Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15029
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2063
    Týden:
    38
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    Út 00.00. 16:00 Břeclav - Sparta Brno B výsledek
    Út 00.00. 16:00 Novosedly - Kohoutovice výsledek
    Út 00.00. 16:00 Ratíškovice - ČAFC 2011 výsledek
    Út 00.00. 16:00 Tišnov - Veselí výsledek
    Út 00.00. 16:00 Kuřim - Blansko výsledek
    Út 00.00. 16:00 Rosice - Svratka výsledek
    Út 00.00. 16:00 Ivančice - Mikulov výsledek

    3.kolo

    So 22.08. 09:00 Mikulov - Břeclav 1:1 (1:0)
    So 22.08. 09:00 Sparta Brno B - Novosedly 5:2 (0:1)
    So 22.08. 09:30 ČAFC 2011 - Tišnov 4:2 (1:1)
    So 22.08. 10:45 Blansko - Rosice 0:9 (0:5)
    Ne 23.08. 09:00 Veselí - Kuřim 8:2 (1:1)
    Ne 23.08. 10:30 Svratka - Ivančice 1:2 (1:0)
    St 02.09. 16:00 Kohoutovice - Ratíškovice 3:2 (0:0)

    1.kolo

    St 26.08. 16:00 Ivančice - Břeclav 5:0 (2:0)
    St 26.08. 16:00 Mikulov - Rosice 0:10 (0:5)
    St 26.08. 16:00 Veselí - Ratíškovice 1:5 (0:2)
    St 26.08. 16:00 ČAFC 2011 - Novosedly 2:5 (2:2)
    St 26.08. 16:00 Kohoutovice - Sparta Brno B 0:12 (0:6)
    St 26.08. 17:30 Svratka - Kuřim 5:1 (2:1)
    St 26.08. 17:45 Blansko - Tišnov 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 09:00 Ratíškovice - Sparta Brno B 5:2 (2:0)
    So 29.08. 09:00 Tišnov - Kohoutovice 3:0 (1:0)
    So 29.08. 09:00 Rosice - Veselí 7:0 (3:0)
    So 29.08. 09:00 Ivančice - Blansko 2:1 (1:0)
    So 29.08. 09:00 Mikulov - Svratka 1:12 (0:7)
    Ne 30.08. 09:00 Břeclav - Novosedly 1:3 (1:2)
    Ne 30.08. 09:00 Kuřim - ČAFC 2011 0:7 (0:3)

    5.kolo

    So 05.09. 09:30 ČAFC 2011 - Rosice 0:4 (0:2)
    So 05.09. 10:00 Kohoutovice - Kuřim 5:3 (2:1)
    So 05.09. 10:45 Blansko - Mikulov 11:1 (6:1)
    So 05.09. 14:00 Sparta Brno B - Tišnov 2:3 (1:2)
    Ne 06.09. 09:00 Veselí - Ivančice 3:6 (2:3)
    Ne 06.09. 09:00 Novosedly - Ratíškovice 2:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:30 Svratka - Břeclav 5:0 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 09:00 Břeclav - Ratíškovice 1:4 (0:0)
    So 12.09. 09:00 Tišnov - Novosedly 0:1 (0:0)
    So 12.09. 09:00 Rosice - Kohoutovice 8:0 (4:0)
    So 12.09. 09:00 Ivančice - ČAFC 2011 4:14 (1:9)
    So 12.09. 09:00 Mikulov - Veselí 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 09:00 Kuřim - Sparta Brno B 3:1 (1:1)
    Ne 13.09. 10:30 Svratka - Blansko 8:2 (6:0)

    7.kolo

    So 19.09. 09:00 Veselí - Svratka 2:7 (0:3)
    So 19.09. 09:00 Sparta Brno B - Rosice 4:3 (1:1)
    So 19.09. 09:00 Novosedly - Kuřim 3:0 (2:0)
    So 19.09. 09:00 Ratíškovice - Tišnov 0:2 (0:0)
    So 19.09. 09:30 ČAFC 2011 - Mikulov 14:0 (7:0)
    So 19.09. 10:00 Kohoutovice - Ivančice 0:2 (0:1)
    So 19.09. 10:45 Blansko - Břeclav 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 26.09. 09:00 Ivančice - Sparta Brno B 5:2 (3:1)
    So 26.09. 09:00 Mikulov - Kohoutovice 0:3 (0:2)
    So 26.09. 10:45 Blansko - Veselí 1:4 (0:1)
    Ne 27.09. 09:00 Břeclav - Tišnov 0:7 (0:2)
    Ne 27.09. 09:00 Kuřim - Ratíškovice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:30 Svratka - ČAFC 2011 8:4 (5:2)
    Ne 28.02. 09:00 Rosice - Novosedly výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 09:00 Sparta Brno B - Mikulov 3:0k
    So 03.10. 09:00 Ratíškovice - Rosice 0:5 (0:3)
    So 03.10. 09:30 ČAFC 2011 - Blansko 5:2 (1:1)
    So 03.10. 10:00 Kohoutovice - Svratka 2:8 (0:4)
    Ne 04.10. 09:00 Veselí - Břeclav 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 09:00 Novosedly - Ivančice 3:2 (2:2)
    Ne 04.10. 09:00 Tišnov - Kuřim 1:0 (0:0)

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 09:00 Ivančice - Ratíškovice 4:1 (1:1)
    So 10.10. 09:00 Mikulov - Novosedly 0:8 (0:4)
    So 10.10. 09:00 Veselí - ČAFC 2011 2:4 (1:2)
    Ne 11.10. 09:00 Břeclav - Kuřim 2:4 (0:3)
    Ne 11.10. 09:00 Rosice - Tišnov 3:0 (0:0)
    Ne 11.10. 10:30 Svratka - Sparta Brno B 1:5 (0:2)
    Ne 11.10. 10:45 Blansko - Kohoutovice 4:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 49:4 21
    2. 9 7 0 2 55:19 21
    3. 8 7 0 1 27:10 21
    4. 9 7 0 2 32:25 21
    5. 9 6 0 3 54:27 18
    6. 9 6 0 3 22:11 18
    7. 9 5 0 4 36:22 15
    8. 9 4 0 5 19:21 12
    9. 9 4 0 5 24:32 12
    10. 9 3 0 6 30:33 9
    11. 9 3 0 6 13:42 9
    12. 9 2 0 7 14:34 6
    13. 9 0 1 8 5:40 1
    14. 9 0 1 8 3:63 1

    Nejčtenější ze sportu