Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15148
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    440
    Týden:
    24
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 20.08. 18:00 Boskovice B - Doubravice 17:0 (9:0)
    Ne 23.08. 10:00 Kotvrdovice - Šošůvka 4:0 (3:0)
    Ne 23.08. 10:00 Černá Hora - Velké Opatovice 1:3 (1:1)
    St 02.09. 18:15 Blansko B - Olomučany 6:0 (3:0)

    2.kolo

    Ne 30.08. 10:00 Doubravice - Černá Hora 0:12 (0:6)
    Ne 30.08. 10:15 Šošůvka - Blansko B 4:10 (1:4)
    Ne 30.08. 13:30 Olomučany - Boskovice B 0:10 (0:5)
    Ne 30.08. 14:00 Lipovec - Kotvrdovice 0:2 (0:0)

    3.kolo

    Čt 03.09. 18:00 Boskovice B - Šošůvka 9:2 (5:0)
    So 05.09. 14:30 Blansko B - Lipovec 6:1 (3:1)
    Ne 06.09. 10:00 Velké Opatovice - Doubravice 15:0 (2:0)
    Ne 06.09. 14:00 Černá Hora - Olomučany 5:2 (3:1)

    4.kolo

    Ne 13.09. 10:15 Šošůvka - Černá Hora 0:8 (0:5)
    Ne 13.09. 13:00 Olomučany - Velké Opatovice 2:3 (1:3)
    Ne 13.09. 14:00 Kotvrdovice - Blansko B 1:9 (1:3)
    Út 15.09. 17:00 Lipovec - Boskovice B 1:9 (0:4)

    5.kolo

    Čt 17.09. 18:30 Boskovice B - Kotvrdovice 5:2 (4:0)
    Ne 20.09. 10:00 Doubravice - Olomučany 2:2 (1:1)
    Ne 20.09. 14:00 Černá Hora - Lipovec 3:4 (3:2)
    02.10. 17:00 Velké Opatovice - Šošůvka 3:2 (3:1)

    6.kolo

    Ne 27.09. 09:30 Kotvrdovice - Černá Hora 1:12 (0:5)
    Ne 27.09. 10:30 Šošůvka - Doubravice 1:3 (1:2)
    Út 29.09. 18:30 Blansko B - Boskovice B 1:4 (0:1)
    Út 13.10. 17:00 Lipovec - Velké Opatovice výsledek

    13.kolo

    Po 28.09. 10:45 Blansko B - Kotvrdovice 0:4 (0:1)
    Po 28.09. 14:00 Černá Hora - Šošůvka 6:0 (2:0)
    02.10. 18:30 Boskovice B - Lipovec 5:0 (2:0)
    So 10.10. 10:00 Velké Opatovice - Olomučany 5:3 (3:1)

    7.kolo

    Ne 04.10. 10:00 Velké Opatovice - Kotvrdovice 6:3 (6:1)
    Ne 04.10. 10:00 Doubravice - Lipovec 3:2 (1:0)
    Ne 04.10. 12:30 Olomučany - Šošůvka 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Černá Hora - Blansko B 6:4 (2:1)

    8.kolo

    Čt 08.10. 18:00 Boskovice B - Černá Hora 2:1 (1:1)
    Ne 11.10. 09:30 Kotvrdovice - Doubravice 4:1 (2:0)
    Ne 11.10. 12:45 Lipovec - Olomučany 1:5 (0:2)
    Ne 11.10. 14:30 Blansko B - Velké Opatovice 6:5 (2:2)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Velké Opatovice - Boskovice B výsledek
    So 17.10. 00:00 Doubravice - Blansko B výsledek
    So 17.10. 00:00 Olomučany - Kotvrdovice výsledek
    So 17.10. 00:00 Šošůvka - Lipovec výsledek

    10.kolo

    Ne 25.10. 10:00 Šošůvka - Kotvrdovice výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Olomučany - Blansko B výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Doubravice - Boskovice B výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Velké Opatovice - Černá Hora výsledek

    11.kolo

    St 28.10. 10:00 Černá Hora - Doubravice
    St 28.10. 10:00 Boskovice B - Olomučany
    St 28.10. 10:00 Blansko B - Šošůvka
    St 28.10. 10:00 Kotvrdovice - Lipovec

    12.kolo

    Ne 01.11. 10:00 Lipovec - Blansko B
    Ne 01.11. 10:00 Šošůvka - Boskovice B
    Ne 01.11. 10:00 Olomučany - Černá Hora
    Ne 01.11. 10:00 Doubravice - Velké Opatovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 61:7 24
    2. 9 6 0 3 54:16 18
    3. 7 6 0 1 40:17 18
    4. 8 5 0 3 42:25 15
    5. 8 4 0 4 21:33 12
    6. 8 2 1 5 17:32 7
    7. 7 2 1 4 9:53 7
    8. 7 1 0 6 9:33 3
    9. 8 0 0 8 9:46 0

    Nejčtenější ze sportu