Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15038
  • Návštěvy: 148/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15319
    Týden:
    148
    Dnes:
    37
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 17:30 Dolní Újezd - Vysoké Mýto B 1:2 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Svitavy B - Rosice n.Labem 0:1 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Načešice - Jiskra 2008 3:2 (2:2)
    Ne 09.08. 10:15 Letohrad B - Zámrsk 2:3 np (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Přelouč - Tatenice 0:1 np (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Žamberk - Polička 1:2 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Ústí n.O. B - Libišany 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Rosice n.Labem - Žamberk 4:3 np (3:3)
    Ne 16.08. 16:00 Tatenice - Svitavy B 1:4 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Vysoké Mýto B - Libišany 1:5 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Zámrsk - Ústí n.O. B 3:2 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Jiskra 2008 - Letohrad B 3:4 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Polička - Načešice 4:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Dolní Újezd - Přelouč 6:5 (1:3)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Přelouč - Vysoké Mýto B 2:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Svitavy B - Dolní Újezd 4:1 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Žamberk - Tatenice 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Načešice - Rosice n.Labem 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Libišany - Zámrsk 6:0 (2:0)
    Ne 23.08. 10:15 Letohrad B - Polička 0:1 np (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Ústí n.O. B - Jiskra 2008 8:1 (4:0)

    4.kolo

    28.08. 18:00 Rosice n.Labem - Letohrad B 5:2 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Přelouč - Svitavy B 0:1 np (0:0)
    So 29.08. 17:00 Vysoké Mýto B - Zámrsk 1:2 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Dolní Újezd - Žamberk 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:00 Tatenice - Načešice 6:1 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Jiskra 2008 - Libišany 3:4 (0:4)
    Ne 30.08. 17:00 Polička - Ústí n.O. B 0:1 np (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Letohrad B - Tatenice 3:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Svitavy B - Vysoké Mýto B 1:4 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Načešice - Dolní Újezd 2:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Libišany - Polička 3:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Žamberk - Přelouč 1:2 np (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Ústí n.O. B - Rosice n.Labem 4:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Zámrsk - Jiskra 2008 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Přelouč - Načešice 2:1 np (1:1)
    So 12.09. 13:30 Rosice n.Labem - Libišany odloženo
    So 12.09. 16:30 Vysoké Mýto B - Jiskra 2008 8:1 (4:0)
    So 12.09. 16:30 Polička - Zámrsk 2:1 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Svitavy B - Žamberk 2:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Tatenice - Ústí n.O. B 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:30 Dolní Újezd - Letohrad B 5:6 np (2:2)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Načešice - Svitavy B 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Libišany - Tatenice 6:1 (2:0)
    Ne 20.09. 10:15 Letohrad B - Přelouč 7:2 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Žamberk - Vysoké Mýto B 0:1 np (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Ústí n.O. B - Dolní Újezd 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Zámrsk - Rosice n.Labem odloženo
    Ne 20.09. 16:00 Jiskra 2008 - Polička 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Přelouč - Ústí n.O. B 3:1 (2:1)
    So 26.09. 15:30 Rosice n.Labem - Jiskra 2008 4:1 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Svitavy B - Letohrad B 5:0 (3:0)
    Ne 27.09. 15:30 Vysoké Mýto B - Polička 4:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Tatenice - Zámrsk 6:1 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Dolní Újezd - Libišany 0:5 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Žamberk - Načešice 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Načešice - Vysoké Mýto B 4:2 (3:0)
    So 03.10. 15:00 Libišany - Přelouč 6:1 (5:0)
    So 03.10. 15:00 Polička - Rosice n.Labem 3:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Letohrad B - Žamberk 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Ústí n.O. B - Svitavy B 2:0
    Ne 04.10. 15:00 Zámrsk - Dolní Újezd 2:0
    Ne 04.10. 15:00 Jiskra 2008 - Tatenice 4:3 np (2:1)

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 10:15 Přelouč - Zámrsk 6:2 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Vysoké Mýto B - Rosice n.Labem 0:3 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Svitavy B - Libišany 2:4 (2:2)
    So 10.10. 15:00 Načešice - Letohrad B 0:3 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Tatenice - Polička 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Žamberk - Ústí n.O. B 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 9 0 0 0 41:9 27
    2. 10 6 1 0 3 23:11 20
    3. 10 4 2 2 2 27:22 18
    4. 10 5 1 0 4 25:20 17
    5. 10 5 1 0 4 24:27 17
    6. 10 5 0 1 4 13:19 16
    7. 9 4 1 1 3 19:21 15
    8. 10 4 1 0 5 18:14 14
    9. 10 3 2 1 4 22:21 14
    10. 10 3 2 1 4 13:18 14
    11. 10 2 2 2 4 21:27 12
    12. 10 1 0 4 5 8:16 7
    13. 9 2 0 1 6 16:27 7
    14. 9 1 1 1 6 19:37 6

    Nejčtenější ze sportu