10. 16:00 Újezdec - Beňov 7:2 (4:0)
    So 03.10. 10:00 Ústí - Troubky 4:2 (3:1)
    Ne 04.10. 09:30 Horní Moštěnice - Brodek u Př. 2:6 (1:4)
    Ne 04.10. 10:00 Kojetín - Přerov 3:4 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Přerov - Kojetín 4:1 (2:1)
    Ne 11.10. 10:00 Brodek u Př. - Horní Moštěnice 6:2 (4:0)
    Ne 11.10. 11:00 Troubky - Ústí 2:3 (2:3)
    Ne 11.10. 13:30 Beňov - Újezdec 4:5 (3:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 63:19 21
    2. 8 6 0 2 37:14 18
    3. 8 6 0 2 42:28 18
    4. 8 5 0 3 49:18 15
    5. 8 4 0 4 33:35 12
    6. 8 2 1 5 20:50 7
    7. 8 1 1 6 31:40 4
    8. 8 0 0 8 12:83 0

    Nejčtenější ze sportu