Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15115
  • Návštěvy: 3/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    347
    Týden:
    3
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.11. 11:30 Radostín n. O. - Rad. Svratka výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Svratka - Jimramov výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Bohdalov - Křoví výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Rožná - Počítky výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Herálec - Křižanov výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Štěpánov n.S. - Jiskra Vír výsledek

    2.kolo

    So 31.10. 09:30 Křoví - Rožná výsledek
    So 31.10. 10:00 Křižanov - Štěpánov n.S. výsledek
    So 31.10. 11:00 Jimramov - Jiskra Vír výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Počítky - Herálec výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Svratka - Radostín n. O. výsledek
    Ne 01.11. 10:30 Rad. Svratka - Bohdalov výsledek

    3.kolo

    St 28.10. 10:00 Radostín n. O. - Jimramov výsledek
    St 28.10. 10:00 Bohdalov - Svratka výsledek
    St 28.10. 10:00 Herálec - Křoví výsledek
    St 28.10. 10:00 Štěpánov n.S. - Počítky výsledek
    St 28.10. 10:00 Jiskra Vír - Křižanov výsledek
    St 28.10. 14:00 Rožná - Rad. Svratka výsledek

    11.kolo

    So 07.11. 09:30 Křoví - Radostín n. O. výsledek
    So 07.11. 10:00 Křižanov - Rožná výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Štěpánov n.S. - Jimramov výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Herálec - Jiskra Vír výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Počítky - Bohdalov výsledek
    Ne 08.11. 10:30 Rad. Svratka - Svratka výsledek

    4.kolo

    So 29.08. 09:30 Křoví - Štěpánov n.S. 0:1 (0:0)
    So 29.08. 10:00 Svratka - Rožná 0:8 (0:4)
    So 29.08. 14:00 Radostín n. O. - Bohdalov 2:1 (2:0)
    So 29.08. 15:30 Jimramov - Křižanov 2:1 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Počítky - Jiskra Vír 1:4 (0:0)
    Ne 30.08. 10:30 Rad. Svratka - Herálec 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Křižanov - Počítky 5:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:00 Bohdalov - Jimramov 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 13:00 Jiskra Vír - Křoví 9:0 (3:0)
    Ne 06.09. 13:30 Rožná - Radostín n. O. 2:2 (2:0)
    Ne 06.09. 13:30 Herálec - Svratka 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 14:30 Štěpánov n.S. - Rad. Svratka 0:11 (0:5)

    6.kolo

    So 12.09. 09:30 Křoví - Křižanov 0:5 (0:2)
    So 12.09. 10:00 Svratka - Štěpánov n.S. 2:1 (1:1)
    So 12.09. 15:30 Jimramov - Počítky 3:2 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Bohdalov - Rožná 1:3 (1:2)
    Ne 13.09. 10:30 Rad. Svratka - Jiskra Vír 4:1 (0:0)
    Ne 13.09. 13:30 Radostín n. O. - Herálec 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Křižanov - Rad. Svratka 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 10:00 Štěpánov n.S. - Radostín n. O. 1:14 (0:5)
    Ne 20.09. 10:00 Počítky - Křoví 2:2 (1:2)
    Ne 20.09. 12:30 Herálec - Bohdalov 1:2 (0:0)
    Ne 20.09. 13:00 Rožná - Jimramov 3:0 (3:0)
    Ne 20.09. 13:00 Jiskra Vír - Svratka 3:1 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 13:00 Radostín n. O. - Jiskra Vír 13:0 (8:0)
    So 26.09. 15:30 Jimramov - Křoví 6:0 (2:0)
    Ne 27.09. 10:00 Svratka - Křižanov 1:1 (1:1)
    Ne 27.09. 10:30 Rad. Svratka - Počítky 10:1 (5:1)
    Ne 27.09. 13:00 Rožná - Herálec 4:0 (1:0)
    09.10. 16:00 Bohdalov - Štěpánov n.S. 9:0 (5:0)

    9.kolo

    So 03.10. 09:30 Křoví - Rad. Svratka 0:14 (0:6)
    So 03.10. 10:00 Křižanov - Radostín n. O. 0:2 (0:1)
    So 03.10. 12:30 Jiskra Vír - Bohdalov 1:5 (0:2)
    So 03.10. 13:30 Herálec - Jimramov 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Štěpánov n.S. - Rožná 1:1 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Počítky - Svratka 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:30 Jimramov - Rad. Svratka 0:4 (0:3)
    Ne 11.10. 10:00 Svratka - Křoví 7:0 (2:0)
    Ne 11.10. 10:00 Bohdalov - Křižanov 2:3 (2:0)
    Ne 11.10. 12:30 Radostín n. O. - Počítky výsledek
    Ne 11.10. 12:30 Rožná - Jiskra Vír 6:0 (2:0)
    Ne 11.10. 13:30 Herálec - Štěpánov n.S. 10:0 (7:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 6 0 1 48:4 18
    2. 7 5 2 0 27:4 17
    3. 6 5 1 0 34:4 16
    4. 7 4 1 2 17:8 13
    5. 7 4 0 3 22:11 12
    6. 7 3 1 3 13:15 10
    7. 7 3 0 4 14:11 9
    8. 7 3 0 4 12:13 9
    9. 7 3 0 4 18:30 9
    10. 7 1 1 5 4:47 4
    11. 6 0 1 5 6:26 1
    12. 7 0 1 6 2:44 1

    Nejčtenější ze sportu