Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15072
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    827
    Týden:
    23
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    St 02.09. 17:30 Cembrit Beroun - Loděnice 2:5 (2:4)
    04.09. 17:30 Chyňava - ČLU Beroun B 2:12 (1:8)
    04.09. 17:30 Liteň - Králův Dvůr B 4:5 (2:4)
    04.09. 17:30 Chrustenice - Všeradice 1:8 (0:5)
    04.09. 17:30 Tetín - Sokol Králův Dvůr 2:9 (2:5)

    1.kolo

    St 09.09. 17:30 Chyňava - Králův Dvůr B 1:5 (1:2)
    St 09.09. 17:30 Cembrit Beroun - Zdice 2:3 (2:2)
    St 09.09. 17:30 Liteň - Všeradice 4:2 (1:1)
    St 09.09. 17:30 Chrustenice - Tetín 2:1 (0:1)
    18.09. 17:30 Loděnice - ČLU Beroun B 9:4 (4:1)

    4.kolo

    11.09. 17:00 ČLU Beroun B - Sokol Králův Dvůr 2:7 (0:2)
    11.09. 17:30 Všeradice - Tetín 6:0 (2:0)
    11.09. 17:30 Zdice - Chrustenice 10:0 (5:0)
    11.09. 17:30 Loděnice - Liteň 4:3 (2:1)
    11.09. 17:30 Chyňava - Cembrit Beroun 1:18 (0:6)

    5.kolo

    St 16.09. 17:30 Cembrit Beroun - ČLU Beroun B 13:2 (8:1)
    18.09. 17:30 Liteň - Chyňava 10:0 (4:0)
    18.09. 17:30 Chrustenice - Králův Dvůr B 0:8 (0:4)
    Ne 20.09. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Všeradice 9:0 (6:0)
    Út 06.10. 17:00 Tetín - Zdice 0:13 (0:4)

    2.kolo

    St 23.09. 17:30 ČLU Beroun B - Tetín 5:0 (1:0)
    St 23.09. 17:30 Sokol Králův Dvůr - Chrustenice 8:0 (4:0)
    St 23.09. 17:30 Zdice - Liteň 3:3 (0:3)
    St 23.09. 17:30 Králův Dvůr B - Cembrit Beroun 2:1 (1:1)
    St 23.09. 17:30 Chyňava - Loděnice 0:14 (0:5)

    6.kolo

    25.09. 17:00 ČLU Beroun B - Všeradice 5:1 (1:0)
    25.09. 17:30 Zdice - Sokol Králův Dvůr 2:2 (0:0)
    25.09. 17:30 Loděnice - Chrustenice 8:0 (3:0)
    25.09. 17:30 Cembrit Beroun - Liteň 2:4 (1:4)
    Po 28.09. 17:30 Králův Dvůr B - Tetín 9:2 (3:1)

    7.kolo

    02.10. 17:00 Liteň - ČLU Beroun B 6:2 (3:2)
    02.10. 17:00 Chrustenice - Chyňava 0:3 (0:1)
    02.10. 17:00 Tetín - Loděnice 1:10 (1:7)
    02.10. 17:00 Všeradice - Zdice 1:2 (1:2)
    Po 00.00. 14:00 Sokol Králův Dvůr - Králův Dvůr B výsledek

    8.kolo

    St 07.10. 17:00 Cembrit Beroun - Chrustenice 9:1 (6:0)
    09.10. 17:00 Chyňava - Tetín 4:3 (4:1)
    Po 00.00. 16:00 Loděnice - Sokol Králův Dvůr výsledek
    Po 00.00. 16:30 ČLU Beroun B - Zdice výsledek
    Po 00.00. 17:00 Králův Dvůr B - Všeradice výsledek

    11.kolo

    26.03. 16:30 Chrustenice - ČLU Beroun B
    26.03. 16:30 Všeradice - Cembrit Beroun
    26.03. 16:30 Zdice - Chyňava
    Ne 28.03. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Liteň
    Po 29.03. 16:30 Králův Dvůr B - Loděnice

    14.kolo

    02.04. 17:00 ČLU Beroun B - Chyňava
    02.04. 17:00 Loděnice - Cembrit Beroun
    02.04. 17:00 Všeradice - Chrustenice
    Ne 04.04. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Tetín
    Po 05.04. 17:00 Králův Dvůr B - Liteň

    15.kolo

    St 07.04. 17:00 Cembrit Beroun - Chyňava
    09.04. 17:00 Tetín - Všeradice
    09.04. 17:00 Chrustenice - Zdice
    09.04. 17:00 Liteň - Loděnice
    Ne 11.04. 10:00 Sokol Králův Dvůr - ČLU Beroun B

    16.kolo

    16.04. 17:00 ČLU Beroun B - Cembrit Beroun
    16.04. 17:30 Chyňava - Liteň
    16.04. 17:30 Zdice - Tetín
    16.04. 17:30 Všeradice - Sokol Králův Dvůr
    Po 19.04. 17:30 Králův Dvůr B - Chrustenice

    17.kolo

    23.04. 17:30 Všeradice - ČLU Beroun B
    23.04. 17:30 Tetín - Králův Dvůr B
    23.04. 17:30 Chrustenice - Loděnice
    23.04. 17:30 Liteň - Cembrit Beroun
    Ne 25.04. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Zdice

    12.kolo

    St 28.04. 17:00 ČLU Beroun B - Loděnice
    St 28.04. 17:30 Králův Dvůr B - Chyňava
    St 28.04. 17:30 Zdice - Cembrit Beroun
    St 28.04. 17:30 Všeradice - Liteň
    St 28.04. 17:30 Tetín - Chrustenice

    18.kolo

    30.04. 17:00 ČLU Beroun B - Liteň
    30.04. 17:30 Chyňava - Chrustenice
    30.04. 17:30 Loděnice - Tetín
    30.04. 17:30 Zdice - Všeradice
    Po 03.05. 17:30 Králův Dvůr B - Sokol Králův Dvůr

    19.kolo

    07.05. 17:30 Zdice - ČLU Beroun B
    07.05. 17:30 Všeradice - Králův Dvůr B
    07.05. 17:30 Tetín - Chyňava
    07.05. 17:30 Chrustenice - Cembrit Beroun
    Ne 09.05. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Loděnice

    20.kolo

    St 12.05. 17:30 Cembrit Beroun - Tetín
    14.05. 17:30 Liteň - Chrustenice
    14.05. 17:30 Chyňava - Sokol Králův Dvůr
    14.05. 17:30 Loděnice - Všeradice
    Po 17.05. 17:30 Králův Dvůr B - Zdice

    13.kolo

    St 19.05. 17:30 Tetín - ČLU Beroun B
    St 19.05. 17:30 Chrustenice - Sokol Králův Dvůr
    St 19.05. 17:30 Liteň - Zdice
    St 19.05. 17:30 Cembrit Beroun - Králův Dvůr B
    St 19.05. 17:30 Loděnice - Chyňava

    21.kolo

    21.05. 17:30 Zdice - Loděnice
    21.05. 17:30 Všeradice - Chyňava
    21.05. 17:30 Tetín - Liteň
    Ne 23.05. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Cembrit Beroun
    Po 24.05. 17:30 Králův Dvůr B - ČLU Beroun B

    22.kolo

    St 26.05. 17:30 Cembrit Beroun - Všeradice
    28.05. 17:00 ČLU Beroun B - Chrustenice
    28.05. 17:30 Liteň - Sokol Králův Dvůr
    28.05. 17:30 Chyňava - Zdice
    28.05. 17:30 Loděnice - Králův Dvůr B

    9.kolo

    04.06. 17:30 Chrustenice - Liteň
    04.06. 17:30 Tetín - Cembrit Beroun
    04.06. 17:30 Všeradice - Loděnice
    04.06. 17:30 Zdice - Králův Dvůr B
    Ne 06.06. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Chyňava

    10.kolo

    St 09.06. 17:30 Cembrit Beroun - Sokol Králův Dvůr
    11.06. 17:00 ČLU Beroun B - Králův Dvůr B
    11.06. 17:30 Loděnice - Zdice
    11.06. 17:30 Chyňava - Všeradice
    11.06. 17:30 Liteň - Tetín
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 50:10 18
    2. 5 5 0 0 29:8 15
    3. 6 4 2 0 33:8 14
    4. 5 4 1 0 35:6 13
    5. 7 4 1 2 34:18 13
    6. 7 3 0 4 47:18 9
    7. 7 3 0 4 32:38 9
    8. 6 2 0 4 18:21 6
    9. 7 2 0 5 11:62 6
    10. 8 1 0 7 4:55 3
    11. 8 0 0 8 9:58 0

    Nejčtenější ze sportu