Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15141
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Vsetín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    895
    Týden:
    29
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.10. 11:30 Halenkov - Ratiboř výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Hošťálková - Hutisko výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Hovězí - Horní Lideč výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Juřinka - Kelč B výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Vidče - Lidečko výsledek

    2.kolo

    So 31.10. 10:00 Horní Lideč - Hutisko výsledek
    So 31.10. 10:30 Lidečko - Hošťálková výsledek
    Ne 01.11. 10:30 Ratiboř - Juřinka výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Kelč B - Vidče výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Hovězí - Ústí výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 11:00 Hutisko - Vidče výsledek
    So 17.10. 11:00 Lidečko - Juřinka výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Hošťálková - Horní Lideč výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Kelč B - Halenkov výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Ratiboř - Ústí výsledek

    3.kolo

    So 22.08. 13:00 Ústí - Horní Lideč 3:2 np (1:2)
    So 22.08. 13:30 Halenkov - Hovězí 1:2 (1:0)
    So 22.08. 13:30 Hutisko - Lidečko 5:1 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Hošťálková - Kelč B 1:9 (0:5)
    Čt 27.08. 17:30 Vidče - Ratiboř 3:2 np (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Horní Lideč - Lidečko 3:2 np (1:1)
    So 29.08. 13:00 Ústí - Halenkov 9:0 (4:0)
    Ne 30.08. 13:30 Kelč B - Hutisko 0:5 (0:3)
    Ne 30.08. 13:30 Ratiboř - Hošťálková 4:1 (1:0)
    Ne 30.08. 13:30 Hovězí - Juřinka 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 05.09. 12:30 Hutisko - Ratiboř 1:2 (0:1)
    So 05.09. 12:30 Lidečko - Kelč B 12:2 (4:1)
    So 05.09. 13:00 Halenkov - Horní Lideč 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 10:00 Vidče - Hovězí 2:3 (1:2)
    Ne 06.09. 13:00 Juřinka - Ústí 1:4 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Horní Lideč - Kelč B 5:3 (2:1)
    So 12.09. 12:30 Ústí - Vidče 4:1 (3:1)
    So 12.09. 13:00 Halenkov - Juřinka 2:4 (0:3)
    Ne 13.09. 13:00 Ratiboř - Lidečko 1:6 (1:3)
    Ne 13.09. 13:00 Hovězí - Hošťálková 5:1 (3:0)

    7.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Hošťálková - Ústí 0:13 (0:6)
    Ne 20.09. 11:00 Hutisko - Hovězí 7:1 (4:1)
    Ne 20.09. 12:30 Juřinka - Horní Lideč 4:0 (3:0)
    Ne 20.09. 12:30 Vidče - Halenkov 6:0 (2:0)
    Ne 20.09. 12:30 Kelč B - Ratiboř 1:6 (0:6)

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Halenkov - Hošťálková výsledek
    Ne 27.09. 12:30 Hovězí - Lidečko 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 12:30 Juřinka - Vidče 2:0 (0:0)
    St 28.10. 10:00 Horní Lideč - Ratiboř výsledek
    St 28.10. 10:00 Ústí - Hutisko výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Vidče - Horní Lideč 2:1 np (0:0)
    So 03.10. 11:30 Lidečko - Ústí 2:3 np (1:2)
    Ne 04.10. 10:00 Hošťálková - Juřinka 0:3 (0:0)
    Ne 04.10. 11:00 Hutisko - Halenkov 11:2 (7:0)
    Ne 04.10. 12:00 Kelč B - Hovězí 3:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 11:30 Ústí - Kelč B 4:1
    So 10.10. 12:00 Halenkov - Lidečko 4:2
    Ne 11.10. 12:00 Hovězí - Ratiboř 3:2
    Ne 11.10. 12:00 Juřinka - Hutisko 3:1
    Ne 11.10. 12:00 Vidče - Hošťálková 10:2
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 5 2 0 0 38:7 19
    2. 7 6 0 0 1 20:8 18
    3. 6 4 0 0 2 30:9 12
    4. 8 4 0 0 4 16:21 12
    5. 7 3 0 2 2 27:16 11
    6. 7 2 2 0 3 22:14 10
    7. 6 3 0 1 2 17:14 10
    8. 6 1 1 2 2 11:14 7
    9. 7 2 0 0 5 19:34 6
    10. 7 2 0 0 5 11:35 6
    11. 6 0 0 0 6 5:44 0

    Nejčtenější ze sportu