Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15006
  • Návštěvy: 884/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33430
    Týden:
    884
    Dnes:
    213
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 18:00 Klíčany - Velim 3:2 (2:0)
    So 22.08. 10:15 Hřebeč - Povltavská FA B 1:2 (1:1)
    So 22.08. 15:00 Nespeky - Komárov 3:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Tuchlovice - Boh. Poděbrady 2:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Dobrovice - Poříčí n/S. 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Vlašim B - Tochovice 0:3 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Český Brod B - Lysá n.L. 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Lhota - Kosoř 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Komárov - Dobrovice 2:5 (0:2)
    So 29.08. 10:15 Hřebeč - Klíčany 2:1 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Povltavská FA B - Kosoř 4:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Tochovice - Český Brod B 2:1 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Poříčí n/S. - Vlašim B 2:3 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Nespeky 5:4 np (4:4)
    Ne 30.08. 17:00 Lysá n.L. - Lhota 1:0 (0:0)
    St 23.09. 16:30 Velim - Tuchlovice 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Klíčany - Povltavská FA B 5:2 (1:1)
    So 05.09. 14:00 Kosoř - Lysá n.L. 2:1 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Nespeky - Velim 1:2 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Dobrovice - Boh. Poděbrady 2:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Vlašim B - Komárov 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Český Brod B - Poříčí n/S. 4:2 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Lhota - Tochovice 1:2 np (1:1)
    St 30.09. 16:30 Tuchlovice - Hřebeč 2:3 (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Komárov - Český Brod B 2:3 (1:1)
    So 12.09. 10:15 Hřebeč - Nespeky 3:2 (1:1)
    So 12.09. 10:15 Klíčany - Tuchlovice 12:1 (6:0)
    So 12.09. 17:00 Povltavská FA B - Lysá n.L. 3:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Tochovice - Kosoř 5:2 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Poříčí n/S. - Lhota 5:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Velim - Dobrovice 4:3 (3:1)
    St 21.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Vlašim B

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Tuchlovice - Povltavská FA B 3:2 (0:2)
    So 19.09. 16:30 Nespeky - Klíčany 1:2 (0:2)
    So 19.09. 16:30 Dobrovice - Hřebeč 0:1 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Kosoř - Poříčí n/S. 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Český Brod B - Boh. Poděbrady 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Lhota - Komárov 0:5 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Lysá n.L. - Tochovice 3:2 (1:0)
    St 30.09. 16:00 Vlašim B - Velim 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Hřebeč - Vlašim B 2:1 (0:0)
    So 26.09. 10:15 Klíčany - Dobrovice 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Poříčí n/S. - Lysá n.L. 2:1 (2:1)
    So 26.09. 16:30 Boh. Poděbrady - Lhota 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Tuchlovice - Nespeky 2:3 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Velim - Český Brod B 3:1 (2:0)
    St 30.09. 16:30 Povltavská FA B - Tochovice 2:4 (1:1)
    St 21.04. 17:00 Komárov - Kosoř

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Nespeky - Povltavská FA B 2:3 np (2:2)
    So 03.10. 16:00 Dobrovice - Tuchlovice 5:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Vlašim B - Klíčany 0:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Kosoř - Boh. Poděbrady 0:2 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Tochovice - Poříčí n/S. 3:4 np (3:3)
    Ne 04.10. 16:00 Český Brod B - Hřebeč 1:2 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Lhota - Velim 1:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Lysá n.L. - Komárov 1:5 (0:2)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Hřebeč - Lhota 2:3 (1:1)
    So 10.10. 10:15 Klíčany - Český Brod B 4:0 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Povltavská FA B - Poříčí n/S. 2:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Boh. Poděbrady - Lysá n.L. 3:4 np (3:3)
    So 10.10. 16:00 Tuchlovice - Vlašim B 1:3 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Nespeky - Dobrovice 3:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Velim - Kosoř 3:2 (2:1)
    St 12.05. 17:00 Komárov - Tochovice

    11.kolo

    So 13.03. 10:15 Komárov - Boh. Poděbrady
    So 13.03. 14:30 Vlašim B - Povltavská FA B
    So 13.03. 14:30 Kosoř - Tuchlovice
    So 13.03. 14:30 Tochovice - Hřebeč
    So 13.03. 14:30 Poříčí n/S. - Velim
    Ne 14.03. 14:30 Český Brod B - Dobrovice
    Ne 14.03. 14:30 Lhota - Nespeky
    Ne 14.03. 14:30 Lysá n.L. - Klíčany

    12.kolo

    So 20.03. 10:15 Hřebeč - Poříčí n/S.
    So 20.03. 10:15 Klíčany - Tochovice
    So 20.03. 15:00 Povltavská FA B - Boh. Poděbrady
    So 20.03. 15:00 Tuchlovice - Lysá n.L.
    So 20.03. 15:00 Nespeky - Kosoř
    So 20.03. 15:00 Dobrovice - Lhota
    So 20.03. 15:00 Vlašim B - Český Brod B
    Ne 21.03. 15:00 Velim - Komárov

    9.kolo

    So 27.03. 14:00 Dobrovice - Povltavská FA B
    So 27.03. 14:00 Vlašim B - Nespeky
    So 27.03. 14:00 Kosoř - Hřebeč
    So 27.03. 14:00 Poříčí n/S. - Komárov
    So 27.03. 15:00 Tochovice - Boh. Poděbrady
    Ne 28.03. 14:00 Český Brod B - Tuchlovice
    Ne 28.03. 14:00 Lhota - Klíčany
    Ne 28.03. 14:00 Lysá n.L. - Velim

    13.kolo

    So 27.03. 10:15 Komárov - Hřebeč
    So 27.03. 15:00 Kosoř - Dobrovice
    So 27.03. 15:00 Tochovice - Tuchlovice
    So 27.03. 15:00 Poříčí n/S. - Klíčany
    So 27.03. 15:00 Boh. Poděbrady - Velim
    Ne 28.03. 16:00 Český Brod B - Povltavská FA B
    Ne 28.03. 16:00 Lhota - Vlašim B
    Ne 28.03. 16:00 Lysá n.L. - Nespeky

    10.kolo

    So 03.04. 10:15 Hřebeč - Lysá n.L.
    So 03.04. 10:15 Klíčany - Kosoř
    So 03.04. 14:30 Povltavská FA B - Komárov
    So 03.04. 14:30 Boh. Poděbrady - Poříčí n/S.
    So 03.04. 14:30 Tuchlovice - Lhota
    So 03.04. 14:30 Nespeky - Český Brod B
    So 03.04. 14:30 Dobrovice - Vlašim B
    Ne 04.04. 14:30 Velim - Tochovice

    14.kolo

    So 03.04. 10:15 Hřebeč - Boh. Poděbrady
    So 03.04. 10:15 Klíčany - Komárov
    So 03.04. 16:30 Povltavská FA B - Velim
    So 03.04. 16:30 Tuchlovice - Poříčí n/S.
    So 03.04. 16:30 Nespeky - Tochovice
    So 03.04. 16:30 Dobrovice - Lysá n.L.
    Ne 04.04. 16:30 Vlašim B - Kosoř
    Ne 04.04. 16:30 Český Brod B - Lhota

    15.kolo

    St 23.09. 17:00 Lhota - Povltavská FA B 1:3 (1:2)
    So 10.04. 10:15 Komárov - Tuchlovice
    So 10.04. 16:30 Kosoř - Český Brod B
    So 10.04. 16:30 Tochovice - Dobrovice
    So 10.04. 16:30 Poříčí n/S. - Nespeky
    So 10.04. 16:30 Boh. Poděbrady - Klíčany
    Ne 11.04. 16:30 Lysá n.L. - Vlašim B
    Ne 11.04. 16:30 Velim - Hřebeč

    20.kolo

    So 17.04. 10:15 Klíčany - Nespeky
    So 17.04. 10:15 Hřebeč - Dobrovice
    So 17.04. 10:15 Komárov - Lhota
    So 17.04. 17:00 Povltavská FA B - Tuchlovice
    So 17.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Český Brod B
    So 17.04. 17:00 Poříčí n/S. - Kosoř
    So 17.04. 17:00 Tochovice - Lysá n.L.
    Ne 18.04. 17:00 Velim - Vlašim B

    21.kolo

    So 24.04. 17:00 Tochovice - Povltavská FA B
    So 24.04. 17:00 Kosoř - Komárov
    So 24.04. 17:00 Vlašim B - Hřebeč
    So 24.04. 17:00 Dobrovice - Klíčany
    So 24.04. 17:00 Nespeky - Tuchlovice
    Ne 25.04. 17:00 Lysá n.L. - Poříčí n/S.
    Ne 25.04. 17:00 Lhota - Boh. Poděbrady
    Ne 25.04. 17:00 Český Brod B - Velim

    22.kolo

    So 01.05. 10:15 Klíčany - Vlašim B
    So 01.05. 10:15 Hřebeč - Český Brod B
    So 01.05. 10:15 Komárov - Lysá n.L.
    So 01.05. 17:00 Povltavská FA B - Nespeky
    So 01.05. 17:00 Tuchlovice - Dobrovice
    So 01.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Kosoř
    So 01.05. 17:00 Poříčí n/S. - Tochovice
    Ne 02.05. 17:00 Velim - Lhota

    16.kolo

    St 05.05. 17:30 Povltavská FA B - Hřebeč
    St 05.05. 17:30 Velim - Klíčany
    St 05.05. 17:30 Boh. Poděbrady - Tuchlovice
    St 05.05. 17:30 Komárov - Nespeky
    St 05.05. 17:30 Poříčí n/S. - Dobrovice
    St 05.05. 17:30 Tochovice - Vlašim B
    St 05.05. 17:30 Lysá n.L. - Český Brod B
    St 05.05. 17:30 Kosoř - Lhota

    23.kolo

    So 08.05. 17:00 Poříčí n/S. - Povltavská FA B
    So 08.05. 17:00 Tochovice - Komárov
    So 08.05. 17:00 Kosoř - Velim
    So 08.05. 17:00 Vlašim B - Tuchlovice
    So 08.05. 17:00 Dobrovice - Nespeky
    Ne 09.05. 17:00 Lysá n.L. - Boh. Poděbrady
    Ne 09.05. 17:00 Lhota - Hřebeč
    Ne 09.05. 17:00 Český Brod B - Klíčany

    24.kolo

    So 15.05. 10:15 Klíčany - Lhota
    So 15.05. 10:15 Hřebeč - Kosoř
    So 15.05. 10:15 Komárov - Poříčí n/S.
    So 15.05. 17:00 Povltavská FA B - Dobrovice
    So 15.05. 17:00 Nespeky - Vlašim B
    So 15.05. 17:00 Tuchlovice - Český Brod B
    So 15.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Tochovice
    Ne 16.05. 17:00 Velim - Lysá n.L.

    17.kolo

    St 19.05. 18:00 Kosoř - Povltavská FA B
    St 19.05. 18:00 Lhota - Lysá n.L.
    St 19.05. 18:00 Český Brod B - Tochovice
    St 19.05. 18:00 Dobrovice - Komárov
    St 19.05. 18:00 Vlašim B - Poříčí n/S.
    St 19.05. 18:00 Nespeky - Boh. Poděbrady
    St 19.05. 18:00 Tuchlovice - Velim
    St 19.05. 18:00 Klíčany - Hřebeč

    25.kolo

    So 22.05. 10:15 Komárov - Povltavská FA B
    So 22.05. 17:00 Poříčí n/S. - Boh. Poděbrady
    So 22.05. 17:00 Tochovice - Velim
    So 22.05. 17:00 Kosoř - Klíčany
    So 22.05. 17:00 Vlašim B - Dobrovice
    Ne 23.05. 17:00 Lysá n.L. - Hřebeč
    Ne 23.05. 17:00 Lhota - Tuchlovice
    Ne 23.05. 17:00 Český Brod B - Nespeky

    26.kolo

    So 29.05. 10:15 Klíčany - Lysá n.L.
    So 29.05. 10:15 Hřebeč - Tochovice
    So 29.05. 17:00 Povltavská FA B - Vlašim B
    So 29.05. 17:00 Dobrovice - Český Brod B
    So 29.05. 17:00 Nespeky - Lhota
    So 29.05. 17:00 Tuchlovice - Kosoř
    So 29.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Komárov
    Ne 30.05. 17:00 Velim - Poříčí n/S.

    18.kolo

    St 02.06. 18:00 Povltavská FA B - Klíčany
    St 02.06. 18:00 Hřebeč - Tuchlovice
    St 02.06. 18:00 Velim - Nespeky
    St 02.06. 18:00 Boh. Poděbrady - Dobrovice
    St 02.06. 18:00 Komárov - Vlašim B
    St 02.06. 18:00 Poříčí n/S. - Český Brod B
    St 02.06. 18:00 Tochovice - Lhota
    St 02.06. 18:00 Lysá n.L. - Kosoř

    27.kolo

    So 05.06. 10:15 Komárov - Velim
    So 05.06. 17:00 Boh. Poděbrady - Povltavská FA B
    So 05.06. 17:00 Poříčí n/S. - Hřebeč
    So 05.06. 17:00 Tochovice - Klíčany
    So 05.06. 17:00 Kosoř - Nespeky
    Ne 06.06. 17:00 Lysá n.L. - Tuchlovice
    Ne 06.06. 17:00 Lhota - Dobrovice
    Ne 06.06. 17:00 Český Brod B - Vlašim B

    28.kolo

    So 12.06. 10:15 Klíčany - Poříčí n/S.
    So 12.06. 10:15 Hřebeč - Komárov
    So 12.06. 17:00 Povltavská FA B - Český Brod B
    So 12.06. 17:00 Vlašim B - Lhota
    So 12.06. 17:00 Dobrovice - Kosoř
    So 12.06. 17:00 Nespeky - Lysá n.L.
    So 12.06. 17:00 Tuchlovice - Tochovice
    Ne 13.06. 17:00 Velim - Boh. Poděbrady

    19.kolo

    St 16.06. 18:00 Lysá n.L. - Povltavská FA B
    St 16.06. 18:00 Kosoř - Tochovice
    St 16.06. 18:00 Lhota - Poříčí n/S.
    St 16.06. 18:00 Český Brod B - Komárov
    St 16.06. 18:00 Vlašim B - Boh. Poděbrady
    St 16.06. 18:00 Dobrovice - Velim
    St 16.06. 18:00 Nespeky - Hřebeč
    St 16.06. 18:00 Tuchlovice - Klíčany

    29.kolo

    So 19.06. 10:15 Komárov - Klíčany
    So 19.06. 17:00 Boh. Poděbrady - Hřebeč
    So 19.06. 17:00 Poříčí n/S. - Tuchlovice
    So 19.06. 17:00 Tochovice - Nespeky
    So 19.06. 17:00 Kosoř - Vlašim B
    Ne 20.06. 17:00 Velim - Povltavská FA B
    Ne 20.06. 17:00 Lysá n.L. - Dobrovice
    Ne 20.06. 17:00 Lhota - Český Brod B

    30.kolo

    So 26.06. 10:15 Klíčany - Boh. Poděbrady
    So 26.06. 10:15 Hřebeč - Velim
    So 26.06. 17:00 Povltavská FA B - Lhota
    So 26.06. 17:00 Vlašim B - Lysá n.L.
    So 26.06. 17:00 Dobrovice - Tochovice
    So 26.06. 17:00 Nespeky - Poříčí n/S.
    So 26.06. 17:00 Tuchlovice - Komárov
    Ne 27.06. 17:00 Český Brod B - Kosoř
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 1 0 33:8 22
    2. 8 6 1 0 1 21:13 20
    3. 8 5 1 0 2 15:12 17
    4. 9 5 1 0 3 22:20 17
    5. 7 4 1 1 1 20:12 15
    6. 8 4 0 0 4 19:14 12
    7. 8 3 0 2 3 19:16 11
    8. 8 3 0 1 4 12:16 10
    9. 8 2 2 0 4 12:18 10
    10. 6 3 0 0 3 16:13 9
    11. 7 2 1 1 3 13:13 9
    12. 7 3 0 0 4 13:15 9
    13. 8 2 1 0 5 16:20 8
    14. 7 2 0 0 5 9:15 6
    15. 8 2 0 0 6 12:33 6
    16. 9 1 0 2 6 8:22 5

    Nejčtenější ze sportu