Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14975
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    640
    Týden:
    27
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 22.08. 11:45 Kravaře - Bruntál 0:11 (0:7)
    Ne 23.08. 10:45 Velká Polom - Krásné Loučky 11:0 (4:0)
    Ne 23.08. 10:45 Břidličná - Kobeřice 6:8 (3:2)
    Čt 03.09. 15:30 M.Albrechtice - Dolní Benešov 6:2 (1:0)
    Čt 17.09. 15:30 Vítkov - Hlučín B 3:5 (1:4)

    4.kolo

    So 29.08. 11:45 Bruntál - Břidličná 15:0 (7:0)
    So 29.08. 11:45 Krásné Loučky - Kravaře 5:2 (3:1)
    So 29.08. 11:45 Kylešovice - Vítkov 8:0 (2:0)
    So 29.08. 15:00 Kobeřice - M.Albrechtice 2:17 (1:9)
    Ne 30.08. 11:45 Hlučín B - Velká Polom 2:7 (1:4)

    5.kolo

    St 02.09. 16:00 Kravaře - Hlučín B 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 10:45 Velká Polom - Kylešovice 7:3 (3:2)
    Ne 06.09. 10:45 Břidličná - Krásné Loučky 2:4 (2:1)
    Ne 06.09. 10:45 M.Albrechtice - Bruntál 4:3 (0:2)
    Ne 06.09. 10:45 Dolní Benešov - Kobeřice 5:1 (3:0)

    6.kolo

    11.09. 17:00 Kylešovice - Kravaře 0:4 (0:3)
    So 12.09. 11:45 Bruntál - Dolní Benešov 9:2 (5:2)
    So 12.09. 11:45 Krásné Loučky - M.Albrechtice 3:7 (1:5)
    Ne 13.09. 11:45 Vítkov - Velká Polom 4:11 (3:6)
    St 23.09. 15:00 Hlučín B - Břidličná 21:0 (7:0)

    7.kolo

    So 19.09. 11:45 Kravaře - Vítkov 2:2 (2:0)
    Ne 20.09. 10:45 Břidličná - Kylešovice 1:10 (0:5)
    Ne 20.09. 10:45 M.Albrechtice - Hlučín B 4:3 (4:1)
    Ne 20.09. 10:45 Dolní Benešov - Krásné Loučky 6:0 (4:0)
    St 28.10. 14:00 Kobeřice - Bruntál

    8.kolo

    Ne 27.09. 10:45 Velká Polom - Kravaře 3:2 (1:2)
    Út 29.09. 16:00 Kylešovice - M.Albrechtice 4:7
    Čt 15.10. 16:00 Hlučín B - Dolní Benešov výsledek
    Ne 08.11. 10:45 Vítkov - Břidličná
    Út 01.12. 11:45 Krásné Loučky - Kobeřice

    9.kolo

    So 03.10. 11:45 Bruntál - Krásné Loučky 18:0 (8:0)
    So 03.10. 13:30 Kobeřice - Hlučín B 0:11 (0:3)
    Ne 04.10. 10:45 M.Albrechtice - Vítkov odloženo
    St 28.10. 10:45 Břidličná - Velká Polom
    Út 01.12. 10:45 Dolní Benešov - Kylešovice

    10.kolo

    So 10.10. 11:45 Kravaře - Břidličná 11:0 (9:0)
    So 10.10. 11:45 Kylešovice - Kobeřice 15:3 (5:2)
    Ne 11.10. 10:45 Vítkov - Dolní Benešov 1:13 (1:6)
    Ne 11.10. 10:45 Velká Polom - M.Albrechtice 10:4 (4:2)
    Ne 11.10. 11:45 Hlučín B - Bruntál 1:4 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 M.Albrechtice - Kravaře výsledek
    So 17.10. 00:00 Dolní Benešov - Velká Polom výsledek
    So 17.10. 00:00 Bruntál - Kylešovice výsledek
    So 17.10. 00:00 Krásné Loučky - Hlučín B výsledek
    So 17.10. 00:00 Kobeřice - Vítkov výsledek

    2.kolo

    So 24.10. 00:00 Dolní Benešov - Břidličná
    So 24.10. 00:00 Bruntál - Velká Polom
    So 24.10. 00:00 Krásné Loučky - Vítkov
    So 24.10. 00:00 Hlučín B - Kylešovice
    So 24.10. 00:00 Kobeřice - Kravaře

    1.kolo

    St 30.09. 15:30 Kravaře - Dolní Benešov 3:1 (1:0)
    So 31.10. 11:45 Kylešovice - Krásné Loučky
    So 31.10. 11:45 Vítkov - Bruntál
    So 31.10. 11:45 Břidličná - M.Albrechtice
    So 31.10. 11:45 Velká Polom - Kobeřice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 54:30 21
    2. 6 6 0 0 49:15 18
    3. 6 5 0 1 60:7 15
    4. 8 4 1 3 26:23 13
    5. 7 3 0 4 44:20 9
    6. 6 3 0 3 40:22 9
    7. 6 3 0 3 29:20 9
    8. 6 2 0 4 12:46 6
    9. 5 1 0 4 14:54 3
    10. 6 0 1 5 13:44 1
    11. 6 0 0 6 9:69 0

    Nejčtenější ze sportu