Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15040
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Nizozemsko

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
651
Týden:
54
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

28.08. 18:45 Jong Utrecht - FC Eindhoven 1:2 (0:1)
28.08. 21:00 Cambuur - Nijmegen 2:0 (0:0)
So 29.08. 16:30 Jong PSV - Excelsior 1:6 (0:2)
So 29.08. 18:45 Top Oss - Helmond 1:2 (0:1)
So 29.08. 21:00 Breda - Jong AZ 6:1 (3:0)
Ne 30.08. 12:15 SC Telstar - FC Volendam 2:2 (2:1)
Ne 30.08. 14:30 Jong Ajax - Roda Kerkrade 0:4 (0:1)
Ne 30.08. 16:45 Dordrecht - G. A. Eagles 0:0 (0:0)
Ne 30.08. 20:00 FC Almere - Maastricht 0:0 (0:0)
Po 31.08. 20:00 De Graafschap - Den Bosch 4:2 (1:0)

2.kolo

So 05.09. 16:30 FC Eindhoven - SC Telstar 2:3 (0:1)
So 05.09. 18:45 Maastricht - Cambuur 1:7 (1:4)
So 05.09. 21:00 Roda Kerkrade - Top Oss 3:0 (3:0)
Ne 06.09. 12:15 Excelsior - FC Almere 4:6 (2:4)
Ne 06.09. 16:45 Den Bosch - Dordrecht 2:1 (0:1)
Ne 06.09. 20:00 Helmond - Breda 0:2 (0:1)
Po 14.09. 18:45 Jong Ajax - Jong PSV 1:2 (1:2)
Po 14.09. 21:00 Jong Utrecht - Jong AZ 1:2 (1:1)
Út 15.09. 21:00 FC Volendam - Nijmegen 1:3 (0:2)
Út 13.10. 18:00 G. A. Eagles - De Graafschap 0:0 (0:0)

3.kolo

11.09. 18:45 Dordrecht - Excelsior 1:3 (1:2)
11.09. 18:45 FC Volendam - Jong Utrecht 0:1 (0:0)
11.09. 18:45 FC Eindhoven - Helmond 0:0 (0:0)
11.09. 21:00 Nijmegen - Jong Ajax 2:1 (1:0)
11.09. 21:00 Cambuur - G. A. Eagles 0:2 (0:1)
11.09. 21:00 Jong AZ - Jong PSV 1:4 (1:1)
So 12.09. 16:30 De Graafschap - Roda Kerkrade 4:0 (2:0)
Ne 13.09. 20:00 SC Telstar - Maastricht 1:2 (0:1)
Po 14.09. 20:00 Breda - Den Bosch 2:1 (0:1)
Út 15.09. 18:45 FC Almere - Top Oss 3:0 (2:0)

4.kolo

18.09. 18:45 Jong PSV - FC Eindhoven 1:2 (0:1)
18.09. 18:45 Helmond - FC Volendam 0:1 (0:0)
18.09. 21:00 G. A. Eagles - Jong Ajax 0:3 (0:1)
18.09. 21:00 Roda Kerkrade - Dordrecht 4:0 (2:0)
So 19.09. 16:30 Top Oss - Cambuur 2:2 (1:2)
Ne 20.09. 20:00 Nijmegen - FC Almere 0:1 (0:0)
Po 21.09. 18:45 Jong AZ - De Graafschap 7:3 (5:1)
Po 21.09. 21:00 Jong Utrecht - Breda 0:2 (0:1)
Út 22.09. 18:45 Excelsior - SC Telstar 1:2 (0:0)
Út 22.09. 21:00 Den Bosch - Maastricht 2:0 (0:0)

5.kolo

25.09. 18:45 FC Almere - Helmond 2:0 (0:0)
25.09. 18:45 Dordrecht - Jong AZ 2:0 (1:0)
25.09. 21:00 Cambuur - Jong Utrecht 5:2 (2:0)
25.09. 21:00 Maastricht - Top Oss 3:0 (0:0)
So 26.09. 16:30 Breda - Jong PSV 2:1 (1:1)
Ne 27.09. 12:15 De Graafschap - Nijmegen 2:0 (0:0)
Ne 27.09. 20:00 FC Volendam - G. A. Eagles 0:0 (0:0)
Po 28.09. 18:45 Jong Ajax - Excelsior 3:0 (0:0)
Po 28.09. 21:00 SC Telstar - Den Bosch 6:1 (2:0)
Út 29.09. 18:45 FC Eindhoven - Roda Kerkrade 3:3 (2:3)

6.kolo

02.10. 18:45 G. A. Eagles - Jong Utrecht 2:3 (0:1)
02.10. 18:45 Jong PSV - SC Telstar 3:0 (0:0)
02.10. 21:00 Breda - Jong Ajax 4:0 (2:0)
02.10. 21:00 Jong AZ - Maastricht 3:3 (2:1)
So 03.10. 16:30 Nijmegen - FC Eindhoven 6:0 (2:0)
Ne 04.10. 20:00 Roda Kerkrade - FC Volendam 1:1 (0:1)
Po 05.10. 18:45 Excelsior - De Graafschap 1:2 (1:1)
Po 05.10. 21:00 Top Oss - Dordrecht 2:0 (1:0)
Út 06.10. 21:00 Helmond - Cambuur 1:5 (1:0)
Čt 15.10. 20:00 Den Bosch - FC Almere 1:1 (0:1)

7.kolo

09.10. 21:00 FC Eindhoven - Excelsior 1:1 (0:0)
So 10.10. 16:30 Maastricht - G. A. Eagles 0:2 (0:2)
So 10.10. 18:45 FC Almere - Roda Kerkrade 2:1 (2:1)
So 10.10. 21:00 SC Telstar - Top Oss 1:1 (1:0)
Ne 11.10. 14:30 Cambuur - Dordrecht 5:0 (3:0)
Po 12.10. 20:00 Den Bosch - Helmond 1:2 (0:0)
Po 19.10. 18:45 Jong Ajax - Jong Utrecht 3:2 (0:0)
Po 19.10. 21:00 Jong AZ - FC Volendam 2:6 (1:4)
Út 20.10. 18:45 Jong PSV - Nijmegen 1:1 (1:0)
St 11.11. 18:45 De Graafschap - Breda 1:0 (1:0)

8.kolo

16.10. 18:45 Jong Utrecht - Nijmegen 1:4 (1:1)
16.10. 18:45 Jong Ajax - Jong AZ 3:2 (2:1)
16.10. 21:00 FC Volendam - Jong PSV 5:1 (0:0)
16.10. 21:00 Excelsior - Maastricht 2:0 (0:0)
So 17.10. 16:30 G. A. Eagles - FC Eindhoven 3:0 (1:0)
Ne 18.10. 20:00 Dordrecht - FC Almere 2:2 (2:1)
Po 19.10. 17:30 Helmond - De Graafschap 1:2 (1:1)
Po 19.10. 20:00 Roda Kerkrade - SC Telstar 1:1 (0:0)
Út 20.10. 18:45 Breda - Cambuur 0:4 (0:1)
Út 20.10. 21:00 Top Oss - Den Bosch 2:0 (1:0)

9.kolo

23.10. 18:45 FC Volendam - Dordrecht 7:1 (4:0)
23.10. 18:45 Maastricht - Jong Ajax 1:5 (1:1)
23.10. 18:45 SC Telstar - Helmond 2:0 (0:0)
23.10. 18:45 Nijmegen - G. A. Eagles 2:1 (1:0)
23.10. 21:00 De Graafschap - Jong PSV 2:1 (1:1)
23.10. 21:00 Den Bosch - Excelsior 0:1 (0:0)
23.10. 21:00 FC Eindhoven - Jong AZ 3:0 (0:0)
23.10. 21:00 FC Almere - Breda 2:0 (1:0)
23.10. 21:00 Cambuur - Roda Kerkrade 3:0 (2:0)
Po 14.12. 18:45 Jong Utrecht - Top Oss 0:1 (0:1)

10.kolo

30.10. 18:45 Jong Ajax - FC Almere 1:4 (0:3)
30.10. 18:45 Helmond - Maastricht 1:1 (0:0)
30.10. 21:00 Top Oss - De Graafschap 0:2 (0:0)
30.10. 21:00 Breda - Nijmegen 0:1 (0:1)
So 31.10. 14:00 G. A. Eagles - Excelsior 0:0 (0:0)
So 31.10. 16:30 Roda Kerkrade - Den Bosch 0:0 (0:0)
Ne 01.11. 12:15 FC Volendam - FC Eindhoven 2:0 (2:0)
Po 02.11. 18:45 Jong AZ - SC Telstar 1:1 (1:1)
Út 03.11. 18:45 Dordrecht - Jong Utrecht 0:3 (0:0)
Po 30.11. 16:30 Jong PSV - Cambuur 0:1 (0:0)

11.kolo

06.11. 18:45 Den Bosch - Jong PSV 1:2 (0:1)
06.11. 18:45 Maastricht - Breda 1:4 (1:2)
06.11. 21:00 Nijmegen - Helmond 2:2 (1:1)
06.11. 21:00 FC Almere - Jong AZ 2:0 (0:0)
So 07.11. 14:00 De Graafschap - FC Volendam 2:5 (2:2)
So 07.11. 16:30 Cambuur - Jong Ajax 2:3 (2:1)
Po 09.11. 18:45 FC Eindhoven - Dordrecht 5:1 (3:0)
Po 09.11. 21:00 Jong Utrecht - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
Út 10.11. 18:45 Excelsior - Top Oss 3:0 (1:0)
Út 10.11. 21:00 SC Telstar - G. A. Eagles 1:2 (0:0)

12.kolo

13.11. 18:45 Helmond - Excelsior 2:1 (1:0)
13.11. 21:00 Top Oss - FC Eindhoven 0:1 (0:0)
So 14.11. 16:30 Dordrecht - De Graafschap 0:2 (0:1)
So 14.11. 18:45 Breda - SC Telstar 1:0 (0:0)
So 14.11. 21:00 Roda Kerkrade - Maastricht 2:0 (1:0)
Ne 15.11. 12:15 G. A. Eagles - Den Bosch 3:0 (3:0)
Ne 15.11. 20:00 Cambuur - FC Almere 7:2 (4:1)
Po 23.11. 18:45 Jong AZ - Nijmegen 0:3 (0:2)
Po 23.11. 21:00 Jong Ajax - FC Volendam 1:1 (1:1)
Út 24.11. 18:45 Jong PSV - Jong Utrecht 1:1 (0:1)

13.kolo

Čt 19.11. 18:45 SC Telstar - Dordrecht 2:0 (0:0)
Čt 19.11. 21:00 De Graafschap - Cambuur 0:2 (0:1)
20.11. 18:45 Excelsior - Jong AZ 4:1 (0:0)
20.11. 18:45 Nijmegen - Roda Kerkrade 1:1 (0:1)
20.11. 18:45 FC Volendam - Top Oss 1:1 (1:0)
20.11. 21:00 Den Bosch - Jong Ajax 2:2 (0:2)
20.11. 21:00 Jong Utrecht - Helmond 2:1 (1:1)
20.11. 21:00 Maastricht - Jong PSV 3:3 (2:0)
So 21.11. 14:00 FC Eindhoven - Breda 2:4 (1:2)
So 21.11. 16:30 FC Almere - G. A. Eagles 3:0 (1:0)

14.kolo

27.11. 18:45 Cambuur - Den Bosch 3:1 (1:1)
27.11. 18:45 Top Oss - Breda 0:0 (0:0)
27.11. 21:00 FC Volendam - FC Almere 2:2 (1:1)
27.11. 21:00 Helmond - Jong PSV 1:0 (1:0)
So 28.11. 14:00 Roda Kerkrade - Excelsior 3:1 (1:1)
So 28.11. 16:30 Dordrecht - Jong Ajax 3:1 (2:1)
Ne 29.11. 12:15 FC Eindhoven - De Graafschap 3:2 (1:1)
Po 30.11. 18:45 Jong Utrecht - SC Telstar 1:2 (1:1)
Po 30.11. 21:00 Nijmegen - Maastricht 2:1 (1:1)
Út 01.12. 18:45 G. A. Eagles - Jong AZ 0:1 (0:0)

15.kolo

04.12. 18:45 SC Telstar - Cambuur 1:2 (0:0)
04.12. 18:45 Maastricht - De Graafschap 2:3 (1:1)
04.12. 21:00 FC Almere - Jong Utrecht 4:1 (0:0)
04.12. 21:00 Helmond - G. A. Eagles 0:2 (0:2)
So 05.12. 14:00 Jong AZ - Top Oss 0:1 (0:1)
So 05.12. 16:30 Jong PSV - Roda Kerkrade 1:1 (1:1)
Ne 06.12. 12:15 Den Bosch - Nijmegen 2:2 (2:2)
Ne 06.12. 20:00 Breda - Dordrecht 0:1 (0:0)
Po 07.12. 18:45 Jong Ajax - FC Eindhoven 1:1 (1:0)
Po 07.12. 21:00 Excelsior - FC Volendam 2:3 (2:2)

16.kolo

11.12. 18:45 FC Volendam - Den Bosch 6:0 (2:0)
11.12. 18:45 Jong Utrecht - Excelsior 3:2 (2:0)
11.12. 18:45 Top Oss - Jong PSV 3:2 (1:1)
11.12. 21:00 SC Telstar - FC Almere 2:3 (1:3)
11.12. 21:00 De Graafschap - Jong Ajax 2:2 (2:1)
11.12. 21:00 G. A. Eagles - Breda 0:0 (0:0)
So 12.12. 14:00 Dordrecht - Nijmegen 1:2 (0:2)
So 12.12. 16:30 Cambuur - Jong AZ 2:0 (0:0)
So 12.12. 21:00 FC Eindhoven - Maastricht 4:0 (1:0)
Po 14.12. 21:00 Roda Kerkrade - Helmond 2:2 (1:0)

17.kolo

18.12. 18:45 Den Bosch - FC Eindhoven 1:1 (1:0)
18.12. 18:45 Breda - FC Volendam 3:0 (0:0)
18.12. 21:00 Maastricht - Dordrecht 3:1 (0:0)
18.12. 21:00 Jong AZ - Helmond 2:2 (1:1)
So 19.12. 14:00 De Graafschap - Jong Utrecht 3:1 (2:0)
So 19.12. 16:30 Nijmegen - Top Oss 0:1 (0:1)
Ne 20.12. 12:15 Excelsior - Cambuur 0:1 (0:1)
Ne 20.12. 20:00 Roda Kerkrade - G. A. Eagles 0:3 (0:2)
Po 21.12. 18:45 Jong PSV - FC Almere 1:2 (1:0)
Po 21.12. 21:00 Jong Ajax - SC Telstar 1:2 (1:0)

18.kolo

So 02.01. 18:45 Helmond - Dordrecht 5:2 (1:2)
So 02.01. 21:00 FC Almere - De Graafschap 1:0 (0:0)
Ne 03.01. 12:15 Excelsior - Breda 0:3 (0:3)
Ne 03.01. 14:30 FC Eindhoven - Cambuur 2:5 (1:5)
Ne 03.01. 16:45 SC Telstar - Nijmegen 5:2 (3:0)
Ne 03.01. 20:00 FC Volendam - Maastricht 0:1 (0:1)
Po 04.01. 18:45 Jong AZ - Roda Kerkrade 0:1 (0:0)
Po 04.01. 21:00 Jong Utrecht - Den Bosch 3:1 (2:0)
Út 05.01. 18:45 Jong PSV - G. A. Eagles 2:3 (0:2)
Út 05.01. 21:00 Top Oss - Jong Ajax 1:0 (1:0)

19.kolo

08.01. 18:45 De Graafschap - SC Telstar 2:0 (2:0)
08.01. 18:45 Nijmegen - Excelsior 3:2 (0:2)
08.01. 18:45 Maastricht - Jong Utrecht 0:2 (0:1)
08.01. 21:00 FC Almere - FC Eindhoven 0:0 (0:0)
08.01. 21:00 Breda - Roda Kerkrade 2:2 (1:0)
08.01. 21:00 Cambuur - FC Volendam 0:1 (0:0)
So 09.01. 14:00 Jong Ajax - Helmond 2:2 (2:2)
Ne 10.01. 20:15 G. A. Eagles - Top Oss 1:0 (0:0)
Po 11.01. 18:45 Den Bosch - Jong AZ 1:2 (1:1)
Po 11.01. 21:00 Dordrecht - Jong PSV 2:3 (0:1)

20.kolo

15.01. 18:45 Dordrecht - FC Volendam 0:0 (0:0)
15.01. 18:45 Excelsior - FC Eindhoven 1:0 (1:0)
15.01. 18:45 Roda Kerkrade - De Graafschap 1:3 (0:3)
15.01. 21:00 G. A. Eagles - Maastricht 3:0 (2:0)
15.01. 21:00 Helmond - Den Bosch 4:0 (3:0)
15.01. 21:00 Jong AZ - FC Almere 2:5 (1:4)
So 16.01. 14:00 Top Oss - SC Telstar 1:4 (0:2)
Ne 17.01. 12:15 Nijmegen - Cambuur 0:0 (0:0)
Po 18.01. 18:45 Jong Utrecht - Jong Ajax 1:2 (0:2)
Po 18.01. 21:00 Jong PSV - Breda 1:1 (1:0)

21.kolo

22.01. 18:45 Cambuur - Jong PSV 5:1 (3:1)
22.01. 18:45 Maastricht - Helmond 1:1 (1:0)
22.01. 21:00 FC Almere - Dordrecht 3:0 (0:0)
22.01. 21:00 SC Telstar - Jong AZ 2:2 (1:1)
So 23.01. 14:00 Den Bosch - Breda 1:1 (1:0)
So 23.01. 16:30 Top Oss - Excelsior 1:3 (0:1)
Ne 24.01. 12:15 FC Volendam - De Graafschap 1:4 (0:1)
Ne 24.01. 20:00 Roda Kerkrade - Jong Utrecht 2:1 (1:1)
Po 25.01. 18:45 Jong Ajax - G. A. Eagles 0:2 (0:0)
Po 25.01. 21:00 FC Eindhoven - Nijmegen 0:1 (0:1)

22.kolo

29.01. 18:45 Helmond - SC Telstar 1:1 (1:0)
29.01. 18:45 Jong PSV - Jong Ajax 1:2 (0:1)
29.01. 21:00 De Graafschap - Top Oss 2:1 (1:0)
29.01. 21:00 Nijmegen - Jong Utrecht 2:0 (0:0)
So 30.01. 14:00 Excelsior - Den Bosch 4:4 (2:0)
So 30.01. 16:30 Dordrecht - Roda Kerkrade 0:5 (0:3)
Ne 31.01. 20:00 Cambuur - Maastricht 2:0 (0:0)
Po 01.02. 18:45 Jong AZ - FC Eindhoven 3:2 (0:1)
Po 01.02. 21:00 Breda - FC Almere 4:0 (2:0)
Út 02.02. 18:45 G. A. Eagles - FC Volendam 1:3 (0:1)

23.kolo

05.02. 18:45 FC Eindhoven - G. A. Eagles 0:2 (0:1)
05.02. 18:45 Top Oss - Jong AZ 6:0 (3:0)
05.02. 21:00 FC Volendam - Excelsior 0:2 (0:0)
05.02. 21:00 Roda Kerkrade - Jong PSV 5:1 (2:0)
So 06.02. 14:00 Den Bosch - De Graafschap 2:3 (1:2)
So 06.02. 16:30 Maastricht - Nijmegen 2:1 (1:0)
Út 16.02. 16:30 Helmond - FC Almere 2:1 (1:0)
Út 16.02. 21:00 SC Telstar - Breda 1:2 (1:0)
19.02. 16:30 Jong Ajax - Cambuur 1:1 (1:0)
Út 02.03. 18:45 Jong Utrecht - Dordrecht 3:1 (2:0)

24.kolo

12.02. 16:30 Jong AZ - Jong Utrecht 3:2 (2:1)
12.02. 16:30 Breda - FC Eindhoven 2:1 (2:1)
So 13.02. 12:00 G. A. Eagles - SC Telstar 1:0 (1:0)
So 13.02. 14:15 De Graafschap - Maastricht 1:0 (1:0)
Po 15.02. 18:45 Jong Ajax - Dordrecht 1:2 (0:0)
Po 15.02. 21:00 Excelsior - Roda Kerkrade 1:3 (0:1)
Út 16.02. 18:45 Cambuur - Top Oss 3:0 (1:0)
Út 23.02. 21:00 Jong PSV - Helmond 2:2 (0:0)
Út 02.03. 16:30 Nijmegen - Den Bosch 4:1 (1:0)
St 03.03. 18:45 FC Almere - FC Volendam 1:2 (1:2)

25.kolo

19.02. 18:45 Dordrecht - Breda 2:3 (1:2)
19.02. 18:45 Jong PSV - Den Bosch 1:0 (1:0)
19.02. 21:00 Helmond - Roda Kerkrade 1:2 (1:1)
19.02. 21:00 SC Telstar - FC Eindhoven 1:1 (1:0)
So 20.02. 14:00 Top Oss - FC Almere 2:4 (0:2)
So 20.02. 16:30 Maastricht - Excelsior 1:0 (0:0)
Ne 21.02. 12:15 Nijmegen - De Graafschap 1:2 (0:0)
Po 22.02. 18:45 Jong AZ - G. A. Eagles 0:3 (0:1)
Po 22.02. 21:00 Jong Utrecht - Cambuur 1:3 (0:1)
Út 23.02. 18:45 FC Volendam - Jong Ajax 3:2 (0:0)

26.kolo

26.02. 18:45 G. A. Eagles - Jong PSV 1:0 (1:0)
26.02. 18:45 Maastricht - SC Telstar 2:0 (0:0)
26.02. 21:00 Den Bosch - Jong Utrecht 3:0 (1:0)
26.02. 21:00 De Graafschap - Jong AZ 1:1 (0:0)
26.02. 21:00 Roda Kerkrade - Nijmegen 1:3 (0:1)
So 27.02. 14:00 FC Eindhoven - FC Volendam 1:1 (0:1)
So 27.02. 16:30 Dordrecht - Helmond 2:1 (0:0)
Ne 28.02. 12:15 FC Almere - Cambuur 0:2 (0:1)
Po 01.03. 18:45 Excelsior - Jong Ajax 5:1 (3:0)
Po 01.03. 21:00 Breda - Top Oss 3:0 (2:0)

27.kolo

05.03. 18:45 Helmond - Nijmegen
05.03. 18:45 Jong Utrecht - Maastricht
05.03. 21:00 Cambuur - SC Telstar
05.03. 21:00 Top Oss - G. A. Eagles
So 06.03. 14:00 FC Almere - Excelsior
So 06.03. 16:30 FC Volendam - Roda Kerkrade
Ne 07.03. 20:00 De Graafschap - FC Eindhoven
Po 08.03. 18:45 Jong Ajax - Den Bosch
Po 08.03. 21:00 Jong AZ - Breda
Út 09.03. 18:45 Jong PSV - Dordrecht

28.kolo

12.03. 21:00 Breda - Helmond
12.03. 21:00 Roda Kerkrade - Jong Ajax
12.03. 21:00 Nijmegen - Jong PSV
12.03. 21:00 Maastricht - Jong AZ
12.03. 21:00 G. A. Eagles - Cambuur
12.03. 21:00 Excelsior - Jong Utrecht
12.03. 21:00 FC Eindhoven - FC Almere
12.03. 21:00 Dordrecht - Top Oss
12.03. 21:00 Den Bosch - FC Volendam
12.03. 21:00 SC Telstar - De Graafschap

30.kolo

Po 15.03. 20:00 Jong AZ - Jong Ajax
Po 15.03. 20:00 Jong Utrecht - Jong PSV
Po 15.03. 20:00 Nijmegen - FC Volendam
26.03. 18:45 FC Eindhoven - Top Oss
26.03. 21:00 Maastricht - FC Almere
Ne 28.03. 14:30 Excelsior - Helmond
Ne 28.03. 18:45 Roda Kerkrade - Cambuur
Ne 28.03. 20:00 Breda - De Graafschap
Po 29.03. 18:45 Dordrecht - SC Telstar
Po 29.03. 21:00 Den Bosch - G. A. Eagles

29.kolo

19.03. 20:00 FC Almere - Den Bosch
19.03. 20:00 Top Oss - Nijmegen
19.03. 20:00 Jong PSV - Jong AZ
19.03. 20:00 Jong Ajax - Maastricht
19.03. 20:00 Helmond - Jong Utrecht
19.03. 20:00 De Graafschap - Excelsior
19.03. 20:00 G. A. Eagles - Dordrecht
19.03. 20:00 FC Volendam - Breda
19.03. 20:00 Cambuur - FC Eindhoven
19.03. 20:00 SC Telstar - Roda Kerkrade

31.kolo

02.04. 20:00 FC Almere - Nijmegen
02.04. 20:00 Maastricht - FC Eindhoven
02.04. 20:00 Jong Ajax - Breda
02.04. 20:00 Helmond - Jong AZ
02.04. 20:00 De Graafschap - Dordrecht
02.04. 20:00 G. A. Eagles - Roda Kerkrade
02.04. 20:00 FC Volendam - Cambuur
02.04. 20:00 Excelsior - Jong PSV
02.04. 20:00 Den Bosch - Top Oss
02.04. 20:00 SC Telstar - Jong Utrecht

32.kolo

Po 05.04. 14:30 Breda - G. A. Eagles
Po 05.04. 14:30 Top Oss - FC Volendam
Po 05.04. 14:30 Nijmegen - SC Telstar
Po 05.04. 14:30 Jong Utrecht - De Graafschap
Po 05.04. 14:30 Jong PSV - Maastricht
Po 05.04. 14:30 Jong AZ - Den Bosch
Po 05.04. 14:30 Helmond - Jong Ajax
Po 05.04. 14:30 Dordrecht - FC Eindhoven
Po 05.04. 14:30 Cambuur - Excelsior
Po 05.04. 14:30 Roda Kerkrade - FC Almere

33.kolo

09.04. 20:00 FC Almere - SC Telstar
09.04. 20:00 Jong Ajax - Top Oss
09.04. 20:00 De Graafschap - G. A. Eagles
09.04. 20:00 Maastricht - Roda Kerkrade
09.04. 20:00 FC Volendam - Helmond
09.04. 20:00 Excelsior - Nijmegen
09.04. 20:00 FC Eindhoven - Jong PSV
09.04. 20:00 Den Bosch - Cambuur
09.04. 20:00 Breda - Jong Utrecht
09.04. 20:00 Jong AZ - Dordrecht

34.kolo

16.04. 20:00 Cambuur - Helmond
16.04. 20:00 SC Telstar - Excelsior
16.04. 20:00 Roda Kerkrade - Breda
16.04. 20:00 Top Oss - Maastricht
16.04. 20:00 Nijmegen - Jong AZ
16.04. 20:00 Jong Utrecht - FC Volendam
16.04. 20:00 G. A. Eagles - FC Almere
16.04. 20:00 FC Eindhoven - Jong Ajax
16.04. 20:00 Dordrecht - Den Bosch
16.04. 20:00 Jong PSV - De Graafschap

35.kolo

23.04. 20:00 Breda - Excelsior
23.04. 20:00 Jong Utrecht - G. A. Eagles
23.04. 20:00 Jong PSV - Top Oss
23.04. 20:00 Jong AZ - Cambuur
23.04. 20:00 Jong Ajax - Nijmegen
23.04. 20:00 Helmond - FC Eindhoven
23.04. 20:00 De Graafschap - FC Almere
23.04. 20:00 Dordrecht - Maastricht
23.04. 20:00 Den Bosch - Roda Kerkrade
23.04. 20:00 FC Volendam - SC Telstar

36.kolo

30.04. 20:00 FC Almere - Jong Ajax
30.04. 20:00 G. A. Eagles - Helmond
30.04. 20:00 SC Telstar - Jong PSV
30.04. 20:00 Roda Kerkrade - Jong AZ
30.04. 20:00 Top Oss - Jong Utrecht
30.04. 20:00 Maastricht - FC Volendam
30.04. 20:00 Excelsior - Dordrecht
30.04. 20:00 FC Eindhoven - Den Bosch
30.04. 20:00 Cambuur - De Graafschap
30.04. 20:00 Nijmegen - Breda

37.kolo

07.05. 20:00 Breda - Maastricht
07.05. 20:00 Jong Utrecht - FC Almere
07.05. 20:00 Jong PSV - FC Volendam
07.05. 20:00 Jong AZ - Excelsior
07.05. 20:00 Jong Ajax - De Graafschap
07.05. 20:00 Helmond - Top Oss
07.05. 20:00 G. A. Eagles - Nijmegen
07.05. 20:00 Dordrecht - Cambuur
07.05. 20:00 Den Bosch - SC Telstar
07.05. 20:00 Roda Kerkrade - FC Eindhoven

38.kolo

14.05. 20:00 FC Almere - Jong PSV
14.05. 20:00 Top Oss - Roda Kerkrade
14.05. 20:00 Nijmegen - Dordrecht
14.05. 20:00 Maastricht - Den Bosch
14.05. 20:00 De Graafschap - Helmond
14.05. 20:00 FC Volendam - Jong AZ
14.05. 20:00 Excelsior - G. A. Eagles
14.05. 20:00 FC Eindhoven - Jong Utrecht
14.05. 20:00 Cambuur - Breda
14.05. 20:00 SC Telstar - Jong Ajax
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 20 3 3 74:21 63
2. 26 18 3 5 54:35 57
3. 26 16 5 5 51:23 53
4. 26 16 5 5 56:36 53
5. 26 15 5 6 37:18 50
6. 26 14 5 7 48:31 47
7. 26 12 8 6 54:34 44
8. 26 11 8 7 48:36 41
9. 26 9 7 10 43:38 34
10. 26 10 3 13 50:45 33
11. 26 7 9 10 36:41 30
12. 26 8 6 12 42:52 30
13. 26 7 8 11 37:45 29
14. 26 9 1 16 38:51 28
15. 26 8 4 14 27:43 28
16. 26 7 5 14 28:52 26
17. 26 6 6 14 37:54 24
18. 26 6 5 15 36:69 23
19. 26 5 3 18 25:67 18
20. 26 3 7 16 30:60 16

Nejčtenější ze sportu