Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15194
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nový Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1768
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.11. 11:30 Pustějov B - Děrné výsledek
    So 07.11. 14:00 Vražné - Skotnice B výsledek
    So 07.11. 14:00 Hladké Životice - Bílov výsledek
    So 07.11. 14:00 Životice - Nová Horka výsledek
    Ne 08.11. 10:15 Žilina B - Starý Jičín B výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Straník - Kyjovice výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 12:30 Pustějov B - Skotnice B výsledek
    So 17.10. 15:00 Nová Horka - Straník výsledek
    So 17.10. 15:00 Bílov - Vražné výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Starý Jičín B - Hladké Životice výsledek
    Ne 18.10. 10:15 Žilina B - Životice výsledek
    Ne 18.10. 15:00 Lubojaty - Kyjovice výsledek

    12.kolo

    So 24.10. 11:30 Pustějov B - Žilina B výsledek
    So 24.10. 14:00 Vražné - Lubojaty výsledek
    So 24.10. 14:00 Životice - Starý Jičín B výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Skotnice B - Kyjovice výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Straník - Bílov výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Hladké Životice - Děrné výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Nová Horka - Hladké Životice výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Starý Jičín B - Pustějov B výsledek
    Ne 01.11. 10:15 Žilina B - Skotnice B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Děrné - Životice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Lubojaty - Straník výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Kyjovice - Vražné výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Nová Horka - Pustějov B 2:1 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Bílov - Životice 10:3 (5:0)
    Ne 16.08. 17:00 Skotnice B - Starý Jičín B 2:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Děrné - Žilina B 3:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Lubojaty - Hladké Životice 3:0 (2:0)
    St 28.10. 16:00 Vražné - Straník výsledek

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Životice - Lubojaty 1:6 (0:1)
    Ne 23.08. 10:00 Starý Jičín B - Děrné 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 13:30 Pustějov B - Bílov 1:4 (1:2)
    Ne 23.08. 16:00 Hladké Životice - Kyjovice 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Straník - Skotnice B 3:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Žilina B - Nová Horka 3:4 np (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Bílov - Žilina B 6:1 (4:0)
    So 29.08. 16:00 Vražné - Hladké Životice 6:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Nová Horka - Starý Jičín B 2:3 np (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Skotnice B - Děrné 2:3 np (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Lubojaty - Pustějov B 2:1 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kyjovice - Životice 6:0 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 14:00 Pustějov B - Kyjovice 2:3 (2:1)
    So 05.09. 16:30 Životice - Vražné 1:12 (1:5)
    Ne 06.09. 10:00 Starý Jičín B - Bílov výsledek
    Ne 06.09. 10:15 Lubojaty - Žilina B 1:4 (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Hladké Životice - Straník 0:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Děrné - Nová Horka 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Bílov - Děrné 1:5 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Vražné - Pustějov B 5:0 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Skotnice B - Nová Horka 4:2 (3:1)
    Ne 13.09. 16:00 Lubojaty - Starý Jičín B 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Kyjovice - Žilina B 6:2 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Straník - Životice 8:1 (3:0)

    7.kolo

    So 19.09. 13:30 Pustějov B - Straník 2:4 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Nová Horka - Bílov 3:2 (3:2)
    Ne 20.09. 10:00 Starý Jičín B - Kyjovice 7:2 (5:0)
    Ne 20.09. 16:00 Hladké Životice - Skotnice B 2:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Vražné - Žilina B 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Děrné - Lubojaty 7:1 (4:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Kyjovice - Děrné 0:3 (0:1)
    So 26.09. 16:00 Vražné - Starý Jičín B výsledek
    Ne 27.09. 16:00 Skotnice B - Bílov 2:3 np (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Lubojaty - Nová Horka 1:4 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Straník - Žilina B 6:1 (3:0)
    Ne 27.09. 16:00 Hladké Životice - Životice 2:3 np (1:2)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Životice - Skotnice B 0:7 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Nová Horka - Kyjovice 4:3 np (2:1)
    So 03.10. 15:30 Bílov - Lubojaty 3:4 (2:3)
    Ne 04.10. 10:00 Starý Jičín B - Straník 4:3 (4:0)
    St 21.10. 16:00 Děrné - Vražné výsledek
    St 28.10. 12:00 Pustějov B - Hladké Životice výsledek

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Vražné - Nová Horka 3:0k
    So 10.10. 15:00 Životice - Pustějov B 7:4 (2:3)
    Ne 11.10. 15:00 Skotnice B - Lubojaty 1:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Kyjovice - Bílov 4:2 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Straník - Děrné 0:3k
    Ne 11.10. 15:00 Hladké Životice - Žilina B 2:3 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 1 0 0 29:5 23
    2. 5 5 0 0 0 29:3 15
    3. 7 5 0 0 2 26:12 15
    4. 9 5 0 0 4 21:22 15
    5. 8 4 0 2 2 22:15 14
    6. 9 3 2 1 3 19:23 14
    7. 8 4 0 1 3 24:20 13
    8. 8 3 1 0 4 30:23 11
    9. 6 3 1 0 2 15:11 11
    10. 8 2 0 1 5 16:30 7
    11. 8 1 1 0 6 15:55 5
    12. 7 1 0 1 5 8:19 4
    13. 7 0 0 0 7 11:27 0

    Nejčtenější ze sportu