Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15039
  • Návštěvy: 265/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3727
    Týden:
    265
    Dnes:
    35
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 18:45 Heerenveen - Willem II 2:0 (1:0)
    So 12.09. 20:00 Zwolle - Feyenoord 0:2 (0:1)
    So 12.09. 21:00 Twente - Sittard 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 12:15 Emmen - Venlo 3:5 (1:0)
    Ne 13.09. 14:30 Heracles - Den Haag 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:45 Waalwijk - Vitesse 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:45 Groningen - PSV Eindhoven 1:3 (0:1)
    Ne 27.12. 14:30 Utrecht - Alkmaar 2:2 (1:0)

    2.kolo

    18.09. 20:00 Venlo - Utrecht 1:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Alkmaar - Zwolle 1:1 (0:1)
    So 19.09. 18:45 Vitesse - Sparta Rotterdam 2:0 (1:0)
    So 19.09. 20:00 PSV Eindhoven - Emmen 2:1 (1:0)
    So 19.09. 21:00 Sittard - Heerenveen 1:3 (0:3)
    Ne 20.09. 12:15 Den Haag - Groningen 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 14:30 Willem II - Heracles 4:0 (0:0)
    Ne 20.09. 14:30 Feyenoord - Twente 1:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:45 Ajax - Waalwijk 3:0 (2:0)

    3.kolo

    25.09. 20:00 Twente - Groningen 3:1 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Zwolle - Sparta Rotterdam 4:0 (1:0)
    So 26.09. 18:45 Sittard - Alkmaar 3:3 (1:1)
    So 26.09. 20:00 Heerenveen - Venlo 1:0 (1:0)
    So 26.09. 21:00 Ajax - Vitesse 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 12:15 Feyenoord - Den Haag 4:2 (1:1)
    Ne 27.09. 14:30 Utrecht - Waalwijk 3:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:45 Emmen - Willem II 1:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:45 Heracles - PSV Eindhoven 1:1 (1:0)

    4.kolo

    02.10. 20:00 Utrecht - Heerenveen 1:1 (1:1)
    So 03.10. 16:30 Vitesse - Heracles 3:0 (2:0)
    So 03.10. 20:00 Venlo - Den Haag 1:2 (1:1)
    So 03.10. 21:00 Twente - Emmen 1:1 (0:0)
    Ne 04.10. 12:15 Groningen - Ajax 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 14:30 Sparta Rotterdam - Alkmaar 4:4 (0:4)
    Ne 04.10. 14:30 Willem II - Feyenoord 1:4 (1:1)
    Ne 04.10. 16:45 PSV Eindhoven - Sittard 2:0 (1:0)
    St 21.10. 17:30 Waalwijk - Zwolle 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 17.10. 18:45 Heracles - Waalwijk 0:1 (0:1)
    So 17.10. 20:00 Alkmaar - Venlo 2:2 (2:0)
    So 17.10. 21:00 Willem II - Twente 0:3 (0:1)
    Ne 18.10. 12:15 Feyenoord - Sparta Rotterdam 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 14:30 Den Haag - Vitesse 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 14:30 Ajax - Heerenveen 5:1 (3:0)
    Ne 18.10. 16:45 Zwolle - PSV Eindhoven 0:3 (0:3)
    Ne 18.10. 16:45 Groningen - Utrecht 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 20:00 Emmen - Sittard 2:2 (0:2)

    6.kolo

    So 24.10. 16:30 Venlo - Ajax 0:13 (0:4)
    So 24.10. 18:45 Utrecht - Twente 2:1 (1:1)
    So 24.10. 20:00 Zwolle - Willem II 0:0 (0:0)
    So 24.10. 21:00 Heerenveen - Emmen 4:0 (2:0)
    Ne 25.10. 12:15 Sittard - Groningen 1:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Sparta Rotterdam - Heracles 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Vitesse - PSV Eindhoven 2:1 (1:0)
    Ne 25.10. 16:45 Waalwijk - Feyenoord 2:2 (0:0)
    Ne 25.10. 20:00 Den Haag - Alkmaar 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 31.10. 18:45 Twente - Zwolle 5:1 (3:0)
    So 31.10. 20:00 Groningen - Venlo 2:1 (1:0)
    So 31.10. 20:00 Ajax - Sittard 5:2 (2:1)
    So 31.10. 21:00 Willem II - Vitesse 1:3 (1:0)
    Ne 01.11. 12:15 Heracles - Utrecht 4:1 (2:0)
    Ne 01.11. 14:30 Emmen - Feyenoord 2:3 (2:2)
    Ne 01.11. 14:30 Sparta Rotterdam - Heerenveen 1:4 (0:3)
    Ne 01.11. 16:45 PSV Eindhoven - Den Haag 4:0 (1:0)
    Ne 01.11. 20:00 Alkmaar - Waalwijk 3:0 (1:0)

    8.kolo

    06.11. 20:00 Sittard - Zwolle 2:2 (2:1)
    So 07.11. 16:30 Den Haag - Twente 2:4 (0:1)
    So 07.11. 18:45 Venlo - Heracles 3:2 (0:1)
    So 07.11. 21:00 Waalwijk - Sparta Rotterdam 0:2 (0:0)
    Ne 08.11. 12:15 Utrecht - Ajax 0:3 (0:0)
    Ne 08.11. 14:30 Feyenoord - Groningen 2:0 (0:0)
    Ne 08.11. 14:30 Vitesse - Emmen 3:1 (3:0)
    Ne 08.11. 16:45 Heerenveen - Alkmaar 0:3 (0:2)
    Ne 08.11. 20:00 PSV Eindhoven - Willem II 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 21.11. 18:45 Willem II - Venlo 2:1 (2:1)
    So 21.11. 20:00 Groningen - Vitesse 1:1 (1:1)
    So 21.11. 21:00 Zwolle - Utrecht 1:1 (1:0)
    Ne 22.11. 12:15 Ajax - Heracles 5:0 (3:0)
    Ne 22.11. 14:30 Sittard - Feyenoord 1:3 (1:2)
    Ne 22.11. 14:30 Sparta Rotterdam - Den Haag 6:0 (1:0)
    Ne 22.11. 16:45 Twente - PSV Eindhoven 1:1 (0:1)
    Ne 22.11. 16:45 Waalwijk - Heerenveen 1:1 (0:1)
    Ne 22.11. 20:00 Alkmaar - Emmen 1:0 (1:0)

    10.kolo

    27.11. 20:00 Twente - Waalwijk 0:2 (0:2)
    So 28.11. 18:45 Emmen - Ajax 0:5 (0:3)
    So 28.11. 20:00 Den Haag - Heerenveen 1:1 (1:1)
    So 28.11. 21:00 Venlo - Zwolle 2:2 (1:1)
    Ne 29.11. 12:15 Vitesse - Sittard 2:0 (0:0)
    Ne 29.11. 14:30 Feyenoord - Utrecht 1:1 (0:0)
    Ne 29.11. 14:30 Groningen - Willem II 1:0 (0:0)
    Ne 29.11. 16:45 Heracles - Alkmaar 1:2 (0:2)
    Ne 29.11. 20:00 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)

    11.kolo

    04.12. 20:00 Sparta Rotterdam - Emmen 2:1 (1:0)
    So 05.12. 16:30 Waalwijk - Venlo 3:2 (1:1)
    So 05.12. 18:45 Sittard - Willem II 3:2 (3:0)
    So 05.12. 20:00 Ajax - Twente 1:2 (0:1)
    So 05.12. 21:00 Zwolle - Vitesse 2:1 (0:1)
    Ne 06.12. 12:15 Feyenoord - Heracles 0:0 (0:0)
    Ne 06.12. 14:30 Utrecht - Den Haag 1:1 (0:0)
    Ne 06.12. 14:30 Alkmaar - Groningen 1:2 (1:0)
    Ne 06.12. 16:45 Heerenveen - PSV Eindhoven 2:2 (0:1)

    12.kolo

    11.12. 20:00 Heracles - Sittard 1:2 (0:1)
    So 12.12. 16:30 Groningen - Waalwijk 2:0 (0:0)
    So 12.12. 18:45 Emmen - Den Haag 1:1 (0:1)
    So 12.12. 20:00 Ajax - Zwolle 4:0 (3:0)
    Ne 13.12. 12:15 Vitesse - Heerenveen 1:1 (1:0)
    Ne 13.12. 14:30 Venlo - Feyenoord 0:3 (0:0)
    Ne 13.12. 14:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1:3 (0:2)
    Ne 13.12. 16:45 PSV Eindhoven - Utrecht 2:1 (2:0)
    Ne 13.12. 20:00 Twente - Alkmaar 1:3 (0:2)

    13.kolo

    18.12. 20:00 Zwolle - Emmen 0:0 (0:0)
    So 19.12. 16:30 Sparta Rotterdam - Groningen 2:3 (1:1)
    So 19.12. 18:45 Venlo - Twente 1:2 (0:1)
    So 19.12. 20:00 Waalwijk - PSV Eindhoven 1:4 (0:2)
    So 19.12. 21:00 Utrecht - Sittard 1:1 (0:0)
    Ne 20.12. 12:15 Vitesse - Feyenoord 1:0 (1:0)
    Ne 20.12. 14:30 Heerenveen - Heracles 1:2 (0:1)
    Ne 20.12. 14:30 Den Haag - Ajax 2:4 (0:4)
    Ne 20.12. 16:45 Alkmaar - Willem II 5:3 (2:2)

    14.kolo

    Út 22.12. 16:30 Sittard - Waalwijk 2:1 (1:1)
    Út 22.12. 18:45 Emmen - Utrecht 2:3 (2:1)
    Út 22.12. 20:00 PSV Eindhoven - Venlo 4:1 (1:1)
    Út 22.12. 21:00 Twente - Sparta Rotterdam 0:2 (0:1)
    St 23.12. 16:30 Alkmaar - Vitesse 3:1 (2:0)
    St 23.12. 18:45 Willem II - Ajax 1:1 (0:1)
    St 23.12. 20:00 Den Haag - Zwolle 0:2 (0:0)
    St 23.12. 20:00 Groningen - Heracles 0:1 (0:0)
    St 23.12. 21:00 Feyenoord - Heerenveen 3:0 (0:0)

    15.kolo

    So 09.01. 16:30 Waalwijk - Den Haag 0:1 (0:1)
    So 09.01. 18:45 Emmen - Twente 1:4 (0:3)
    So 09.01. 20:00 Zwolle - Alkmaar 1:1 (1:0)
    So 09.01. 20:00 Heracles - Vitesse 0:2 (0:1)
    So 09.01. 21:00 Utrecht - Groningen 2:2 (1:2)
    Ne 10.01. 12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0:2 (0:1)
    Ne 10.01. 14:30 Heerenveen - Sittard 1:3 (0:3)
    Ne 10.01. 14:30 Venlo - Willem II 2:1 (0:1)
    Ne 10.01. 16:45 Ajax - PSV Eindhoven 2:2 (1:2)

    16.kolo

    Út 12.01. 18:45 Vitesse - Utrecht 1:0 (1:0)
    Út 12.01. 21:00 Heracles - Emmen 4:0 (2:0)
    St 13.01. 18:45 PSV Eindhoven - Alkmaar 1:3 (0:2)
    St 13.01. 20:00 Sittard - Sparta Rotterdam 0:1 (0:0)
    St 13.01. 20:00 Den Haag - Venlo 1:4 (0:1)
    St 13.01. 21:00 Feyenoord - Zwolle 1:0 (0:0)
    Čt 14.01. 18:45 Heerenveen - Waalwijk 1:1 (1:0)
    Čt 14.01. 20:00 Twente - Ajax 1:3 (0:1)
    Čt 14.01. 21:00 Willem II - Groningen 2:3 (0:0)

    17.kolo

    So 16.01. 16:30 Emmen - Vitesse 1:4 (0:2)
    So 16.01. 18:45 Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 3:5 (1:1)
    So 16.01. 20:00 Zwolle - Sittard 0:2 (0:0)
    So 16.01. 20:00 Utrecht - Heracles 2:0 (1:0)
    So 16.01. 21:00 Alkmaar - Den Haag 2:1 (0:0)
    Ne 17.01. 12:15 Waalwijk - Willem II 1:1 (1:0)
    Ne 17.01. 14:30 Groningen - Twente 2:2 (0:2)
    Ne 17.01. 14:30 Venlo - Heerenveen 1:1 (0:0)
    Ne 17.01. 16:45 Ajax - Feyenoord 1:0 (1:0)

    18.kolo

    22.01. 20:00 Willem II - Zwolle 1:3 (1:0)
    So 23.01. 16:30 Den Haag - Emmen 0:0 (0:0)
    So 23.01. 18:45 Vitesse - Groningen 1:0 (1:0)
    So 23.01. 20:00 PSV Eindhoven - Waalwijk 2:0 (1:0)
    So 23.01. 21:00 Heracles - Heerenveen 1:0 (0:0)
    Ne 24.01. 12:15 Sittard - Ajax 1:2 (0:1)
    Ne 24.01. 14:30 Twente - Venlo 0:1 (0:0)
    Ne 24.01. 14:30 Utrecht - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
    Ne 24.01. 16:45 Feyenoord - Alkmaar 2:3 (1:1)

    19.kolo

    Út 26.01. 18:45 Zwolle - Heracles 2:2 (0:2)
    Út 26.01. 20:00 Emmen - PSV Eindhoven 0:2 (0:0)
    Út 26.01. 21:00 Groningen - Den Haag 3:0 (2:0)
    St 27.01. 18:45 Alkmaar - Utrecht 0:1 (0:0)
    St 27.01. 20:00 Venlo - Vitesse 4:1 (3:0)
    St 27.01. 20:00 Waalwijk - Sittard 1:2 (0:0)
    St 27.01. 21:00 Heerenveen - Feyenoord 3:0 (2:0)
    Čt 28.01. 18:45 Sparta Rotterdam - Twente 0:0 (0:0)
    Čt 28.01. 21:00 Ajax - Willem II 3:1 (0:0)

    20.kolo

    So 30.01. 16:30 Heracles - Groningen 1:0 (1:0)
    So 30.01. 18:45 Utrecht - Zwolle 3:3 (1:2)
    So 30.01. 20:00 Sittard - Venlo 3:2 (1:0)
    So 30.01. 21:00 Vitesse - Waalwijk 1:1 (0:0)
    Ne 31.01. 12:15 Twente - Heerenveen 0:0 (0:0)
    Ne 31.01. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 3:1 (3:0)
    Ne 31.01. 14:30 Willem II - Emmen 2:0 (1:0)
    Ne 31.01. 16:45 Alkmaar - Ajax 0:3 (0:1)
    Ne 31.01. 16:45 Den Haag - Sparta Rotterdam 1:1 (1:0)

    22.kolo

    12.02. 18:45 Waalwijk - Emmen 1:0 (0:0)
    So 13.02. 12:00 Groningen - Zwolle 1:0 (1:0)
    So 13.02. 14:15 Sparta Rotterdam - Sittard 1:2 (1:1)
    So 13.02. 16:30 Den Haag - PSV Eindhoven 2:2 (1:0)
    So 13.02. 18:45 Heracles - Ajax 0:2 (0:1)
    Ne 14.02. 12:15 Alkmaar - Heerenveen 3:1 (1:0)
    Ne 14.02. 14:30 Feyenoord - Willem II 5:0 (1:0)
    Ne 14.02. 14:30 Utrecht - Venlo 3:1 (0:0)
    Ne 14.02. 16:45 Vitesse - Twente 0:2 (0:1)

    23.kolo

    19.02. 20:00 Willem II - Utrecht 0:6 (0:3)
    So 20.02. 18:45 Emmen - Zwolle 3:2 (2:1)
    So 20.02. 20:00 Venlo - Alkmaar 1:4 (1:1)
    So 20.02. 21:00 Sittard - Den Haag 2:0 (1:0)
    Ne 21.02. 12:15 Twente - Feyenoord 2:2 (2:1)
    Ne 21.02. 14:30 Heerenveen - Groningen 1:1 (1:0)
    Ne 21.02. 14:30 Waalwijk - Heracles 3:0 (2:0)
    Ne 21.02. 16:45 PSV Eindhoven - Vitesse 3:1 (0:1)
    Ne 21.02. 20:00 Ajax - Sparta Rotterdam 4:2 (3:0)

    21.kolo

    05.02. 20:00 Sittard - Heracles 0:1 (0:1)
    So 06.02. 14:00 Zwolle - Waalwijk 1:1 (0:1)
    So 06.02. 14:00 Emmen - Alkmaar 0:1 (0:0)
    So 06.02. 16:30 PSV Eindhoven - Twente 3:0 (2:0)
    So 06.02. 16:30 Heerenveen - Vitesse 1:0 (0:0)
    St 24.02. 16:30 Willem II - Den Haag 1:1 (0:0)
    St 24.02. 18:45 Groningen - Feyenoord 0:0 (0:0)
    Út 09.03. 18:45 Venlo - Sparta Rotterdam
    St 30.06. 00:00 Ajax - Utrecht

    24.kolo

    26.02. 20:00 Zwolle - Heerenveen 4:1 (0:1)
    So 27.02. 16:30 Utrecht - Emmen 0:1 (0:1)
    So 27.02. 18:45 Den Haag - Waalwijk 0:0 (0:0)
    So 27.02. 20:00 Vitesse - Venlo 4:1 (1:1)
    So 27.02. 21:00 Heracles - Twente 2:2 (1:1)
    Ne 28.02. 12:15 Sparta Rotterdam - Willem II 0:2 (0:0)
    Ne 28.02. 14:30 Groningen - Sittard 1:0 (0:0)
    Ne 28.02. 14:30 PSV Eindhoven - Ajax 1:1 (1:0)
    Ne 28.02. 16:45 Alkmaar - Feyenoord 4:2 (2:2)

    25.kolo

    05.03. 20:00 Emmen - Sparta Rotterdam
    So 06.03. 16:30 Feyenoord - Venlo
    So 06.03. 18:45 Twente - Willem II
    So 06.03. 20:00 Heerenveen - Den Haag
    So 06.03. 21:00 Waalwijk - Utrecht
    Ne 07.03. 12:15 Ajax - Groningen
    Ne 07.03. 14:30 Heracles - Zwolle
    Ne 07.03. 14:30 Sittard - PSV Eindhoven
    Ne 07.03. 16:45 Vitesse - Alkmaar

    26.kolo

    So 13.03. 16:30 Willem II - Heerenveen
    So 13.03. 18:45 Den Haag - Heracles
    So 13.03. 20:00 Alkmaar - Twente
    So 13.03. 20:00 Groningen - Emmen
    So 13.03. 21:00 Sparta Rotterdam - Waalwijk
    Ne 14.03. 12:15 Venlo - Sittard
    Ne 14.03. 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord
    Ne 14.03. 14:30 Utrecht - Vitesse
    Ne 14.03. 16:45 Zwolle - Ajax

    27.kolo

    19.03. 20:00 Heerenveen - Twente
    So 20.03. 16:30 Sittard - Utrecht
    So 20.03. 18:45 Heracles - Sparta Rotterdam
    So 20.03. 20:00 Feyenoord - Emmen
    So 20.03. 21:00 Waalwijk - Groningen
    Ne 21.03. 12:15 Zwolle - Venlo
    Ne 21.03. 14:30 Alkmaar - PSV Eindhoven
    Ne 21.03. 14:30 Vitesse - Willem II
    Ne 21.03. 16:45 Ajax - Den Haag

    28.kolo

    So 03.04. 18:45 Venlo - Groningen
    So 03.04. 20:00 Twente - Vitesse
    So 03.04. 20:00 Willem II - Alkmaar
    So 03.04. 21:00 Sparta Rotterdam - Zwolle
    Ne 04.04. 12:15 Heerenveen - Ajax
    Ne 04.04. 14:30 Den Haag - Utrecht
    Ne 04.04. 14:30 PSV Eindhoven - Heracles
    Ne 04.04. 16:45 Emmen - Waalwijk
    Ne 04.04. 16:45 Feyenoord - Sittard

    29.kolo

    09.04. 20:00 Vitesse - Den Haag
    So 10.04. 18:45 Heracles - Willem II
    So 10.04. 20:00 Alkmaar - Sparta Rotterdam
    So 10.04. 20:00 Sittard - Emmen
    So 10.04. 21:00 Zwolle - Twente
    Ne 11.04. 12:15 Utrecht - Feyenoord
    Ne 11.04. 14:30 Groningen - Heerenveen
    Ne 11.04. 14:30 Venlo - PSV Eindhoven
    Ne 11.04. 16:45 Waalwijk - Ajax

    30.kolo

    23.04. 20:00 Willem II - Waalwijk
    So 24.04. 16:30 Heerenveen - Zwolle
    So 24.04. 18:45 PSV Eindhoven - Groningen
    So 24.04. 20:00 Sparta Rotterdam - Venlo
    So 24.04. 21:00 Ajax - Alkmaar
    Ne 25.04. 12:15 Twente - Utrecht
    Ne 25.04. 14:30 Den Haag - Sittard
    Ne 25.04. 14:30 Emmen - Heracles
    Ne 25.04. 16:45 Feyenoord - Vitesse

    31.kolo

    30.04. 20:00 Heracles - Venlo
    So 01.05. 18:45 Sittard - Twente
    So 01.05. 20:00 Vitesse - Zwolle
    So 01.05. 20:00 Waalwijk - Alkmaar
    So 01.05. 21:00 Utrecht - Willem II
    Ne 02.05. 12:15 Den Haag - Feyenoord
    Ne 02.05. 14:30 Ajax - Emmen
    Ne 02.05. 14:30 Groningen - Sparta Rotterdam
    Ne 02.05. 16:45 PSV Eindhoven - Heerenveen

    32.kolo

    07.05. 20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse
    So 08.05. 16:30 Twente - Heracles
    So 08.05. 18:45 Heerenveen - Utrecht
    So 08.05. 20:00 Alkmaar - Sittard
    So 08.05. 21:00 Venlo - Waalwijk
    Ne 09.05. 12:15 Emmen - Groningen
    Ne 09.05. 14:30 Feyenoord - Ajax
    Ne 09.05. 14:30 Zwolle - Den Haag
    Ne 09.05. 16:45 Willem II - PSV Eindhoven

    33.kolo

    Čt 13.05. 14:30 Ajax - Venlo
    Čt 13.05. 14:30 Den Haag - Willem II
    Čt 13.05. 14:30 Emmen - Heerenveen
    Čt 13.05. 14:30 Groningen - Alkmaar
    Čt 13.05. 14:30 Heracles - Feyenoord
    Čt 13.05. 14:30 PSV Eindhoven - Zwolle
    Čt 13.05. 14:30 Sittard - Vitesse
    Čt 13.05. 14:30 Sparta Rotterdam - Utrecht
    Čt 13.05. 14:30 Waalwijk - Twente

    34.kolo

    Ne 16.05. 14:30 Alkmaar - Heracles
    Ne 16.05. 14:30 Feyenoord - Waalwijk
    Ne 16.05. 14:30 Heerenveen - Sparta Rotterdam
    Ne 16.05. 14:30 Twente - Den Haag
    Ne 16.05. 14:30 Utrecht - PSV Eindhoven
    Ne 16.05. 14:30 Venlo - Emmen
    Ne 16.05. 14:30 Vitesse - Ajax
    Ne 16.05. 14:30 Willem II - Sittard
    Ne 16.05. 14:30 Zwolle - Groningen
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 23 18 3 2 73:18 57
    2. 24 15 6 3 55:26 51
    3. 24 14 7 3 56:35 49
    4. 24 14 3 7 39:25 45
    5. 24 12 7 5 46:26 43
    6. 24 12 6 6 31:24 42
    7. 24 9 8 7 39:32 35
    8. 23 8 10 5 36:29 34
    9. 24 9 4 11 35:42 31
    10. 24 7 9 8 32:35 30
    11. 24 8 5 11 26:37 29
    12. 24 5 11 8 32:38 26
    13. 23 6 5 12 32:40 23
    14. 24 5 8 11 22:35 23
    15. 23 6 4 13 37:60 22
    16. 24 4 5 15 27:54 17
    17. 24 2 9 13 20:50 15
    18. 24 2 6 16 21:53 12

    Nejčtenější ze sportu