Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15015
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1925
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Kralupy 1901 - Čechie Kralupy 1:10 (0:5)
    So 29.08. 10:15 Rudná - Roztoky 0:3 (0:1)
    So 29.08. 13:00 Libiš - Lety 8:0 (5:0)
    So 29.08. 14:00 Všeradice - Kazín 3:4 (3:2)
    Ne 30.08. 10:15 Dobříš B - Komárov 5:0 (2:0)
    Ne 30.08. 10:15 Loděnice - Kročehlavy 3:3 (2:3)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Kročehlavy - Kralupy 1901 17:0 (10:0)
    So 05.09. 10:15 Roztoky - Všeradice 4:1 (3:1)
    So 05.09. 10:15 Lety - Dobříš B 3:13 (2:10)
    So 05.09. 10:15 Čechie Kralupy - Libiš 7:0 (3:0)
    Ne 06.09. 10:00 Kazín - Loděnice 2:2 (0:1)
    Po 07.09. 18:00 Komárov - Rudná 0:8 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Kralupy 1901 - Libiš 3:0k
    So 12.09. 10:15 Kročehlavy - Kazín 9:3 (3:3)
    So 12.09. 14:00 Všeradice - Komárov 10:1 (4:1)
    Ne 13.09. 10:15 Dobříš B - Čechie Kralupy 1:6 (1:4)
    Ne 13.09. 10:15 Loděnice - Roztoky 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Komárov - Loděnice 0:6 (0:2)
    So 19.09. 10:15 Lety - Všeradice 1:16 (1:10)
    St 30.09. 17:30 Čechie Kralupy - Rudná 6:1 (5:0)
    St 07.10. 17:00 Kročehlavy - Roztoky 6:4 (1:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Kralupy 1901 - Dobříš B 2:5 (0:2)
    So 26.09. 13:00 Loděnice - Lety 8:3 (4:0)
    Ne 27.09. 10:00 Kazín - Roztoky 4:0 (1:0)
    Po 28.09. 10:15 Kročehlavy - Komárov 16:0 (9:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Roztoky - Kralupy 1901 10:0 (2:0)
    So 03.10. 10:15 Komárov - Kazín 0:6 (0:2)
    So 03.10. 10:15 Lety - Kročehlavy 0:9 (0:4)
    So 03.10. 10:15 Čechie Kralupy - Loděnice 8:0 (3:0)
    So 03.10. 13:00 Libiš - Všeradice 4:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Dobříš B - Rudná 4:4 (2:4)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Kazín - Lety 5:1 (3:1)
    So 10.10. 10:15 Kralupy 1901 - Rudná 2:15 (0:6)
    So 10.10. 10:15 Kročehlavy - Čechie Kralupy 0:3 (0:2)
    So 10.10. 13:00 Roztoky - Komárov 7:0 (2:0)
    So 10.10. 14:00 Všeradice - Dobříš B 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 10:15 Loděnice - Libiš 1:6 (1:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 40:3 18
    2. 7 5 1 1 60:13 16
    3. 7 5 0 2 30:12 15
    4. 6 4 1 1 24:15 13
    5. 6 3 1 2 28:18 10
    6. 6 3 0 3 34:14 9
    7. 5 3 0 2 18:12 9
    8. 7 2 2 3 21:24 8
    9. 5 2 1 2 28:15 7
    10. 6 1 0 5 8:57 3
    11. 6 0 0 6 8:59 0
    12. 7 0 0 7 1:58 0

    Nejčtenější ze sportu