Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15035
  • Návštěvy: 164/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9619
    Týden:
    164
    Dnes:
    36
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Otaslavice - Tovačov 3:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Horní Moštěnice - Mostkovice 4:2 (3:0)
    So 08.08. 17:00 Újezdec - Vrchoslavice 3:1 (2:0)
    Ne 09.08. 10:00 Ústí B - Klenovice 1:5 (0:3)
    Ne 09.08. 17:00 Želatovice B - Jezernice 4:3 np (0:2)
    Ne 09.08. 17:00 Pivín - Kovalovice 3:2 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Troubky - Radslavice 3:0 (1:0)

    2.kolo

    Ne 16.08. 10:00 Jezernice - Klenovice 2:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Vrchoslavice - Ústí B 4:1 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Mostkovice - Újezdec 0:3 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Radslavice - Horní Moštěnice 2:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Tovačov - Troubky 3:1 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Kovalovice - Otaslavice 3:2 np (1:2)
    Ne 16.08. 17:00 Želatovice B - Pivín 6:1 (3:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Otaslavice - Želatovice B 3:2 (2:1)
    So 22.08. 16:30 Horní Moštěnice - Tovačov 1:3 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Újezdec - Radslavice 1:2 np (1:0)
    So 22.08. 16:30 Klenovice - Vrchoslavice 4:3 np (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Ústí B - Mostkovice 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Pivín - Jezernice 3:2 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Troubky - Kovalovice 2:6 (1:3)

    4.kolo

    Ne 30.08. 10:00 Jezernice - Vrchoslavice 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Mostkovice - Klenovice 5:4 np (3:2)
    Ne 30.08. 16:30 Radslavice - Ústí B 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Tovačov - Újezdec 4:3 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Kovalovice - Horní Moštěnice 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Želatovice B - Troubky 3:2 np (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Pivín - Otaslavice 4:2 (3:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Otaslavice - Jezernice 3:2 np (1:1)
    So 05.09. 16:00 Horní Moštěnice - Želatovice B 0:2 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Újezdec - Kovalovice 1:3 (0:1)
    So 05.09. 16:00 Klenovice - Radslavice 0:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Troubky - Pivín 3:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Vrchoslavice - Mostkovice 4:2 (2:1)
    18.09. 17:00 Ústí B - Tovačov 5:2 (2:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Otaslavice - Troubky 1:3 (1:0)
    Ne 13.09. 10:00 Jezernice - Mostkovice 3:2 np (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Radslavice - Vrchoslavice 3:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Tovačov - Klenovice 3:5 (2:2)
    Ne 13.09. 16:00 Kovalovice - Ústí B 5:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Želatovice B - Újezdec 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Pivín - Horní Moštěnice 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Horní Moštěnice - Otaslavice 0:1 np (0:0)
    So 19.09. 15:30 Újezdec - Pivín 4:3 np (1:2)
    So 19.09. 15:30 Klenovice - Kovalovice 2:4 (0:2)
    Ne 20.09. 10:00 Ústí B - Želatovice B 1:6 (0:3)
    Ne 20.09. 15:30 Troubky - Jezernice 3:4 np (1:2)
    Ne 20.09. 15:30 Vrchoslavice - Tovačov 2:3 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Mostkovice - Radslavice 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Radslavice - Jezernice 4:3 np (2:2)
    So 26.09. 15:30 Pivín - Ústí B 4:1 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Otaslavice - Újezdec 3:4 np (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Tovačov - Mostkovice 1:3 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Vrchoslavice - Kovalovice 1:6 (0:3)
    Ne 27.09. 15:30 Želatovice B - Klenovice 3:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Troubky - Horní Moštěnice 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Horní Moštěnice - Jezernice 2:4 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Újezdec - Troubky 1:3 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Klenovice - Pivín 3:0 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Mostkovice - Kovalovice 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Ústí B - Otaslavice 1:4 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Vrchoslavice - Želatovice B 2:1 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Radslavice - Tovačov odloženo

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Otaslavice - Klenovice 2:4 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Horní Moštěnice - Újezdec 2:1 (1:1)
    Ne 11.10. 10:00 Jezernice - Tovačov 1:4 (1:3)
    Ne 11.10. 15:00 Kovalovice - Radslavice 4:3 np (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Želatovice B - Mostkovice 3:1 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Pivín - Vrchoslavice 3:2 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Troubky - Ústí B 2:4 (0:1)

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Újezdec - Jezernice
    So 13.03. 14:30 Ústí B - Horní Moštěnice
    So 13.03. 14:30 Klenovice - Troubky
    So 13.03. 14:30 Vrchoslavice - Otaslavice
    So 13.03. 14:30 Mostkovice - Pivín
    So 13.03. 14:30 Radslavice - Želatovice B
    So 13.03. 14:30 Tovačov - Kovalovice

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Jezernice - Kovalovice
    So 20.03. 15:00 Želatovice B - Tovačov
    So 20.03. 15:00 Pivín - Radslavice
    So 20.03. 15:00 Otaslavice - Mostkovice
    So 20.03. 15:00 Troubky - Vrchoslavice
    So 20.03. 15:00 Horní Moštěnice - Klenovice
    So 20.03. 15:00 Újezdec - Ústí B

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Ústí B - Jezernice
    So 27.03. 15:00 Klenovice - Újezdec
    So 27.03. 15:00 Vrchoslavice - Horní Moštěnice
    So 27.03. 15:00 Mostkovice - Troubky
    So 27.03. 15:00 Radslavice - Otaslavice
    So 27.03. 15:00 Tovačov - Pivín
    So 27.03. 15:00 Kovalovice - Želatovice B

    14.kolo

    So 03.04. 15:30 Jezernice - Želatovice B
    So 03.04. 15:30 Kovalovice - Pivín
    So 03.04. 15:30 Tovačov - Otaslavice
    So 03.04. 15:30 Radslavice - Troubky
    So 03.04. 15:30 Mostkovice - Horní Moštěnice
    So 03.04. 15:30 Vrchoslavice - Újezdec
    So 03.04. 15:30 Klenovice - Ústí B

    15.kolo

    So 10.04. 15:30 Klenovice - Jezernice
    So 10.04. 15:30 Ústí B - Vrchoslavice
    So 10.04. 15:30 Újezdec - Mostkovice
    So 10.04. 15:30 Horní Moštěnice - Radslavice
    So 10.04. 15:30 Troubky - Tovačov
    So 10.04. 15:30 Otaslavice - Kovalovice
    So 10.04. 15:30 Pivín - Želatovice B

    16.kolo

    So 17.04. 16:00 Jezernice - Pivín
    So 17.04. 16:00 Želatovice B - Otaslavice
    So 17.04. 16:00 Kovalovice - Troubky
    So 17.04. 16:00 Tovačov - Horní Moštěnice
    So 17.04. 16:00 Radslavice - Újezdec
    So 17.04. 16:00 Mostkovice - Ústí B
    So 17.04. 16:00 Vrchoslavice - Klenovice

    17.kolo

    So 24.04. 16:00 Vrchoslavice - Jezernice
    So 24.04. 16:00 Klenovice - Mostkovice
    So 24.04. 16:00 Ústí B - Radslavice
    So 24.04. 16:00 Újezdec - Tovačov
    So 24.04. 16:00 Horní Moštěnice - Kovalovice
    So 24.04. 16:00 Troubky - Želatovice B
    So 24.04. 16:00 Otaslavice - Pivín

    18.kolo

    So 01.05. 16:00 Jezernice - Otaslavice
    So 01.05. 16:30 Pivín - Troubky
    So 01.05. 16:30 Želatovice B - Horní Moštěnice
    So 01.05. 16:30 Kovalovice - Újezdec
    So 01.05. 16:30 Tovačov - Ústí B
    So 01.05. 16:30 Radslavice - Klenovice
    So 01.05. 16:30 Mostkovice - Vrchoslavice

    19.kolo

    So 08.05. 16:30 Mostkovice - Jezernice
    So 08.05. 16:30 Vrchoslavice - Radslavice
    So 08.05. 16:30 Klenovice - Tovačov
    So 08.05. 16:30 Ústí B - Kovalovice
    So 08.05. 16:30 Újezdec - Želatovice B
    So 08.05. 16:30 Horní Moštěnice - Pivín
    So 08.05. 16:30 Troubky - Otaslavice

    20.kolo

    So 15.05. 17:00 Jezernice - Troubky
    So 15.05. 17:00 Otaslavice - Horní Moštěnice
    So 15.05. 17:00 Pivín - Újezdec
    So 15.05. 17:00 Želatovice B - Ústí B
    So 15.05. 17:00 Kovalovice - Klenovice
    So 15.05. 17:00 Tovačov - Vrchoslavice
    So 15.05. 17:00 Radslavice - Mostkovice

    21.kolo

    So 22.05. 17:00 Jezernice - Radslavice
    So 22.05. 17:00 Mostkovice - Tovačov
    So 22.05. 17:00 Kovalovice - Vrchoslavice
    So 22.05. 17:00 Klenovice - Želatovice B
    So 22.05. 17:00 Ústí B - Pivín
    So 22.05. 17:00 Újezdec - Otaslavice
    So 22.05. 17:00 Horní Moštěnice - Troubky

    22.kolo

    So 29.05. 17:00 Jezernice - Horní Moštěnice
    So 29.05. 17:00 Troubky - Újezdec
    So 29.05. 17:00 Otaslavice - Ústí B
    So 29.05. 17:00 Pivín - Klenovice
    So 29.05. 17:00 Želatovice B - Vrchoslavice
    So 29.05. 17:00 Kovalovice - Mostkovice
    So 29.05. 17:00 Tovačov - Radslavice

    23.kolo

    So 05.06. 17:00 Tovačov - Jezernice
    So 05.06. 17:00 Radslavice - Kovalovice
    So 05.06. 17:00 Mostkovice - Želatovice B
    So 05.06. 17:00 Vrchoslavice - Pivín
    So 05.06. 17:00 Klenovice - Otaslavice
    So 05.06. 17:00 Ústí B - Troubky
    So 05.06. 17:00 Újezdec - Horní Moštěnice

    24.kolo

    So 12.06. 17:00 Jezernice - Újezdec
    So 12.06. 17:00 Horní Moštěnice - Ústí B
    So 12.06. 17:00 Troubky - Klenovice
    So 12.06. 17:00 Otaslavice - Vrchoslavice
    So 12.06. 17:00 Pivín - Mostkovice
    So 12.06. 17:00 Želatovice B - Radslavice
    So 12.06. 17:00 Kovalovice - Tovačov

    25.kolo

    So 19.06. 17:00 Kovalovice - Jezernice
    So 19.06. 17:00 Tovačov - Želatovice B
    So 19.06. 17:00 Radslavice - Pivín
    So 19.06. 17:00 Mostkovice - Otaslavice
    So 19.06. 17:00 Vrchoslavice - Troubky
    So 19.06. 17:00 Klenovice - Horní Moštěnice
    So 19.06. 17:00 Ústí B - Újezdec

    26.kolo

    So 26.06. 17:00 Jezernice - Ústí B
    So 26.06. 17:00 Újezdec - Klenovice
    So 26.06. 17:00 Horní Moštěnice - Vrchoslavice
    So 26.06. 17:00 Troubky - Mostkovice
    So 26.06. 17:00 Otaslavice - Radslavice
    So 26.06. 17:00 Pivín - Tovačov
    So 26.06. 17:00 Želatovice B - Kovalovice
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 6 2 0 2 33:15 22
    2. 10 5 2 0 3 28:16 19
    3. 9 4 2 1 2 16:14 17
    4. 10 5 0 1 4 25:27 16
    5. 10 4 1 1 4 28:24 15
    6. 9 5 0 0 4 24:24 15
    7. 10 3 2 2 3 22:22 15
    8. 10 3 2 1 4 20:20 14
    9. 10 4 0 2 4 23:24 14
    10. 10 2 2 3 3 23:24 13
    11. 10 4 0 1 5 15:19 13
    12. 10 4 0 1 5 22:26 13
    13. 10 3 1 1 5 17:23 12
    14. 10 3 0 0 7 17:35 9

    Nejčtenější ze sportu