Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15031
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1256
    Týden:
    52
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 22.08. 09:00 Hustopeče - FKM Podluží 3:6 (1:2)
    So 22.08. 12:45 Dambořice - Bzenec 4:2 (1:2)
    Ne 23.08. 09:00 Hodonín B - Slatina 6:3 (3:0)
    Ne 23.08. 09:00 Šlapanice - V. Pavlovice 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 09:30 RAFK - Lednice 1:1 (0:1)
    St 16.09. 17:00 Kyjov - Měnín 11:0 (6:0)
    Po 28.09. 15:00 Újezd u Brna - Dubňany 8:0 (4:0)

    1.kolo

    St 26.08. 16:00 Kyjov - Slatina 0:3 (0:1)
    St 26.08. 16:00 RAFK - Dubňany 3:2 (0:0)
    St 26.08. 16:00 Hodonín B - FKM Podluží 5:0 (4:0)
    St 26.08. 16:00 Újezd u Brna - V. Pavlovice 2:2 (0:0)
    St 26.08. 16:00 Hustopeče - Bzenec 2:4 (0:2)
    St 26.08. 16:00 Šlapanice - Dambořice 5:3 (2:1)
    St 02.09. 17:30 Lednice - Měnín 4:0 (3:0)

    4.kolo

    So 29.08. 09:00 V. Pavlovice - Dambořice 3:1 (1:0)
    So 29.08. 09:30 Dubňany - Hustopeče 0:9 (0:4)
    So 29.08. 11:15 Slatina - Újezd u Brna 9:0 (4:0)
    So 29.08. 11:30 Lednice - Hodonín B 2:5 (1:1)
    So 29.08. 11:45 FKM Podluží - Šlapanice 7:0 (5:0)
    So 29.08. 14:45 Měnín - Bzenec 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 09:00 Kyjov - RAFK 4:1 (0:0)

    5.kolo

    04.09. 15:45 Dambořice - FKM Podluží 0:3 (0:3)
    So 05.09. 09:00 Hodonín B - Kyjov 8:1 (2:1)
    So 05.09. 09:00 Újezd u Brna - Lednice 1:3 (1:1)
    So 05.09. 09:00 Hustopeče - Slatina 4:1 (1:1)
    Ne 06.09. 09:00 Šlapanice - Dubňany 6:1 (2:0)
    Ne 06.09. 09:00 Bzenec - V. Pavlovice 0:2 (0:0)
    Ne 06.09. 09:30 RAFK - Měnín 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 09:00 Kyjov - Újezd u Brna 6:0 (2:0)
    So 12.09. 09:30 Dubňany - Dambořice 1:7 (1:3)
    So 12.09. 11:15 Slatina - Šlapanice 7:0 (4:0)
    So 12.09. 13:15 FKM Podluží - Bzenec 2:1 (1:1)
    So 12.09. 14:15 Měnín - V. Pavlovice 4:2 (2:0)
    Ne 13.09. 09:30 RAFK - Hodonín B 4:12 (1:6)
    Ne 13.09. 11:30 Lednice - Hustopeče 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 09:00 Hodonín B - Měnín 9:0 (6:0)
    So 19.09. 09:00 Újezd u Brna - RAFK 1:6 (1:4)
    So 19.09. 09:00 Hustopeče - Kyjov 5:8 (2:4)
    So 19.09. 09:00 V. Pavlovice - FKM Podluží 1:4 (1:1)
    So 19.09. 11:45 Dambořice - Slatina 2:7 (0:3)
    Ne 20.09. 09:00 Šlapanice - Lednice 1:3 (1:0)
    Ne 20.09. 09:00 Bzenec - Dubňany 6:1 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 09:00 Kyjov - Šlapanice 5:2 (4:0)
    So 26.09. 09:00 Hodonín B - Újezd u Brna 10:3 (4:0)
    So 26.09. 11:15 Slatina - Bzenec 7:1 (4:1)
    So 26.09. 13:45 Měnín - FKM Podluží 0:11 (0:4)
    Ne 27.09. 09:30 Dubňany - V. Pavlovice 0:5 (0:3)
    Ne 27.09. 09:30 RAFK - Hustopeče 3:6 (1:3)
    Ne 27.09. 11:30 Lednice - Dambořice 9:0 (6:0)

    9.kolo

    So 03.10. 09:00 Újezd u Brna - Měnín 4:1 (1:0)
    So 03.10. 09:00 V. Pavlovice - Slatina 1:10 (0:4)
    So 03.10. 13:00 Hustopeče - Hodonín B 0:0 (0:0)
    So 03.10. 13:15 FKM Podluží - Dubňany 7:1 (6:1)
    Ne 04.10. 09:00 Šlapanice - RAFK 1:7 (0:3)
    Ne 04.10. 09:00 Dambořice - Kyjov 1:14 (0:5)
    Ne 04.10. 09:00 Bzenec - Lednice 3:5 (2:3)

    10.kolo

    So 10.10. 09:00 Kyjov - Bzenec 13:0 (8:0)
    So 10.10. 09:00 Hodonín B - Šlapanice 16:0 (11:0)
    So 10.10. 09:00 Újezd u Brna - Hustopeče 1:1 (1:0)
    So 10.10. 11:15 Slatina - FKM Podluží 7:1 (3:0)
    So 10.10. 13:15 Měnín - Dubňany 7:4 (5:0)
    Ne 11.10. 09:30 RAFK - Dambořice 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 11:30 Lednice - V. Pavlovice 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 13.03. 09:00 Kyjov - FKM Podluží
    So 13.03. 09:00 Hodonín B - Bzenec
    So 13.03. 09:00 Újezd u Brna - Dambořice
    So 13.03. 09:30 RAFK - V. Pavlovice
    So 13.03. 11:30 Lednice - Dubňany
    So 13.03. 12:45 Měnín - Slatina
    So 13.03. 13:00 Hustopeče - Šlapanice

    14.kolo

    So 20.03. 00:00 Měnín - Lednice
    So 20.03. 00:00 Slatina - Kyjov
    So 20.03. 00:00 Dubňany - RAFK
    So 20.03. 00:00 FKM Podluží - Hodonín B
    So 20.03. 00:00 V. Pavlovice - Újezd u Brna
    So 20.03. 00:00 Bzenec - Hustopeče
    So 20.03. 00:00 Dambořice - Šlapanice

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Dambořice - Měnín
    So 27.03. 00:00 Šlapanice - Bzenec
    So 27.03. 00:00 Hustopeče - V. Pavlovice
    So 27.03. 00:00 Újezd u Brna - FKM Podluží
    So 27.03. 00:00 Hodonín B - Dubňany
    So 27.03. 00:00 RAFK - Slatina
    So 27.03. 00:00 Kyjov - Lednice

    13.kolo

    Čt 01.04. 09:00 Šlapanice - Měnín
    Čt 01.04. 09:00 Bzenec - Újezd u Brna
    Čt 01.04. 09:00 V. Pavlovice - Hodonín B
    Čt 01.04. 09:30 Dubňany - Kyjov
    Čt 01.04. 10:00 Dambořice - Hustopeče
    Čt 01.04. 11:15 Slatina - Lednice
    Čt 01.04. 13:15 FKM Podluží - RAFK

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Měnín - Kyjov
    So 03.04. 00:00 Lednice - RAFK
    So 03.04. 00:00 Slatina - Hodonín B
    So 03.04. 00:00 Dubňany - Újezd u Brna
    So 03.04. 00:00 FKM Podluží - Hustopeče
    So 03.04. 00:00 V. Pavlovice - Šlapanice
    So 03.04. 00:00 Bzenec - Dambořice

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Bzenec - Měnín
    So 10.04. 00:00 Dambořice - V. Pavlovice
    So 10.04. 00:00 Šlapanice - FKM Podluží
    So 10.04. 00:00 Hustopeče - Dubňany
    So 10.04. 00:00 Újezd u Brna - Slatina
    So 10.04. 00:00 Hodonín B - Lednice
    So 10.04. 00:00 RAFK - Kyjov

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Měnín - RAFK
    So 17.04. 00:00 Kyjov - Hodonín B
    So 17.04. 00:00 Lednice - Újezd u Brna
    So 17.04. 00:00 Slatina - Hustopeče
    So 17.04. 00:00 Dubňany - Šlapanice
    So 17.04. 00:00 FKM Podluží - Dambořice
    So 17.04. 00:00 V. Pavlovice - Bzenec

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 V. Pavlovice - Měnín
    So 24.04. 00:00 Bzenec - FKM Podluží
    So 24.04. 00:00 Dambořice - Dubňany
    So 24.04. 00:00 Šlapanice - Slatina
    So 24.04. 00:00 Hustopeče - Lednice
    So 24.04. 00:00 Újezd u Brna - Kyjov
    So 24.04. 00:00 Hodonín B - RAFK

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Měnín - Hodonín B
    So 01.05. 00:00 RAFK - Újezd u Brna
    So 01.05. 00:00 Kyjov - Hustopeče
    So 01.05. 00:00 Lednice - Šlapanice
    So 01.05. 00:00 Slatina - Dambořice
    So 01.05. 00:00 Dubňany - Bzenec
    So 01.05. 00:00 FKM Podluží - V. Pavlovice

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 FKM Podluží - Měnín
    So 08.05. 00:00 V. Pavlovice - Dubňany
    So 08.05. 00:00 Bzenec - Slatina
    So 08.05. 00:00 Dambořice - Lednice
    So 08.05. 00:00 Šlapanice - Kyjov
    So 08.05. 00:00 Hustopeče - RAFK
    So 08.05. 00:00 Újezd u Brna - Hodonín B

    2.kolo

    Út 11.05. 16:00 Měnín - Dambořice
    Út 11.05. 16:00 Bzenec - Šlapanice
    Út 11.05. 16:00 V. Pavlovice - Hustopeče
    Út 11.05. 16:00 FKM Podluží - Újezd u Brna
    Út 11.05. 16:00 Dubňany - Hodonín B
    Út 11.05. 16:00 Slatina - RAFK
    Út 11.05. 16:00 Lednice - Kyjov

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Měnín - Újezd u Brna
    So 15.05. 00:00 Hodonín B - Hustopeče
    So 15.05. 00:00 RAFK - Šlapanice
    So 15.05. 00:00 Kyjov - Dambořice
    So 15.05. 00:00 Lednice - Bzenec
    So 15.05. 00:00 Slatina - V. Pavlovice
    So 15.05. 00:00 Dubňany - FKM Podluží

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Dubňany - Měnín
    So 22.05. 00:00 FKM Podluží - Slatina
    So 22.05. 00:00 V. Pavlovice - Lednice
    So 22.05. 00:00 Bzenec - Kyjov
    So 22.05. 00:00 Dambořice - RAFK
    So 22.05. 00:00 Šlapanice - Hodonín B
    So 22.05. 00:00 Hustopeče - Újezd u Brna

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Měnín - Hustopeče
    So 29.05. 00:00 Újezd u Brna - Šlapanice
    So 29.05. 00:00 Hodonín B - Dambořice
    So 29.05. 00:00 RAFK - Bzenec
    So 29.05. 00:00 Kyjov - V. Pavlovice
    So 29.05. 00:00 Lednice - FKM Podluží
    So 29.05. 00:00 Slatina - Dubňany

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Slatina - Měnín
    So 05.06. 00:00 Dubňany - Lednice
    So 05.06. 00:00 FKM Podluží - Kyjov
    So 05.06. 00:00 V. Pavlovice - RAFK
    So 05.06. 00:00 Bzenec - Hodonín B
    So 05.06. 00:00 Dambořice - Újezd u Brna
    So 05.06. 00:00 Šlapanice - Hustopeče

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Měnín - Šlapanice
    So 12.06. 00:00 Hustopeče - Dambořice
    So 12.06. 00:00 Újezd u Brna - Bzenec
    So 12.06. 00:00 Hodonín B - V. Pavlovice
    So 12.06. 00:00 RAFK - FKM Podluží
    So 12.06. 00:00 Kyjov - Dubňany
    So 12.06. 00:00 Lednice - Slatina

    11.kolo

    So 19.06. 09:00 Šlapanice - Újezd u Brna
    So 19.06. 09:00 Bzenec - RAFK
    So 19.06. 09:00 V. Pavlovice - Kyjov
    So 19.06. 09:30 Dubňany - Slatina
    So 19.06. 11:00 FKM Podluží - Lednice
    So 19.06. 12:45 Dambořice - Hodonín B
    So 19.06. 13:00 Hustopeče - Měnín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 1 0 71:13 25
    2. 9 7 1 1 32:11 22
    3. 9 7 0 2 62:20 21
    4. 9 7 0 2 54:15 21
    5. 9 7 0 2 41:18 21
    6. 9 5 1 3 32:28 16
    7. 9 4 1 4 18:26 13
    8. 9 3 2 4 30:24 11
    9. 9 3 0 6 19:37 9
    10. 9 2 2 5 20:38 8
    11. 9 2 0 7 18:47 6
    12. 9 2 0 7 16:51 6
    13. 9 2 0 7 14:51 6
    14. 9 0 0 9 10:58 0

    Nejčtenější ze sportu