Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15001
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3068
    Týden:
    43
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Nezamyslice - Dobromilice 1:2 np (1:0)
    So 08.08. 17:00 Vrahovice - Vícov 1:0 np (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Brodek u PV - Ptení 2:4 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Výšovice - Brodek u Ko. 1:4 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Určice B - Držovice 3:2 np (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Plumlov B - Němčice 2:1 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Kralice B - Tištín 3:2 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Držovice - Plumlov B 8:0 (4:0)
    So 15.08. 17:00 Brodek u Ko. - Určice B 1:2 (1:2)
    So 15.08. 17:00 Nezamyslice - Brodek u PV 3:2 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Dobromilice - Tištín 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Němčice - Kralice B 0:5 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Vícov - Výšovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Ptení - Vrahovice 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Vrahovice - Nezamyslice 5:4 np (3:2)
    Ne 23.08. 16:30 Brodek u PV - Dobromilice 2:1 np (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Výšovice - Ptení 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Určice B - Vícov 4:2 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Plumlov B - Brodek u Ko. 2:3 np (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kralice B - Držovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Tištín - Němčice 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Držovice - Tištín 8:0 (4:0)
    So 29.08. 16:30 Brodek u Ko. - Kralice B 0:2 (0:2)
    So 29.08. 16:30 Nezamyslice - Výšovice 4:1 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Dobromilice - Němčice 4:3 (2:1)
    Ne 30.08. 16:30 Vícov - Plumlov B 4:1 (4:1)
    Ne 30.08. 16:30 Ptení - Určice B 2:4 (1:3)
    Ne 30.08. 16:30 Brodek u PV - Vrahovice 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Vrahovice - Dobromilice 5:4 np (2:2)
    Ne 06.09. 16:00 Výšovice - Brodek u PV 4:0 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Určice B - Nezamyslice 3:4 np (3:2)
    Ne 06.09. 16:00 Plumlov B - Ptení 2:4 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Kralice B - Vícov 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Tištín - Brodek u Ko. 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Němčice - Držovice 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Brodek u Ko. - Němčice 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 16:00 Nezamyslice - Plumlov B 4:2 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Brodek u PV - Určice B 5:2 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Vrahovice - Výšovice 3:2 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Dobromilice - Držovice 2:1 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Vícov - Tištín 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Ptení - Kralice B 2:1 np (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Určice B - Vrahovice 1:5 (0:2)
    So 19.09. 15:30 Držovice - Brodek u Ko. 6:1 (3:1)
    Ne 20.09. 15:30 Výšovice - Dobromilice 1:5 (0:2)
    Ne 20.09. 15:30 Plumlov B - Brodek u PV 3:2 (1:2)
    Ne 20.09. 15:30 Kralice B - Nezamyslice 6:0 (3:0)
    Ne 20.09. 15:30 Tištín - Ptení 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Němčice - Vícov 0:1 np (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Nezamyslice - Tištín 11:1 (5:0)
    So 26.09. 15:30 Vrahovice - Plumlov B 6:0 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Určice B - Výšovice odloženo
    Ne 27.09. 15:30 Dobromilice - Brodek u Ko. 4:1 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Vícov - Držovice 1:7 (0:4)
    Ne 27.09. 15:30 Ptení - Němčice 1:0 np (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Brodek u PV - Kralice B 2:1 np (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Určice B - Dobromilice 2:6 (2:4)
    So 03.10. 15:00 Držovice - Ptení 8:3 (3:1)
    So 03.10. 15:00 Brodek u Ko. - Vícov 3:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Plumlov B - Výšovice 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Kralice B - Vrahovice 3:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:00 Tištín - Brodek u PV 1:3 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Němčice - Nezamyslice 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Nezamyslice - Držovice 1:2 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Vrahovice - Tištín 3:2 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 Dobromilice - Vícov 5:2 (3:2)
    Ne 11.10. 15:00 Ptení - Brodek u Ko. 3:4 np (3:3)
    Ne 11.10. 15:00 Brodek u PV - Němčice 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Výšovice - Kralice B 1:2 np (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Určice B - Plumlov B 6:8 (1:4)

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Plumlov B - Dobromilice výsledek
    So 13.03. 14:30 Držovice - Brodek u PV výsledek
    So 13.03. 14:30 Brodek u Ko. - Nezamyslice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Kralice B - Určice B výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Tištín - Výšovice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Němčice - Vrahovice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Vícov - Ptení výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Nezamyslice - Vícov výsledek
    So 20.03. 15:00 Brodek u PV - Brodek u Ko. výsledek
    So 20.03. 15:00 Vrahovice - Držovice výsledek
    So 20.03. 15:00 Určice B - Tištín výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Dobromilice - Ptení výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Výšovice - Němčice výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Plumlov B - Kralice B výsledek

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Držovice - Výšovice výsledek
    So 27.03. 15:00 Brodek u Ko. - Vrahovice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Kralice B - Dobromilice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Tištín - Plumlov B výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Němčice - Určice B výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Vícov - Brodek u PV výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Ptení - Nezamyslice výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 1 2 0 28:7 25
    2. 10 7 1 2 0 34:16 25
    3. 10 7 0 1 2 48:13 22
    4. 10 4 3 0 3 28:21 18
    5. 10 4 2 1 3 20:23 17
    6. 10 4 1 2 3 31:23 16
    7. 10 4 2 0 4 21:21 16
    8. 10 4 0 1 5 22:38 13
    9. 9 3 1 1 4 26:34 12
    10. 10 3 1 1 5 12:23 12
    11. 10 2 2 1 5 16:23 11
    12. 10 2 1 2 5 11:19 10
    13. 9 2 0 1 6 13:20 7
    14. 10 1 0 0 9 7:36 3

    Nejčtenější ze sportu