Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15030
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1162
    Týden:
    26
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 22.08. 09:00 Soběšice - Medlánky 1:2 (0:1)
    So 22.08. 10:00 Rousínov - Bystrc 3:3 (3:2)
    So 22.08. 10:30 Svratka B - Žijeme hrou 13:1 (7:0)
    So 22.08. 10:45 FK Drnovice - Vyškov B 9:1 (3:1)
    So 22.08. 11:45 Bohunice - FK Znojmo 4:5 (3:1)
    Ne 23.08. 09:00 Rájec - Start Brno 0:5 (0:4)
    Ne 23.08. 09:00 Jedovnice - Knínice 0:5 (0:3)

    1.kolo

    Út 25.08. 17:30 Svratka B - Knínice 4:4 (3:1)
    St 26.08. 16:00 Žijeme hrou - Vyškov B 2:1 (2:1)
    St 26.08. 16:00 Rájec - FK Znojmo 4:15 (2:5)
    St 26.08. 16:00 Jedovnice - Medlánky 0:8 (0:4)
    St 26.08. 17:45 FK Drnovice - Start Brno 1:1 (0:1)
    St 26.08. 17:45 Bohunice - Bystrc 8:0 (5:0)
    Čt 03.09. 16:00 Soběšice - Rousínov 5:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 09:00 Vyškov B - Bystrc 5:2 (5:2)
    So 29.08. 09:00 Knínice - Bohunice 1:6 (0:6)
    So 29.08. 09:00 Žijeme hrou - Rájec 2:1 (1:1)
    So 29.08. 10:00 Start Brno - Jedovnice 12:0 (3:0)
    So 29.08. 10:45 FK Znojmo - Soběšice 9:0 (6:0)
    So 29.08. 10:45 FK Drnovice - Svratka B 1:2 (0:0)
    Ne 30.08. 09:00 Medlánky - Rousínov 8:1 (4:0)

    5.kolo

    So 05.09. 09:00 Soběšice - Knínice 5:2 (1:2)
    So 05.09. 09:00 Bystrc - Medlánky 0:6 (0:3)
    So 05.09. 10:00 Rousínov - FK Znojmo 2:7 (0:2)
    So 05.09. 10:30 Svratka B - Vyškov B 17:0 (8:0)
    So 05.09. 11:45 Bohunice - Start Brno 2:1 (0:1)
    Ne 06.09. 09:00 Rájec - FK Drnovice 2:6 (0:4)
    Ne 06.09. 09:00 Jedovnice - Žijeme hrou 0:7 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 09:00 Vyškov B - Medlánky 0:14 (0:7)
    So 12.09. 09:00 Knínice - Rousínov 2:3 (1:2)
    So 12.09. 09:00 Žijeme hrou - Bohunice 0:7 (0:4)
    So 12.09. 10:00 Start Brno - Soběšice 6:0 (4:0)
    So 12.09. 10:30 Svratka B - Rájec 13:0 (5:0)
    So 12.09. 10:45 FK Znojmo - Bystrc 10:1 (4:1)
    So 12.09. 10:45 FK Drnovice - Jedovnice 8:0 (3:0)

    7.kolo

    So 19.09. 09:00 Soběšice - Žijeme hrou 1:1 (1:0)
    So 19.09. 09:00 Bystrc - Knínice 0:1 (0:0)
    So 19.09. 10:00 Rousínov - Start Brno 0:2 (0:0)
    So 19.09. 11:45 Bohunice - FK Drnovice 6:2 (3:1)
    Ne 20.09. 09:00 Rájec - Vyškov B 0:6 (0:3)
    Ne 20.09. 09:00 Jedovnice - Svratka B 2:9 (1:6)
    Ne 20.09. 09:00 Medlánky - FK Znojmo 7:3 (2:2)

    9.kolo

    So 03.10. 09:00 Soběšice - Svratka B 5:0 (0:0)
    So 03.10. 09:00 Bystrc - Žijeme hrou 3:1 (1:1)
    So 03.10. 10:00 Rousínov - FK Drnovice 1:4 (1:3)
    So 03.10. 10:45 FK Znojmo - Knínice 3:2 (0:1)
    So 03.10. 11:45 Bohunice - Rájec 10:1 (5:1)
    Ne 04.10. 09:00 Jedovnice - Vyškov B 3:12 (1:8)
    Ne 04.10. 09:00 Medlánky - Start Brno 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 09:00 Vyškov B - Knínice 3:6 (1:3)
    So 10.10. 09:00 Žijeme hrou - Medlánky 0:4 (0:3)
    So 10.10. 10:00 Start Brno - FK Znojmo 5:0 (1:0)
    So 10.10. 10:30 Svratka B - Rousínov 5:0 (4:0)
    So 10.10. 10:45 FK Drnovice - Bystrc 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 09:00 Rájec - Soběšice 1:7 (1:4)
    Ne 11.10. 09:00 Jedovnice - Bohunice 3:14 (2:5)

    8.kolo

    So 26.09. 09:00 Knínice - Medlánky 1:5 (1:2)
    So 26.09. 10:45 FK Drnovice - Soběšice 1:5 (0:1)
    Ne 27.09. 09:00 Rájec - Jedovnice 0:2 (0:1)
    Čt 08.10. 17:30 Bohunice - Svratka B 6:2 (3:1)
    Ne 28.02. 09:00 Vyškov B - FK Znojmo
    Ne 28.02. 09:00 Start Brno - Bystrc
    Ne 28.02. 09:00 Žijeme hrou - Rousínov

    12.kolo

    So 13.03. 09:00 Vyškov B - Start Brno
    So 13.03. 09:00 Žijeme hrou - Knínice
    So 13.03. 09:00 Rájec - Bystrc
    So 13.03. 09:00 Jedovnice - Rousínov
    So 13.03. 10:30 Svratka B - Medlánky
    So 13.03. 10:45 FK Drnovice - FK Znojmo
    So 13.03. 11:45 Bohunice - Soběšice

    14.kolo

    So 20.03. 00:00 Vyškov B - Žijeme hrou
    So 20.03. 00:00 Start Brno - FK Drnovice
    So 20.03. 00:00 Knínice - Svratka B
    So 20.03. 00:00 FK Znojmo - Rájec
    So 20.03. 00:00 Medlánky - Jedovnice
    So 20.03. 00:00 Bystrc - Bohunice
    So 20.03. 00:00 Rousínov - Soběšice

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Rousínov - Vyškov B
    So 27.03. 00:00 Soběšice - Bystrc
    So 27.03. 00:00 Bohunice - Medlánky
    So 27.03. 00:00 Jedovnice - FK Znojmo
    So 27.03. 00:00 Rájec - Knínice
    So 27.03. 00:00 Svratka B - Start Brno
    So 27.03. 00:00 FK Drnovice - Žijeme hrou

    13.kolo

    Čt 01.04. 09:00 Soběšice - Vyškov B
    Čt 01.04. 09:00 Bystrc - Jedovnice
    Čt 01.04. 09:00 Medlánky - Rájec
    Čt 01.04. 09:00 Knínice - FK Drnovice
    Čt 01.04. 10:00 Rousínov - Bohunice
    Čt 01.04. 10:00 Start Brno - Žijeme hrou
    Čt 01.04. 10:45 FK Znojmo - Svratka B

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Vyškov B - FK Drnovice
    So 03.04. 00:00 Žijeme hrou - Svratka B
    So 03.04. 00:00 Start Brno - Rájec
    So 03.04. 00:00 Knínice - Jedovnice
    So 03.04. 00:00 FK Znojmo - Bohunice
    So 03.04. 00:00 Medlánky - Soběšice
    So 03.04. 00:00 Bystrc - Rousínov

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Bystrc - Vyškov B
    So 10.04. 00:00 Rousínov - Medlánky
    So 10.04. 00:00 Soběšice - FK Znojmo
    So 10.04. 00:00 Bohunice - Knínice
    So 10.04. 00:00 Jedovnice - Start Brno
    So 10.04. 00:00 Rájec - Žijeme hrou
    So 10.04. 00:00 Svratka B - FK Drnovice

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Vyškov B - Svratka B
    So 17.04. 00:00 FK Drnovice - Rájec
    So 17.04. 00:00 Žijeme hrou - Jedovnice
    So 17.04. 00:00 Start Brno - Bohunice
    So 17.04. 00:00 Knínice - Soběšice
    So 17.04. 00:00 FK Znojmo - Rousínov
    So 17.04. 00:00 Medlánky - Bystrc

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Medlánky - Vyškov B
    So 24.04. 00:00 Bystrc - FK Znojmo
    So 24.04. 00:00 Rousínov - Knínice
    So 24.04. 00:00 Soběšice - Start Brno
    So 24.04. 00:00 Bohunice - Žijeme hrou
    So 24.04. 00:00 Jedovnice - FK Drnovice
    So 24.04. 00:00 Rájec - Svratka B

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Vyškov B - Rájec
    So 01.05. 00:00 Svratka B - Jedovnice
    So 01.05. 00:00 FK Drnovice - Bohunice
    So 01.05. 00:00 Žijeme hrou - Soběšice
    So 01.05. 00:00 Start Brno - Rousínov
    So 01.05. 00:00 Knínice - Bystrc
    So 01.05. 00:00 FK Znojmo - Medlánky

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 FK Znojmo - Vyškov B
    So 08.05. 00:00 Medlánky - Knínice
    So 08.05. 00:00 Bystrc - Start Brno
    So 08.05. 00:00 Rousínov - Žijeme hrou
    So 08.05. 00:00 Soběšice - FK Drnovice
    So 08.05. 00:00 Svratka B - Bohunice
    So 08.05. 00:00 Jedovnice - Rájec

    2.kolo

    Út 11.05. 16:00 Vyškov B - Rousínov
    Út 11.05. 16:00 Bystrc - Soběšice
    Út 11.05. 16:00 Medlánky - Bohunice
    Út 11.05. 16:00 Knínice - Rájec
    Út 11.05. 16:00 Start Brno - Svratka B
    Út 11.05. 16:00 Žijeme hrou - FK Drnovice
    Út 11.05. 16:45 FK Znojmo - Jedovnice

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Vyškov B - Jedovnice
    So 15.05. 00:00 Rájec - Bohunice
    So 15.05. 00:00 Svratka B - Soběšice
    So 15.05. 00:00 FK Drnovice - Rousínov
    So 15.05. 00:00 Žijeme hrou - Bystrc
    So 15.05. 00:00 Start Brno - Medlánky
    So 15.05. 00:00 Knínice - FK Znojmo

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Knínice - Vyškov B
    So 22.05. 00:00 FK Znojmo - Start Brno
    So 22.05. 00:00 Medlánky - Žijeme hrou
    So 22.05. 00:00 Bystrc - FK Drnovice
    So 22.05. 00:00 Rousínov - Svratka B
    So 22.05. 00:00 Soběšice - Rájec
    So 22.05. 00:00 Bohunice - Jedovnice

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Vyškov B - Bohunice
    So 29.05. 00:00 Jedovnice - Soběšice
    So 29.05. 00:00 Rájec - Rousínov
    So 29.05. 00:00 Svratka B - Bystrc
    So 29.05. 00:00 FK Drnovice - Medlánky
    So 29.05. 00:00 Žijeme hrou - FK Znojmo
    So 29.05. 00:00 Start Brno - Knínice

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Start Brno - Vyškov B
    So 05.06. 00:00 Knínice - Žijeme hrou
    So 05.06. 00:00 FK Znojmo - FK Drnovice
    So 05.06. 00:00 Medlánky - Svratka B
    So 05.06. 00:00 Bystrc - Rájec
    So 05.06. 00:00 Rousínov - Jedovnice
    So 05.06. 00:00 Soběšice - Bohunice

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Vyškov B - Soběšice
    So 12.06. 00:00 Bohunice - Rousínov
    So 12.06. 00:00 Jedovnice - Bystrc
    So 12.06. 00:00 Rájec - Medlánky
    So 12.06. 00:00 Svratka B - FK Znojmo
    So 12.06. 00:00 FK Drnovice - Knínice
    So 12.06. 00:00 Žijeme hrou - Start Brno

    11.kolo

    So 19.06. 09:00 Soběšice - Jedovnice
    So 19.06. 09:00 Bystrc - Svratka B
    So 19.06. 09:00 Medlánky - FK Drnovice
    So 19.06. 09:00 Knínice - Start Brno
    So 19.06. 10:00 Rousínov - Rájec
    So 19.06. 10:45 FK Znojmo - Žijeme hrou
    So 19.06. 11:45 Bohunice - Vyškov B
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 1 0 55:7 25
    2. 9 8 0 1 63:15 24
    3. 9 6 1 2 65:19 19
    4. 8 6 0 2 52:25 18
    5. 8 5 2 1 33:4 17
    6. 9 5 1 3 29:23 16
    7. 9 4 2 3 33:19 14
    8. 9 3 1 5 24:29 10
    9. 8 3 1 4 14:30 10
    10. 8 3 0 5 28:53 9
    11. 8 1 2 5 10:35 5
    12. 8 1 1 6 11:36 4
    13. 9 1 0 8 10:75 3
    14. 9 0 0 9 9:66 0

    Nejčtenější ze sportu