Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15195
  • Návštěvy: 260/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5996
    Týden:
    260
    Dnes:
    46
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 18:00 Domaželice - Stará Ves 6:1 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Všechovice B - Skalička 3:5 (1:3)
    So 08.08. 17:00 Prosenice - Pavlovice 3:2 (1:2)
    Ne 09.08. 10:00 Opatovice B - Hustopeče 0:5 (0:3)
    Ne 09.08. 17:00 Potštát - Soběchleby 6:9 (4:5)
    Ne 09.08. 17:00 Lipník n. B. B - Čekyně 8:1 (2:1)
    Ne 09.08. 17:00 Horní Nětčice - Lověšice 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Hustopeče - Prosenice 3:0 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Lověšice - Opatovice B 7:0 (2:0)
    So 15.08. 16:30 Stará Ves - Horní Nětčice 0:4 (0:2)
    So 15.08. 16:30 Skalička - Domaželice 1:3 (1:2)
    So 15.08. 16:30 Čekyně - Všechovice B 3:2 np (1:0)
    So 15.08. 16:30 Potštát - Lipník n. B. B 3:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:00 Soběchleby - Pavlovice 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Všechovice B - Potštát 7:3 (2:2)
    So 22.08. 16:30 Prosenice - Lověšice 2:1 (2:0)
    Ne 23.08. 10:00 Domaželice - Čekyně 3:1 (2:0)
    Ne 23.08. 10:00 Opatovice B - Stará Ves 5:2 (2:2)
    Ne 23.08. 15:00 Pavlovice - Hustopeče 2:1 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Lipník n. B. B - Soběchleby 3:0 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Horní Nětčice - Skalička 5:2 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Lověšice - Pavlovice 2:1 np (1:0)
    So 29.08. 16:30 Stará Ves - Prosenice 2:6 (1:3)
    So 29.08. 16:30 Skalička - Opatovice B 5:2 (0:2)
    So 29.08. 16:30 Čekyně - Horní Nětčice 0:2 (0:1)
    So 29.08. 16:30 Potštát - Domaželice 1:2 (1:2)
    Ne 30.08. 10:00 Soběchleby - Hustopeče 0:5 (0:4)
    Ne 30.08. 16:30 Lipník n. B. B - Všechovice B 4:1 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 14:00 Všechovice B - Soběchleby 2:0 (0:0)
    So 05.09. 14:30 Hustopeče - Lověšice 2:0 (2:0)
    So 05.09. 16:00 Prosenice - Skalička 6:3 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Domaželice - Lipník n. B. B 6:0 (4:0)
    Ne 06.09. 14:00 Horní Nětčice - Potštát 6:2 (2:2)
    Ne 06.09. 15:00 Pavlovice - Stará Ves 1:0 np (0:0)
    St 28.10. 14:00 Opatovice B - Čekyně odloženo

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Potštát - Opatovice B 5:1 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Stará Ves - Hustopeče 0:5 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Skalička - Pavlovice 3:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Čekyně - Prosenice 2:4 (0:4)
    So 12.09. 16:00 Všechovice B - Domaželice 0:2 (0:2)
    Ne 13.09. 10:00 Soběchleby - Lověšice 2:3 np (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Lipník n. B. B - Horní Nětčice 3:6 (2:3)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Prosenice - Potštát 1:2 (0:1)
    So 19.09. 15:30 Hustopeče - Skalička 4:3 (1:2)
    So 19.09. 15:30 Lověšice - Stará Ves 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 10:00 Domaželice - Soběchleby 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 10:00 Opatovice B - Lipník n. B. B 1:2 (1:2)
    Ne 20.09. 15:00 Pavlovice - Čekyně 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Horní Nětčice - Všechovice B 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 14:00 Všechovice B - Opatovice B 4:3 np (1:1)
    So 26.09. 15:30 Čekyně - Hustopeče 1:4 (1:2)
    So 26.09. 15:30 Potštát - Pavlovice 2:4 (1:2)
    Ne 27.09. 10:00 Soběchleby - Stará Ves 2:3 (1:2)
    Ne 27.09. 10:00 Domaželice - Horní Nětčice 3:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Lipník n. B. B - Prosenice 2:3 np (2:0)
    St 28.10. 14:00 Skalička - Lověšice odloženo

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Prosenice - Všechovice B 2:0 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Hustopeče - Potštát 5:1 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Lověšice - Čekyně 4:5 np (3:3)
    So 03.10. 15:00 Stará Ves - Skalička 1:4 (0:2)
    Ne 04.10. 10:00 Opatovice B - Domaželice 3:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Horní Nětčice - Soběchleby 9:1 (4:0)
    Ne 04.10. 15:00 Pavlovice - Lipník n. B. B 2:1 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Čekyně - Stará Ves 1:2 np (1:0)
    So 10.10. 15:00 Potštát - Lověšice 5:3 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Všechovice B - Pavlovice 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 10:00 Soběchleby - Skalička 3:5 (1:4)
    Ne 11.10. 10:00 Domaželice - Prosenice 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Lipník n. B. B - Hustopeče 5:1 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 Horní Nětčice - Opatovice B 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 Prosenice - Horní Nětčice odloženo
    So 17.10. 14:30 Hustopeče - Všechovice B odloženo
    So 17.10. 14:30 Lověšice - Lipník n. B. B odloženo
    So 17.10. 14:30 Stará Ves - Potštát odloženo
    So 17.10. 14:30 Skalička - Čekyně odloženo
    Ne 18.10. 10:00 Opatovice B - Soběchleby odloženo
    Ne 18.10. 15:00 Pavlovice - Domaželice odloženo

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Potštát - Skalička odloženo
    So 24.10. 14:30 Všechovice B - Lověšice odloženo
    Ne 25.10. 10:00 Soběchleby - Čekyně odloženo
    Ne 25.10. 10:00 Domaželice - Hustopeče odloženo
    Ne 25.10. 10:00 Opatovice B - Prosenice odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Lipník n. B. B - Stará Ves odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Horní Nětčice - Pavlovice odloženo

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Prosenice - Soběchleby odloženo
    So 31.10. 14:00 Hustopeče - Horní Nětčice odloženo
    So 31.10. 14:00 Lověšice - Domaželice odloženo
    So 31.10. 14:00 Stará Ves - Všechovice B odloženo
    So 31.10. 14:00 Skalička - Lipník n. B. B odloženo
    So 31.10. 14:00 Čekyně - Potštát odloženo
    Ne 01.11. 15:00 Pavlovice - Opatovice B odloženo
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 0 1 31:11 27
    2. 10 8 0 0 2 39:12 24
    3. 10 8 0 0 2 35:12 24
    4. 10 6 1 0 3 27:19 20
    5. 10 5 0 1 4 28:23 16
    6. 9 5 0 0 4 31:28 15
    7. 10 4 1 1 4 15:18 15
    8. 10 3 1 1 5 21:23 12
    9. 10 4 0 0 6 30:38 12
    10. 9 2 2 1 4 22:20 11
    11. 9 3 0 1 5 16:30 10
    12. 10 2 0 1 7 22:40 7
    13. 10 1 1 1 7 11:37 6
    14. 9 0 2 1 6 12:29 5

    Nejčtenější ze sportu