Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15104
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7893
    Týden:
    80
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Vítkovice-Svinov - Bohuslavice 1:5 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Darkovice - Krasné Pole 1:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Slavoj Rychvald - Šilheřovice 0:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Klimkovice - Ostrava Jih 1:2 (1:1)
    Ne 16.08. 15:30 Chuchelná - Kozmice 1:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:00 Strahovice - Třebovice 5:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Hať - Hrabová 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Vítkovice-Svinov - Třebovice 3:5 (2:2)
    So 22.08. 14:00 Ostrava Jih - Chuchelná 4:0 (3:0)
    So 22.08. 17:00 Hrabová - Slavoj Rychvald 3:2 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Krasné Pole - Hať 5:1 (3:0)
    Ne 23.08. 16:00 Bohuslavice - Darkovice 4:4 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 Kozmice - Strahovice 4:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Šilheřovice - Klimkovice 4:2 (3:1)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Darkovice - Třebovice 0:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Slavoj Rychvald - Krasné Pole 4:1 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Klimkovice - Hrabová 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:00 Strahovice - Vítkovice-Svinov 3:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Hať - Bohuslavice 3:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Kozmice - Ostrava Jih 3:1 (1:1)
    Út 15.09. 17:00 Chuchelná - Šilheřovice 3:4

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Vítkovice-Svinov - Darkovice 1:8 (1:3)
    So 05.09. 14:00 Ostrava Jih - Strahovice 1:1 (1:0)
    So 05.09. 14:30 Třebovice - Hať 2:2 (1:1)
    So 05.09. 16:30 Krasné Pole - Klimkovice 4:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Šilheřovice - Kozmice 1:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Hrabová - Chuchelná 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Bohuslavice - Slavoj Rychvald 2:2 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 14:00 Ostrava Jih - Šilheřovice 3:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Klimkovice - Bohuslavice 1:3 (1:1)
    Ne 13.09. 15:30 Chuchelná - Krasné Pole 1:3 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Strahovice - Darkovice 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Kozmice - Hrabová 4:3 (2:0)
    St 30.09. 16:30 Vítkovice-Svinov - Hať 0:4 (0:3)
    St 30.09. 16:30 Slavoj Rychvald - Třebovice 8:1 (5:0)

    7.kolo

    St 16.09. 17:00 Hrabová - Ostrava Jih 0:0 (0:0)
    So 19.09. 10:30 Vítkovice-Svinov - Slavoj Rychvald 0:4 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Třebovice - Klimkovice 2:2 (1:2)
    Ne 20.09. 14:00 Krasné Pole - Kozmice 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Šilheřovice - Strahovice 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Bohuslavice - Chuchelná 5:1 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Darkovice - Hať 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 14:00 Ostrava Jih - Krasné Pole výsledek
    So 26.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Darkovice 2:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Chuchelná - Třebovice 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Strahovice - Hať 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Kozmice - Bohuslavice 6:2 (2:1)
    Ne 27.09. 16:00 Šilheřovice - Hrabová 2:2 (0:2)
    Čt 31.12. 00:00 Vítkovice-Svinov - Klimkovice výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Krasné Pole - Šilheřovice 8:2 (4:1)
    So 03.10. 15:30 Třebovice - Kozmice 0:2 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Darkovice - Klimkovice 3:2 (0:2)
    St 28.10. 14:00 Hať - Slavoj Rychvald výsledek
    So 14.11. 10:30 Vítkovice-Svinov - Chuchelná výsledek
    So 14.11. 13:00 Bohuslavice - Ostrava Jih výsledek
    Út 01.12. 15:30 Strahovice - Hrabová výsledek

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Vítkovice-Svinov - Kozmice 1:4 (1:1)
    So 10.10. 14:00 Ostrava Jih - Třebovice 3:4 (2:2)
    So 10.10. 15:00 Klimkovice - Hať 1:2 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Hrabová - Krasné Pole 2:2 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Strahovice - Slavoj Rychvald 3:4 (1:2)
    Ne 11.10. 15:00 Chuchelná - Darkovice 0:4 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Šilheřovice - Bohuslavice 4:3 (2:1)

    1.kolo

    So 06.03. 10:30 Vítkovice-Svinov - Krasné Pole
    So 06.03. 14:00 Ostrava Jih - Slavoj Rychvald
    So 06.03. 14:00 Hrabová - Darkovice
    Ne 07.03. 14:00 Chuchelná - Strahovice
    Ne 07.03. 14:00 Kozmice - Klimkovice
    Ne 07.03. 14:00 Šilheřovice - Hať
    Ne 07.03. 14:00 Bohuslavice - Třebovice

    12.kolo

    So 13.03. 10:30 Vítkovice-Svinov - Šilheřovice
    So 13.03. 14:30 Ostrava Jih - Darkovice
    So 13.03. 14:30 Hrabová - Třebovice
    So 13.03. 14:30 Krasné Pole - Bohuslavice
    Ne 14.03. 14:30 Strahovice - Klimkovice
    Ne 14.03. 14:30 Chuchelná - Slavoj Rychvald
    Ne 14.03. 14:30 Kozmice - Hať

    13.kolo

    So 20.03. 10:30 Vítkovice-Svinov - Hrabová
    So 20.03. 15:00 Třebovice - Krasné Pole
    So 20.03. 15:00 Darkovice - Šilheřovice
    So 20.03. 15:00 Slavoj Rychvald - Kozmice
    So 20.03. 15:00 Klimkovice - Chuchelná
    Ne 21.03. 15:00 Bohuslavice - Strahovice
    Ne 21.03. 15:00 Hať - Ostrava Jih

    11.kolo

    So 26.06. 10:30 Vítkovice-Svinov - Ostrava Jih
    So 26.06. 17:00 Krasné Pole - Strahovice
    So 26.06. 17:00 Třebovice - Šilheřovice
    So 26.06. 17:00 Darkovice - Kozmice
    So 26.06. 17:00 Slavoj Rychvald - Klimkovice
    Ne 27.06. 17:00 Bohuslavice - Hrabová
    Ne 27.06. 17:00 Hať - Chuchelná
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 7 2 0 27:10 23
    2. 8 5 1 2 26:11 16
    3. 8 4 3 1 25:13 15
    4. 9 4 2 3 24:13 14
    5. 9 4 2 3 17:26 14
    6. 8 4 1 3 17:13 13
    7. 8 3 4 1 14:10 13
    8. 8 4 1 3 14:16 13
    9. 9 4 1 4 19:25 13
    10. 7 3 2 2 14:10 11
    11. 8 3 2 3 26:22 11
    12. 8 0 2 6 7:23 2
    13. 8 0 1 7 10:22 1
    14. 7 0 0 7 7:33 0

    Nejčtenější ze sportu