Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15105
  • Návštěvy: 105/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8576
    Týden:
    105
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Mosty - Vendryně výsledek
    So 07.11. 14:00 Záblatí - TJ Petřvald výsledek
    So 07.11. 14:00 Sedliště - Raškovice výsledek
    So 07.11. 14:00 Oldřichovice - Horní Suchá výsledek
    So 07.11. 14:00 Řepiště - Staříč výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Inter Petrovice - Nýdek výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Věřňovice - Loko Petrovice B výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Řepiště - Oldřichovice odloženo
    So 17.10. 15:00 Staříč - Raškovice odloženo
    So 17.10. 15:00 Horní Suchá - Záblatí odloženo
    So 17.10. 15:00 Sedliště - Mosty odloženo
    So 17.10. 15:00 TJ Petřvald - Nýdek odloženo
    Ne 18.10. 15:00 Věřňovice - Vendryně odloženo
    Ne 18.10. 15:00 Loko Petrovice B - Inter Petrovice odloženo

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Vendryně - TJ Petřvald výsledek
    So 24.10. 14:00 Mosty - Nýdek výsledek
    So 24.10. 14:00 Záblatí - Sedliště výsledek
    So 24.10. 14:00 Oldřichovice - Staříč výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Inter Petrovice - Horní Suchá výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Raškovice - Loko Petrovice B výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Věřňovice - Řepiště výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Řepiště - Vendryně výsledek
    So 31.10. 14:00 Staříč - Věřňovice výsledek
    So 31.10. 14:00 Horní Suchá - Raškovice výsledek
    So 31.10. 14:00 Sedliště - Inter Petrovice výsledek
    So 31.10. 14:00 Záblatí - Nýdek výsledek
    So 31.10. 14:00 TJ Petřvald - Mosty výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Loko Petrovice B - Oldřichovice výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Vendryně - Staříč 8:3 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Horní Suchá - Věřňovice 0:4 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Sedliště - Oldřichovice 0:2 (0:2)
    So 15.08. 17:00 TJ Petřvald - Inter Petrovice 4:2 (3:1)
    So 15.08. 17:00 Mosty - Záblatí 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Loko Petrovice B - Řepiště 4:6 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Nýdek - Raškovice 1:6 (0:4)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Vendryně - Záblatí 1:2 (0:0)
    So 22.08. 15:00 Staříč - Loko Petrovice B 1:2 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Oldřichovice - Nýdek 3:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Řepiště - Horní Suchá 5:1 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Inter Petrovice - Mosty 3:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Raškovice - TJ Petřvald 5:2 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Věřňovice - Sedliště 9:0 (3:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Vendryně - Loko Petrovice B 1:1 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Horní Suchá - Staříč 1:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Sedliště - Řepiště 0:1 (0:1)
    So 29.08. 17:00 TJ Petřvald - Oldřichovice 1:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Mosty - Raškovice 0:5 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Záblatí - Inter Petrovice 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Věřňovice - Nýdek 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 15:00 Staříč - Sedliště 2:6 (1:4)
    So 05.09. 16:30 Oldřichovice - Mosty 2:1 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Řepiště - Nýdek 7:2 (3:2)
    Ne 06.09. 16:30 Inter Petrovice - Vendryně 4:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Raškovice - Záblatí 4:5 (2:3)
    Ne 06.09. 16:30 Věřňovice - TJ Petřvald 3:2 (2:1)
    Ne 06.09. 16:30 Loko Petrovice B - Horní Suchá 1:3 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 15:00 Staříč - Nýdek 3:3 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Vendryně - Horní Suchá 1:3 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Sedliště - Loko Petrovice B 3:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 TJ Petřvald - Řepiště 0:9 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Mosty - Věřňovice 0:3 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Záblatí - Oldřichovice 4:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Inter Petrovice - Raškovice 4:2

    7.kolo

    So 19.09. 15:00 Staříč - TJ Petřvald 1:3 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Oldřichovice - Inter Petrovice 0:4 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Řepiště - Mosty 9:0 (4:0)
    So 19.09. 16:00 Horní Suchá - Sedliště 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Raškovice - Vendryně 2:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Věřňovice - Záblatí 3:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Loko Petrovice B - Nýdek 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Vendryně - Sedliště 6:2
    So 26.09. 16:00 Horní Suchá - Nýdek 1:1
    So 26.09. 16:00 TJ Petřvald - Loko Petrovice B 0:2
    So 26.09. 16:00 Mosty - Staříč 0:3
    So 26.09. 16:00 Záblatí - Řepiště odloženo
    Ne 27.09. 16:00 Inter Petrovice - Věřňovice 2:4
    Ne 27.09. 16:00 Raškovice - Oldřichovice 3:2

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Staříč - Záblatí 1:3 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Oldřichovice - Vendryně 1:2 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Řepiště - Inter Petrovice 8:2 (4:0)
    So 03.10. 15:30 Horní Suchá - TJ Petřvald 0:1 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Sedliště - Nýdek 4:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:30 Věřňovice - Raškovice 0:3
    Ne 04.10. 15:30 Loko Petrovice B - Mosty 2:0

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Vendryně - Nýdek 4:0 (3:0)
    So 10.10. 15:00 TJ Petřvald - Sedliště 1:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Mosty - Horní Suchá 2:2 (2 :2)
    So 10.10. 15:00 Záblatí - Loko Petrovice B 4:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Řepiště - Raškovice 1:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Oldřichovice - Věřňovice 1:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Inter Petrovice - Staříč 4:2 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 46:10 22
    2. 9 7 1 1 31:10 22
    3. 8 7 0 1 23:11 21
    4. 9 6 1 2 31:16 19
    5. 9 5 0 4 25:23 15
    6. 9 4 1 4 25:18 13
    7. 9 4 1 4 15:16 13
    8. 9 4 1 4 15:18 13
    9. 9 3 2 4 12:17 11
    10. 9 3 1 5 16:24 10
    11. 9 3 1 5 14:26 10
    12. 9 2 1 6 18:30 7
    13. 9 0 2 7 8:33 2
    14. 9 0 1 8 3:30 1

    Nejčtenější ze sportu