Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1512
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4791
    Týden:
    43
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Nová Ves - Stráž n. N. 0:2 (0:2)
    So 12.08. 17:00 Český Dub - Desná 1:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Železný Brod - Hrádek 1:2 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Semily - Česká Lípa 2:1 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Hejnice - Turnov 4:0 (1:0)
    Ne 13.08. 10:30 Skalice - FC Pěnčín JN 2:1 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Višňová - Mimoň 3:2 (2:2)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 FC Pěnčín JN - Nová Ves 3:2 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Mimoň - Skalice 1:1 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Česká Lípa - Hejnice 1:3 (0:2)
    So 19.08. 17:00 Hrádek - Semily 2:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Stráž n. N. - Český Dub 0:4 (0:2)
    So 19.08. 19:00 Desná - Železný Brod 5:2 (0:1)
    Ne 20.08. 17:00 Turnov - Višňová 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 17:00 Nová Ves - Český Dub 2:1 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Železný Brod - Stráž n. N. 2:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Semily - Desná 0:4 (0:2)
    So 26.08. 17:00 Hejnice - Hrádek 6:1 (4:1)
    So 26.08. 17:00 FC Pěnčín JN - Mimoň 4:1 (2:0)
    Ne 27.08. 10:30 Skalice - Turnov 2:1 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Višňová - Česká Lípa 5:1 (0:0)

    5.kolo

    So 02.09. 17:00 Mimoň - Nová Ves 1:1 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Česká Lípa - Skalice 0:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Hrádek - Višňová 3:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Desná - Hejnice 5:2 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Český Dub - Železný Brod 3:1 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Turnov - FC Pěnčín JN 2:1 (0:1)
    St 13.09. 17:00 Stráž n. N. - Semily 1:3 (1:2)

    6.kolo

    So 09.09. 17:00 Nová Ves - Železný Brod 3:3 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Semily - Český Dub 2:1 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Hejnice - Stráž n. N. 2:2 (0:1)
    So 09.09. 17:00 FC Pěnčín JN - Česká Lípa 2:4 (1:2)
    So 09.09. 17:00 Mimoň - Turnov 0:2 (0:0)
    Ne 10.09. 10:30 Skalice - Hrádek 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Višňová - Desná 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 16.09. 16:30 Česká Lípa - Mimoň 1:3 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Hrádek - FC Pěnčín JN 2:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Desná - Skalice 4:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Stráž n. N. - Višňová 2:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Český Dub - Hejnice 1:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Železný Brod - Semily 0:1 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 Turnov - Nová Ves 6:0 (3:0)

    8.kolo

    So 23.09. 16:30 Nová Ves - Semily 1:1 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Hejnice - Železný Brod 5:2 (2:0)
    So 23.09. 16:30 FC Pěnčín JN - Desná 0:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Mimoň - Hrádek 3:2 (0:1)
    Ne 24.09. 10:30 Skalice - Stráž n. N. 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Višňová - Český Dub 2:1 (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Turnov - Česká Lípa 2:0 (1:0)

    1.kolo

    St 27.09. 16:30 Skalice - Nová Ves 2:0 (1:0)
    Čt 28.09. 14:00 Česká Lípa - Železný Brod 1:1 (1:1)
    Čt 28.09. 16:30 FC Pěnčín JN - Višňová 2:6 (0:2)
    Čt 28.09. 16:30 Mimoň - Hejnice 1:1 (1:0)
    Čt 28.09. 16:30 Turnov - Semily 2:0 (1:0)
    Čt 28.09. 16:30 Hrádek - Český Dub 2:2 (1:1)
    Čt 28.09. 16:30 Desná - Stráž n. N. 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 30.09. 16:00 Česká Lípa - Nová Ves 6:4 (2:2)
    So 30.09. 16:00 Hrádek - Turnov 3:4 (2:0)
    So 30.09. 16:00 Stráž n. N. - FC Pěnčín JN 0:1 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Český Dub - Skalice 2:3 (0:2)
    So 30.09. 16:00 Železný Brod - Višňová 3:2 (2:0)
    So 30.09. 16:00 Semily - Hejnice 4:2 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Desná - Mimoň 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 07.10. 16:00 Nová Ves - Hejnice 3:1 (2:0)
    So 07.10. 16:00 FC Pěnčín JN - Český Dub 4:4 (2:1)
    So 07.10. 16:00 Mimoň - Stráž n. N. 2:2 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Česká Lípa - Hrádek 2:1 (2:1)
    Ne 08.10. 10:30 Skalice - Železný Brod 0:0 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Višňová - Semily 1:2 (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Turnov - Desná 3:1 (1:1)

    11.kolo

    So 14.10. 16:00 Hrádek - Nová Ves 2:2 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Desná - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Stráž n. N. - Turnov 0:3 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Český Dub - Mimoň 0:4 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Železný Brod - FC Pěnčín JN 3:1 (2:0)
    So 14.10. 16:00 Semily - Skalice 0:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Hejnice - Višňová 5:3 (3:1)

    12.kolo

    So 21.10. 15:30 Nová Ves - Višňová 0:2 (0:0)
    So 21.10. 15:30 FC Pěnčín JN - Semily 1:1 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Mimoň - Železný Brod 2:2 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Česká Lípa - Stráž n. N. 1:0 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Hrádek - Desná 2:0 (2:0)
    Ne 22.10. 10:30 Skalice - Hejnice 2:1 (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Turnov - Český Dub 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Desná - Nová Ves 4:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Stráž n. N. - Hrádek 2:1 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Český Dub - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Železný Brod - Turnov 1:2 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Semily - Mimoň 0:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Hejnice - FC Pěnčín JN 2:0 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Višňová - Skalice 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Stráž n. N. - Desná 1:4 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Český Dub - Hrádek 1:3 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Železný Brod - Česká Lípa 4:3 (3:1)
    So 24.03. 15:00 Semily - Turnov 1:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Hejnice - Mimoň 0:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Nová Ves - Skalice 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Višňová - FC Pěnčín JN 4:1 (1:1)

    15.kolo

    So 31.03. 16:00 FC Pěnčín JN - Skalice 0:1 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Mimoň - Višňová 4:1 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Česká Lípa - Semily 2:1 (1:1)
    So 31.03. 16:00 Hrádek - Železný Brod 2:1 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Desná - Český Dub 2:2 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Stráž n. N. - Nová Ves 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Turnov - Hejnice 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Český Dub - Stráž n. N. 2:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Železný Brod - Desná 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Semily - Hrádek 1:3 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Hejnice - Česká Lípa 1:2 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Nová Ves - FC Pěnčín JN 2:4 (1:0)
    Ne 08.04. 10:30 Skalice - Mimoň 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Višňová - Turnov 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Mimoň - FC Pěnčín JN 2:2 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Česká Lípa - Višňová 2:1 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Hrádek - Hejnice 2:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Desná - Semily 0:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Stráž n. N. - Železný Brod 2:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Český Dub - Nová Ves 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Turnov - Skalice 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Železný Brod - Český Dub 0:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Semily - Stráž n. N. 1:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Hejnice - Desná 3:3 (1:1)
    So 21.04. 17:00 FC Pěnčín JN - Turnov 1:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Nová Ves - Mimoň 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:30 Skalice - Česká Lípa 0:3 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Višňová - Hrádek 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Česká Lípa - FC Pěnčín JN 1:1 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Hrádek - Skalice 3:1 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Desná - Višňová 7:0 (3:0)
    So 28.04. 17:00 Stráž n. N. - Hejnice 1:4 (1:2)
    So 28.04. 17:00 Český Dub - Semily 1:1 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Železný Brod - Nová Ves 8:1 (3:0)
    Ne 29.04. 17:00 Turnov - Mimoň 5:1 (2:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Semily - Železný Brod 2:1 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Hejnice - Český Dub 0:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Hrádek 3:1 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Mimoň - Česká Lípa 3:4 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Nová Ves - Turnov 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 10:30 Skalice - Desná 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Višňová - Stráž n. N. 5:2 (1:1)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Česká Lípa - Turnov 0:2 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Hrádek - Mimoň 3:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Desná - FC Pěnčín JN 0:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Stráž n. N. - Skalice 2:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Český Dub - Višňová 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Železný Brod - Hejnice 4:3 (2:2)
    So 12.05. 17:00 Semily - Nová Ves 6:1 (4:1)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Hejnice - Semily 3:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Stráž n. N. 4:0 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Mimoň - Desná 2:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Nová Ves - Česká Lípa 2:1 (2:0)
    Ne 20.05. 10:30 Skalice - Český Dub 1:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Višňová - Železný Brod 3:2 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Turnov - Hrádek 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Hrádek - Česká Lípa 0:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Desná - Turnov 0:5 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Stráž n. N. - Mimoň 1:4 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Český Dub - FC Pěnčín JN 2:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Železný Brod - Skalice 3:2 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Semily - Višňová 2:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Hejnice - Nová Ves 6:2 (3:2)

    24.kolo

    So 02.06. 10:30 Česká Lípa - Desná 2:0 (0:0)
    So 02.06. 11:00 Mimoň - Český Dub 0:3 (0:2)
    So 02.06. 17:00 FC Pěnčín JN - Železný Brod 3:3 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Nová Ves - Hrádek 5:5 (2:3)
    Ne 03.06. 10:30 Skalice - Semily 4:2 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Višňová - Hejnice 2:2 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Turnov - Stráž n. N. 4:0 (3:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Desná - Hrádek 1:2 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Stráž n. N. - Česká Lípa 1:6 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Český Dub - Turnov 0:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Železný Brod - Mimoň 2:2 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Semily - FC Pěnčín JN 2:5 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Hejnice - Skalice 4:0 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Višňová - Nová Ves 2:2 (1:2)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Skalice - Višňová 1:1 (0:0)
    So 16.06. 17:00 FC Pěnčín JN - Hejnice 6:2 (3:2)
    So 16.06. 17:00 Mimoň - Semily 2:1 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Turnov - Železný Brod 2:1 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Česká Lípa - Český Dub 0:2 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Hrádek - Stráž n. N. 7:2 (5:1)
    So 16.06. 17:00 Nová Ves - Desná 2:3 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 57:19 59
    2. 26 13 4 9 55:46 43
    3. 26 12 7 7 31:34 43
    4. 26 12 5 9 45:41 41
    5. 26 10 10 6 41:30 40
    6. 26 10 8 8 52:36 38
    7. 26 10 7 9 45:47 37
    8. 26 10 6 10 65:52 36
    9. 26 10 6 10 52:49 36
    10. 26 9 7 10 38:43 34
    11. 26 9 6 11 54:54 33
    12. 26 7 7 12 50:53 28
    13. 26 6 2 18 26:65 20
    14. 26 3 6 17 35:77 15

    Nejčtenější ze sportu