Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14989
  • Návštěvy: 117/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7244
    Týden:
    117
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 16.08. 14:30 Záhlinice - Zborovice 0:8 (0:1)
    Ne 16.08. 16:00 Střílky - Počenice 6:3 (2:3)
    Ne 16.08. 17:00 Žalkovice - Rymice 6:3 (3:1)
    Ne 16.08. 17:00 Tučapy - Komárno 2:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Lutopecny - Skaštice B 0:6 (0:3)
    Ne 16.08. 17:00 Němčice - Lubná 5:0 (3:0)
    So 27.02. 14:00 Kvasice B - Břest odloženo

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Zborovice - Žalkovice 3:0 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Břest - Záhlinice 2:5 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Počenice - Kvasice B 3:2 np (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Lubná - Střílky 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Skaštice B - Němčice 1:2 np (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Komárno - Lutopecny 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Rymice - Tučapy 2:3 np (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:00 Střílky - Skaštice B 1:2 np (1:0)
    So 29.08. 16:30 Kvasice B - Lubná 4:0 (3:0)
    So 29.08. 16:30 Zborovice - Břest 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 15:00 Záhlinice - Počenice 1:3 (1:3)
    Ne 30.08. 16:30 Žalkovice - Tučapy 10:1 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Lutopecny - Rymice 1:2 np (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Němčice - Komárno 5:1 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Počenice - Zborovice 1:4 (1:1)
    So 05.09. 16:00 Rymice - Němčice 1:5 (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Břest - Žalkovice 0:1 np (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Lubná - Záhlinice 3:4 np (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Skaštice B - Kvasice B 3:2 (3:0)
    Ne 06.09. 16:00 Komárno - Střílky 4:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Tučapy - Lutopecny 2:1 np (0:1)

    6.kolo

    Ne 13.09. 13:30 Žalkovice - Lutopecny 2:3 np (2:2)
    Ne 13.09. 13:30 Zborovice - Lubná 4:2 (2:2)
    Ne 13.09. 15:00 Záhlinice - Skaštice B 2:5 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Němčice - Tučapy 5:2 (3:1)
    Ne 13.09. 16:00 Střílky - Rymice 4:2 (4:1)
    Ne 13.09. 16:00 Kvasice B - Komárno 4:1 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Břest - Počenice 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Lubná - Břest 0:2 (0:0)
    Ne 20.09. 13:00 Komárno - Záhlinice 5:4 (2:3)
    Ne 20.09. 16:00 Počenice - Žalkovice 0:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Skaštice B - Zborovice 3:4 np (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Rymice - Kvasice B 3:4 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Tučapy - Střílky 1:4 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Lutopecny - Němčice 2:6 (0:2)

    8.kolo

    So 26.09. 15:00 Záhlinice - Rymice 0:4 (0:1)
    Ne 27.09. 14:00 Zborovice - Komárno 2:0 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Žalkovice - Němčice 1:3 (0:2)
    Ne 27.09. 15:30 Střílky - Lutopecny 2:4 (2:1)
    Ne 27.09. 15:30 Kvasice B - Tučapy 7:1 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Břest - Skaštice B 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Počenice - Lubná 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Žalkovice - Střílky 3:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Zborovice - Tučapy 7:2 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kvasice B - Němčice 1:3 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Záhlinice - Lutopecny 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Břest - Rymice 1:3 (1:3)
    Ne 11.10. 15:00 Počenice - Komárno 1:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Lubná - Skaštice B 11:2 (3:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Rymice - Zborovice 1:3 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Tučapy - Záhlinice 6:1 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Němčice - Střílky 3:2 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Komárno - Břest 2:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Lutopecny - Kvasice B 2:4 (0:1)
    So 27.02. 14:00 Skaštice B - Počenice odloženo
    So 27.02. 15:00 Žalkovice - Lubná odloženo

    1.kolo

    Ne 07.03. 14:30 Záhlinice - Žalkovice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Zborovice - Kvasice B výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Břest - Střílky výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Počenice - Němčice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Lubná - Lutopecny výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Skaštice B - Tučapy výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Komárno - Rymice výsledek

    11.kolo

    Ne 14.03. 14:30 Skaštice B - Žalkovice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Komárno - Lubná výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Rymice - Počenice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Tučapy - Břest výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Lutopecny - Zborovice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Němčice - Záhlinice výsledek
    Ne 14.03. 14:30 Střílky - Kvasice B výsledek

    12.kolo

    Ne 21.03. 15:00 Žalkovice - Kvasice B výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Záhlinice - Střílky výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Zborovice - Němčice výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Břest - Lutopecny výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Počenice - Tučapy výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Lubná - Rymice výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Skaštice B - Komárno výsledek

    13.kolo

    Ne 28.03. 15:00 Komárno - Žalkovice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Rymice - Skaštice B výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Tučapy - Lubná výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Lutopecny - Počenice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Němčice - Břest výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Střílky - Zborovice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Kvasice B - Záhlinice výsledek
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 8 1 0 0 36:9 26
    2. 9 8 1 0 0 36:11 26
    3. 8 5 0 1 2 28:15 16
    4. 8 4 1 1 2 25:13 15
    5. 8 3 1 2 2 21:21 13
    6. 9 3 1 2 3 16:23 13
    7. 9 4 0 0 5 17:20 12
    8. 8 3 0 1 4 23:20 10
    9. 8 3 0 1 4 11:13 10
    10. 9 3 0 1 5 21:25 10
    11. 9 2 2 0 5 18:38 10
    12. 9 2 1 1 5 20:26 9
    13. 8 1 1 0 6 11:27 5
    14. 9 1 1 0 7 17:39 5

    Nejčtenější ze sportu