Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15100
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1127
    Týden:
    21
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 27.08. 18:45 Nemošice - Žamberk 5:1 (3:0)
    Čt 27.08. 18:45 H. Městec - Dolní Újezd 1:4 (0:3)
    Čt 27.08. 18:45 Třemošnice - Jiskra 2008 2:4 (0:1)
    Čt 27.08. 18:45 Slatiňany - L.Bohdaneč 7:2 (3:1)
    St 02.09. 18:30 Přelovice - Prosetín 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 11:15 Žamberk - Slatiňany 3:1 (2:0)
    So 29.08. 11:15 Nemošice - H. Městec 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 11:15 Jiskra 2008 - Prosetín 11:6 (5:2)
    Ne 30.08. 11:15 Dolní Újezd - Přelovice 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 11:45 Přelouč - Třemošnice 9:0 (5:0)

    5.kolo

    So 05.09. 11:15 Přelovice - Žamberk 0:0 (0:0)
    So 05.09. 11:15 Prosetín - Dolní Újezd 6:3 (3:1)
    So 05.09. 11:15 L.Bohdaneč - Jiskra 2008 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 11:15 Třemošnice - Nemošice 2:2 (0:1)
    Ne 06.09. 11:15 Slatiňany - Přelouč 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 11:15 Nemošice - Slatiňany 5:2 (3:1)
    Ne 13.09. 11:15 Dolní Újezd - L.Bohdaneč 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 11:15 Žamberk - Prosetín 4:7 (3:2)
    Ne 13.09. 11:15 H. Městec - Třemošnice 3:2 (2:2)
    Ne 13.09. 11:45 Přelouč - Přelovice 6:3 (3:1)

    7.kolo

    So 19.09. 11:15 L.Bohdaneč - Žamberk 1:0 (1:0)
    So 19.09. 11:15 Jiskra 2008 - Dolní Újezd 3:4 (2:3)
    Ne 20.09. 11:15 Slatiňany - H. Městec 5:0 (2:0)
    Ne 20.09. 11:15 Přelovice - Nemošice 4:1 (4:1)
    Ne 20.09. 11:15 Prosetín - Přelouč 4:2 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 11:15 Žamberk - Jiskra 2008 výsledek
    Ne 27.09. 11:15 Třemošnice - Slatiňany 2:9 (1:4)
    Ne 27.09. 11:45 Přelouč - L.Bohdaneč 2:2 (1:0)
    Po 28.09. 16:45 H. Městec - Přelovice 2:1 (0:1)
    St 28.10. 11:15 Nemošice - Prosetín výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 11:15 Přelovice - Třemošnice 1:4 (0:2)
    So 03.10. 11:15 Prosetín - H. Městec 11:0 (5:0)
    So 03.10. 11:15 L.Bohdaneč - Nemošice 4:2 (2:1)
    Ne 04.10. 11:15 Jiskra 2008 - Přelouč 1:5 (0:2)
    Ne 04.10. 11:15 Dolní Újezd - Žamberk 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 11:15 Nemošice - Jiskra 2008 12:2 (5:1)
    So 10.10. 11:15 H. Městec - L.Bohdaneč 4:2 (2:0)
    So 10.10. 11:15 Třemošnice - Prosetín 0:11 (0:5)
    Ne 11.10. 11:15 Slatiňany - Přelovice 4:1 (1:0)
    Ne 11.10. 11:45 Přelouč - Dolní Újezd 1:2 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 11:15 L.Bohdaneč - Třemošnice výsledek
    So 17.10. 11:15 Žamberk - Přelouč výsledek
    Ne 18.10. 11:15 Prosetín - Slatiňany výsledek
    Ne 18.10. 11:15 Jiskra 2008 - H. Městec výsledek
    Ne 18.10. 11:15 Dolní Újezd - Nemošice výsledek

    2.kolo

    So 24.10. 11:15 L.Bohdaneč - Přelovice výsledek
    So 24.10. 11:15 Jiskra 2008 - Slatiňany výsledek
    Ne 25.10. 11:15 Dolní Újezd - Třemošnice výsledek
    Ne 25.10. 11:15 Žamberk - H. Městec výsledek
    Ne 25.10. 11:45 Přelouč - Nemošice výsledek

    3.kolo

    So 31.10. 11:15 Třemošnice - Žamberk výsledek
    So 31.10. 11:15 Přelovice - Jiskra 2008 výsledek
    So 31.10. 11:15 Prosetín - L.Bohdaneč výsledek
    Ne 01.11. 11:15 H. Městec - Přelouč výsledek
    Ne 01.11. 11:15 Slatiňany - Dolní Újezd výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 5 0 2 46:22 15
    2. 7 5 0 2 18:14 15
    3. 7 4 1 2 29:14 13
    4. 7 4 1 2 29:16 13
    5. 7 4 1 2 16:16 13
    6. 7 4 0 3 30:17 12
    7. 7 3 0 4 11:27 9
    8. 8 2 1 5 12:20 7
    9. 6 2 0 4 21:32 6
    10. 6 1 1 4 9:16 4
    11. 7 1 1 5 12:39 4

    Nejčtenější ze sportu